Pożyteczni idioci


Do jakiego stopnia jest odpowiedzialny za swoje działania człowiek zwiedziony przez innych?

 

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Jak już wcześniej mówiłem, prawdziwa historia świata opowiada o próbie zniszczenia cywilizacji chrześcijańskiej przez kabalistycznych bankierów, wykorzystujących w tym celu organizacje żydowskie i masonerię.

Ich celem jest pełne zniewolenie ludzkości (komunizm) przy użyciu inżynierii społecznej, mass mediów i zaawansowanej technologii. W skrócie – ludzkość poddawana jest transformacji po której gotowa będzie służyć bankierom oraz ich Rządowi Światowemu dedykowanemu bogowi spiskowców, Lucyferowi. To było głównym celem wszystkich ważniejszych rewolucji. To jest głównym powodem tzw. antysemityzmu.

Żydowscy rewolucjoniści „są zwodzicielami świata, jego niszczycielami, podpalaczami, katami…” – napisał żydowski uczony Oscar Levy w roku 1920. „Spoglądam na ten świat i rozpaczam nad jego okropnym stanem. Moja rozpacz pogłębia się gdyż znam prawdziwych autorów tego stanu…”

Ty i ja pojawiliśmy się na scenie tego dramatu bardzo późno. Zniszczenie naszej cywilizacji jest blisko. Obecnie żyjemy w świecie otrzymującym dyspensę od Illuminati, zaprzeczającym istnieniu Boga, jedynemu właściwemu, moralnemu i naturalnemu modelowi życia ludzkiego.

Świat został przekształcony i przejęty przez uzurpujących sobie boski status agentów bankierów. Współczesne „wyobcowanie” (alienacja) które odczuwamy jest tak naprawdę ich wyobcowaniem, efektem ich rebelii przeciwko Bogu. Wszyscy zamieniamy się w masońskich Żydów, humanistów czczących ich pogańskich bożków.

Nietzsche napisał w „Antychryście”: „To z ich świadomości [Żydów Illuminati] wyewoluowały pomysły znajdujące się w opozycji do wszystkich naturalnych zasad życia – jedno po drugim, przejęli religię, kulturę, zasady moralne, historię i psychologię i zmienili nieodwracalnie prawdziwe ich znaczenie.”

Gdy zaprzeczasz Bogu, zaprzeczasz istnieniu duchowych absolutów takich jak prawda, dobro czy zło. Z tego powodu świat staje się coraz gorszy. Jednak teraz przynajmniej wiemy kto i dlaczego go niszczy.

 

WSPÓŁWINNI

 

Jestem Żydem. Nie uważam się za potępionego, tak jak i większość moich braci Żydów. Jesteśmy dziećmi Bożymi tak jak wszyscy ludzie. Lecz działania zorganizowanego żydostwa są skazane na potępienie, tak samo jak każdy kto idzie na kompromis i bezwiednie zostaje ich agentem i wspólnikiem.

Większość Żydów wie niewiele o judaizmie. Judaizm jest oparty na Talmudzie i kabale, które otwarcie zaprzeczają ważności Starego Testamentu, dlatego nie jest on religią lecz satanistycznym tajnym stowarzyszeniem.

Dlatego zwykli ludzie nie zdają sobie sprawy z prawdziwego znaczenia tej scieżki. Zamiast tego manipuluje się ich wszystkimi tymi idealistycznymi hasłami typu „równość”, „tolerancja” itd. Stają się ofiarami oszustwa i pożytecznymi idiotami.

Ów model tajnego stowarzyszenia zastosowano przy tworzeniu masonerii („judaizmu dla nie-Żydów”), a z masonerii przeniesiono go do służb wywiadowczych, rządów, świata biznesu, kościołów, wojska i reszty ważnych organizacji. Dzisiaj model ten przenosi się na całą ludzkość. Najwyższa ranga składa się z oportunistów, ranga poniżej zaś z ludzi którzy sukces odniosą dopiero po sprzedaży swej duszy diabłu. Najniższe poziomy tego modelu to ludzie manipulowani przez owych „przywódców” zgodnie z wytycznymi sekretnego planu.

Dla przykładu: zachęca się kobiety do porzucenia swojej kobiecości w imię „równości”. Nikt nie mówi im o prawdziwym celu tej propagandy: zaprzeczaniu znaczenia płci i rodziny, uzależnieniu wszystkich od państwa.

Do jakiego stopnia jest odpowiedzialny za swoje działania człowiek zwiedziony przez innych?

 

POŻYTECZNI IDIOCI

 

Przywódcy komunistyczni używają tego terminu w odniesieniu do ludzi wierzących w komunizm, socjalistyczne braterstwo, sprawiedliwość społeczną i równość. Komunizm jest monopolistycznym kapitalizmem gdzie rząd działa na polecenie kabalistów bankierów. Komunizm i syjonizm oparte są na masońskim (lucyferianistycznym) modelu.

Komunizm zwiódł idealistycznych Żydów którzy wspierali spisek bankierów. David Horowitz opisał kiedyś jak jego żydowscy, komunistyczni rodzice, razem z milionami innych amerykańskich Żydów zostali zdrajcami.

Oficjalnie byli poważanymi, przestrzegającymi prawa nauczycielami i przedstawicielami klasy średniej, liberałami i demokratami. W rzeczywistości jednak, tak jak wszyscy ich przyjaciele, byli działającymi potajemnie komunistami co „nadawało sens ich nudnemu i spokojnemu życiu”.

Pracowali dla ZSRR, posiadali nawet swoje pseudonimy na wypadek gdyby trzeba było porzucić maskę polityki progresywnej i zejść do podziemia w celu przewodzenia rewolucji.  (Stephen Powell, Covert Cadre, str. 28)

Chcieli zniszczyć wolność kraju z której sami czerpali korzyści. Fakt że CPUSA (Komunistyczna Partia USA) nie została rozwiązana dowodzi tego że było już za późno.

Bella Dodd nie była Żydem. Była członkiem rady wykonawczej CPUSA skąd odeszła po odkryciu że ZSRR kierowany był przez żydowskich miliarderów mieszkających w Waldorf Astorii. Stwierdziła też że komunizm jest satanistycznym, tajnym stowarzyszeniem.

Komunistyczni Żydzi i syjoniści są naiwnymi i idealistycznymi ludźmi. Sam nim byłem do 12 roku życia (nie byłem komunistą lecz dałem się zwodzić jego hasłom).

Norman Bethune, kanadyjski lekarz, nie-Żyd, jest uznawany za wielkiego bohatera ponieważ pracował dla chińskich komunistów. Czy wiedział że zamordowali 40 milionów ludzi?

Oscar Levy zadał pytanie „Żydowscy rewolucjoniści są zbrodniarzami świadomymi czy nieświadomymi?”.

Następnie udzielił odpowiedzi: „Osobiście jestem przekonany że są tego nieświadomi, lecz proszę, nie myślcie że chcę ich wybielać. Świadomy zbrodniarz ma mój szacunek choćby dlatego że przynajmniej rozróżnia między dobrem a złem. Nieświadomy – cóż, on potrzebuje miłosierdzia Chrystusa – miłosierdzia które nie jest moim udziałem – aby było mu wybaczone, bo nie wie co czyni.”

 

KONKLUZJA

 

Żydów rewolucjonistów nigdy nie proszono o działanie na rzecz Nowego Porządku Świata. Dzieje się tak dlatego że kiedy zdrada odnosi sukces, nikt nie odważy się nazwać jej zdradą.

Bankierzy Illuminati kontrolują rząd, edukację i media. Są w stanie przedstawić zdradę jako „wolność słowa” a patriotyzm jako „izolacjonizm” i „polowanie na czarownice”.

Natura NWO jak i komunizmu jest taka, że ostatecznie wszyscy pracują dla Illuminati, czy to świadomie czy nieświadomie. Dla przykładu, USA idzie na dno z powodu długu. Mimo to nikt, ani rząd, ani media, ani nawet Ron Paul,  nie zająknie się o tym że połowę tego długu można wyeliminować tylko poprzez zniesienie FED-u.

Przypadek 11 września jest kolejnym przykładem przyzwolenia i współudziału klasy rządzącej w rekolonizacji Stanów Zjednoczonych przez żydomasoński rząd światowy.

Naturalnie każdy przyjmuje system wierzeń który zagwarantuje mu bezpieczną posadę i zarobek. Ludzie zaprzeczają że są pożytecznymi idiotami. Nie wiedzą tym samym co czynią, co więcej większość z nich nie chcę tego wiedzieć. Są świadomymi wspólnikami.

Illuminati prowadzą bezustanną wojnę w ukryciu przeciwko ludzkości. Mogą to robić dzięki pomocy naiwnych ludzi. Na jaki los zasługują więc ci pożyteczni idioci oraz ich dzieci?

__________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Wikileaks to farsa

Bankier Illuminati wyjaśnia oszustwo komunizmu i kapitalizmu

_____________________________________________________

Materiały po angielsku:

The Illuminati Exposed (YouTube) autorstwa Myron Fagan (Żyd)

„Liberals are Unwitting Shills for Communism & Satanism”  

Soros Show his Cards  

Ron Paul’s masonic jewish economics

Let’s be realistic about Ron Paul

Libertarianism is an Illuminati plot

Tea Party is Illuminati dupes and pawns

 

Ciekawostka – 12-letni Henry Makow:

 

Reklamy

18 comments on “Pożyteczni idioci

 1. nareszcie ktośrozpoznał zdrajcę Rona Paula! Od dawien dawna wiadomo, że on i jego kumpel Alex Jones są na garnuszku illuminati, ale setki amerykanów dalej mu wierzą… do czegóż to doszło…

  Coopera sprzątneli nie tylko za mówienie prawdy. Tu chodziło o zastąpienie niekontrolowanego dowództwa milicji ( Cooper ) kontrolowanym ( Jones ). W efekcie mamy kontrolowaną Jonsowo – Paulowską opozycję, która… nie zrobi z tym nic….

  • Fujiwara, więc kto z ważniejszych osobowości jest NAPRAWDĘ przeciw Illuminati? David Icke? Czy może ktoś inny?

   • David Icke? Koleś powie Ci 90% prawdy o rzeczach, o których już wiesz (Illuminati itp.), a w 10% wymyśli jakiś bełkot aby nakierować Cię na New Age.

    • Spoko, interesuję się ezoteryką, więc już mnie nakierowywać nie trzeba. Sam sobie decyduję w co wierzyć, a w co nie. To co mówi Icke o NA, też już wiem. Osoby zainteresowaną ezoteryką nie znajdą w tym nic nowego, bo już to wiedzą :)

     • Icke ma z nimi rodowe powiazania. Naprawde anty byl na 100% milton wiliam cooper i ex – illuminati John Todd. Walczyl z nimi JFK i wielu z Serbskich przywodcow ( z tego co wiem Miloszewic zrobil w konia NWO i dlatego go tak nie lubia ).

      Poza tym istnieja ogniska oporu w Japonii, ale jak to jest zorganizowane dokladnie nie wiem. Wiem natomiast ze wojna Japonia – NWO trwa od czasu kiedy Jezuici probowali ja przejac i jeden z szogunow ich pogonil.

      No i walczy z nimi moj pan i zbawiciel, Jezus Chrystus.

      • No i nie kazda osoba mowiaca o UFO to agent. Phil Schneider tak naprawde nie wiedzial co odkryl i zaczal gadac o UFO. Zamordowali go.

      • no i stąd w Japonii tsunami i Fukushima.

       O Icke’u nie wspomnę, zastanawiam się, czy ktokolwiek bierze go jeszcze na poważnie.

   • Icke jest prawdopodobnie nawiedzany przez demona, świadczą o tym jego wypowiedzi o swoich „przewodnikach”, którzy go prowadzą i z którymi się kontaktuje, a także obsesyjna wręcz nienawiść do chrześcijaństwa i wszystkiego co z nim związane.

 2. Judaiści zawsze sprzeciwiali się prawdzie, moralności, uczciwości i miłości. To są spaczeni ludzie i mają małpi gen – ( z szacunkiem dla małp). Judaiści już w czasach apostolskich chcieli zinfiltrować „kościół Chrystusa”. Jednak dopóki żyli apostołowie nic im z tego nie wyszło. I to prawda, że im głównie chodzi o to żeby wdeptać w ziemię naukę Chrystusa.
  I cały ten zgiełk czyli tak zwany Nowy Porządek Świata temu służy i tylko temu. Wszystko co czynią jest w głównej mierze skierowane przeciw Chrystusowi czyli Temu, który jedynie ma prawo do władzy nad ludźmi. Ale wszystko ma swój czas – jak to mówił o dziwo Salomon – przyjdzie na te chazarstwo miecz i w końcu odetchniemy. … Raz na zawsze..

 3. Nowy, jeszcze „wspanialszy” świat… według pożytecznych Idiotów [bioEtyków] – artykuł

  http://polonuska.wordpress.com/2012/04/06/nowy-jeszcze-wspanialszy-swiat/

  „…Ludzie powinni być genetycznie zmodyfikowani, żeby ratować planetę przed globalnym ociepleniem…”

  seler: – już teraz wiem, dlaczego u mnie w chałupie tak zimno – a na zewnątrz +4 st.C na początku kwietnia – po prostu, nie jestem jeszcze zmodyfikowany genetycznie. Troska satanistów normalnie mnie powala… zaTroszczyli się o Jezusa, a teraz proszę – o całą Planetę nawet ! …jak ja im się „odwdzięczę” ? …nie wiem.
  [sarkazm z domieszką ironii, kpiny i majeranku]

  Oto Niebezpieczni Idioci – “Sprawiedliwość i Pokój” według Watykanu i Pastucha Szesnastego – Troski ciąg dalszy…

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/04/06/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-globalistyczny-dokument-watykanski-iustitia-et-pax-na-temat-gospodarki-swiatowej/

  Globalistyczny dokument watykański “Iustitia et pax” na temat gospodarki światowej

 4. Witam i pozdrawiam! Zaintrygował mnie ten film. Opowiada o podróży grupy ludzi kilku narodowości na Marsa. Pewnie nie umknie uwagi czujnych obserwatorów „Rosjanin” oraz Japończyk i wyjątkowy pech tegoż poczciwego wyspiarza. Dwie części:

 5. Pingback: Pożyteczni idioci « Ukryta Władza

 6. „Teoria NWO to niebezpieczna półprawda, która na dłuższą metę ma na celu oszukać ludzi, tzw. NWO to sztuczny, kontrolowany wróg który ustanowiony jest, aby antychryst – człowiek grzechu miał się na czym wykazać. Celowo tworzone są różne kłopoty , kryzysy i absurdy systemowe , celowo zaczyna być uwydatniana niesprawiedliwość , choroby systemu i pozorna bezradność lub przestępstwa np. możnych. Kiedy antychryst nadejdzie i naprawi system i ekonomię, ludzie będa widzieć w nim geniusza, zbawiciela, boga. Wszystko to działa na prostej zasadzie manipulacji: ten sam który uciska ludzi, posyła nieświadomym ludziom zwodniczą pomoc i ulgę, przez którą zdobywa ich zaufanie i zwodzi ich do końca kierując ich tam gdzie chce.
  Zadaniem teorii (i praktyki też) NWO jest właśnie takie pokierowanie ludzi na fałszywe ścieżki, ale tak aby masy myślały, że poznają prawdę i tajemnice systemu, ten który pokazuje im część chorób systemu przez teorie NWO, zdobywa zaufanie mas i to zaufanie będzie chciał wykorzystać w przyszłości na swoją korzyść, aby badacze NWO byli wśród tych, którzy będą wielbić i podziwiać antychrysta.
  Teoria NWO i ruchy pozornie walczące z NWO ukazują tylko te choroby systemu, które w przyszłości zniesie antychryst (…)” Ciąg dalszy tutaj: http://zbawieni.com/showthread.php?tid=154

 7. Rad, mam tutaj interesujący wątek powiązania muzyki z programowaniem umysłu. http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Media-Illuminati.htm#

  Ten tekst sugeruje za za pośrednictwem różnych nurtów muzycznych przemyca się do podświadomości odbiorców (zwykle młodych ludzi) pewne treści jak satanizm (metal), transhumanizm (widziałeś może futurystyczne klipy Gagi albo Dody? W ogóle ich to w jaki sposób się nazywają jest intrygujący), pop, rock (seks, narkotyki). Ja dopiero się dowiedziałem o czymś takim, mam nadzieję że sam jesteś bardziej poinformowany. Tekst o tym jest od „Wiele innych reakcji występuje już podczas”

 8. Kawał prawdy!!! z wp.
  Chirurg z Izraela mówi: “U nas medycyna jest tak zaawansowana, ze jesteśmy w stanie obciąć facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i juz po 6-ciu tygodniach będzie biegać w poszukiwaniu pracy”
  Chirurg z Niemiec mówi na to: “Chwale bardzo za takie osiągnięcia, ale to i tak mało. U nas jesteśmy w stanie wyciąć komuś polowe mózgu, przeszczepić drugiej osobie i juz po 4-ech tygodniach będzie latać w poszukiwaniu pracy”
  Rosyjski chirurg włącza sie: “Panowie! Niewątpliwie są to osiągnięcia, ale nie ma co ich równać z naszymi! Jesteśmy w stanie wyciąć polowe serca człowiekowi, przeszczepić drugiemu i juz po 2-och tygodniach będzie biegać jak nowonarodzony w poszukiwaniu pracy”
  Polski Chirurg na to: “Panowie, wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale jakaż to pomoc dla jednego człowieka? U nas w Polsce jak 5 lat temu zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mózgu i bez serca, zrobiliśmy z niego premiera to teraz cały kraj szuka pracy!

  Pozdrawiam.

 9. „Naturalnie każdy przyjmuje system wierzeń który zagwarantuje mu bezpieczną posadę i zarobek.” – należy się małe sprostowanie. Nie każdy, ale zdecydowana większość ludzi, czyli tak na mój gust około 99%. Jak to ktoś kiedyś mądrze stwierdził, mamy obecnie tzw. syndrom sztokholmski w skali makro. A na jaki los zasłużyli pożyteczni idioci oraz ich potomstwo? No cóż… Przyszłość pokaże – może jak zostaną zaczipowani i znajdą się w obozie koncentracyjnym, to wtedy dopiero zdadzą sobie sprawę, że nie warto było służyć swojemu Panu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.