eg-crop

Kiedy opinia biegłych w sprawie śmierci Madzi z Sosnowca?

Źródło: wp.pl

(11.04.12) Jeszcze cztery dni mają biegli na dostarczenie opinii, które zlecili śledczy z Katowic badający zagadkę śmierci Madzi (+6 mies.). To termin, który i tak przedłużyła prokuratura.

Minęło dwa i pół miesiąca od tragedii w Sosnowcu, a śledztwo w sprawie tragicznej śmierci Madzi wciąż trwa. Śledczy zasłaniając się tajemnicą i dobrem postępowania częściej milczą niż udzielają cząstkowych odpowiedzi na wiele pytań, które zadają sobie Polacy: Jak zginęła dziewczynka? Kiedy i kto ją zakopał w gruzach? Czy matka rzeczywiście działała sama?

Prokuratura nie chce potwierdzić informacji podanych przez Krzysztofa Rutkowskiego dotyczących piątkowej wizji lokalnej, która ma zostać przeprowadzona z udziałem Bartłomieja (23 l.) i Katarzyny (22 l.) Waśniewskich. Może być ona kluczowa. Czy Katarzyna wyjawi śledczym inną wersję wydarzeń z 24 stycznia br.? Czy powie dlaczego wymyśliła bajkę o porywaczu?

– Nie udzielamy informacji dotyczących prowadzonego śledztwa – powiedziała Agnieszka Wichary, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Katowicach. Zapytana o to, czy wpłynęły już opinie biegłych dotyczące pozostałych zleconych ponad półtorej miesiąca temu badań Wichary odpowiedziała: – Termin otrzymania opinii od biegłych został przesunięty do połowy kwietnia. Mam nadzieję, że do tego czasu one wpłyną.

 

5 comments on “Kiedy opinia biegłych w sprawie śmierci Madzi z Sosnowca?

 1. Mam przeczucie, że w tej sprawie wyjdzie na jaw coś co nas bardzo zaskoczy.
  Co do tego czy Katarzyna działała sama – myślę, że nie. Ostatnie wydarzenia utwierdziły mnie w przekonaniu, że to nie ona była mózgiem całej tej operacji.
  Jestem też zdania, że Bartłomiej maczał w tym palce bardziej niż się wszystkim wydaje i wpis na nk (ten o likanach) nie jest bez znaczenia.

 2. Nie wierzę w to, aby zakłamane media, za przeproszeniem „publiczne”, miały
  taką wolę, by dociekać prawdy… kiedy same chcą to prawdę ukryć. Owszem, będą
  rozgrzebywać, nagłaśniać, odgrzewać, mielić, mataczyć, odpalać, przypalać, mieszać
  w „gęstym sosie” ten Pasztet swego Kłamstwa – pod pozorem szukania prawdy – aby
  tylko ta prawda na Ja-W nie Wyszła. Dziennikarz na Etacie, gdy szuka prawdy,
  wylatuje z roboty, a im lepiej kłamie, to szybciej awansuje – musi się s[k]przedać, ma
  to w „umowie o pracę”…. Przemyca się co nieco prawdziwego, by „uwiarygodnić”
  perfidnie przygotowane kłamstwo. Podobnie jak w Tym przypadku:

  Zamach ?!?

  http://www.globalnaswiadomosc.com/zamach.htm

  „…Jako Polacy musimy zrozumieć, że tylko prawda, jakkolwiek być może brutalna, jest lepsza od niepewności. Tylko ona pozwoli nam przygotować się do tego, co przyniesie nam przyszłość i tylko ona może nas zjednoczyć ponownie. Tylko ona może nas ochronić przed tragiczną w skutkach powtórką z historii.
  Nie chcę opowiadać się po żadnej ze stron. Nie chcę też z nikim wojować. Sądzę, że wielu także myśli w ten sposób. Chcę jednak znać prawdę, ponieważ uważam, że to od jej poznania może zależeć nasz dalszy los.
  Nie ten szkodzi Polsce i naszemu narodowi, kto żąda i dochodzi prawdy, jak i nie ten co wymaga przejrzystości i uczciwości. Szkodzi nam wszystkim ten, co gmatwa i oszukuje. Ten co w imię strachu, własnych interesów, czy też innych pobudek, pozwala na deptanie naszych podstawowych praw i pośrednio lub bezpośrednio przyczynia się do działania na szkodę Polaków, tym samym sprowadzając zagrożenie ich życia oraz wolności. Takich ludzi nie wahał bym się nazwać zdrajcami…”

  seler: – należy tak zmęczyć społeczeństwo dezinformacją, tak obrzydzić nawet
  największe katastrofy, aby nie uwierzyło nawet w prawdę, która się wyłania na wierzch,
  nawet w zakłamanych mediach, bo kto już zaufa niewiarygodnym już mediom ?
  Sprawcy na To liczą… oraz na wymarcie pokolenia, które było świadkiem wydarzeń.
  Tuba propagandy Kłamstw służy Sprawcom, a nie społeczeństwu… I to są raczej Fuckty.

 3. Jako że jestem z Sosnowca to powiem co tu ludzie myślą. Mianowicie wszyscy już mają dość tej sprawy, tego kreowania Kaśki na celebrytkę, ludzie jej nie znoszą ale bardziej chyba jej mężusia. Tu jest ogólne przekonanie że to Bartuś wszystko nakręcił, ona go kocha i kryje. A jeśli chodzi o wymiar niesprawiedliwości to wszyscy z wymiaru temidy potępiają sędzinę która ją wypuściła.

 4. Jeżeli już jesteśmy przy Bezmiarze Niesprawiedliwości zwanym Sądem Najwyższym
  [uwaga selera: – do Sądu idzie się po wyrok, a nie po sprawiedliwość],
  oraz przy Opiniach Biegnących Inaczej zwanych, nie wiedzieć czemu, Biegłymi…
  to pojawił się nowy artykuł – może nie o Madzi, …ale o całym Narodzie:

  Prawnie usankcjonowany koniec demokracji … i konstytucji RP

  http://www.globalnaswiadomosc.com/prawnykoniecdemokracji.htm

  „…Wybory do Sejmu i Senatu nie są działalnością cywilno-prawną lecz aktem wykonywania konstytucyjnego prawa do ustanawiania przedstawicieli. W takiej sytuacji nie ma tam zatem miejsca dla umów cywilno-prawnych. Przedstawiciel / reprezentant osoby prawnej, lub cywilnej, nie wykonujący woli tejże osoby, nie wypełnia kryteriów reprezentowania tej osoby. To chyba powinno być jasne dla każdego, a jednak jak widać nie jest.
  Co to oznacza w praktyce ?

  SN zagwarantował prawnie, lecz wbrew Art. 4 Konstytucji, że polityk może czynić powinności przedstawiciela grupy społeczeństwa, która go obrała, nawet wtedy, kiedy jego poczynania nie są zgodne z wolą tej grupy (z obietnicami dzięki którym go wybrano), czyniąc go de facto bezkarnym względem wyborców, ponieważ uznał, że nie można go z jego poczynań w żaden sposób prawnie rozliczać.
  Dzięki takiemu orzeczeniu, SN zatwierdził niechlubną i niebezpieczną dla nas wszystkich zasadę, iż w wyborach można stosować wszelkie metody, łącznie z kłamstwem i podstępem, aby zostać wybranym i rządzić. Jest to precedens, w jaskrawy sposób łamiący demokratyczne (uczciwe) zasady sprawowania rządów przez przedstawicieli społeczeństwa. Inaczej mówiąc jest to koniec Demokracji i koniec Konstytucji, w ich jasnym i uczciwym rozumieniu. Precedens, który w niezauważony przez większość z nas sposób, zmienił oblicze polskiej polityki, już prawie 16 lat temu.
  Polska, już od lat nie jest krajem demokratycznym, utrzymując tylko pozory demokracji, wyłącznie na potrzeby manipulacji społeczeństwem…”

  seler: – Sędzina w sprawie Madzi to tylko pionek w Grze…. ale z dużym poparciem,
  w ramach tak zwanego immunitetu bezkarności i tak zwanej niezawisłości. Żeby było
  jasne, kto tu [w sądach] rządzi…
  Warto przeczytać całość artykułu – są tam opinie biegłych [adwokatów diabła].
  A o Madzi tutaj:

  http://wiadomosci.onet.pl/sprawa-madzi,5097449,temat.html

  Katarzyny W. nie można zmusić do aktywnego udziału w wizji lokalnej – …dziiiwne…
  chociaż nie, …swoisty „immunitet” załatwiła jej pani sędzina, już na wstępie.

 5. Codziennie mendia zasypuja rządnych kolejnej porcji ogłupiacza wyborców „niuwsami ze sledztwa”. Katarzyna zrobiła to, Katarzyna zrobiła tamto. Jej męża Bratłomieja widzianu tu czy tam. Tak to są sekciarze, zlinczować sekciarzy. Katolickich sekciarzy jak gromko jednym głosem wyja „dobrze poinformowane mendia”.

  Prawda jest taka (jak podał niedawno Fakt), iz jedno jak i drugie należało do sekty parakatolickiej o nazwie „misjonarze z Mariannhill”. Inna nazwa tej sekty (co sie nie przewija w zadnych rzadnych linczu mendiach) to TEBAH. Tak dokładnie tak to sekta kabalistycznego zydowstwa działająca i udająca katolicka społeczność I jak to zydostwo ma w zwyczaju od tysiącleci, w imieniu „katolików” dokonujaca satanistycznych mojrzeszowo-abrahamowych herezji. W imieniu diabła zwanego YHW mordujaca czy tylko torturująca Dzieci Boże. Czasem tylko jak w „ostatniej wieczerzy” dla skazanych na kare smierci naigrywających się z Męki Pańskiej. Słyszał ktoś głosy protestu odnosnie tych praktyk ze strony poszukujacych „ekumenizmu” rabinów KK? Jakies słowa prawdy ze strony „hierarchów” odnosnie sekty Katarzyny i Bartłomieja? Wierzycie w to iż „biskupi” się odniosa do tego w sposób bardziej stanowczy niż „medialne odcięcie się od problemu”? O naiwni prowadzeni na rzeź prosto w paszczę szatana wierni nadsłuchiwacze Prawd Objawionych ukazywanych wam w mendiach. Dobre telenowele trwają dziesiątki alt i maja po kilkadziesiąc tysięcy odcinków. W tej „odgrywany” jest dopiero scenariusz pierwszego sezonu. po nich beda kolejne z kolejnymi „katolickimi parami” mordująca kolejne wyglądające jak cherubinki dzieci. Bo o to w tym satanistyczno-kabalistycznym rytuasle chodzi. Naplucie Bogu w twarz poprzez brutalne zamordowanie czy tylko wykorzystanie w „uświęconych kabałą tradycjach” orgiach seksualnych. Niewinne czyste dzieci, nieskalane grzechem istoty. Idealny target dla gorliwych czcicieli szatana yhw.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s