ONZ tresuje dzieci by akceptowały aborcję

 

Źródło: Prison Planet.pl

Jurriaan Maessen, 
Infowars.com

Kampania subtelnej, stopniowej indoktrynacji została wdrożona przez inżynierów społecznych, którzy kierują ONZ. Nie na przestrzeni lat lub dziesięcioleci, lecz stuleci dążą oni do osłabienia wolnej woli, zabijając ją powoli. Celem tego działania jest osłabienie mentalnego systemu obronnego do tego stopnia by umysł przyjął najbardziej despotyczne propozycje. Jednym z wyników tej systematycznej kampanii, w dużej mierze koordynowanej przez UNESCO, jest ogólna akceptacja aborcji jako realnego rozwiązania dla niechcianej ciąży. W niezbyt odległej przeszłości samo pojęcie zakończenia życia nienarodzonego dziecka, oburzyło by większość ludzi, natomiast dziś widzimy nawet tych, którzy nazywają siebie konserwatystami, popierających takie działania.

Na zbliżającej się konferencji zorganizowanej przez Komisję na rzecz Ludności i Rozwoju (UN Commission on Population and Development), ONZ zdecydowało by zrobić następny krok w realizacji planu zmniejszenia populacji świata. Dziś wiemy, że jeśli chodzi o pranie mózgu dorosłej części populacji ONZ naruszyło już większość granic. Tym jednak razem globaliści jawnie wprowadzają do „dyskusji” dzieci – tym samym łamiąc najświętsze prawo: cokolwiek robisz, dzieci powinny być pozostawione w spokoju.

Głównym tematem nadchodzącej czterdziestej piątej sesji Komisji ds. Ludności i Rozwoju są „Dzieci i młodzież”. Obwieszczenie wydane przez ONZ zawiera głównie okropne i cyniczne eufemizmy, które dobrze znamy z kręgów rządzących elit. Dokument na stronie 3 tłumaczy, że „Młodzi ludzie podobnie jak wszyscy współdzielą prawa człowieka do zdrowia, w tym zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego”. Zakopane w przypisach na tej samej stronie znajduje się wyjaśnienie, co mają na myśli mówiąc „młodzież”: „Młodzi ludzie: 10-24 lat.”

Oznacza to, że 10-letnie dzieci mogą być narażone na politykę demograficzną ONZ. Nie wolno nam zapomnieć, że przez „zdrowie reprodukcyjne” elity rozumieją “dostęp do bezpiecznej aborcji”.

Jest to całkowicie zgodne z oświadczeniem jakie nie tak dawno temu przedłożyła organizacja International Planned Parenthood Federation (IPPF). Według C-FAM, IPPF opublikowało poparcie dla zbliżającej się konferencji: „Prawa, które ograniczają młodzieży dostęp do seksualnych i reprodukcyjnych usług medycznych, włączając w to zgodę na nie rodziców lub współmałżonka” muszą być usunięte lub nieegzekwowane. IPAS idzie nawet dalej argumentując, że młodzież powinna być uważana za niezależnych aktorów, wolnych od jakichkolwiek przeszkód, które ignorują ich „zdolność do podejmowania świadomych decyzji.”

W publikacji ONZowskiego Funduszu Ludnościowego z 2007 znajduje się kilka, otwarcie omawianych propozycji dla propagandy pro-aborcyjnej: „[…] edukacja zdrowia reprodukcyjnego w szkołach, programy poza szkolne dla młodzieży i wcześniej zamężnych dziewcząt, marketing społeczny prezerwatyw, wykorzystanie środków masowego przekazu i rozrywki do rozpowszechniania tych przekazów […]”.

W momencie gdy myślisz, że ONZ doszedł już do górnej granicy kryminalnego myślenia, pojawia się nowy dokument pokazujący, że możesz być w błędzie.

Projekt sprawozdania z 2009 roku “Międzynarodowe Wytyczne w zakresie edukacji seksualnej” proponuje odwrażliwienie dzieci w wieku 5 lat na pojęcia masturbacji i stopniowe przygotowanie ich do koncepcji przerywania życia/aborcji. Choć raport wywołał lekkie kontrowersje na początku września 2009 roku, to „Gotowa wersja na konferencję” żałosnego raportu nie wycofała tych propozycji.

W przypadku, gdybyś to pominął za pierwszym razem: UNESCO, jest zdeterminowane by prezentować 5 letnim dzieciom aborcję i masturbację.

W 2009 roku autorzy raportu Nanette Eckerö i Douglas Kirby zaproponowali pięć różnych przedziałów wiekowych i tyle samo metod nauczania dla ‚edukacji seksualnej’ dla skonfrontowania ich z dziećmi. Powodem do tego wszystkiego jest „zapobieganie HIV” by osiągnąć cele „uniwersalnego dostępu”. Według Eckerö i Kirby, pierwszym etapem jest wywarcie wrażenia na 5 letnich dzieciach (poniżej nagłówka „Kluczowe Pomysły”), że istnieje „wiele innych rodzajów rodzin na całym świecie (np. gdzie jest dwoje rodziców, jeden rodzic, gdzie dziecko jest głową rodziny, gdzie opiekun jest głową rodziny, dalsza i najbliższa rodzina, gdzie rodzice mają tą samą płeć, itp..) „.

Zaproponowano “kluczowe idee”, które powinny wywrzeć wrażenie na dzieciach w wieku od 5 do 8 lat:
1: „Ludzie otrzymują wiadomości na temat seksu, płci i seksualności z ich kultury i religii”.
2: „Jak szkodliwe kulturalne/tradycyjne praktyki wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie”.
3: „Różnice między dokonaną za obopólną zgodą aktywnością seksualną i pod przymusem”.
4: „Dziewczęta i chłopcy mają prywatne części ciała, które mogą odczuwać przyjemność gdy są dotykane.”
5: „Dotykanie i pocieranie własnych genitaliów jest nazywane masturbacją”.
6: „Niektórzy ludzie się masturbują, a niektórzy nie.”
7: „Ciało może odczuwać przyjemność gdy jest dotykane”.
8: „Niektórzy ludzie nie są w stanie sprawować opieki nad dzieckiem.”

Ostatnia z „Kluczowych Idei” ma oczywiście na celu przygotowanie dzieci do możliwości aborcji. Jednym z kluczowych pomysłów wymienionych w późniejszym wieku od 9 do 12 lat, jest „definiowanie aborcji” i jej „prawnego statusu lokalnie i globalnie.” Proces uczenia się jest zakończony gdy, jak autorzy proponują, w przedziale wiekowym od 15 do 18 „promuje się prawo dostępu do bezpiecznej aborcji”.

Na bardzo wczesnym etapie rozwoju przedstawia się dzieciom idee na temat tego, że „niektórzy ludzie nie są w stanie sprawować opieki nad dzieckiem”, w następnym etapie (9 do 12 lat) wprowadza się pojęcie aborcji jako sposobu na rozwiązanie tego problemu. W ostatnim etapie (15 do 18), „kluczową ideą” jest jawne popieranie aborcji.

Niezależnie od poglądów w odniesieniu do tego tematu, każdy powinien się zgodzić, że jest niczym innym jak przestępstwem, znieczulanie dzieci na tego typu tematy w tak młodym wieku.

 

Reklamy

6 comments on “ONZ tresuje dzieci by akceptowały aborcję

 1. wpływy i presja agendy 21 na państwa, by wszelkimi możliwymi sposobami redukować populację są i będą się nasilać!
  oni naprawdę chcą zabić nas wszystkich, pozostawiając tylko 500 tys. niewolników pod rządami ich światowego rządu NWO
  to trzeba nagłaśniać gdzie się da, pomimo tego, że ludzie nie chcą w to uwierzyć

  • “Istnieją 3 główne elementy światowych działań.
   Satanizm w mediach – jako odpowiedź na Chrześcijaństwo i Biblię.
   Propaganda NWO – także głównym wrogiem jest Chrześcijaństwo i Biblia.
   Propaganda UFO – głównie za pomocą religii – New Age – jako odpowiedź na Chrześcijaństwo i Biblię.

   Jak to wszystko poukładać w logiczną całość?

   Wspólnym elementem owych trzech nurtów są nieustanne ataki na Chrześcijaństwo i Biblię. Wszystko więc wskazuje na jedno źródło owych trzech programów. Jest to dzieło Lucyfera i jego demonów.

   Istnieje także druga wspólna cecha owych trzech nurtów. Są one ze sobą sprzeczne.

   Satanizm – plany wielbienia szatana, zwanego Lucyferem dla całego świata. Cały świat tego nigdy nie zaakceptuje – zwłaszcza Chrześcijaństwo. Taka opcja nie ma żadnej szansy globalnej akceptacji. Największym problemem są ludzkie sumienia. Brak jakiegokolwiek rozsądnego i logicznego planu i programu dla ludzkości praktycznie eliminuje satanizm jako realny plan dla całej ziemi.

   Propaganda NWO – jest także pozbawiona logiki i nie posiada wyraźnego solidnego, a zwłaszcza logicznego programu. (Znacznie więcej materiałów jest w tym linku – Nie daj się zwieść NWO.)

   Propaganda UFO – New Age – ten nurt posiada wiele interesujących elementów. Jednym z głównych planów jest likwidacja obecnego kryzysu. Posiada on określoną logikę, która jest dla wielu możliwa do zaakceptowania i przynajmniej pozornie nie ingeruje ona w sumienia zwykłych ludzi. Dlatego ta propaganda jest wielce niebezpieczna dla wielu Chrześcijan, którzy… są w stanie zaakceptować istnienie obcych cywilizacji, jako stworzycieli życia na ziemi. New Age nawet chwali Jezusa, oczywiście unikając tytułowania Go Bogiem.

   Mówi się także wiele o miłości. Oczywiste oszustwo, ponieważ slogany o miłości są puste i enigmatyczne. Nikt nie mówi nigdy o miłości do bliźnich, do rodziców, do dzieci, męża do żony, żony do męża, oraz… unika się kojarzenia owej ‘miłości’ z czymkolwiek nobliwym oraz moralnością. Niestety dla większości ludzi brak jakiekolwiek moralności jest wyjątkowo wygodny.
   Jedynie religia New Age posiada wiele elementów, które już są akceptowane przez wielu ludzi.

   W takim przypadku – jeżeli przyjmiemy paradygmat, że za owymi trzema schematami stoją te same siły, czyli szatan i demony – staje się oczywiste, że tak satanizm jak i NWO są programami fałszywymi i celem owych błędnych założeń jest wzmocnienie pozycji New Age – UFO.

   Skoro tamte ideologie są złe, zatem ideologia New Age/UFO jest najlepsza.

   Jest także oczywiste, że w świetle planów powrotu Chrystusa na ziemię opcja propagandy UFO/New Age jest także najlepszym wyjściem i rozwiązaniem.
   Oznacza to tylko jedno – satanizm i NWO muszą być zniszczone – staną się kozłami ofiarnymi UFO/New Age ideologii.

   (W artykule – Nie daj się zwieść NWO jest to wyjaśnione z wieloma detalami.)

   Pozostaje zatem ruch New Age i pewne detale owej propagandy – w szczególności jej zasięg oraz łatwość, z jaką świat to akceptuje zmusza do bardziej wnikliwego zbadania owej propagandy. Artykuł o New Age ukazuje nam wiele demonicznych aspektów tej religii, ale pojawiają się nowe elementy – do tej pory nie brane pod uwagę.”
   http://www.zbawienie.com/szatanskie-plany2.htm

   • New age jest to tyle co plaster miodu wabiący do NWO… Druga strona tego samego medalu – tyle że atrakcyjniejsza.

    • Zależy jak rozumiemy NWO. W tym, co wkleiłem jest pojmowane tak, jak je rozumieją niby wtajemniczeni, a więc jako totalitarne rządy globalnej elity pazernych na władzę i pieniądze elit. Tymczasem prawdziwe NWO to rządy Antychrysta, do których oczywiście tak pseudo-NWO, jak i New Age prowadzą.

 2. 8: “Niektórzy ludzie nie są w stanie sprawować opieki nad dzieckiem.”

  bo muszą Tyrać po 16 godzin, i to dwoje rodziców, aby mieć względną
  niezależność egzystencjalną. Niezależność to niezbyt Trafne słowo…
  Dziecku dać dostęp do TV i do Przemysłu „Muzycznego” i do Neta i hulaj
  dusza… diabła nie ma, a My [sataniści] Wypierzemy dziecku mózg i duchowość.

  Demoralizacja od Dziecka – czytaj i oglądaj
  http://www.proroctwa.com/demoralizacja-od-dziecka.htm

  gdy rodzice na czas nie wypiorą Majtek własnym dzieciom, odbierzemy im
  dzieci w Imię „Miłości” do rodzaju ludzkiego….

  7: “Ciało może odczuwać przyjemność gdy jest dotykane”.

  stwierdził Onanizm Narodów Zjebanych duchowo, …bowiem przyjemność
  cielesna jest „ważniejsza” od naturalnej przyjemności moralnej Dotkniętej
  przez ONZ…

  skoro Taki Orgazm Duchowy nie wywiera już wrażenia u „Dorosłych” –
  wywołajmy Uniesienie Cielesne u Ja-Gniąt, a Wrażenia nastąpią. Już są….
  Wrażenie genitalialne są Ważniejsze – stwierdziły Narody Wynaturzone Okiem.
  Teraz wiecie…. czym jest Orgazm Okultystycznego Oka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.