Jak Illuminati rekrutują swoich agentów w Ameryce

 

Mimo iż studenci którzy wstępują do klubu studenckiego Alfa Epsilon Pi, w pewien sposób zdają sobie sprawę z tego że wchodzą w struktury bardziej zorganizowanej sieci, nie mają pojęcia że wstępują tak naprawdę do organizacji lucyferiańskiej.

 

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Co mają ze sobą wspólnego założyciel Facebooka Mark Zuckerberg, prezes NHL (amerykańskiej ligi hokejowej) Gary Bettman i gwiazda CNN Wolf Blitzer? Albo właściciel Chicago Tribune Sam Zell i piosenkarze Simon and Garfunkle?

Na uniwerku wszyscy byli członkami żydowskiego bractwa studenckiego Alpha Epsilon Pi.   Bractwo posiada 10,000 członków w 155 kapitułach w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Izraelu. Do członkostwa dopuszcza się też pewną grupę nie-Żydów podzielających „cele i wartości” bractwa.

Skoligacone z B’nai Brith, bractwo to jest jednym ze sposobów w jaki Żydzi rekrutowani są przez masonerię i wykorzystywani do zaprowadzania Nowego Porządku Świata.

W niektórych kampusach około 50% żydowskich studentów wstępuje do żydowskich bractw. Jest to również generalny procent przynależności rasowej w tego typu organizacjach studenckich.

Mimo iż studenci którzy wstępują do klubu studenckiego Alfa Epsilon Pi, w pewien sposób zdają sobie sprawę z tego że wchodzą w struktury bardziej zorganizowanej sieci, nie mają pojęcia że wstępują tak naprawdę do lucyferiańskiej organizacji mającej na celu duchowe i materialne zniewolenie ludzkości, zgodnie z planem wyłożonym w „Protokołach Mędrców Syjonu”. Są zwodzeni pustą gadką członków kampusowych bractw twierdzących że przysługują się w ten sposób żydowskiej społeczności.

Jednakże herb bractwa daje nam wskazówkę o jego prawdziwym, okultystycznym (czyli satanistycznym) znaczeniu.

Poprosiłem Texe Marrsa aby rozszyfrował dla mnie dokładne znaczenie tego herbu:

1)  Czaszka na książce (bez wątpienia świętej księdze) oznacza wiarę w śmierć i śmiertelność ludzką, lecz równoważona jest przez znajdujący się obok diament (odpowiednio uformowana ikona) będący nadzieją i obietnicą nieśmiertelności (w ezoteryce diament oznacza fallusa, symbol mocy twórczej)

2) Fleur de lis (na lewo, symbol arystokracji, np. Andegawenów, Florencji) również posiada seksualne znaczenie. Znany jest pod nazwą Kwiatu Szatana.

3) Gwiazda sześcioramienna na Menorze symbolizuje uwieńczenie żydowskiej misji, obietnicy powstania królestwa mesjanistycznego i narzucenia wszystkim swojej władzy. Mamy w niej sześć trójkątów, sześć wierzchołków i sześć linii (wewnętrzny heksagon). Jest to symbol 666.

(4)  Lampa Aladyna oznacza światło i wiedzę – w ujęciu ezoterycznym: boską mądrość.

Stojący lew również symbolizuje królewskość – w tym wypadku Plemię Judy. Trójkąty z niebieskim tłem wyznaczają cztery kierunki świata, czy też wszechświata.

Dziwny symbol dla organizacji oddanej podobno służbie żydowskiej społeczności.

Artykuł B’nai Brith:

„Aby wstąpić do bractw w rodzaju AEPi,  studenci muszą przejść najpierw inicjację, różniącą się w zależności od kapituły. Wliczają się w nią sekretne rytuały datowane na początki bractwa, odprawiane na początku każdego szkolnego semestru. Później muszą uiścić opłatę wstępną w wysokości 425 dolarów. Kolejne opłaty uiszczane każdego semestru różnią się w zależności od rocznej aktywności każdego z oddziałów i wahają się w granicach 275-750 dolarów.”

„Gdy absolwenci zakończą już naukę w uniwersytecie  nie muszą już płacić więcej ani centa i dodatkowo otrzymują dożywotnie członkostwo. Co najważniejsze jednak, zachowują przyjaźń z ludźmi których traktują teraz jako swoją rodzinę. „

Ludzie którzy wstępują do jednego z takich bractw nie powinni oczekiwać paktu z diabłem już pierwszego dnia. Jest to powolny i delikatny proces indoktrynacji trwający wiele lat. Większość musi wstąpić najpierw do B’nai Brith.

W ciągu tego długiego okresu czasu ludzie mający predyspozycje do porzucenia wartości moralnych zostaną zauważeni i awansowani. W tym momencie każde zło popełnione ku chwale lucyferiańskiego NWO będzie postrzegane przez nich jako dobro.

 

KONKLUZJA

 

Społeczeństwo było wielce naiwne sądząc że może odrzucić Boga bez jednoczesnego przyjęcia Szatana. Są jak światło i ciemność. Zgaś światło a pogrążysz się w mroku (ja definiuje Boga jako duchowe absoluty typu Prawda, Miłość, Boskość i Piękno).

Społeczeństwo było naiwne sądząc że ludzie propagujący „świeckość” i separację państwa od Kościoła nie mają żadnej ukrytej agendy. Ci ludzie są satanistami albo ich sługami (Palikot: „W dodatku bogiem zbuntowanym, subwersywnym, kuszącym innych do buntu, ja tylko takim bogom się kłaniam).

Stajemy się tym co sami czcimy (czego się słuchamy). Ludzkość coraz mocniej przypomina satanistyczną sektę, ludzie zaś degenerują się i zamieniają w demony. Masoneria posiadająca swoje centra rekrutacyjne w bractwach studenckich (i nie tylko), żydowskie czy nie-żydowskie, odgrywa w tym procesie kluczową rolę.

Harold Rosenthal powiedział: „Większość Żydów nie wie że naszym bogiem jest Lucyfer. Żydzi nie wiedzą że prawdziwym celem zorganizowanych (kabalistycznych) organizacji żydowskich jest obalenie praw natury i moralnych (czytaj: rewolucja). Celem jest postawienie rzeczywistości na głowie i sprawienie że to co niezdrowe i dysfunkcyjne będzie postrzegane jako zdrowe i naturalne (patrz homoseksualizm, promowany dzisiaj przez szkoły naszym dzieciom).

Chcą zastąpić Boga Lucyferem który reprezentuje ich samych oraz ich bunt przeciwko Bogu. Konkluzja ta oparta jest na tym co robią, a nie na tym co mówią.

Ta lucyferiańska doktryna jest zakorzeniona wśród wielu Żydów i jest prawdziwym powodem tzw. antysemityzmu. Jest prawdziwym znaczeniem terminu „postępowe”. Nie ma znaczenia że ta wiekowa, szatańska rebelia zakończyła się już prawie sukcesem – nie ma to znaczenia gdyż ostatecznie musi zakończyć się katastrofą.

Jeśli jednak jesteś studentem, Żydem lub nie, i chciałbyś sprzedać swoją duszę i zdradzić swoją nację dla osobistych korzyści… teraz wiesz jak to zrobić.

Artykuły po angielsku:

Fritz Springmeier o bractwach studenckich: Fraternities Linked to Freemasonry

Juri Lina – Freemasons – Architects of Deception

Stephen Knight – Freemasons Stage Our Political Charade

Colleges where a high Percentage Join Fraternities

 

Reklamy

8 comments on “Jak Illuminati rekrutują swoich agentów w Ameryce

 1. W katolicyzmie modlą sie do figurek świętych których jest dziesiątki.
  MUsimy sie modlic od Jezusa
  WSZYSTKIE INNE MODLITY SKIEROWANE DO POSĄŻKÓW ŚWIETYCH ITP. TO MODLITWA TO SZATANA
  – OTO CO SIE KRYJE POD TYMI OBRAZKAMI
  !!!!!!!!!!!!!!!
  UWAGA FILM od + 18

  • Ohydna, satanistyczna manipulacja obrazem bez rzeczowych argumentów. Weź się ogarnij, człowieku i włącz mózg.

 2. Film pojechany – zombiaki nieźle ryją…
  Ale to nie tylko katolicyzm – tego jest mnóstwo wszędzie.
  We wszystkich denominacjach są jakieś spaczenia i błędy.

  Masz rację – jest tylko jeden, do którego się modlimy. Chrystus Jezus Bóg.

  Modły do figurek świętych to politeistyczne bałwochwalstwo – nic więcej. Jak kto chce – niech się modli, ale zbawienie jest tylko przez Jezusa bo nie dano nam żadnego innego imienia, w którym możemy byc zbawieni.

  pozdrawiam

  ___________

  Rad:

  Trzeba jednak przyznać Wheelie rację że ten film nie przedstawia sobą żadnej wartości. Usuwam.

  • przerost formy nad treścią – ale jako „artystyczne” podejście – był do przyjęcia :)

 3. Zwróćcie uwagę na uścisk dłoni między Tuskiem a Barroso w 8:44. Wiem, że trochę to internetowa archeologia, ale tak się złożyło, że wpadłem na ten materiał i zwróciłem uwagę. A sam problem wiecznie żywy :)

  (Radzie, jaki kod trzeba wpisać, aby wrzucać od razu film zamiast linka?)
  _____________________

  Rad:

  Trzeba zamieścić link w jednej linii bez żadnych innych znaków obok

  zrobiłeś tak:

  http://youtu.be/-ca0jQbbw70 (Radzie, jaki kod trzeba wpisać, aby wrzucać od razu film zamiast linka?)

  a trzeba tak:

  link do youtube
  (Radzie, jaki kod trzeba wpisać, aby wrzucać od razu film zamiast linka?)

Możliwość komentowania jest wyłączona.