Tajne technologie nazistów (ang)

 

 

Poniżej umieszczam link nadesłany przez jednego z czytelników (dziękuję) do bardzo obszernego materiału w języku angielskim, na temat technologii nad którą pracował nazistowski odłam Illuminati w trakcie II wojny światowej.

Nie zdołam teraz tego przeczytać, jednak na pierwszy rzut oka wygląda to na lekturę wręcz wymaganą. Jest tam również, jak zauważyłem, potwierdzenie tezy że dziwne dźwięki rejestrowane na całym świecie od początku roku 2012 (The Hum), pochodzą od latających statków należących do rządów kontrolowanych przez Illuminati, a które służyć mają przeprowadzeniu fałszywej inwazji UFO i/lub spotkania z tzw. Galaktyczną Federacją (patrz też: Statki-matki i tajemnicze dźwięki z nieba)

 

Disc Aircraft of The Third Reich

 

_____________________________________________________________________________________

Komentarz od Marcina:

Jeżeli już udało ci się przerobić owy materiał który wyslałem, to jest tam pewna sprytnie wpleciona dezinformacja, oczywiście jest masa materiału prawdziwego ukazującego spisek satanistów syjonistów illuminatów oraz statków budowanych tu na ziemi, lecz autor utwierdza czytelnika ze owe tajne sekty miały kontakt z innymi cywilizacjami (rasami panów) przez kontakt telepatyczny! są tam wzmianki o tysiącach lat, milionach lat swietlnych, planetach z dodatkowymi słoncami rasami oraz plejadianami.

Wniosek z artykułu jest taki że owa technologia pochodzi od ,,kosmitów,, ale pamiętajmy że jeżeli Biblia mówi nam prawde i ziemia ma ponad 6000lat, i szatan od początku jest kłamcą i zwodzi cały świat to jego demony były w stanie oszukać owych wtajemniczonych (telepatów) na przestrzeni dziejów.

Zwracam uwagę na ten fakt aby ktoś nie odebrał tego artykułu jako herezji bo z jednej srony piszesz że ,,plejadjanie to lipa,, ale z 2giej strony w tym artykule sprytnie się wplata owe ,,rasy,, . Ciekawym odbiciem dla tej teori sumerów oraz rasy panów oraz boga ,,jahweh,, jest ten artykuł Kubika

http://translate.google.pl/translate?sl=en&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.proroctwa.com%2Ftranscript.htm&act=url

Docelowo zwiedzenie i tak bedzie w formie powrotu ,,bogów,, a nie kosmitów, ludzie tak mają to kupić, jako bóg/bogowie i jego syn/synowie.

———

 

Reklamy

One comment on “Tajne technologie nazistów (ang)

  1. Art zgadza się z tym o czym już wcześniej pisałem.
    Oto wideo z rzekomym UFO nagrane przez świadków. Wymagane jest podkręcenie głośników – najlepiej słuchawek – na max volume, można wtedy odnotować dźwięk zwany „The Hum”

    dodam iż dźwięk następuje w 1.28

Możliwość komentowania jest wyłączona.