Wielkie oszustwo AIDS

 

Prof.  Peter Duesberg (powyżej) twierdzi że AIDS jest w rzeczywistości chorobą nowotworową spowodowaną przez popularne wśród gejów narkotyki, wzmaganą przez leczenie AZT (Azydotymidyną).

 

David Douthit (henrymakow.com), tłumaczenie: Radtrap

Oto historia Petera Duesberga, profesora biologii komórkowej i molekularnej z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkley. Zajmuje się badaniem chorób nowotworowych, jest też twórcą teorii o tym że wirus HIV nie wywołuje AIDS.

Według Duesberga AIDS jest skutkiem użycia azotynów alkilu, narkotyków używanych przez społeczność gejowską. Tzw. poppers są narkotykami wywołującymi euforię i rozluźnienie zwieracza odbytu ułatwiając seks analny.

Azotyn alkilu, tak jak inne azotyny, mogą doprowadzić do zakażenia wirusem Mięsaka Kaposiego. Gdy homoseksualiści w późnych latach 70-tych i wczesnych 80-tych zaczęli cierpieć na Mięsaka (Karposi Sarcoma), stwierdzono że mamy do czynienia z nowym typem epidemii.

Zaproponowano winowajcę  czyli wirus HIV, który był obecny u wielu homoseksualistów  chorych na Karposi Sarcoma, i uznano że to on jest odpowiedzialny za AIDS.

Następnie odgrzebano zapomniany już, ekstremalnie toksyczny lek AZT, wycofany wcześniej z użycia w chemioterapii.

Następnie AZT dopuszczono do leczenia infekcji HIV. Lek ten sam z siebie wywołuje wiele objawów kojarzonych dzisiaj z AIDS. Jakiekolwiek wykrycie wirusa HIV w organizmie stało się  podstawą dla rozpoczęcia „kuracji” z użyciem AZT.

Gdy rozpoczęto leczenie, pojawiła się cała masa innych symptomów, nie tylko wywołanych Karposi Sarcoma, a które przypisano AIDS. Wydano mnóstwo pieniędzy na pogorszenie stanu choroby, co zaowocowało oczywiście  pojawieniem się nowych, kosztownych leków leczących nowe przypadłości.

Afryka zawsze cierpiała od wielu różnych tropikalnych chorób, takich jak malaria, czy też z powodu niedożywienia spowodowanego ciągłymi wojnami, rewolucjami i epidemiami. Wszystkie te czynniki sklasyfikowano jako AIDS, nawet wtedy gdy brakowało pozytywnego wyniku testu na HIV.

Nowa sytuacja oznaczała nowe zyski, ogromne ilości funduszy wpompowano w badania nad AIDS. Wzbogaciło się na tym wielu, pożal się Boże, naukowców i korporacji farmaceutycznych.

Duesberg twierdzi że HIV jest w rzeczywistości niegroźnym retrowirusem. To wyjaśnia dlaczego dana osoba może być nosicielem wirusa HIV przez wiele lat, a mimo to nie odczuwa żadnych skutków AIDS – tak długo jak nie podda się kuracji AZT.

Zwyczajowa gadka lekarzy w takich wypadkach: „dobrze że zdążyliśmy z kuracją, bo właśnie zaczęło się pogłębienie symptomów.”

Reasumując cierpimy z powodu spisku AIDS. Tego nigdy nie można było „wyleczyć”, mimo to rozpoczęto niezwykle kosztowne „kuracje” i to „lekiem” który pogarsza stan pacjenta.

Teoria Duesberga spotkała się z ostracyzmem ze strony społeczności naukowej, stał się też obiektem wielu ataków personalnych. Mamy do czynienia z typową historią w której „zabija się posłańca”. Duesberg napisał książkę „Inventing the AIDS Virus” szczegółowo wyjaśniającą jego teorię.

Teoria ta nigdy nie doczekała się specjalnego rozgłosu, nawet w środowiskach zajmujących się teoriami spiskowymi. Według mnie powodem jest to, że jest ona najbliższa prawdy.

Piszę ten artykuł dla wszystkich ludzi zainfekowanych HIV, homoseksualistów i heteroseksualistów, aby zainteresowali się dokładniej szczegółami kuracji AZT przed rozpoczęciem swojego „leczenia”.

Nie jestem homoseksualistą, lecz na pewno nikomu źle nie życzę. Promowanie blagi AIDS jako epidemii, jest kolejnym sposobem „elit” na trzymanie społeczeństwa pod butem i w ciągłym strachu.

Dla przykładu – leki używane do leczenia autyzmu same potrafią spowodować wiele symptomów przypisywanych powszechnie autyzmowi. Widziałem takie przypadki na własne oczy. Zajmę się tym tematem w kolejnym artykule.

_____________________________________________________________________________________

 

Reklamy

9 comments on “Wielkie oszustwo AIDS

 1. Rad, odpicowałeś Gagę, ale ja wolę starą :( Taka bardziej seksowna była.

  ______

  Rad:

  Dariuszu, tyle kobiet na świecie…a Ty o Gadze? :(

 2. Polecam Tomasza Gabisia Raport o Aids http://www.tomaszgabis.pl/?p=27
  Na stronie http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/hiv_aids/index.htm
  jak sobie zliczylem dane, bo nie podaja takich zestawien, to wyszlo, ze rzeczywiscie ok 80% z hiv/aids to mezczyzni .
  I jak do tego ma sie teoria przenoszenia droga płciową

  A tu czesc dyskusji z (http://www.racjonalista.pl/index.php/s,35/d,7169) i przyklad jak manipuluja diagramem na stronie pzh http://www.pzh.gov.pl/(*)ge/epimeld/hiv_aids/Ryc_2d.jpg

 3. Wszystkie potrzebne dane na temat liczby i płci chorych są w tym raporcie.
  Kolejny przykład, że większość informacji do nas docierających trzeba samemu weryfikować. Im większy postęp technologiczny i cywilizacyjny tym ludzie sprawiają wrażenie coraz głupszych i łatwo dających się manipulować…

 4. Właśnie czytałem raport o AIDS na http://www.tomaszgabis.pl i jakoś tak dziwnie się składa, że prawdopodobne przypadki (oficjalnie od 1983 r., ale gdzieś po drodze w treści raportu ktoś wspomina, że już 100 lat wcześniej), pojawienia się wirusa HIV wiążą się czasowo mniej więcej z początkiem stosowania szczepień ochronnych od 1876 r. Np. założenie nr 17 w raporcie i poniższe fakty na stronie 12 raportu dają do myślenia, jaki to musi być wirus, skoro „uznaje pewne granice geograficzne”. Wiadomo, ile tzw. szczepień ochronnych dla Afryki funduje np. Bill Gates, Warren Buffet i ich „filantropijne fundacje”. Grube miliardy na ochronę rzekomo przed AIDS poprzez szczepienia ludności, itd. Co tam za diabelstwa wprowadzane są do organizmu człowieka wraz ze szczepionką, to pewnie do końca nikt dokładnie nie wie, oprócz grupy osób wtajemniczonych. Tak, to teoria ze wszech miar spiskowa….

 5. Witamina B17 naturalny zabójca wszelkich zmian nowotworowych w organiźmie.
  Wady: niesamowinie niska cena. Po przejedzeniu boli brzuch i czasem są wymioty.

Możliwość komentowania jest wyłączona.