Lucyferianizm w kulturze masowej

John Todd urodził się w 1950r. w Ohio (miejsce urodzenia do tej pory budzi wątpliwości). Były mason najwyższego stopnia, później pracował jako spiker, oraz wygłaszał przemówienia w licznych placówkach kulturalnych, znaczących  szkołach i kościołach. Jest to osoba o bardzo barwnym życiorysie, od przynależności do tajnych stowarzyszeń jako czarnoksiężnik, poprzez służbę w marynarce, nawrócenie, działalność duszpasterską, aż po zaginięcie i tajemniczą śmierć.

Todd w 1968r. został pastorem Kościoła Zielonoświątkowego, zaś w wieku 20 lat poślubił kobietę o imieniu Linda. Tego samego roku został aresztowany za wandalizm.

Przed zaginięciem, wyjawił on James’owi Outlaw’owi, pastorowi Kościoła Jezusa (Jesus Name Church), sekret, że podczas służby w marynarce wojennej, intensywnie uprawiał magię, zaś w młodości próbował dostać się do przemysłu pornograficznego, oraz, że chce ponownie zostać czarnoksiężnikiem. W 1973r. został inicjowany do zboru satanistycznego Kalifornii (w ponad 50 stanach działa około 8 000 zborów), jednak znowu wstąpił do ewangelickiego kościoła charyzmatycznego. Był wtedy żonaty z kobietą o imieniu Sharon Garver. Systematycznie uczęszczał na anty-okultystyczne wykłady w Cali w zachodniej Kaliforni.

Wykorzystał on ten fakt, aby po raz pierwszy się ujawnić. Todd wyznał, że jego prawdziwe nazwisko brzmi Lance Collins, a on urodził się w potężnej rodzinie czcicieli diabła i kultu czarownic, powiązanej z sektami Iluminatów. Jego matka, przez swoją działalność, od wielu lat targana była wyrzutami sumienia, co tłumaczyło by umieszczenie jej w zakładzie psychiatrycznym. Jego przybrana matka była kapłanką wszystkich czarownic w Kalifornii, a jego siostra została wybrana na kapłankę Ohio w wieku 13 lat. Collinsowie, oraz inne rodziny, byli potomkami szkockich druidów, którzy byli odpowiedzialni za przeniesienie magii do USA, współpracując z Iluminatami bawarskimi. Przypuszcza się, że John był pierwszym, który wystąpił z tych rodzin. Jego dziedziczny satanizm miał duże podobieństwo do czarnej magii Doreen Irvine, nawróconej na Chrześcijaństwo czarownicy (autorki książki „Byłam czarownicą„). (info o artykule przesłał Greenseeker – dziękuję)

 

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

 

8 comments on “Lucyferianizm w kulturze masowej

 1. Z jedna teza z tego artykulu sie nie zgodze,trojkat z okiem czy okiem nad trojkatem oraz krzyz nie jest i nigdy nie byl symbolami chrzescijanstwa,gdy uczniowie spytali sie Jezusa po czym rozpoznaja,ze jestesmy twoimi uczniami?Jezus odpowiedzial im bo milosc bedzie miedzy wami.Jezus mowil o konkretnej milosci(prawdziwej) ktora opisuje-Hymn do milosci-nie mylic z kosmiczna miloscia gloszona przez tuby New Age.

 2. Bardzo ciekawy artykuł. Satanizm w paskudny sposób przenika przez wszelkiego radzaju sztukę i niszczy ludzi, przerabiam teraz tomik Tadeusza Micińskiego „W mroku gwiaz” jest tak satanistyczny, że aż bezczelny. Ale wiekszości będzie się to podobać bo takie modne i artystyczne. Musiałam to napisać bo mi głowa puchnie od tych herezji.

  • Miciński to dość znany okultysta, a jego poezja przepełniona jest symboliką i turpizmem. Ilekroć go czytałem czułem pewien niepokój, ale odnosiłem też wrażenie, że to zwykła grafomania.

   Grafomania w sensie: poezja Micińskiego.

 3. Rad, pytanie do Ciebie. Czy z posiadaną dotąd wiedzą, jesteś w stanie stwierdzić, że to Watykan rządzi światem? Od dłuższego już czasu zdobywam wiedzę, głównie z opracowań (również w dużej mierze polecane przez Ciebie zbawienie.com), tzn nie jestem odkrywcą, a jedynie sam sobie łączę kropki i dlatego chcę zapytać o Twoje zdanie, gdyż na stronie z ww. artykułem jest również zakładka „Watykan vs NWO”, w którym padają słowa:

  „Szukając w internecie materiałów na temat Nowego Porządku Świata, bardzo łatwo można się natknąć na fałszywy, urągający, wielokrotnie powtarzany przez Adwentystów, Zielonoświątkowców, Świadków Jehowy i podczas ich nauk o końcu świata pogląd, że głównym twórcą Nowego Światowego Porządku jest…Papież. Przodują w tym zwłaszcza strony zbawienie.com, bibliotecapleyades.net, lub szczególnie skrajna i zajadła jesus-is-savior.com, również strona, która kumuluje spory zbiór ciekawych wiadomości na temat globalnej agendy (theforbiddenknowledge.com), jednak niestety również wprowadza w błąd, oraz liczni dezinformatorzy lub fanatyczni ewangeliści protestanccy o anty-katolickich uprzedeniach rzekomo dowodzący, co sięga szczytu absrudu i infantylności, że Papież jest Iluminatem, popiera ruchy New Age, Syjonizm, Masonerię, NWO, oskarżając go o wspieranie Nazizmu (oskarżenie padające zwłaszcza ze strony antyklerykałów), że jest nierządnicą z Apokalipsy, w rzeczywistości rzucając jedynie hasła pomiędzy wierszami, stosując nadinterpretacje i manipulacje faktami, opierając się na negatywnych, a najmniej ważnych aspektach Katolicyzmu.”

  „Wśród polskich witryn na pierwszy plan pod względem tego typu dezinformacji wychodzi zbawienie.com.”
  _______________

  Rad:

  Dziwne pytanie Wox, zwłaszcza że jesteś tu z nami od dawna ;) Moje zdanie jest takie same od lat – Kościół katolicki był infiltrowany już w pierwszych swojego wiekach istnienia, i ostatecznie po 2 tysiącach lat przekształcił się w opisywaną przez Biblie Nierządnicę.

  Doborowe towarzystwo wymienił – szkoda że się nie załapałem :(

  • Jest mała różnica pomiędzy byciem antypapistą a antykatolikiem. Ja sam do katolików którzy nie plują jadem nic nie mam. Wręcz przeciwnie, część katolików MA ducha świętego.

   Jednakże… nie znajdziesz ich w Watykanie.

   Tam jest siedziba zła. Popatrz na papieży siedzących na tronach z odwróconym krzyżem i pokazujących szatanistyczne gesty…

   Dlaczego tak jest? Bo papież nie ma tam żadnej władzy. To jedynie figurant mający osłaniać przed szukającymi prawdy prawdziwego władcę watykanu.

   A jest nim generał Jezuitów, zwany potocznie ,, czarnym papieżem ”.

  • dzięki! upewniałem się ( ;) ), czy aby za samym polecaniem artykułu nie kryło się również błędne w tym przypadku polecanie całego źródła tj. strony.

   pozdro

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s