Watykan i kosmici

 

FallenAlien, tłumaczenie Radtrap

Nie ma już wątpliwości: Watykan odgrywa główną rolę w przygotowaniu rzeszy katolików do zaakceptowania pomysłu ciepłego powitania gości z kosmosu. Aby przygotować na to ludzi i zaszczepić im akceptację nadchodzących wydarzeń, kierują ich w tym samym kierunku co ludzie z którymi podobno walczą. Nie zapominajmy że  istnieją rzesze ludzi którzy zdają się we wszystkim co robią na opinię papieża.

Szykuje się naprawdę wielkie zwiedzenie. Jeden z papieskich astronomów, Guy Consolmagno, powiedział w wywiadzie z 17 września 2010:

„Każda istota  – niezależnie od tego ile macek posiada – ma duszę.”

Na pytanie czy ochrzciłby kosmitę odpowiedział: „Tylko gdyby tego chciał”.

Nieźle co?

Tak szczerze mówiąc, to wyglądałoby to na jakiegoś rodzaju egzorcyzm. Zapewne taka istota zaczęłaby się kurczyć i roztapiać, tak jak wiedźma z Krainy Oz, zaraz po tym gdy na jej skórę spadłyby krople wody święconej… tak mi do głowy przyszło…

Consolmagno nie jest człowiekiem znikąd – należy do Papieskiej Akademii Nauk (do której należy też słynny wróg chrześcijaństwa i propagator teorii ewolucji Stephen Hawking), zajmującej się trzymaniem kardynałów i papieża na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki.

Poznaj „Lucyfera”:

Lucifer

Jedna z ostatnich zabawek Watykanu:

Vatican Observatory Research Group (VORG) – Obserwatorium Watykańskie działa w placówce badań astrofizycznych Thomasa J. Bannana (znane razem jako Vatican Advanced Technology Telescope -VATT), w Międzynarodowym Obserwatorium na Górze Graham w Arizonie, gdzie istnieją jedne z najlepszych warunków do obserwowania nieba.

„Lucyfer” znajduje się w Uniwersytecie Arizony, w sąsiedztwie wspomnianego wcześniej obserwatorium (kierowanego przez argentyńskiego jezuitę Jose Gabriela Funesa) . Mimo że posiada imię diabła, oznaczające również „gwiazdę poranną”, jeden z pracowników uniwersytetu zarzeka się że nikt nie chciał go nigdy utożsamiać z diabłem…

15 maja 2008 roku papież, za pośrednictwem szefa astronomów watykańskich, ogłosił że potencjalnie istniejący kosmici powinni być uznani za naszych braci:

„Życie pozaziemskie nie stoi w sprzeczności z wiarą w Boga” – ojciec Jose Gabriel Funes.

Watykan i Project Disclosure:

Vatican's Aliens

W listopadzie 2009 roku Watykan zwołał pięciodniową konferencję na której naukowcy dyskutowali nad sposobami wykrywania życia pozaziemskiego i konsekwencjami jego odkrycia.

Konferencja została oficjalnie zwołana przez Papieską Akademię Nauk, pod przewodnictwem swojego religijnego zwierzchnika biskupa Marcelo Sancheza Sorondo. Odbyła się na terenie Watykanu w dniach 6-10 listopada.

Otwartość Watykanu na tematykę życia pozaziemskiego nie jest przypadkowa. Jest częścią większego planu i polityki przyjętej w tajemnicy przez ONZ w lutym 2008 roku. W rzeczywistości Watykan gra pierwsze skrzypce w przygotowywaniu świata na zbliżające się ujawnienie faktu istnienia obcych.

Dla większości obserwatorów konferencja była innowacyjnym spotkaniem naukowców pod patronatem Papieskiej Akademii Nauk, co pokazuje jak wielkie wsparcie ma w Stolicy Apostolskiej współczesna, poszukująca śladów życia pozaziemskiego nauka. Dyskutowano głównie nad sposobami wykrywania prymitywnych form życia. Odbyło się sporo prezentacji prowadzonych przez prawie 30-tu międzynarodowych ekspertów z dziedziny astronomii, fizyki i biologii.

Dyskusja nad implikacjami istnienia inteligentnej, pozaziemskiej formy życia, zarówno naukowymi jak i teologicznymi, nie była główną częścią programu konferencji. Jednak jeden z uczestników panelu dyskusyjnego, profesor Paul Davies, opisał możliwe skutki takiego odkrycia:

„Jeśli spojrzysz na historię chrześcijańskiej debaty na ten temat, zauważysz że dyskutanci podzielili się na dwa obozy. Jedni uważają że przeznaczeniem ludzkości jest przynieść kosmitom zbawienie, drudzy zaś wierzą w wielokrotne wcielenie (inkarnację).”

Davies zaznaczył że teoria wielokrotnego wcielenia, pomysł że we wszechświecie istniało wiele różnych przykładów Jezusa Chrystusa, „jest zgodnie z naukami katolicyzmu herezją”.

Czołową postacią tej konferencji był dyrektor Obserwatorium Watykańskiego, jezuicki duchowny ojciec Jose Gabriel Funes. Ojciec Funes jest Argentyńczykiem mianowanym na swoje stanowisko przez papieża Benedykta XVI w roku 2006. W maju 2008 roku Funes udzielił wywiadu dla  watykańskiej gazety „L’Osservatore Romano”, gdzie stwierdził że istnienie istot pozaziemskich nie stanowiłoby problemu dla teologii katolickiej. Ojciec Funes powiedział też że trudnym jest wykluczenie możliwości istnienia życia we wszechświecie, i podkreślił że jedna z odnóg astronomii zajmuje się obecne aktywnym szukaniem prawdopodobnego życia w innych układach gwiezdnych. Wśród potencjalnych form życia bierze się też pod uwagę te które nie potrzebują tlenu czy wodoru do istnienia. Skoro Bóg stworzył różnorodne formy życia na Ziemi, we wszechświecie mogą istnieć też formy bardziej zróżnicowane.

Vatican's Aliens „Nie stoi to w sprzeczności z wiarą, gdyż nie możemy określić granic kreatywności Boga” powiedział.

„Tak jak mówił św. Franciszek – skoro uważamy ziemskie stworzenia za naszych „braci i siostry”, dlaczego nie możemy powiedzieć tak o naszych pozaziemskich braciach?”

Zapytany o skutki odkrycia życia pozaziemskiego i tego jak wpłynąć to może na chrześcijański dogmat zbawienia, ojciec Funes zacytował ewangeliczną przypowieść o owczarzu który zostawił swoje stado 99-ciu owiec, tylko po to odnaleźć jedną zagubioną.

„My którzy należymy do rasy ludzkiej możemy być w rzeczywistości tą zagubioną owcą, grzesznikami wymagającymi kaznodziei”.

„Bóg stał się człowiekiem w osobie Jezusa po to aby nas zbawić. Jeśli więc istnieją inne inteligentne formy życia, nie jest nigdzie powiedzianym że wymagają one zbawienia. Mogą żyć w pełnej przyjaźni ze swoim Stwórcą”.

Ojciec Funes stwierdził że inkarnacja Chrystusa i ofiara na krzyżu była wydarzeniem unikalnym i nie do powtórzenia. Powiedział też że jest pewny że gdyby zaszła taka potrzeba, Boża łaska oferowana zostałaby kosmitom, tak jak wcześniej ludziom.

Według niego nie ma żadnej sprzeczności między nauką ewolucji a wiarą chrześcijańską, tak długo jak ewolucja nie stanie się jedyną ideologią.

„Jako astronom mogę powiedzieć że z obserwacji gwiazd i galaktyk wyłania się wyraźny obraz procesów ewolucyjnych”.

W jego opinii teoria Wielkiego Wybuchu pozostaje najlepszym wyjaśnieniem powstania wszechświata z naukowego punktu widzenia. Jest to, jak stwierdził, rozsądne wyjaśnienie.

Zapytany o biblijny opis stworzenia, ojciec Funes powiedział że błędem jest doszukiwanie się naukowego wyjaśnienia w Biblii.

„Biblia nie jest pracą naukową” powiedział.

„Jest to list pełen miłości, napisany przez Boga do swoich ludzi, w języku używanym 2-3 tysiące lat temu. Najwyraźniej koncept Wielkiego Wybuchu był w tamtych czasach nie do pojęcia.”

Powiedział że jest przekonany iż astronomia to gałąź nauki mogącą otworzyć ludziom umysły i serca, oraz przybliżyć ich do Boga. Z kolei pomysł, że prowadzić może też do ateistycznego sposobu postrzegania kosmosu, określił jako mit.

Co najważniejsze, według Funesa idea chrześcijaństwa może być przeszczepiona na grunt planet kosmitów, którzy nie przeżyli nigdy „upadku” i są wolni od grzechu pierworodnego.

Watykańska otwartość na te tematy zbiega się z wyciekiem raportów o dyskusjach za zamkniętymi drzwiami, przeprowadzanymi w lutym 2008 roku w ONZ. Reprezentant Watykanu przy ONZ, arcybiskup Celestino Migliore, miał uczestniczyć w tych spotkaniach wraz z grupą prominentnych oficjeli rządowych i dyskutować o wzrastającej liczbie obserwacji UFO, oraz o implikacjach wizytacji obcych. Pozycja Migliore wymaga bliskich kontaktów z Papieską Akademią Nauk. W okresie dyskusji w ONZ Migliore prowadził prezentację zajmującą się problemami natury moralnej, związanymi z naukowymi wyzwaniami zmian klimatycznych i innych podobnych procesów. Co najważniejsze, dyskusje ONZ doprowadziły do sformułowania nowej polityki otwartości w tym temacie, przyjętej przez ok. 30 krajów a rozpoczętej w roku 2009.

Clergy Meeting Kolejnym wartym wzmianki uczestnikiem tych dyskusji był reprezentant UK, sir John Sawers. Sawers został później wyznaczony do prestiżowej funkcji głowy wywiadu brytyjskiego MI6. Wyznaczenie dyplomaty na funkcję dyrektora służby wywiadowczej jest wydarzeniem niezwykle rzadkim. Według raportu BBC:

“danie tej pracy osobie kojarzonej powszechnie ze służbą dyplomatyczną, jest postrzegane jako działanie sprzeczne z tradycją.”

Jeśli spojrzymy na to w kontekście jego uczestnictwa w lutowych spotkaniach ONZ, możemy wysnuć przypuszczenia że MI6 uznało potrzebę większej dyplomacji w radzeniu sobie z problemami stworzonymi przez nową, otwartą politykę w kwestii UFO i ewentualnym ujawnieniem istnienia życia pozaziemskiego.

Sponsorowanie przez Watykan konferencji astrobiologicznej jest znaczącym wydarzeniem. Pokazuje że Watykan zmierza powoli do publicznej dyskusji o życiu pozaziemskim. Co ważniejsze, pokazuje też że Watykan chce dialogu teologicznego związanego z możliwością odkrycia inteligentnych obcych. Ta konferencja jest kolejnym znakiem że wielka, międzynarodowa instytucja religijna przygotowuje się na wielkie wydarzenie związane z UFO i obcymi.

Watykan przenosi politykę otwartości na kolejny poziom. Wiele niezależnych od siebie źródeł twierdzi że moment ujawnienia życia pozaziemskiego jest już blisko, a administracja Obamy będzie grać w tym wydarzeniu jedną z głównych ról. To samo tyczy się Watykanu. Stolica Apostolska wykazuje że z punktu widzenia teologii kosmici są naszymi „braćmi”, co spotyka się z ciepłymi reakcjami ludzi przyzwyczajonych do katastroficznego sposobu postrzegania obcych przez wiele chrześcijańskich denominacji i Hollywood. Jedno jest pewne… Watykan każe czytać swoim wiernym między wierszami:

Zbliża się wielki dzień.

__________________________________________________________________________________

Fragment z „Agendy New Age”:

Monsignor C. Balducci, jezuita, często występował w TV mówiąc o pozaziemskich formach życia egzystujących na Ziemi(…) Dlaczego Corrado Balducci, teolog Kurii Rzymskiej (organ, przez który papież sprawuje swoją władzę), bliski przyjaciel papieża Jana Pawła II, pojawia się we włoskiej telewizji publicznej pięć razy i obwieszcza że historie o kontaktach z rasą pozaziemską są prawdziwe? (Greg Szymański, arcticbeacon.com)

UFO i religia

Propagatorzy New Age:

Zecharia Sitchin (ojciec teorii o powrocie annunaki i planety Nibiru… brązowym karle obserwowanym przez jezuitów w obserwatorium astronomicznym na Górze Graham) ze swoim watykańskim zwierzchnikiem Balduccim.

Jaime Maussan i Corrado Balducci

Balducci i promotor Dzieci Gwiazd Dr Boylan.

__________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Co stoi za propagandą UFO?

Kabała i teoria Wielkiego Wybuchu

Maskarada UFO

 

Reklamy

32 comments on “Watykan i kosmici

 1. Widać, że szykuje się coś wielkiego. Znalazłem przez przypadek dosyć ciekawy filmik:

  Jestem już niemal pewien, że ludzkość niedługo spotka się z kosmitami. Czy z prawdziwymi czy stworzonymi… przez ludzi na tej planecie.

 2. …albo inaczej: – zbliża się Mała Noc… ciemnoty „oświecenia” Niu Ejdż.
  Widzimy wyraźnie – kto widzi, to widzi – jak Watykan „niezauważalnie” steruje
  politycznymi oprawcami [ujeżdża Bestię], bowiem jest duchowym Dyrygentem
  materialnych Oprawców. Chciałoby się rzec: – Jest Bezduszną Nierządnicą pijaną
  własnym Oszustwem, ale Tak Trzeźwą w swym wyrachowaniu, że pseudo owczarnia
  kupi ten Bełkot capa Baphometa w Capce Niewidce – czapka niewidka capa B 16.

  …nasi bracia, …ja pier***ę, ….wyrwało się selerowi ;-))

  jak myślicie ? – odpowiedzcie sobie sami – czy w tym filmie, rozmowa Kosmity
  z głupiutkim Człowiekiem, który nie wie jak rozwiązać problem wyboru Rządu,
  no bo wybiera się ludzi, którzy działają przeciw społeczeństwu, czy ten dialog jest
  tylko o ziemianach ?
  Chyba nie… to jest subtelne Programowanie ludzi na „naszych braci” w Kosmosie,
  którzy wiedzą Jak Zaprowadzić Porządek na Ziemi – bo zadają „mądre” pytania…
  I jak już się „ujawnią” to Zaprowadzą: …lucyferianizm.
  Albowiem to jest Dialog z… Kosmitą, nie dziwne ?

  Czym jest rząd w kilku słowach

  ze strony
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/04/10/czym-jest-rzad-w-kilku-slowach/

  • Chyba nie… to jest subtelne Programowanie ludzi na „naszych braci” w Kosmosie,
   którzy wiedzą Jak Zaprowadzić Porządek na Ziemi – bo zadają „mądre” pytania…
   I jak już się „ujawnią” to Zaprowadzą: …lucyferianizm.
   Albowiem to jest Dialog z… Kosmitą, nie dziwne ?

   absolutnie nie w filmie nie ma ani słowa o lucyferianiżmie właściwie według mnie pokazane jest tutaj jak wszystko wygląda z punktu widzenia osoby trzeciej nie związanej z naszą cywilizacją i systemem bo jak inaczej to przedstawić pewnie zaraz ktoś zarzuci mi ciemnotę albo poparcie dla systemu ale ja prubóje wam powiedzieć nie popadajcie w skrajność bo przez to właśnie nie które sprawy wydjaą sie bardziej nie prawdo podobne niż są na prawde.”Oświeceni” o tym wiedzą i dla tego nie muszą ukrywać juz swych planow wiedzą ze ciemnota jednych, paranoja drugich i niedowiarstwo trzecich daje im gwarancje na to ,że nikt im nie przeszkodzi w tym filmie i jemu podobnych skupcie się na tym o co pyta kosmita (w tym przypadku) i do jakich wniosków dochodzi słysząc odpowiedzi człowieka a nie na tym co sugeruje autor powyższej wklejonej przeze mnie wypowiedzi która przesłania i manipuluje wnioski które są oczywiste i jako takie powinny być postrzegane używajcie swojej głowy i rozumu a nie zdawajcie się na myślenie innych bo właśnie to prowadzi nas do zguby

 3. Myślę że to przyjecie naszych „braci z kosmosu” przez Watykan będzie jego gwoździem do trumny. Jaki KRK jest każdy wie… ale takie coś to już będzie szczyt odstępstwa i dlatego „Babilon Wielki” zostanie zniszczony.

 4. artykuł z dnia 21-08-2011 – ubiegłoroczny
  Watykan organizuje konferencję na temat obcych w kosmosie

  http://innemedium.pl/wideo/watykan-organizuje-konferencje-temat-obcych-w-kosmosie

  „Watykan dołącza się do NASA i różnych organizacji rządowych wspominających ostatnio o możliwości konfrontacji lub spotkania z przedstawicielami obcej cywilizacji. W Stolicy Apostolskiej ma być zorganizowana specjalna konferencja naukowa poświęcona kwestii możliwości istnienia obcych pozaziemskich cywilizacji.
  Watykan zdaje się przygotowywać ludzkość na coś dużego, co może niedługo nastąpić. Dosłownie kilka dni temu ukazał się raport naukowców NASA na temat możliwości interwencji obcej rasy, jeśli człowiek nadal będzie niszczył ziemię w takim tempie. Raport ten był klasyczną analizą ryzyka i jakkolwiek sam pomysł inwazji obcych z powodu wzrastającego CO2 należy traktować jako bujdę na resorach to już część analityczna raportu była bardzo solidnie przygotowana.
  O możliwości kontaktu z obcymi cywilizacjami wspomina ostatnio bardzo wiele instytucji i autorytetów teraz dołączył do nich Kościół Katolicki. Wydaje się, że są to jakieś działania uprzedzające tak, aby w wypadku odkrycia obcych móc powiedzieć, że istnienie innych form życia nie przeczy Biblii, bo są to wszystko istoty boskie.
  Tego typu konferencję trudno nie klasyfikować jako oswajanie ludzi z tym tematem. Trudno się zresztą dziwić, bo wiele set lat utwierdzania w przekonaniu, że jesteśmy jedynym inteligentnym bytem spowodowało, że tego typu zagadnienia jakkolwiek rozpatrywane często na gruncie naukowej probabilistyki są traktowane jako niepoważne i śmieszne. Jeśli Kościół Katolicki angażuje się w takie zagadnienie znaczy to, że coś wisi w powietrzu, coś naprawdę dużego…” [całość artykułu]

  artykuły od HK – http://www.proroctwa.com/

  1/ Illuminati i Annunaki w stanie wojny – 28-03-2012
  Niezwykle sprytne plany demonów, opublikowane kilka dni temu. Powracają bogowie Annunaki – czołowy z nich to YHVH, jego syn – Yahushuah, świętują sabat i cytują Biblię. Czyli UFO/demony przedstawiają się za Boga Biblii i usuną wszystkie zbrodnicze władze satanistyczne! Zaprowadzą Nowy Porządek na ziemi. Będą także świętować sabat! Jak na razie w pokracznym tłumaczeniu Google ale zrobię to wkrótce lepiej! Jeżeli znasz angielski, zajrzyj do tego linka – Transcript.
  http://translate.google.pl/translate?sl=en&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.proroctwa.com%2Ftranscript.htm&act=url

  2/ Biblijni Giganci istnieli i nadal istnieją
  http://www.proroctwa.com/giganci-biblijni.htm

  Tola,
  ostatnio, tym razem „zadarłem” z PoznajPrawdę – w komentarzach
  http://poznajprawde.net/aktualnosci/425-rozmowa-o-obcych-cywylizacjach.html#comment-3448

  Cieszę się, że oboje jesteśmy odporni na „ciosy” – prawdopodobnie nadawalibyśmy
  się nawet do walk ulicznych… ale nie o to chodzi. Wszyscy popełniamy błędy i gafy,
  to potrafię zrozumieć, jednak wyrachowanego cynizmu i osaczania by komuś dowalić,
  nie popierając to rzeczowymi argumentami i dowodami… to ja wtedy opuszczam pole
  „bitwy” i już nie zadaję się z takim „towarzystwem” lub blogerem.
  Wiem, że mam cięty język i trudne do ogarnięcia teksty – ale staram się nie manipulować
  innymi, bo to byłoby podłe… Ale jak to mówią – nic na siłę. Trzymaj się !

  [pozwoliłem sobie na lekko bezczelny off-Tola-topiczek… aa, …raz się żyje ;-))) ]

  • @seler -dwa dni temu probowalam ci cos odpisac,ale nie wklejalo mi komentarzy, a teraz jeden moj widze w jakims zupelnie bezsensu miejscu.

  • Tylko jeden mecz jest rozgrywany w Polsce w nieparzysty dzień (21.06), wszystkie 9 i 11 (także te powstałe z dodawania cyfr, co oczywiste przez to, że czerwiec jest parzysty) dano Ukrainie, więc z numerologicznego punktu widzenia nie ma się czego obawiać, przynajmniej podczas meczów :) A poza tym nie sądzę, aby Mossad informował gojów o swoich planach :)

  • A skąd ludzie mają znać ogrom wpływu Watykanu na świat? Poza tym, który zdaje się pozytywny (ewangelizacja) ludzie widzą jedynie, że Watykan jest ze wszystkich stron atakowany. Albo więc ktoś tępi klechów dla zasady, albo dla zasady broni przedstawicielstwa Chrystusa na ziemi — skądże ludzie mają wiedzieć jak wygląda prawda?

 5. “Biblia nie jest pracą naukową” powiedział.“Jest to list pełen miłości, napisany przez Boga do swoich ludzi, w języku używanym 2-3 tysiące lat temu. Najwyraźniej koncept Wielkiego Wybuchu był w tamtych czasach nie do pojęcia.”

  Nie do pojęcia to jest dziś jak 3-4 tysiące lat temu Egipcjanie, Majowie, Chińczycy i Babilończycy budowali piramidy, układali kalendarze, znali wszystkie planety Układu Słonecznego, stworzyli astrologie i numerologie itd. koncept Wielkiego Wybuchu to oni by wyśmiali jako bajkę dla dzieci na dobranoc. To że Ziemia jest płaska to był myk psychologiczny Watykanu, jak i czyściec to też myk psychologiczny był, żeby kase od chłopów wyciągać. Wbrew pozorom poganie mieli większą wiedzę o wszechświecie niż my dziś, po prostu byli poganami. Poza tym pogaństwo nie zanikło, pogaństwo istnieje dziś i ma się całkiem dobrze. Rozsądni czytelnicy to wiedzą. Pozdrawiam.

 6. Mgrabas, Kwantl, Matix,

  Na co liczył – i się doczekał – pseudo kościół pseudo chrześcijaństwa pn. Watykan ?
  Że „owczarnia pod ich opieką” nie będzie czytała Biblii,
  przedtem zakazanej do czytania i studiowania, teraz ignorowanej, lekceważonej
  i służącej jako ozdoba na półce w mieszkaniach u „wiernych”…
  Damy „chrześcijaństwu bez kompasu” [PMS] i „bez wiedzy, kogo mają adorować”
  kult katolicyzmu, prawosławia, [nie będę wymieniał wszystkich religii bo mi się komp
  zawiesi] – stworzymy Kult religijny, nazwiemy To wyznaniem wiary, i sami „wierni”
  odejdą od samodzielnego czytania, poszukiwania, porozumiewania się ze Słowem.
  Gdyby jednak chcieli czytać – pozmieniamy Imię z „Jestem który Jestem” na JHWH,
  i kto się zorientuje, że wzywa i modli się do demona ? – a Imię ma niebagatelne
  znaczenie – bo na dźwięk Imienia kontaktują się byty duchowe [to tylko jeden fałsz].

  Stworzymy [kabaliści] propagandę „archaicznych mitów plemion stepowych”, którzy
  spisali Biblię i to w sposób „niezrozumiały”, tak że tylko ojcowie magisterium
  kościoła katolickiego są w stanie to pojąć, zinterpretować i podać wiernym „na Tacy”.
  Samemu nie wolno. Stworzymy [kabaliści] szatańską ucztę pogardy, pod nazwą
  „ofiara mszy świętej”, trochę kadzideł, trochę „anielskiej” muzyki, trochę tajemniczych
  rytuałów, wzniosłych modłów, sakramentów, wspaniałych kazań, trochę blichtru….
  No i kto będzie czytał Biblię, skoro „taka piękna msza była dzisiaj i ksiądz tak pięknie
  przemawiał” ? – Oto Okultyzm Oprawców ! – oprawią owce ze skóry i z… ducha.

  Apostołowie nauczali Słowem przekazując Słowo – dzielili się Chlebem Żywym.
  I żyli, postępując zgodnie ze Słowem. I tego oczekiwali od następców. I wiernych.
  Następcy apostołów wynaturzyli wszystko – bo taki był Cel szatana, i jeżeli księża
  katoliccy nie rozumieją Ewangelii, tym gorzej dla nich… I tak się Kręci przez 2000 lat.

  Co robią dzisiaj tzw. wierni ? – prawie wszystko, aby tylko nie czytać Biblii, więc
  jak mają rozeznać co robi z nimi Watykan ? – …oddadzą życie za… papieża. Taki był
  cel KrK od samego początku, tylko naiwni protestują, że masoneria przeniknęła od
  jakiegoś czasu ten „święty, powszechny, prawdziwy kościół” …rzymskiego Imperium.
  Czy tylko sama Nierządnica ponosi odpowiedzialność ? ….to smutne, ale „wierni” też.
  Kult Pozorów Kontra Prawda oraz Uzależnianie Religijne – katoholizm made in Roma.
  Stworzymy [kabaliści] złotą klatkę na Słowo – Tabernakulum – i damy jeść Pozory.
  Roma = Amor [odwrotnie] = miłość do… [nazwy oraz imię wpiszcie sobie sami]

  Matix – cytuję – Watykan chce ich tylko ochrzcić ;-)

  seler: – ochrzcić jak ? – czym ? – „wężem” strażackim ? ;-))) – po co ? – Okultystycznie ?
  ____________

  Wzmaga się kosmiczna histeria – dzisiejszy artykuł HK

  http://www.proroctwa.com/kosmiczna-histeria.htm

  pozdrowienia dla Henryka od Czytelników Loży !!! – i Bożej Opieki życzymy !!!

  • Czy wierni ponoszą winę… pewnie tak, w końcu są wolnymi ludźmi. Ale nie przeceniałbym zdolności człowieka, któremu od dziecka przekazywano, że Kościół to prawdziwy i święty autorytet, poparty tradycją sięgającą aż czasów Chrystusa, do nie tylko samodzielnego sięgnięcia po biblię ale jeszcze wyciągnięcia własnych wniosków i kontestacji tego, co głosi Kościół. Jeśli ktoś żyje w przekonaniu i dobrej wierze, że Kościół naprawdę i w stu procentach prowadzi do Chrystusa, a wiara w Maryję-Królową Polski itp. jest czymś potrzebnym i wspaniałym w oczach Boga, to nawet zobaczywszy twarde dowody ciężko będzie mu uwierzyć, że owa świętość wcale świętą nie jest — a co dopiero dojść do tego na własną rękę! Impossibilium!

   • i to co piszesz odnośnie Ubezwłasnowolnienia wiernych Katolicyzmowi,
    to właśnie tak zwana Gorzka Prawda, nie-stety… a Główną winę ponosi
    Babilonia Wielka, bo to Ona zastawiła pułapkę, stety… i mamy nie-chcący
    spreparowaną wzajemność winy … czyż nie ? – czyli zwiedzenie.

    • Witam to jak to jest z tym wszystkim w niektórych artykułach są przedstawiane teorie Zecharia Sitchin trochę upgrejdowaną przez jakiegoś „oczytanego w piśmie” tu na forum też się spotkałem z teorią Annunaki i powiązaniem z Jezusem wszystko jest fałszem już sam nie rozumiem? Jaką ogólnie Rad wysnuwasz koncepcję albo Ty seler? Te wszystkie teorie z Jezusem i kosmitami są przygotowaniem nas do NWO? Czy to nie jest jakaś kolejna moda na nową interpretację tej księgi? Sam nie wiem napiszcie co o tym sądzicie

     ________

     Rad:

     Nie rozumiem. Gdzie w artykulach są przedstawiane koncepcje oszusta Sitchina? W których?

     Za treści w komentarzach czytelników nie odpowiadam. Mogę je tylko zatwierdzać lub usuwać.

     • Przepraszam, źle się wyraziłem nie chodziło mi o artykuły tylko właśnie komentarze (które czasem są tak długie jak artykuły ), czytam kilka forum i mam lekki zamęt w głowie, jednak najbardziej mi odpowiada Twój blog ponieważ sam czytając Biblie odnoszę wrażenie, że została ona napisana dla każdego człowieka, są tam zawarte uniwersalne wskazówki dla człowieka. KK podczepił się pod to i wprowadza ludzi w błąd. Jednak dalej mam kilka aspektów, których nie mogę zrozumieć, może ktoś postara mi się to wytłumaczyć. Zgadzam się z tym, że elity rządzące na świecie są okultystami i wyznają kult szatana.

      1. Jednak dlaczego tak się dzieje, dlaczego to musi się wypełnić co jest zapisane? Czy chodzi o to, że Bóg nie może narzucać dobra na całą ludzkość?, jest to pewien etap rozwoju każdego człowieka, że stopniowo musi do tego dojść? Czy może Bóg podaje to w formie jakby dokonanej naszą przyszłość (w sensie daje nam wybór i na końcu odpowiemy za nasze czyny i postępowanie), podaje wskazówki jak się z nim połączyć oraz daje człowiekowi wolną rękę? Ale z kolei jeśli pierwszy był Bóg to dlaczego powstało zło?

      2. Co się dzieje z ludźmi, którzy przez całe życie ze względu na miejsce, status urodzenia nie mieli okazji usłyszeć o Bogu i w takim stanie też odeszli z tego świata? Czy może w każdym człowieku budzi się jakaś wewnętrzna więź, chęć, myśl, uczucie rozmowy ze Stwórcą świata i to jest właśnie ta droga poszukiwania i dotarcia do Jezusa? Czy może jest tak, że nie każdy człowiek na świecie może zostać zbawiony i tak po prostu musi być, że misją chrześcijanina nie jest usilne nawracanie innych bo to misja każdego człowieka z osobna dotarcie do Boga, ale można tym pomóc wcielając w życie nauki Jezusa i dawać dobry przykład, mieć postawę, która jest dobra i która inni będą naśladować i pytać skąd ona pochodzi i w ten sposób rozpowszechniać chrześcijaństwo?

      3. Co się dzieje po śmierci czy człowiek trafia od razu do Boga i ma z nim kontakt? Czy trafia do miejsca, w którym będzie czekał aż do Sądu Ostatecznego, gdzie dopiero wtedy się rozstrzygną losy każdego człowieka od początku powstania świata?

      Wypunktowałem żeby było bardziej przejrzyściej, zadałem pytania które mnie nurtują i staram się sam na nie odpowiedzieć, ale te odpowiedzi to kolejne pytania, bo nie jestem tego pewien jeśli ktoś spróbuje podać jakąś odpowiedź będę wdzięczny, pozdrawiam

      • Tobychan – tak jak Biblia jest już gotową Odpowiedzią
       na Pytania pokoleń, tak już wypełnione witryny lub blogi
       z ich artykułami, zawierają odpowiedzi na Twoje pytania,
       gdzie znajdziesz Uzupełnienie odpowiedzi biblijnych…
       Polecam na początek zapoznać się z całą witryną np. tutaj

       http://www.zbawienie.com/index.html

       Rozmieszczenie Tematyczne ułatwi ci znaleźć odpowiedź.

 7. Tobychan – tutaj nie propaguje się teorii syjonisty [żyda] Sitchina, pokaż gdzie ?

  Annunaki – to wymyślona cywilizacja kosmiczna, wymyślona rasa kosmitów,
  którzy wg takich oszustów jak Zecharia Sitchin, są naszymi „stworzycielami”,
  i mają powrócić na Ziemię – robią tak podobno co ok. 12000 lat ze zbliżającej
  się planety [12] Nibiru i odwiedzają ziemian, sprawdzając jak nam się wiedzie.
  Albo nas wytłuką – albo nas jeszcze lepiej zmodyfikują genetycznie, bo
  zagrażamy całemu kosmosowi, o wszechświecie nie wspominając. Do tego
  jesteśmy przygotowywani przez propagandę New Age. Annunaki do demony,
  spersyfikowane [uczłowieczone] dla potrzeb zniewolenia rodzaju ludzkiego,
  ale Tak, aby rodzaj ludzki miał ich za bogów wyzwolicieli. Kosmiczny Podstęp.
  Mogą – te zmaterializowane demony – podszyć się pod Powracającego Jezusa
  z Zastępami anielskimi, abyśmy szybciej uwierzyli, bądź dali się zwieźć…
  Reptylianie, Annunaki, Plejadanie, Nephilim, jak zwał tak zwał,
  to „bogowie z kosmosu”, aby ludzie czuli przed nimi respekt i mieli szacun…
  Giganci – starożytni – to potomstwo upadłych aniołów [demonów] z kobietami
  ziemskimi, z czego wniosek, że kosmici [UFO demony] mogą się materializować
  i współżyć seksualnie z ludźmi… co jest grzechem i u ludzi, i u aniołów.
  Technologia ziemska, ukrywana przed nami, wyglądająca jak pojazdy UFO,
  plus zmaterializowane demony, dadzą taki Efekt, że ludzie mogą uwierzyć…

  Szatańskie Plany – http://www.zbawienie.com/szatanskie-plany2.htm
  oraz Film

  Historia Teorii Spiskowej – 6000 lat kolonizacji – od Edenu do Armagedonu

  p.s. jest to interpretacja[wg Biblii] chrześcijanina dr Patricka Herona, …nie moja ;-)

 8. Poniżej przykład demonicznych przekazów [z kosmosu] podszywających się pod
  znane postacie biblijne – Marię, ziemską matkę Jezusa.
  Zwiedzenie trwa cały czas, ale nieświadomi tego członkowie religii, oraz świadomy
  tego kapłan religijny – pseudo objawienia umieszczone na stronie dr Natanka – są
  dowodem na ciągłą dezinformację [łagodne słowo] tak zwanych „braci z kosmosu”
  [płeć „brata” nieistotna – może być też królową niebios]

  „Siostra z Kosmosu” grająca rolę Marii zawsze dziewicy Matki wszystkich dzieci…

  cytat z komentarza @ImmerSEA
  „Kolejna 4 BREDNIA
  Dajcie im słodycze, kolorowe kartki pięknie wypisane. Ale najważniejsze, dajcie im katechizm, dajcie im książkę poznania Dzieciątka Jezus, Boga Ojca oraz Ducha Świętego. A mnie, Maryję przedstawcie jako ich matkę. Bo ja jestem Matką wszystkich dzieci żyjących na ziemi.”

  Te 5 niesamowitych Bredni, zwanych proroczymi objawieniami maryjnymi,
  pochodzącymi od demona – „naszego brata z kosmosu” – przedstawił Czytelnik
  w komentarzu nr 6, do artykułu na stronie – warto przeczytać całość, niesamowite
  bluźniercze herezje, tolerowane przez kapłana od intronizacji, dr Natanka księdza krk,
  i łykane przez niczego nie podejrzewających „wiernych” pseudo chrześcijan,
  czytaj całość komentarza:

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/04/20/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-neo-papiez-ratzinger-tauber-faryzeim-zyje-jako-talmudyczny-judaizm/

  @ImmerSEA dnia 22 kwiecień 2012, godz. 9:57, pozycja nr 6.

 9. Aby dopełnić Temat – poniżej przykład ziemskich „UFO” pojazdów i technologii
  przeciwko człowiekowi – mamy już 2012 rok, od czasu II wojny minęło ponad 70 lat,
  a prace nad „latającymi spodkami-pojazdami kosmitów” intensywnie trwają,
  pochłaniając niezliczone sumy pieniędzy… zamiast przeznaczyć je na godne życie
  ludzi, którzy zaufali własnym „wybrańcom” narodu. Eksploracja kosmosu, i narodów
  eksterminacja. Oto człowiek. Upadły.

  Technologie [kosztowne] zastępujące „zbędnego” człowieka i/lub przeciw człowiekowi

  http://technowinki.onet.pl/hobby/militaria/najdziwniejsze-amerykanskie-projekty-wojskowe,1,5106655,artykul.html

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/petman_kolejny_potezny,p1065426858

  oraz Hitlerowskie.Ufo Lektor PL

 10. @seler: „szatańska uczta pogardy, pod nazwą „ofiara mszy świętej”, trochę kadzideł, trochę „anielskiej” muzyki, trochę tajemniczych rytuałów, wzniosłych modłów, sakramentów, wspaniałych kazań, trochę blichtru….
  No i kto będzie czytał Biblię, skoro „taka piękna msza była dzisiaj i ksiądz tak pięknie
  przemawiał” ? – Oto Okultyzm Oprawców ! – oprawią owce ze skóry i z… ducha.”
  Te słowa selera to przegięcie i bluźnierstwo. Zakładam, że jednak z niewiedzy i szczątkowej znajomości Ewangelii…

  USTANOWIENIE EUCHARYSTII – przypomnienie dla selera i seleroadoratorów:
  „Tak nadszedł dzień Przaśników, w którym należało ofiarować Paschę. Jezus posłał Piotra i Jana z poleceniem: «Idźcie i przygotujcie nam Paschę, byśmy mogli ją spożyć». Oni Go zapytali: «Gdzie chcesz, abyśmy ją przygotowali?» Odpowiedział im: «Oto gdy wejdziecie do miasta, spotka się z wami człowiek niosący dzban wody. Idźcie za nim do domu, do którego wejdzie, i powiedzcie gospodarzowi: „Nauczyciel pyta cię: Gdzie jest izba, w której mógłbym spożyć Paschę z moimi uczniami?” On wskaże wam salę dużą, usłaną; tam przygotujecie». Oni poszli, znaleźli [wszystko] tak, jak im powiedział, i przygotowali Paschę.
  A gdy nadeszła pora, zajął miejsce u stołu i Apostołowie z Nim. Wtedy rzekł do nich: «Gorąco pragnąłem spożyć tę Paschę z wami, zanim będę cierpiał. Albowiem powiadam wam: Już jej spożywać nie będę, aż się spełni w królestwie Bożym».
  Potem wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie rzekł: «Weźcie go i podzielcie między siebie; albowiem powiadam wam: odtąd nie będę już pił z owocu winnego krzewu, aż przyjdzie królestwo Boże».
  Następnie wziął chleb, odmówiwszy dziękczynienie połamał go i podał mówiąc: «To jest Ciało moje, które za was będzie wydane: to czyńcie na moją pamiątkę!» Tak samo i kielich po wieczerzy, mówiąc: «Ten kielich to Nowe Przymierze we Krwi mojej, która za was będzie wylana. (Łk 22,7-20)”
  Podczas Ostatniej Wieczerzy Chrystus ustanawia Eucharystię. Z miłości do człowieka nie tylko oddaje swoje życie za nas na krzyżu, lecz pragnie też przychodzić do nas każdego dnia w Eucharystii. Chrystus pragnie, byśmy, spożywając Jego Ciało i pijąc Jego Krew, trwali w Nim,a On w nas (J 6,56).

  Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Ktokolwiek będzie spożywał ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który ja dam, jest moje ciało za życie świata”.
  Ewangelia wg Św. Jana, 6, 41-51
  Seler, weź się ogarnij, tak?

  • Wheelie – nie rozumiesz i odrzucasz Żywe Ciało Zbawiciela – Pokarm Słowo,
   a to już nie jest mój problem. Gdybyś czytał/a wcześniejsze artykuły na blogu,
   oraz moje komentarze o Planie Zbawienia, wiedział/a byś, że Słowo stało się Ciałem,
   bo Ciało jest Słowem Żywym dającym Owoce…. Jeśli nie ufasz Jezusowi, …
   to pozostał ci już tylko papież i jego Tabernakulum.

   Ewangelia św Jana – Opowieść o Zbawicielu /całość/ DVD

   „Chlebem, który ja dam, jest moje ciało za życie świata” – oddał Życie za Nas i Ojciec wskrzesił Go z martwych, by Karmił nas Słowem Ewangelią Żywym Ciałem… byśmy nie pomarli na wieczność…
   Ogarnij się Wheelie.
   seler

 11. religia z kosmosu rodem – refleksja.

  Zauważyłem pewne zjawisko… nie, nie na niebie ani w kosmosie, ale tu,
  na Ziemi. Otóż – ludzie, pomimo że posiadają Mózg, nie używają Rozumu.
  Mając już wypalone mózgi, pozostało im jeszcze wypalić sobie Duszę.
  …mówiłem, że Czas na Ogień.
  Potop ognia…
  https://radtrap.wordpress.com/2012/04/22/biblijne-czasy-konca-wprowadzenie-czesc-1/#comment-6488

  W Złotej Klatce mieszka Wafelek – oszuści mówią, że Jezus czeka w Tabernakulum
  na …człowieka. Klatka. w której uwięziono Słowo.
  Okultyzm zamiast Chleba, …albowiem baranom więcej nie potrzeba. Zakwas Fałszu,
  okrągły jak Słońce z napisem Izyda Horus Set = IHS, chodzący w złotej Monstrancji,
  bóg Nierządnicy, mesjasz Imperator rzymski… co Ciałem pomiata.
  Jezus Zbawiciel oddał za człowieka Życie – baran w koźlej skórze odda życie za
  papieża i za Nierządnicę… Wykonało się i się Wykona. Oto bóg – oto Ona. Watykan
  współczesna Ewa, co się trzyma Kabały drzewa, i zwodzi „owczarnię” prowadząc
  na rzeź – od tego wybawia Syn, jeszcze nie wiesz ?!

  Nie będzie papież pluł mi w Twarz i jego sataniści, podobnie jak Jezusowi pluli
  bezduszni okultyści. Uczniów moich prześladować będą, podobnie jak Mnie,
  powiedział Chleb, który zstąpił z Nieba… Jemu wierzę – mnie fałszywych, ludzkich
  słów nie trzeba… przez piekło fałszu do Nieba ?! – Mego Ciała Słów bramy piekielne
  nie przemogą i nie zniszczą Drzewa… Oto słowo Wspólnota.
  Zło jest głupie, a głupota złem. Wafelek szatana zabija Ciało bo Duszy chce, teraz wiem,
  ziemscy Kosmici już tu są… do Rzymu „drogi” prowadzą.

  [seler, 23-04-2012]

 12. Seler, może i nie rozumiem wielu rzeczy, ale skąd Ci przyszło do głowy, że odrzucam Żywe Ciało Zbawiciela i jego Słowo? W ogóle pominąłeś wspomniane fragmenty Ewangelii, w których masz Słowo Boga Żywego na temat ustanowienia Eucharystii, kiedy to Jezus wziął chleb, odmówił dziękczynienie, połamał go i podał mówiąc: „To jest Ciało moje, które za was będzie wydane: to czyńcie na moją pamiątkę!» Tak samo i kielich po wieczerzy, mówiąc: «Ten kielich to Nowe Przymierze we Krwi mojej, która za was będzie wylana.” TO CZYŃCIE NA MOJĄ PAMIĄTKĘ, powiada Jezus.
  Czytam od dawna ten blog i znam Twoje komentarze. Ciekawe na podstawie których słów z Pisma Świętego wywnioskowałeś sobie, że komunia święta to zwykły wafelek, nie słyszałeś o chlebie konsekrowanym? Na pewno słyszałeś i wiesz, że opłatek to malutka cząstka, symbol. Dla wielu setek, czy tysiąca wiernych nikt nie będzie gnał z koszami chleba, więc masz opłatek, czy też „wafelek”. Dalej pociskasz: „… Jeśli nie ufasz Jezusowi, …” – porażasz swoją wysublimowaną dedukcją. NIBY W KTÓRYM MIEJSCU DOPATRUJESZ SIĘ TEGO BRAKU UFNOŚCI? Na końcu znowu okraszasz fragmentem, którego nawet nie przyszło mi do głowy komentować: “Chlebem, który ja dam,
  jest moje ciało za życie świata”. No i bardzo ładny fragment, tylko w czym masz problem, żeby odnieść się do meritum (poprzednio przywołane cytaty z Ewangelii)?
  Następny Twój wpis to wierszowana refleksja, ale na początku wpisu znowu zaskakujesz:
  „W Złotej Klatce mieszka Wafelek – oszuści mówią, że Jezus czeka w Tabernakulum na …człowieka. Klatka. w której uwięziono Słowo.
  Okultyzm zamiast Chleba, …albowiem baranom więcej nie potrzeba. Zakwas Fałszu, okrągły jak Słońce …. itd.” – tego nie będę komentował.

  Seler, to są wedle wszelkiego prawdopodobieństwa słowa Jezusa Chrystusa (nie kłócą się ze słowami Ewangelii), więc spróbuj je przedyskutować i powiedz, że ich Autor też ma wypaloną duszę:
  „Eucharystia jest darem nieba. Hostia nie znajduje się w niebie: aby adorować wielkie dzieło Chrystusa aniołowie zstępują na ziemię.”

  „Czy mogłabyś przypuścić [Jezus mówi do Gabrieli Bossis], że wymyślę taki Sakrament jak Eucharystia – aby żyć wśród was i być pożywanym przez was?
  Czy mogłabyś sobie wyobrazić przebaczenie najcięższych grzechów za cenę prostego ich wyznania i aktu skruchy? To przekracza twoje pojęcie o dobroci. Czy nie mogę i teraz robić dla was rzeczy wielkich? Czyż moja moc zmalała?”

  „Wszystko, co się ofiarowuje, jest Hostią. Kiedy ofiarowujesz się by sprawić Bogu przyjemność, jesteś Hostią. Eucharystia to dziękczynienie”.

  „Twój Bóg Człowiek kocha cię dostatecznie by cierpieć i umrzeć. Eucharystia jest po to, by cię pocieszyć, że nie było cię na ziemi podczas moich 33 lat. Byłabyś szczęśliwa widząc Mnie tak, jak Mnie widziała Magdalena. Bądź więc szczęśliwa, że Mnie posiadasz. To Ja, ten sam. Ożywiaj swą wiarę. Wzmacniaj twą nadzieję. Szczęśliwi ci, którzy nie widzieli a uwierzyli! Mam dla nich specjalne łaski”.

  „A gdy jako Eucharystia przebywam w Tabernakulum, gdzie mógłbym jeszcze być na ziemi, jeżeli nie w sercach ludzi, a przynajmniej w tych, które są dla Mnie otwarte? Oni Mnie wezwali, wzywali Mnie dniem i nocą, a Ja przyszedłem i uczyniłem w nich swoje mieszkanie”. /fragmenty z: Gabriela Bossis – „ON i ja” /

Możliwość komentowania jest wyłączona.