W Zatoce Perskiej pojawiła się grupa bojowa pod przewodnictwem lotniskowca Enterprise

Źródło: Zmiany na Ziemi

Jak podaje agencja Interfax powołując się na dowództwo Piątej Floty US Navy, grupa bojowa, w której skład wchodzi lotniskowiec USS Enterprise dotarła do Zatoki Perskiej.

W grupie bojowej prowadzonej przez USS Enterprise znajdują się między innymi krążownik rakietowy, trzy niszczyciele, łodzie podwodne o napędzie atomowym statek z zaopatrzeniem. Wszystko dzieje się w przededniu sześciostronnych rozmów rozpoczynających się 14 kwietnia. Będzie to próba międzynarodowych mediacji z Iranem na temat jego programu nuklearnego.

 Ta grupa bojowa US Navy ma do dyspozycji ponad 60 różnych samolotów i helikopterów, w tym 48 myśliwców bombardujących  F/A-18 Super Hornet, oraz ponad 100 rakiet typu Tomahawk o zasięgu do 1600 kilometrów.

W chwili obecnej na wschód od Zatoki Perskiej znajduje się też kolejna grupa bojowa prowadzona przez lotniskowiec Abraham Lincoln.

 

Reklamy

4 comments on “W Zatoce Perskiej pojawiła się grupa bojowa pod przewodnictwem lotniskowca Enterprise

  1. E = mc2 – jaki śliczny napis na lotniskowcu….

    parafrazując ten znany Wzór, napiszę co następuje:

    energia Egoizmu = Materializm oddalający się od Duchowości z Prędkością do Kwadratu.

    Kwadrat = [tutaj] Potwierdzenie Upadku Trójkąta Piramidalnego [egoizmu]

  2. Miałem coś tutaj napisać o przyczynach wysłania akurat tego lotniskowca, ale już nawet w Google po wpisaniu hasła „USS Enterprise” pojawia się podpowiedź „uss enterprise false flag”, więc nie ma co się powtarzać. :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.