Nie urodziłem się gejem

 

Steve Abrams, lat  51, rozumie jakie czynniki spowodowały jego homoseksualizm i jest wściekły na  okłamujące go przez tyle lat społeczeństwo i aktywistów gejowskich. Społeczeństwo stoczyło się do poziomu w którym państwo aktywnie wspomaga rozwój zaburzeń swoich obywateli.

„Jako dorosły po szokującym przejściu (jestem HIV pozytywny) zrozumiałem że wszystko co czułem i co mi wmawiano było jednym wielkim kłamstwem…. Homoseksualizm nie jest wyborem. Jest to przymus spowodowany przez zaburzenie (zahamowanie) rozwoju. Później zamienia się w uzależnienie, tak jak alkoholizm czy narkomania. „


Steve Abrams (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Wydaje mi się że wychodzę powoli z homoseksualizmu. Nie udało mi się to do końca, lecz nie uważam też bym mógł mówić o sobie jako o homoseksualiście.

Lepszym opisem mojego stanu jest „człowiek z homoseksualnymi tendencjami”. Widzicie, ja nie wierzę że ktokolwiek może urodzić się gejem i mówię to z dużym bólem, gdyż moje życie nie było szczególnie szczęśliwe.

Wielu ludzi wierzących w to że urodzili się takimi, mówi też że są szczęśliwi tacy jacy są – może i są, ale to nie oznacza że jest to coś dobrego. Wielu ludzi jest szczęśliwych z powodu ich stanu, ale ja nie.

Nawet gdy żyłem (jako gej) we wspólnocie gejowskiej czułem się z tym nieswojo, lecz nie umiałem wyjaśnić moich obaw innym gejom, bojąc się że będę postrzegany przez nich jako zdrajca.

Lecz muszę opowiedzieć moją historię gdyż wierzę że są też inni ludzie z homoseksualnymi tendencjami, którzy nie są z tego powodu szczęśliwi i również nie potrafią wyrazić tego co czują. Myślę że wciąż jesteśmy w mniejszości. Oto moja historia w wielkim skrócie:

Byłem bystrym, spokojnym ale też słabym dzieciakiem. Nie miałem silnego ojca ani innego męskiego modelu z którym mógłbym się identyfikować, więc identyfikowałem się z tymi którzy mieli największy wpływ na moje życie: moją matką i różnymi innymi kobietami.

Przyjąłem ich tożsamość tracąc jednocześnie moją własną, męską tożsamość. Wierzę że istnieje coś takiego jak duchowa męska tożsamość, lecz nie w pejoratywnym czy szowinistycznym sensie.

Gdy przyjąłem ich tożsamość stałem się taki jak one i straciłem więź z moją. Co za tym idzie, straciłem więź z Bogiem. Nie byłem wykorzystywany seksualnie jako dziecko, więc nie mogło to być powodem tego że stałem się homoseksualistą, myślę jednak że niektóre dzieci po takich przeżyciach mogą się nimi stać. Myślę że to zależy od poszczególnego dziecka.

Mój ojciec zmarł gdy miałem 5 lat. Moja matka była nieufna i oschła wobec mężczyzn i przeniosła to uczucie na swojego słabego syna, który zaczął się z tym identyfikować i odrzucił swoją męskość i męską tożsamość.

Wierzę że to jest głównym powodem homoseksualizmu. Są też inne powody ale ten jest najczęstszym. Gdy dorastałem, mniej więcej jako 10-11 latek, zacząłem patrzeć na mężczyzn w kategoriach seksualnych.

Oczywiście przerażało mnie to, lecz nie rozumiałem co dokładnie się ze mną dzieje. Zrodziły się we mnie wewnętrzny konflikt i dezorientacja które odczuwałem potem już przez całe życie. Teraz w końcu to zrozumiałem.

Jako dorosły po szokującym przejściu (jestem HIV pozytywny) zrozumiałem że wszystko co czułem i co mi wmawiano było jednym wielkim kłamstwem.

Czytałem z wielkim zaciekawieniem wszystkie te strony o Illuminati. Nagle wszystko zaczęło nabierać sensu – źli ludzie z władzą i pieniędzmi chcą kontrolować wszystko co się da. Najlepszym sposobem na dokonanie tego jest zniszczenie rodziny, przede wszystkim więzi między dziećmi a ojcami.

Społeczeństwo akceptuje tą propagandę i pranie mózgu. Nawet konserwatyści i chrześcijanie nie rozumieją co się naprawdę dzieję.

Wszyscy są zagubieni. O dziwo jednak, konserwatyści i chrześcijanie wydają się być najbardziej zagubieni ze wszystkich, gdyż to oni powinni rozumieć co się dzieję ale tak nie jest.

Wielu chrześcijan wie że homoseksualizm jest czymś złym, ale nie potrafią powiedzieć dlaczego.

Zazwyczaj powtarzają rzeczy typu „to kwestia wyboru!” Wiem to z własnego doświadczenia. To nie jest wybór. Jest to przymus spowodowany przez zaburzenie (zahamowanie) rozwoju. Później zamienia się w uzależnienie, tak jak alkoholizm czy narkomania.

Obecnie żyje w związku cywilnym z mężczyzną, co stało się problemem gdyż mój sposób myślenia i postrzegania świata zmienił się. Weszliśmy w związek z powodów finansowych i jesteśmy dla siebie bardziej jak bracia, nie ma żadnego fizycznego kontaktu. On to akceptuje.

O dziwo zgadza się też ze mną co do niektórych kwestii typu małżeństwo powinno być zarezerwowane tylko dla heteroseksualistów, lub że dzieci wychowywane przez mężczyznę i kobietę mają lepszy start w życiu. Zgadza się też co do tego że mamy za dużo poprawności politycznej a wolność słowa jest ważna niezależnie od wygłaszanych opinii, może więc i dla niego jest nadzieja.

Obecnie jestem 51-latkiem który zmarnował swoje życie, wiele wycierpiał i po początkowym poczuciu zagubienia w tym świecie zaczął wariować… Ale lepiej przejrzeć na oczy później niż wcale!

Drażni mnie widok społeczeństwa akceptującego homoseksualną agendę. Uważam również że to my, jako społeczeństwo, winni jesteśmy odrzucania naszych reguł i akceptowania tego. Nadszedł czas gdy społeczeństwo musi się obudzić!

Nie wiem czy jest jeszcze dla mnie nadzieja i czy będę mógł żyć tak jak chcę tego ode mnie Bóg, ale czuje że ten artykuł jest moim pierwszym krokiem w tym kierunku.

___________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Czy zachowanie gejów jest chore?

Wg. naukowców z USA homoseksualizm jest „uleczalny”

 

AIDS: naukowe oszustwo?

 

Reklamy

14 comments on “Nie urodziłem się gejem

 1. Podpisuję się pod tym artykułem, bo mówi Prawdę.
  Może doczekam się, co w tym temacie ma do powiedzenia Czytelnik @Entre,
  którego oczywiście pozdrawiam ;-) …platonicznie ;-)

 2. Przykro mi ale nie zgadzam się z tym artykułem. Ten człowiek sobie coś wmawia, naukowcy udowodnili że z tym się rodzisz i tyle. Bardziej wychodzi na to że mówi to ze swoich pobudek religijnych, ponieważ jak wiadomo katolicy nie akceptują gejów a szkoda. Z tym się rodzi i tyle :) No matter gay, straight or bi
  Lesbian, transgendered life
  I’m on the right track, baby
  I was born to survive.

  • Naukowcy nic takiego nie udowodnili. Przekonanie o wrodzonym homoseksualizmie to po prostu jedna z wielu teorii wyjaśniających to zjawisko, oczywiście ze względu na swoją politpoprawną wymowę jest ona najpopularniejsza.

   W naturze coś takiego jak homoseksualizm nie istnieje. Owszem, homoaktywiści często powołują się na przypadki stosunków jednopłciowych wśród zwierząt, zdają się jednak nie zauważać, że we wszystkich tych przypadkach pojawienie się w pobliżu płodnej samicy rozbijało „miłość” dzielącą parę pawianów, pingwinów czy czego tam jeszcze.

   Polecam obejrzeć jeden z archiwalnych odcinków programu „Warto rozmawiać”, w którym Pospieszalski zaprosił do studia trzech byłych gejów, którzy opowiadali o swoim wyjściu z homoseksualizmu. Jeden z nich zwrócił uwagę na dość istotną sprawę – aby rozpocząć skuteczną terapię, należy najpierw znaleźć przyczynę problemu. Przekonanie o tym, że człowiek rodzi się homoseksualny, uniemożliwia skuteczne rozpoznanie źródeł swojej dewiacji i wyeliminowanie ich.

  • nie zgadzam się z tobą.Ponieważ nikt nie rodzi się np:tenisistą,księdzem,piłkarzem lub psychopatą.Myśle że to raczej wpływu społeczeństwa,rodziny i własnej osoby wpływa się na to kim się jest.Moim zdaniem naukowcy się mylą,owszem są jeden urodzi się
   agresywny drugi spokojnieszy bo to jest u niego uwarunkowane genetyczne.Albo że czuję się dobrze w swojej skórze bo ciało ma dziewczynki a duchowo jest chłopcem itp.Ale i tu jest pewna logika jeśli duchowo jest chłopakiem to jest heteroseksualny.Nie wierze w coś takiego jak homoseksualizm że to wina tego że mózg nam tak dyktuję,bo co mógłbym się urodzić gejem??,nie nie.Załóżmy taką sytuację że taki gej został urodzony na bezludnej wyspie,gdzie są same kobiety.Jak mógłby się stać od początku gejem jakby mógł zacząć czuć pociąg do mężczyzn jeśli ich by nie było.Potrzeba seksualności zwyciężyłaby i na pewno były hetereseksualny.Wielu ludzi nie rozumie że homoseksualizm to jest potrzeba ojcowskiego uczucia,kontakt seksualny oprócz dania radości i rozkosz, daję także więż uczucia,emocje które człowiek potrzebuję.Seks ludzi kochających się zbliża ich do siebie,natomiast zwykł seks z partnerem to tylko rozładowanie napięcia seksualnego.Uważam więc,że homoseksualiści tęsknią za Ojcem którym nie nawiązali więzi.Takiej jest moje zdanie mogę się mylić;p.Pozdrawiam

  • Tak, wlasnie wszystki badania i tezy ze sie z tym rodza zostaly obalone. Sami naukwcy tych tez sie z tym zgodzili.

 3. dużo prawdy w tym co napisał ten człowiek. Może i ktoś się rodzi gejem, może są takie osoby ale podejrzewam że to promil promila bo musi wynikać z rzadkiej mutacji albo coś takiego. W większości przypadków to krzywo ustawione archetypy tak jak przedstawił to autor. Spoko, jeżeli ktoś się chce pruć z kolegami niech czyni wolę, ale dobrze mieć świadomość że istnieją archetypy które wpływają na nasze życie i myślę że wiele osób może źle odczytywać własne pragnienia i potem obudzic się z (…) w (…). Pozdrawiam.

 4. Pociag do homoseksualizmu wynika z dwóch czynników:
  – presji społecznej typu „spróbuj bo to polecane przez autorytety”
  – niewłasciwej diety nafaszerowanej zeńskimi hormonami płociowymi.

  Obydwa te czynniki przy własnej słabej samoakceptacji swojego ciała
  skutkują pedzioraktykami. Ale tak to jest jak sie wierzy wielowiekowym kłamcom.

  • He, he – ale teoria. Wielu ludzi sie zmaga z tym problemem a Ty prosze: rozwiazanie w dwoch punktach. Wystarczy nie poddac sie presji, ktora naciska na homoseksualizm i nie jesc zenskich hormonow. Ha, ha, ha. Mialam zly dzis dzien ale Ty mi poprawiles humor piszac te swoje „teorie”. Nobla dla Ciebie za podanie przyczyn homoseksualizmu. Jakiez to proste sie stalo po przeczytaniu Twojego wpisu.

 5. Gdy ktoś czuje się Napoleonem, to zamykają go w psychiatryku i leczą. Gdy mężczyzna czuje się kobietą, lub kobieta mężczyzną to jest to normalne. Paranoja.

 6. Opowiem Wam ukrywaną HomoHistorię, to będzie najprawdziwsza prawda ze wszystkich
  prawd jakie były dotąd prawdziwe – to będzie prawda Objaśniona. I dobrze, że wychodzi
  ona na „światło” dzienne, a nawet nocne. To będzie długie objaśnienie, więc proszę poczytać
  przynajmniej do połowy, albo chociaż co drugie zdanie, i zaufajcie mi w ciemno, naprawdę.

  Wszyscy są homoseksualistami. To jest nieprawda, że się rodzą – to są fałszywe nauki.
  Dzieci biorą się z pola kapusty – wtedy to są dziewczynki „ka” jak kabieta, i „pusty” bo nie
  mają siusiaka, oraz biorą się od bociana co je przynosi – wtedy to są chłopcy z siusiakiem.
  W tych krajach, gdzie nie rośnie kapusta i nie przylatują bociany, to wtedy ludzie wymierają.

  Tak wymarły słynne cywilizacje Olmeków, Azteków, Sumerów, o Chazarach nie wspomnę.
  Zabrakło kapusty i bocianów. Wtedy zaczęto robić dzieci w sposób wynaturzony, aby były.
  To jest bardzo niebezpieczne i dlatego się wprowadza obowiązkową Aborcję i sterylizację.
  Zawsze tak było, że geje wychowywały dziewczynki [wybryk natury], a lesbijki chłopaków.

  Ja przyszedłem na świat w sposób nienaturalny – urodziła mnie kobieta bez pomocy bociana.
  To powinno być karalne. Kiedy już wyszedłem [wiadomo skąd, a feee..] i przyszedłem, to
  lekarz powiedział mojej nieodpowiedzialnej matce, bo się zapytała, a bocian wie co przynosi,
  – Urodziła pani alkoholika, geja i katolika – bierze pani, czy mam wepchnąć z powrotem ? –

  Wzięła. Od razu, bo byłem głodny, przyjąłem dwie butelki piwa. Na początku nie obchodziło
  mnie, że karmi mnie jakaś kobieta z flaszki, wolałbym faceta, i dlatego abym nie protestował,
  dostałem dwie szklanki wina. Widać, że matka się starała. Robiła mi kaszkę z winem, potem
  zupki z wódki na śledziach. Rozwijałem się i rosłem jak na drożdżach winnych. Minął roczek.

  Moje pierwsze wyrazy: – Niema, niema… [zamiast głupich: mama, mama…]. Rozwijałem się
  i zacząłem już mówić pełnymi wyrazami a nawet zdaniami. Czyli: – Niemasiu, niemasiu….
  Niemasiusia, niemasiusia…. [zamiast mamusia], i dalej: – Niemasiusiaka, niemasiusiaka !!!!!
  To było Odkrywcze i lekko się przygnębiłem, napiszę o tym dlaczego, w dalszej mej historii.

  Moje całe zdania: – Chce misie spirytusiu – wołałem, a głupie dzieci wołały: – Siusiu, siusiu…
  Z racji tego, że urodziłem się katolikiem, zaprowadzono mnie do kościoła i tam nadano mi
  stosowne imię, po uprzednim pokropieniu wodą, bo wino wychlał ksiądz na mszy „za mnie”.
  Potwierdzono moje szlachetne urodzenie bardzo oryginalnym imieniem: – Alkomatiusz 69%.

  Przypominam sobie, że dziewczynkom nadawano imiona najczęściej takie jak: Alkaidja,
  bowiem jak się później okazało, bardzo terroryzowały chłopGejów tym, że nie mają siusiaka
  i nie wierzyły w bociany ani w kapustę. W przedszkolu nie chciałem się bawić z lesbijkami,
  właśnie za to, że nie miały siusiaka, a lesbijki się z nas śmiały, że mamy takie coś,co się dynda.

  Zawsze chodziłem z chłopakami na piwo i wódkę po pracy, bo homoseksualizm jest zdrowy.
  Będąc katolikiem chodziłem w niedzielę do kościoła, bo to obowiązek geja, katola i alkohola.
  Ostrzegano mnie:- Nie baw się z dziewczynkami, zajdziesz w ciążę, a ona cię rzuci dla innej,
  bo jak będziesz chciał mieć małą lesbię, to sobie z probówki załatwisz. Teraz jest Technologia.

  Popełniłem niewybaczalny błąd, bo jako gej zadałem się z kobietą, działając wbrew naturze
  narodzonego przyrodzenia, że geje łączą się z gejami, a lesbijki z lesbijkami. Nie chciało mi
  się szukać w kapuście i czekać na bociana, bo dałem się sterroryzować kobiecie bez siusiaka !
  I urodziła mi – wbrew naturze – chłopaka, a ja chciałem mieć dziewczynkę. Co za wstyd !!!

  A w ogóle to wszystko jest źle porobione. Jak moja kobieta miała Brzuch, to się schylać nie
  mogła, bo brzuch powinien być na plecach, o wiele wygodniej się nosi – dlatego są plecaki.
  Tak samo z siusiakiem – też powinien być na plecach, bo nieraz nie mogę się podrapać, jak
  mnie swędzi. To wszystko jest źle porobione, ja bym to lepiej porobił, wierzę w Globalistów.

  Czas najwyższy wszystko popoprawiać i porobić na nowo i zacząć poprawnie wierzyć w
  homoseksualizm – bo tacy się rodzimy – i w alkoholizm, bo jest niezbędny do życia, nie da
  się żyć bez alkoholu po prostu – i w religie, bo ona bardzo zbawia i prawie za darmo i też
  naprawdę zbawia, wszyscy co chodzą będą zbawieni, a ci co nie chodzą do kościoła nie będą.

  Zaufajcie mi, bo mam rację – Głąb
  [miało być „seler” ale… się wstydzę, a Geje od Głąba pochodzą, to najlepsza część kapusty]
  A właściwie to po co komu dzieci ?

 7. Homoseksualizm jest wynaturzonym seksualnie Uzależnieniem. Są przeróżne nałogi.
  Każde uzależnienie jest Procesem – nie pojawia się nagle, ono Trwa w czasie.
  Podobno naukowcy, podobno amerykańscy, odkryli gen odpowiedzialny za uzależnienia.
  Być może tak jest – to znaczy, że taki gen uruchamia w człowieku nałogi, jeżeli przez
  najczęściej długi okres czasu Wyzwalamy, formujemy i utrwalamy w sobie drugą „naturę”
  czyli tutaj szkodliwe nawyki, nałogi, po prostu uzależnienia.
  Przyczyn uzależnienia od homoseksualizmu może być wiele, najczęściej jest to ucieczka
  od… heteroseksualizmu. Albo przed lękiem w relacjach z płcią przeciwną, albo wprost
  przeciwnie – jako znudzenie się płcią przeciwną i szukanie większych wrażeń, szukanie
  li tylko seksualnego zaspokojenia w coraz to większej pożądliwości w temacie: seks.
  No, a później dzieci, zwierzęta, zwłoki… Wszystko co ma Otwór, w miarę ciepły… i w myśl
  ludowej przyśpiewki góralskiej:
  „Hej górale, …nie bijta się !
  ma góralka z przodu, …z tyłu,
  podzielita się !”

  Heteroseksualizm to Odpowiedzialność – za siebie, za partnera, za potomstwo….
  Ucieczką od odpowiedzialności jest homoseksualizm – zaspokajanie pożądliwości,
  oszukując się, że znajdziemy „tam” miłość… może i kochają się tacy, nie wykluczam.
  Dlaczego tak nachalnie promuje się i gloryfikuje ten Otwór „kochających” się inaczej,
  wśród tej samej płci ?
  Aby upodlić człowieka i upokorzyć Stwórcę, szydząc z prokreacji i odpowiedzialności.
  Dając [zabierając wolność] „wyzwalanie” zniewolenia – bo przecież ludzie sami chcą poEksperymentować, nieprawdaż ? – kult Egoizmu w seksie, nawet wynaturzonym… Przy okazji – ludzie zdepopulują się sami, na własne życzenie. Chytry plan.

  Marc Jacobs i jego nowy kochanek Harry Louis w Rio de Janeiro

  http://zyciegwiazd.onet.pl/317713,0,marc-jacobs-i-jego-nowy-kochanek-harry-louis-w-rio,fotonews_detail.html

  „Znany projektant mody Marc Jacobs i jego nowy kochanek, Harry Louis, który jest gwiazdą filmów porno, wyjechali na wakacje do Rio de Janeiro. Czułościom i pocałunkom nie było końca. Zobaczcie zdjęcia tej fajnej pary…”

  seler: – „…Tej Fajnej Pary” – a jak będzie Nowszy kochanek, to będzie Fajniejsza para ;-)

 8. A jak Zgnilizna.
  Jedna z metod na uzależniAnie od sodomizmu, aby później Dzieci „myślały” i uwierzyły,
  że „urodziły” się jako homoseksualiści – artykuł

  Dzieci na marszu pederastów. Deprawacja młodego pokolenia trwa.

  http://www.pch24.pl/dzieci-na-marszu-pederastow–deprawacja-mlodego-pokolenia-trwa,1698,i.html

  „…Jeden z organizatorów otwarcie zapowiada, że celem jego środowiska jest zdobycie nowych przestrzeni dla propagandy homoseksualnej. Na celowniku sodomitów znalazły się biblioteki i szkoły. Staną się centrum ,z którego ideologia antyrodzinna i homoseksualna będzie szturmem zdobywać umysły młodych ludzi. […]
  Bolońska parada ma według organizatorów zmienić społeczne postrzeganie homoseksualistów, efekt ten chcą osiągnąć dzięki zgromadzaniu dzieci na platformie otwierającej marsz. „Fachowej” wiedzy o różnorodności najmłodszym mają dostarczyć liczne wykłady i odczyty. Widać, że akcja ta jest doskonale przygotowana, a jej dalekosiężnym celem jest takie ukształtowanie opinii publicznej, by ta zaakceptowała adopcję dzieci przez te środowiska oraz jeszcze większy wpływ sodomitów na młodzież, choćby przez edukację szkolną…”

  seler: – ludzi uzależniono już od wielu „wyzwolonych” substancji, przedmiotów i IdeI.
  widzicie w tym wyrazie dwie belki, dwa filary I I: …” filary zwane bliźniaczymi kolumnami “Boaz i Jachin” – oraz skąd ta IdeA pochodzi, cytat:
  „…W czasach babilońskich Isztar była boginią płodności, miłości, wojny i seksu. W panteonie Babilonu była ona “boską personifikacją planety Wenus.” (W czasach Babilonu zbudowano na rozkaz króla Nabuchodonozora II “Bramę Isztar”, kopiowaną we wszystkich późniejszych łukach masońskich)…”
  ze strony
  https://radtrap.wordpress.com/2012/04/15/falszywa-apokalipsa-symbolika-lotniska-w-denver-czesc-2/#comment-6319

  Jak wynaturzyć rodzaj ludzki tak, by czuli się homoseksualni, biseksualni i „wyzwoleni”
  uważając normalnych ludzi za „odstępstwo od natury”. Starożytne metody okazały się Sprawdzone.
  Natura Wynaturzenia polega na tym, by Zauroczyć się Pozorami i blaskiem ciemności.
  Skoro Bóg nas „zniewala”, dajmy zatem ludziom „światło wyzwolenia”. Dzieci uwierzą
  najszybciej, bo wzorują się na dorosłych – stara, psychologiczna metoda PsychoDualizmu
  psychodelicznego, aby wszyscy byli „Jednością w Pełni” zatracenia… Buźka ;-)))

  Potop Wody miał na celu wytracić wszystko i wszystkich, niezdatnych już do wyleczenia
  z uzależnienia od wynaturzenia. Uzależnienia od Wynaturzenia materialnego i duchowego.
  Wracają Wymiociny Wynaturzenia. Czas na Ogień.

  źródło
  http://marucha.wordpress.com/2012/04/16/dzieci-na-marszu-pederastow-deprawacja-mlodego-pokolenia-trwa/

Możliwość komentowania jest wyłączona.