2012 rokiem zamieszek?

 

Źródło: Orwellsky

Ze względu na to, że grupa Anonymous i jej sympatycy ostatnimi czasy publikują sporo materiałów wideo, nie było większego sensu zajmować się każdym z nich pojedynczo. Tym razem jednak zrobię wyjątek, gdyż jeden z ostatnio publikowanych filmów niesie ze sobą bardzo dużo interesujących informacji.

W trwającym ponad 16 minut materiale mamy do czynienia nie tylko z tak charakterystyczną dla Anonymous autopromocją okraszoną monumentalną muzyką nasuwającą skojarzenia z trailerami do filmów. Przede wszystkim między wierszami możemy poznać pewne podstawowe założenia ideowe tego „bezideowego” ruchu. Okazuje się bowiem, co zapewne dla wielu czytelników nie będzie zaskoczeniem, że tak ogromny ruch jakim są Anonimowi musi mieć jakiś, choćby najprostszy fundament spajający jej „członków” i sympatyków.

Anonymous deklarują się jako ludzie zjednoczeni ponad tradycyjnymi podziałami na prawicę i lewicę. Łączy ich wspólny mianownik – umiłowanie wolności i wspólny wróg – system i rząd USA, który ten system wspiera. Ich zadaniem jest walka z cenzurą i wszechobecną kontrolą, a rok 2012 ma stać się zapowiadanym Rokiem Rewolucji. Widoczne są także nawiązania i wyrazy sympatii kierowane wobec amerykańskiej konstytucji z 1776 roku.

Jak widać między wierszami powoli udaje się zdefiniować kim w istocie są liderzy Anonymous i jakie przyświecają im idee. Skoro Anonymous zapowiadają Rewolucję, czemu tytuł tego wpisu brzmi „Rok Zamieszek”?

Przypomnijmy sobie jak często kończyły się manifestacje ruchu Occupy., jak wyglądały manifestacje w Grecji czy w Rzymie, co działo się latem w Londynie i co często ma miejsce we Francji. Przypomnimy sobie jak skończyły się masowe protesty w Syrii czy w Libii i odpowiedzmy sobie na pytanie, czy zapowiadana rewolucja bardzo łatwo nie przekształci się w brutalne zamieszki?

_____________________________________________________________________________

Zobacz także:

Dlaczego Wikileaks to farsa?

 

Advertisements

24 comments on “2012 rokiem zamieszek?

 1. Nie ma piekła. WSZYSCY JESTEŚCIE ZMANIPULOWANI, NAWET CI CO WIERZĄ W BOGA i UZNAJA PIEKŁO!!
  PRAWDA JEST TAKA IŻ TO WYMYSŁ katolicyzmu
  BÓG NIE POZWOLIŁBY NA TAKIE MĘCZARNIE LUDZI, KTÓRZY W NIEGO NIE WIERZĄ,
  ZBAWIENI BEDĄ ŻYĆ WIECZNIE !
  LUDZIE WIELBIĄCY SZATANA OTRZYMAJA ŚMIERĆ – WIECZNA ŚMIERĆ TO STAN NIE ISTNIENIA, TAKA OSOBA ZWRACA TCHNIENIE BOŻE, KTÓRE OTRZYMAŁA OD BOGA W CIAŁO ZBUDOWANE Z PIERWIASTKÓW
  Taka osobA już nie istnieje!!! energia bytu wróciła do Boga.
  Jak to wam wytłumaczyć??
  To jest tak jak czynośĆ spania, kiedy zasypiasz i nie pamietasz snów, gdy sie rano budzisz – nie miałeś świadomości swojej osoby
  Proste ?
  tak będzie wygladała śmierć! – zwórcisz Bogu jego tchnienie którym napełnił cie podczas poczęcia, kiedy stałeś się żywą istoti zacząłeś budować swoje ciało z materialnych składników – pierwiastki ( minerały witaminy, białka itd)
  ZBAWIENI BEDĄ ŻYLI WIECZNIE – BĘDĄ MIELI WIECZNE POCZUCIE WŁASNEGO BYTU- ŚWIADOMOŚCI SWOJEGO ISTNIENIA. BĘDĄ ŻYLI NA ODNOWIONEJ ZIEMI, GDZIE NIE BĘDZIE ZŁA I ŚMIERCI, PONIEWAŻ BEDĄ TO LUDZIE DOBRZY, A WSZELKIE OPROGRAMOWANIE – CZYLI ZŁO , ZOSTANIE USUNIĘTE PRZEZ BOGA.. BEDZIE TO WIECZNE DOBRO!
  ZASTANAWIAŁEM SIE NAD SPRAWĄ PRZELUDNIENIA, NIE BEDZIE TO MIAŁO MIEJSCA, PONIEWAŻ NIE UMIERAJĄCY LUDZIE BĘDĄ MOGLI ZAMIESZKIWAĆ INNE PLANETY W TAK WIELKIM WSZECHŚWIECIE, LUDZIE BĘDĄ SIĘ ODWIEDZALI, BĘDĄ TWORZYĆ, NIGDY NIE BĘDZIE NIE SPRAWIEDLIWOŚCI, KAŻDY BĘDZIE W CZYMŚ DOBRY, KTOŚ BĘDZIE TWORZYŁ DOBRE POJAZDY KOZMICZNE, KTOŚ BEDZIE ŚWIETNYM OGRODNIKIEM I BĘDZIE DOSTARCZAŁ ZDROWE JEDZENIE BEZ SZTUCZNYCH DOTATKÓW, KTOŚ INNY BĘDZIE TWORZYŁ MUZYKE ITP. tak jak teraz na ziemi, jednak będzie sprawiedliwość, NIE BĘDZIE CZEGOŚ TAKIEGO JAK “IDOL – GWIZADA” która w dzisiejszym świecie zarabia pełno KASY, a w INNI LUDZIE WYKONUJĄ NIEWOLNICZE PRACE, PRACUJĄ na kasie w supermarkecie, gdzie nie mogą rozwinąć swoich prawdziwych talentów, ponieważ muszą tyrać na życie, WALCZĄ O PRZETRANIE !! NIE MIELI SZANSY, PONIEWAŻ URODZILI SIE W BIEDNEJ RODZINIE, to zło – szatan obiecuje bogactwo dlatego ludzie którzy biorą pakt z diabłem – czynią zło- gromadzą i wykorzystują innych. tO GROMADZENIE dla siebie JEST WYNIKIEM ZŁA= szatana. W Sprawiedliwym świecie na odnowionej ZIEMI przez Boga, każdy będzie miał zapewnione podstawowe elementy jak RAJSKA ŻYWNOŚĆ OWOCE, WARZYWA. KAŻDY CZŁOWIEK BĘDZIE MÓGŁ SPOKOJNIE SIE POŚWIECIĆ NA SWÓJ ROZWÓJ TAK JAK JUŻ WSPOMNIAŁEM, BĘDZIE MIAŁ WIECZNOŚĆ NA TWORZENIE, BEDZIE MIAŁ CAŁY WRZECHŚWIAT.!! JEDNYNIE MIŁOŚĆ, RÓWNOŚC I SZACUNEK ORAZ POZNANIE.. za każdym razem bedziemy sie tylko rozmiwijał.
  PAMIĘTAJCIE ! PO ŚMIERCI NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK WĘDRUJĄCA SOBIE DUSZA, itp
  umierasz i nie istniejsz, dopiero sąd i wtedy może bedziesz żył wiecznie!
  Jednynie w świecie matrialnym, człowiek może tworzyć, ponieważ tak chciał Bóg, w niematerialnym świecie może przebywać jednostka tylko podczas snu,medytacji itp. jednak nikt poza tą osobą, która aktualnie przeżywa wizje tego nie wiedzi, żaden inny człowiek tego nie zobaczy, po to jest materializm, że bedziemy mogli nasze wizje przekształcać w materializm dla innych ludzi ABY to mogli zobaczyć.
  Powrót Jezusa to jego królowanie, jego sprawiedliwy świat i odnowiona planeta Ziemia!!
  Bracia mówie wam, w dzisiejszym świecie nie może być dobrze, ponieważ światem rządzi szatan!! Zauważ jezeli ty masz dobrą idee, dobry pomysł na to, aby ludzie żyli godnie sprawiedliwie i bez przemocy, ZAWSZE ZNAJDĄ SIE LUDZIE KTÓRZY CZYNIĄ ZŁO, kradną, wykorzystują innych, zatruwają środowisko itp.
  DOPIERO, GDY CI LUDZIE – ŹLI LUDZIE – ODDADZĄ swoje tchnienie, a Bóg zostawi tylko tych dobrych i sprawiedliwych będziesz mógł sie cieszyć twoimi ideami i pomysłami, które chcesz teraz wprowadzić.
  JEDYNIE, GDY BEDZIE DOBRO, ODNAJDZIESZ PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ, BO NIE BEDZIE JUŻ ZŁA, KOBIETY NIE BEDĄ szły za bogatymi facetami ponieważ, każdy będzie miał tyle samo, każdy bedzie w czymś dobry, wszystkim będziemy sie wymieniać – ideami, pojazdami, sztuką bedzie WOLNA ENERGIA, zero spalin, nie bedzie czegoś takiego jak OPŁATY ZA ENERGIE itp. DZIEKI TEMU KAŻDY BEDZIE MIAŁ WSPANIAŁY DOM I DARMOWĄ energie, która jest ukrywana, bedziemy tworzyć tworzyć i tworzyć :)
  To sie przyczyni do szybkiego zaludniania nowych planet, bedziemy tworzyć specjalne atmosfery na innych planetach itp

  CZYTAJCIE !!! TEN LINK
  *******
  http://www.zbawienie.com/pieklo.htm
  **********

  TAM JEST WYJAŚNIONE, ŻE NIE MA PIEKŁA, SAMA BIBLIA O TYM MÓWI tylko Katolicyzm to zakłamana Lucyferiańska religia, która ma na celu zwieść ludzi i odciągnąć OD BIBLII NOWEGO TESTAMENTU
  JAHWE, Jehowa – to starotestamentowy demon, który pragnął składania ofiar najpierw zwierząt, póŹniej ludzi
  Ludzie sie nie znają i piszą, że w starym testamencie bóg jest zły. Są tam opisy demonów i OPIS BOGA,
  szukajcie a znajdziecie

  Każdy z nas otrzymał sumienie od Boga, KAŻDY WIE CO TO DOBRO I ZŁO.
  Jeżeli któs pyta czy zbawinony zostanie ktoś kto nie poznał imienia Jezus !
  Odpowiedź jest taka: Tylko wybrani, którym Bóg dał poznać swojego syna Jezusa, a ci go przyjęli i czynili co nakazał – dostaną odrazu zbawienie, reszte czeka SĄD. Wiec bedą sądzeni na podstawie dobra i zła jakie czynili w swoim życiu. Jednak kto poznał Jezusa i czyni zło nie zostanie zbawiony, poniewąż otrzymał wiedze poznania i wyrwał w wierze i czynieniu dobra.

  • Zasadniczo masz chyba rację, ale nie widzę sensu gdybania jak będzie wyglądało życie po przyjściu Chrystusa, bo nikt z nas takiego życia nigdy nie zaznał. W ścisłym sensie nie mamy nawet słów, które mogłyby to opisać w wyczerpujący i wierny sposób. Człowiek nie potrafi sobie nawet wyobrazić życia bez kresu, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak czekać.

  • Zbawienie piszesz teraz błędnie! Osoby które czcza diabła bedą sie smazyc w jeziorze ognia, ,, tam jest płacz i zgrzytanie zębów „. Dla nich zniszczenie było by nagroda, dlatego Bóg zadba aby dopadła ich sprawiedliwość.

   • Dokładnie to chciałam napisać. Nieistnienie to błogosławieństwo, a szczególnie dla tych, którzy mają to gdzieś. Twoja wizja przyszłego życia zalatuje New Age. „KOBIETY NIE BEDĄ szły za bogatymi facetami ponieważ, każdy będzie miał tyle samo, każdy bedzie w czymś dobry,” Litości! Co to w ogóle jest? Wymieniać się ideami, pojazdami? wolna energia, wspaniały dom, świadomośc własnego istnienia?? Do jakiej Ty sekty nalezysz?

   • … tam jest płacz i zgrzytanie zębów

    Wiesz dlaczego tam jest płacz i zgrzytanie zębów? Bo do nich dotarło, że są i juz ich nie będzie. Płaczą i zgrzytają zębami ponieważ nie mogą juz nic na to poradzić. Gdy mogli coś zrobić – tylko niszczyli i zabijali – i dlatego umrą – śmiercią drugą – na wieki.

 2. Panie Henryku, to jak walczyć ze złem oprócz informowania w necie? Napisał Pan kiedyś, że każde działanie w partii czy stowarzyszeniu jest wbrew planowi Boga. Znam wiele osób które chętnie rozpoczęłyby protest przeciwko ZUSowi, partiom okrągłego stołu. Co mamy robić? czekać tylko patrząc jak uśmiercają ludzi?

 3. 90% ewangelicznych chrześcijan się myli! Henryk Kubik – jednoosobowa, nieomylna szkoła biblijna stwierdza bowiem, że piekła nie ma.

  Co prawda, w Ewangeliach Jezus mówi więcej o piekle, niż na jakikolwiek inny temat, ale… przecież w Biblii nie użyto dosłownie słowa „piekło”… no dobrze, użyto, ale tylko na określenie miejsca, w którym spalano zwłoki i jest to metafora… owszem, użyto zwrotu „katusze we dnie i w nocy na wieki wieków” ale… jest to tylko „określenie miejsca z którego nie ma powrotu”.

  Takie naginanie Słowa na potrzeby własnej tezy przypomina mi ekwilibrystykę pojęć w wykonaniu pewnego księdza, który żonglując wersetami i poddając w wątpliwość ich dosłowność, wykazał, że homoseksualizm nie jest grzechem, bo kiedy pisano Słowo… panowały inne warunki społeczne. (http://tiny.pl/hpc8q)

  Argument, że „dobry Bóg” nie pozwoliłby na to, aby ktoś cierpiał katusze (nawet szatan) stawia Henryka ponad Boga – kimże bowiem jesteśmy, aby ustalać co jest dobre, a co złe? Czy my wyznaczamy Bogu granice, co może zrobić, a co nam się już nie podoba?

  Myślę, że dla większości grzeszników taka oferta – czyli śmierć i nieistnienie – byłaby doskonałą ofertą. W gruncie rzeczy poco mieliby się opamiętać, skoro umiłowali swoje pożądliwości bardziej niż Boga? Jeżeli ostatecznie jako kara za nieposłuszeństwo czeka ich tylko wieczna nicość, innymi słowy karą za wszystkie zbrodnie Stalina jest tylko… brak nagrody. Taka perspektywa, człowieka uzależnionego popchałaby raczej do jeszcze większej żądzy zbrodni.

  Polecam:


  • „…innymi słowy karą za wszystkie zbrodnie Stalina jest tylko… brak nagrody”

   Tyle wystarczy za podsumowanie. To właśnie jest miłosierdzie Boże. A Ty – jeśli tylko wierzysz w Niego i ufasz Mu – będziesz żył.

   Po co piekło? Nie wystarczy raz a dobrze – spalić tak aby wszyscy żywi to zapamiętali?

   -> Feller – uważam osobiście, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Widzisz w Jezusie okrutnika, sadystę czy innej maści dewianta?

   Do innych zwolenników istnienia piekła – wyjaśnijcie mi proszę – jak chłopu na miedzy – jak może cokolwiek czuć umarły ? Czy nie musi żyć aby odczuwać i działać?
   Czym jest życie? Czy śmierć nie jest aby jego przeciwieństwem? Proszę nie wplątywać tu cokolwiek enigmatycznego pojęcia duszy, ponieważ dusza nie jest tożsama z człowiekiem. Człowiek jest duszą ŻYJĄCĄ.

   Tyle ode mnie na ten temat.

  • Zawsze kiedy czytam takie docinki „jednoosobowa nieomylna szkoła biblijna” przypomina mi się jak z obrażałem się na ludzi inaczej głosujących niż ja. Oczywiście w swojej ciasnocie umysłowej nie wiedziałem wówczas że emocje zdradzają brak wiedzy. Teraz już wiem i nie głosuję na ta niszową partię jaką była UPR, teraz KNP bo dzięki witrynom zbawienie.com, radtrap, stopsyjonizmowi wiem co jest grane.
   Natomiast nie obrażam się na świadków jehowych wyznawców baala itd nie będąc nawet cynicznym.
   Czy p. Kubik namawia do jakiejś sekty czy zmusza Cie do swych poglądów? chyba nie, więc po co takie teksty?

 4. Noo, nieee… miałem się wyciszyć, odpocząć od Zgiełku i od
  dostawania Zajoba od tego pomylenia z poplątaniem, ale Nie Dano mi ;-))
  Rad – a ty widzisz i nie Grzmisz ;-)))

  Szanowni Czytelnicy o nicku: @Foliserro i @Feller – popełniacie Błąd
  myśląc, że
  komentator o nicku @ZBAWIENIE to osoba p. Henry Kubika, autora
  witryny zbawienie.com !!! – Trochę rozsądku, proszę….

  a swoją drogą Czytelnik o nicku @ZBAWIENIE nie powinien, w ramach
  przyzwoitości, nadawać sobie Taki „user” bo chyba nie jest… Zbawicielem,
  co innego nazwa Witryny, która opisuje Plan Zbawienia dzięki Jezusowi…
  Ja wiem, że prima aprilis, i takie tam prymitywne świątki dla gawiedzi,
  ale… bez JAJ proszę ;-))

  Tutaj najświeższy artykuł HK na temat zwiedzenia UFO i nie tylko,
  można – a nawet trzeba – powiązać te informacje z Dziwnymi Odgłosami
  słyszanymi po całym świecie, a nawet i dalej… Pozdrawiam.

  http://www.zbawienie.com/szatanskie-plany2.htm

  Szatańskie Plany – artykuł HK.

  [a tak mi się fajnie wyciszało, a tu masz… no nie można z oka bloga spuścić…]

  • „Istnieją 3 główne elementy światowych działań.
   Satanizm w mediach – jako odpowiedź na Chrześcijaństwo i Biblię.
   Propaganda NWO – także głównym wrogiem jest Chrześcijaństwo i Biblia.
   Propaganda UFO – głównie za pomocą religii – New Age – jako odpowiedź na Chrześcijaństwo i Biblię.

   Jak to wszystko poukładać w logiczną całość?

   Wspólnym elementem owych trzech nurtów są nieustanne ataki na Chrześcijaństwo i Biblię. Wszystko więc wskazuje na jedno źródło owych trzech programów. Jest to dzieło Lucyfera i jego demonów.

   Istnieje także druga wspólna cecha owych trzech nurtów. Są one ze sobą sprzeczne.

   Satanizm – plany wielbienia szatana, zwanego Lucyferem dla całego świata. Cały świat tego nigdy nie zaakceptuje – zwłaszcza Chrześcijaństwo. Taka opcja nie ma żadnej szansy globalnej akceptacji. Największym problemem są ludzkie sumienia. Brak jakiegokolwiek rozsądnego i logicznego planu i programu dla ludzkości praktycznie eliminuje satanizm jako realny plan dla całej ziemi.

   Propaganda NWO – jest także pozbawiona logiki i nie posiada wyraźnego solidnego, a zwłaszcza logicznego programu. (Znacznie więcej materiałów jest w tym linku – Nie daj się zwieść NWO.)

   Propaganda UFO – New Age – ten nurt posiada wiele interesujących elementów. Jednym z głównych planów jest likwidacja obecnego kryzysu. Posiada on określoną logikę, która jest dla wielu możliwa do zaakceptowania i przynajmniej pozornie nie ingeruje ona w sumienia zwykłych ludzi. Dlatego ta propaganda jest wielce niebezpieczna dla wielu Chrześcijan, którzy… są w stanie zaakceptować istnienie obcych cywilizacji, jako stworzycieli życia na ziemi. New Age nawet chwali Jezusa, oczywiście unikając tytułowania Go Bogiem.

   Mówi się także wiele o miłości. Oczywiste oszustwo, ponieważ slogany o miłości są puste i enigmatyczne. Nikt nie mówi nigdy o miłości do bliźnich, do rodziców, do dzieci, męża do żony, żony do męża, oraz… unika się kojarzenia owej ‚miłości’ z czymkolwiek nobliwym oraz moralnością. Niestety dla większości ludzi brak jakiekolwiek moralności jest wyjątkowo wygodny.
   Jedynie religia New Age posiada wiele elementów, które już są akceptowane przez wielu ludzi.

   W takim przypadku – jeżeli przyjmiemy paradygmat, że za owymi trzema schematami stoją te same siły, czyli szatan i demony – staje się oczywiste, że tak satanizm jak i NWO są programami fałszywymi i celem owych błędnych założeń jest wzmocnienie pozycji New Age – UFO.

   Skoro tamte ideologie są złe, zatem ideologia New Age/UFO jest najlepsza.

   Jest także oczywiste, że w świetle planów powrotu Chrystusa na ziemię opcja propagandy UFO/New Age jest także najlepszym wyjściem i rozwiązaniem.
   Oznacza to tylko jedno – satanizm i NWO muszą być zniszczone – staną się kozłami ofiarnymi UFO/New Age ideologii.

   (W artykule – Nie daj się zwieść NWO jest to wyjaśnione z wieloma detalami.)

   Pozostaje zatem ruch New Age i pewne detale owej propagandy – w szczególności jej zasięg oraz łatwość, z jaką świat to akceptuje zmusza do bardziej wnikliwego zbadania owej propagandy. Artykuł o New Age ukazuje nam wiele demonicznych aspektów tej religii, ale pojawiają się nowe elementy – do tej pory nie brane pod uwagę.”
   Kluczowe słowa! Co nie zmienia faktu, że satanistyczną propagandę też należy bacznie śledzić i piętnować :)

  • przeczytałem pobieżnie tekst. Chciałem jedynie wykorzystać okazje do zadania pytania p. Heniowi na temat który mnie trapi bo na maile nie odpowiada jak sam pisze.

   • -> Foliserro – spróbuj jednak do niego napisać, myślę iż odpowie jeżeli to co cię trapi jest poważne i wymaga pomocy. Daj dobry tytuł maila i bedzie oki.
    + + +
    Ten tekst >ZBAWIENIE< nie jest w stylu http://www.zbawienie.com, tak więc raczej nie utożsamiałbym go z p. Henrykiem – jest zbyt egzaltowany, ale na szczęście kieruje do http://www.zbawienie.com.

 5. Po pierwsze post „ZBAWIENIA” nie jest chyba autorstwa pana Kubika. Po wtóre, moja znajomość Pisma nie jest doskonała, nie wydaje mi się też, aby zasadnym było twierdzenie, że nie ma w nim żadnych fragmentów mogących budzić wątpliwości… Sprawa piekła nie jest z pewnością oczywista, ale w ramach prywatnej egzegezy składniałbym się ku tezie, że piekło z całą pewnością istnieje, nie jednak w sensie wiecznych mąk, które wydają się niedorzecznością — zamiast tego, wydaje mi się, chodzi po prostu o wieczne unicestwienie. Tłumaczenie zaś przez pryzmat ziemskich grzeszników, że to niedorzeczne jest nonsensowne.

 6. jak niema piekła to niebo też nie istnieje? To w jakim celu jesteśmy na tym świecie? Zatem wychodzi na to że możemy grzeszyć ile wlezie, a konsekwencji żadnych nie odczujemy? Szatan czuwa, i jest coraz silniejszy i właśnie dlatego chcecie ignorować piekło.

  • ->asdf2

   chyba sie zapętlasz…

   a na poważnie – na świecie jesteśmy po to aby żyć i aby wypełniały się dzieła Boga.
   Jest piekło – przygotowane dla tych, którzy zostaną na nie skazani wyrokiem Świętego Sprawiedliwego. A skoro jest piekło no to i niebo też, i nie wychodzi z tego, że możemy grzeszyć ile wlezie, ponieważ Z PEWNOŚCIĄ dosięgną nas konsekwencje. Dosięgną wszystkich bez wyjątku. Dla jednych wieczne życie, dla drugich wieczna śmierć.

   Szatan nie czuwa. Szatan działa z coraz większą mocą. Zwodzi cały świat i przygotowuje grunt pod czasy ostateczne.

   Zapewniam Cię – nie ignoruję piekła. Jednakże wiem (bo czytałem), iż wygląda trochę inaczej niż w obiegowej opinii.

 7. A tak „komentuje” facet Niewyciszony, …dobrze, że chociaż trzeźwy ;-)
  i nie wiedzieć czemu go poniosło… ja przynajmniej wiem,
  dlaczego mnie…, ale że jego ? – czyżby chciał Zamieszek bo obozy FEMA puste ?
  Alex Jones – Justin Bieber PL

  ze strony Ciekawe filmy II, gdzie user Jamal filmik wrzucił: Alexowi puściły nerwy.
  http://newworldorder.com.pl/post,2002,2

 8. Znalazłem świetny polski utwór Hip-Hopowy, albo rapowy, nie wiem w sumie, bo Heavy Metalu słucham, ale co tam :D Utwór jest o anty NWO.

Możliwość komentowania jest wyłączona.