Nie ustają dziwne odgłosy i drżenia w Clintonville w USA

 

Źródło: Zmiany na Ziemi

Odgłosy brzmią jak grom dźwiękowy i są w stanie oddziaływać na konstrukcje budynków, powodują pęknięcia. Charakterystyczne dla nich jest to, że instytut geologiczny USGS oraz armia amerykańska zwykle nie potwierdzają, żadnych fenomenów sejsmicznych lub lotów naddźwiękowych.

Ostatnio pojawiły się informacje, że słyszalność odgłosów uległa znacznemu poszerzeniu i Clintonville jest tylko miejscem pierwszego wystąpienia zjawiska.

W samym Clintonville dźwięki słyszano ponownie 27 i 28 marca. Mieszkańcy z niedowierzaniem przyjmują wyjaśnienie fenomenu sklecone przez USGS. Geolodzy stwierdzili, że za głośne gromy odpowiedzialne są roje trzęsień ziemi nieprzekraczające magnitudy 1.5 w skali Richtera. Ludzie nie wierzą, że cos, czego USGS nie może nawet porządnie zarejestrować sejsmografem jest zdolne do tak głośnej manifestacji dźwiękowej.

 

Według świadków odgłosów zjawisko się wzmaga, ponieważ ostatnio trwało znacznie dłużej i był głośniejsze niż kiedykolwiek. W ciągu 15 minut po wystapieniu odgłosów zaniepokojeni mieszkańcy wykonali ponad 60 telefonów na Policję. Władze pracują z USGS nad wyjaśnieniem kolejnych zjawisk tego typu. Wszyscy przychylają się do tego, że może ono być związane z niezrozumiałymi zmianami geologicznymi w regionie.

 

Reklamy

6 comments on “Nie ustają dziwne odgłosy i drżenia w Clintonville w USA

  • Aha.
   Uprzedzam ceniących własny czas, że w tych filmach nie ma ani sekundy owego buczenia, jedynie nudnawe relacje hien mendialnych :)

 1. To pewnie ma coś wspólnego z powrotem… „sumeryjskich bogów”

  Teoria z fałszywa inwazja obcych, sama w sobie jest manipulacją , ona nie będzie wcale fałszywa…
  Upadli Aniołowie wrócą jako Annunaki nasi stworzyciele i zbawcy, a czołowy z nich to YHVH, oraz jego syn – Yahushuah, zniszczą światowe elity i cały obecny system. szatan wykorzysta swoich własnych ludzi aby, dopiąć celu.
  UFO/Demony przedstawią się za Boga z Biblii…
  No wyobraźcie to sobie, przylatują kosmici razem z swoim „bogiem”, który podaje się za tego z Biblii. Każdy kto nie uzna go za boga i nie odda mu pokłonu zostaje zabity… to ma sens, tym bardziej apokalipsa i to o oddawaniu przez wszystkich pokłonu obrazowi Bestii.

 2. „Beda znaki na niebie i na ziemi” – jesli mozna, chcialbym odniesc sie do tematu sprawiedliwosci i kary bozej.{ wylaczona mozliwosc komentowania }.Jezeli Bog nie karze to po co ustanowil wzorce i zasady moralne?-jego milosc wybaczy nam wszystko,czyli robta co chceta.Pierwsi ludzie popelnili przestepstwo wobec Boga tzn. grzech { grzech to niespelnienie boskich standardow,chybienie celu }, coz wiec uczynil Bog – zabil pare zwierzat i zlozyl ofiare za grzech Adama i Ewy i potem przyodzial ich w skory zabitych zwierzat .Tego wymagala jego sprwaiedliwosc, bez przelania krwi nie ma odpuszczenia, inaczej musialby pozbawic zycia pierwszych ludzi ,Bog nie cierpi na relatywizm moralny! Ofiara Jezusa – zmiazdzyl za nas wlasnego syna ,ktory nie popelnil grzechu,inaczej musialby zgladzic nas!!! Jezeli ludzie nie podporzadkuja sie jego wymogom ,zostana zgladzeni ,to Stworca ustala warunki ,czlowiek MUSI sie podporzadkowac,oczywiscie decyzja nalezy do nas . Dlatego tylko OFIARA JEZUSA moze zbawic nas od gniewu Boga .Naszym problemem jest to ,ze Bog jest dobry a my………jestesmy zli, nawet gdy kazdy mysli o sobie inaczej.Przyklad naszej zepsutej natury – czy ktos z nas chcialby ujawnic WSZYSTKO o czym mysli, przed zona ,dziecmi i przyjaciolmi?

Możliwość komentowania jest wyłączona.