Atak na żydowską szkołę we Francji wewnętrzną robotą?

 

Aangirfan, tłumaczenie Radtrap

W roku 2001 w szkole Ozar Hatorah w Paryżu ktoś podpalił jedną z klas. Okazało się że była to wewnętrzna robota.

Sprawcą okazał się jeden z uczniów szkoły. (From Middle East to France, a Jewish school’s journey Reuters – strona już została zblokowana, a przynajmniej u mnie nie chce się wgrać. Część wpisu można przeczytać na tym blogu – przyp. tłum)

19 marca 2012 roku w szkole Ozar Hatorah w Tuluzie doszło do ataku terrorystycznego.

Wcześniej w tym samym miesiącu zastrzelono w Tuluzie 3 muzułmanów.

Świadkowie ataku z 19 marca opisywali sprawcę jako człowieka „europejskiego pochodzenia.”  ( „School Shooting”.)

21 marca 2012 francuski minister spraw wewnętrznych Claude Gueant powiedział że podejrzewany jest 24 letni Francuz „należący do Al-Kaidy”, organizacji najemniczej założonej przez CIA.

Podejrzany, przez łączenie swojej osoby z Palestyńczykami, chciał najwyrazniej narobić kłopotów palestyńskiej sprawie.

Miał on „dokonać odwetu za palestyńskie dzieci” zabite ostatnio na Bliskim Wschodzie.  (Toulouse siege: live)

Wygląda też na to że chciał również pomóc Sarkozemu w nadchodzących wyborach i dorobić mu kilka procent w sondażach. (Sarkozy Hones Crisis-Fighting Credentials in French Manhunt‎ – Sarkozy mąż stanu walczy z kryzysem)

Madryt 2004

We wrześniu 2001, na kilka dni przed zamachami 11 września w Nowym Jorku, w Tuluzie dochodzi do ogromnej eksplozji w fabryce nawozów AZF.

Luty 2004 – organizacja terrorystyczna nazywająca siebie AZF grozi francuskiemu rządowi.

Marzec 2004 – zamachy bombowe w Madrycie.

Poniżej znajduje się tłumaczenie fragmentów artykułu łączącego Sarkozego z zamachami w Madrycie.

(Servicios secretos franceses afirman que Sarkozy ordenó el 11-M at …Tłumacz )

AZF groziła wysadzeniem dworców kolejowych we Francji.

Miesiąc przed zamachami w Madrycie z 11 marca 2004 roku, wysłano grozby dla rządu hiszpańskiego.

Autorem tej wiadomości był Tahraoui Hanane, emir jednego z „francuskich ugrupowań islamskich” operujących w Północnej Afryce.

Tahraoui Hanane został aresztowany na granicy algiersko-marokańskiej w lutym 1997 roku, w drodze do szpitala w marokańskim mieście Oujda.

Z pomocą niemieckich służb wywiadowczych zidentyfikowano Hanana jako Francuza marokańskiego pochodzenia, pracującego dla francuskiego ministerstwa spraw wewnętrznych.

Odkryto że oficerowie DST (Directorate of Territorial Security – Dyrekcja Bezpieczeństwa Terytorialnego) w Paryżu użyli Tahraouiego Hananei jego siatki w Maroku i Algierii do zorganizowania masakr Algierczyków w zachodniej Algierii.

Sarko z Mossadu?

W tym samym czasie we Francji pojawia się organizacja AZF.

Nicolas Sarkozy, będący francuskim ministrem spraw wewnętrznych w roku 2004, jest powiązywany z AZF i Hananem.

Grozby terrorystyczne AZF mogą mieć na celu (1) sprawienia że Sarkozego postrzegać się będzie jako twardego wroga terroryzmu (2) stworzenia przekonania że pewni ludzie z Północnej Afryki grożą rządowi Hiszpanii.

W roku 2004 „sześciu izraelskich komandosów z pomocą hiszpańskich służb specjalnych przeprowadza zamachy bombowe w Madrycie.”

Wszystko w celu zapobiegnięcia wycofaniu żołnierzy hiszpańskich z Iraku.

Jednakże hiszpańskie wybory wygrywa Zapatero. Plan syjonistów nie powiódł się, choć Sarkozy rzeczywiście zdobywa sławę kogoś kto twardo walczy z terroryzmem.

Sarkozy „pomógł zorganizować operację w której izraelscy komandosi zabili 191 hiszpańskich cywili.”

Sarkozy zostaje prezydentem Francji w 2007.

aangirfan: THE NATO LINK TO THE MADRID BOMBINGS OF 2004 (NATO powiązane z zamachami w Madrycie)


W roku 1947 francuski minister spraw wewnętrznych  Edouard Depreux ujawnia istnienie sekretnej armii we Francji znanej pod kryptonimem „Plan Bleu”.

Owa sekretna „operacja Gladio” staje się częścią NATO.

W roku 1992 admirał Pierre Lacoste w swoim wywiadzie dla The Nation wyjawia że pewne komórki wywodzące się ze struktury „operacji Gladio” były zamieszane w operacje terrorystyczne wymierzone w de Gaulla i jego politykę w Algierii.
Operation Gladio – Wikipedia, the free encyclopedia

Dzisiaj, operacje w stylu Gladio przeprowadzane we Francji mogą wspomagać prezydenta Sarkozego.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2117014/Toulouse-shooting-4-dead-injured-gunman-French-Jewish-school.html#ixzz1pZBiqbS6


Za sprawcę strzelaniny w Tuluzie uznano 24 letniego Francuza algierskiego pochodzenia, Mohammeda Meraha.

Mówi się że Merah należał do Al-Kaidy. Mówi się że podróżował kilka razy do Afganistanu i Pakistanu, gdzie CIA trenowała najemników Al-Kaidy.

Francuskie media łączą Meraha z grupą znaną jako Forsane Alizza (Rycerze Dumy).

Grupy protestantów składają się zazwyczaj z łatwowiernych frajerów i kozłów ofiarnych?

Media twierdzą że Meraha aresztowano wcześniej w Kandaharze w Afganistanie. Powód: Bliżej nieokreślone (choć nie powiązane z terroryzmem) przestępstwa. Miał on również kartotekę we Francji. Powszechnie wiadomym jest że służby specjalne lubią robić z kryminalistów kozły ofiarne.

BBC

Jeden ze świadków określił zamachowca jako „dość grubego” i posiadającego tatuaż lub znamię na twarzy (BBC News )

Mohamed Merah”

Terrorysta z Tuluzy, Mohamed Merah, może być niewinnym kozłem ofiarnym.

PRAWDZIWY Mohamed Merah przypuszczalnie nigdy nie był w afgańskim więzieniu.

PRAWDZIWY Mohamed Merah był najprawdopodobniej lubiącym zabawę i dziewczyny młodym facetem, opisywanym jako raczej uprzejmy i popularny chłopak mający pewne problemy z prawem.

French shooting suspect not jailed in Afghanistan (podejrzany o strzelaninę NIE był więziony w Afganistanie)

Prawnik Meraha, Christian Etelin, powiedział że Merah znajdował się we francuskim więzieniu w czasie gdy, jak mówią media, przebywać miał w Afganistanie.

Według Reutersa oficjele rządowi z Kandaharu powiedzieli że „służby bezpieczeństwa w Kandaharze nigdy nie zatrzymały żadnego francuskiego obywatela o imieniu Mohamed Merah.”

Wygląda na to że francuski minister spraw wewnętrznych Claude Gueant kłamał mówiąc że Merah był kiedyś w Afganistanie i zabijał w akcie zemsty za to co tam widział.

Pakistańskie służby wywiadowcze twierdzą że nigdy nie aresztowano u nich żadnego Meraha. „Nie mamy o nim żadnych informacji” – powiedział pakistański oficjel.

„Mohamed Merah”

Według Whatreallyhappened: „Merah nigdy nie był więziony w Afganistanie i przebywał we Francji w czasie gdy rzekomo trzymano go w afgańskim więzieniu.”

„Z każdym kolejnym faktem coraz bardziej wygląda na to że ten chłopak był kozłem ofiarnym w operacji fałszywej flagi mającej na celu zbudowanie sympatii dla Izraela, i odwrócenia uwagi mediów i opinii publicznej od masakry przeprowadzonej przez Amerykanina w Afganistanie na 16 cywilach (w tym 9 dzieci) w tym samym miesiącu.” –http://whatreallyhappened.com/

Zamachy mają też najprawdopodobniej pomóc Sarkozemu w re-elekci!

Oczywiście, jest możliwość że francuskie służby przeszmuglowały Meraha z francuskiego więzienia po to by pracował dla nich w Afganistanie.

Sarkozy’s Poll Lead After Shootings (Sondaże przeprowadzone po zamachach: Sarkozy prowadzi)

PRAWDZIWY Mohamed Merah najprawdopodobniej nie był islamskim fundamentalistą.

Merah talked about ‚cars, bikes and girls’ (Merah gadał o samochodach, motorach i dziewczynach)

„Kilka tygodni temu Mohamed Merah bawił się w klubie nocnym, pracownicy nie zauważyli wtedy nic niezwykłego (w jego zachowaniu)”

„Kolejny przyjaciel twierdzi że były sprzedawca w sklepie z częściami samochodowymi lubił rozmawiać o samochodach, motorach, dziewczynach i sporcie.”

Wygląda na to że prokurator Francois Molins kłamał mówiąc o tym że Merah był muzułmaninem Salafim – samoukiem, dwukrotnie odwiedzającym Afganistan i trenowanym w Pakistanie.

Oficjalna wersja utrzymuje że Merah zatelefonował do francuskiego dziennikarza telewizyjnego i powiedział mu że przeprowadził zamachy aby oprotestować zakaz noszenia burek we Francji, obecność wojsk francuskich w Afganistanie i jako zemstę za śmierć „palestyńskich dzieci”.

Wielu uznaje tą historyjkę jaką pełną kłamstw i bzdur.

Według znajomego z klubu nocnego, Mehdiego Neddear, Merah nie był fanatykiem.

aangirfan: KASAB IS INNOCENT?

Przyjaciel Meraha, Kamel, twierdzi że Merah był „hojny i pełen szacunku.”

Prawnik Meraha , Christian Etelin, powiedział że zamachy na szkołę nie pasują do profilu charakterologicznego Meraha, którego bronił po raz pierwszy w 2004 gdy Merah był jeszcze nastolatkiem.

„Był miłym i uprzejmym chłopakiem” pracującym w sklepie z częściami. „Sprawiał wrażenie obytego w życiu towarzyskim”.

Merah jest pospolitym imieniem – obywatel Afganistanu imieniem Merah uciekł ze swojej celi więziennej w prowincji Kandaharu w roku 2008 – twierdzi przedstawiciel prowincji Kandahar, Ahmad Jawed Faisal.

(…)

Ostatni wyrok Mohameda Meraha z dnia 24 lutego dotyczył pomniejszego wypadku motocyklowego i jazdy bez odpowiednich dokumentów. Skazano go na miesiąc aresztu – odsiadkę miał zacząć w kwietniu.

Etelin mówił że poznał Meraha gdy miał 17 lat, według niego był on typowym nastolatkiem z biednej rodziny który popełniał czasem drobne wykroczenia.

„Jego matka nie mogła sobie z nim poradzić, jego ojciec był wiecznie nieobecny, jego siostra… powiedziała mi że też nie miała na niego żadnego wpływu.”

 

Reklamy

7 comments on “Atak na żydowską szkołę we Francji wewnętrzną robotą?

 1. Dlaczego Jezus zstąpił do piekieł ? Nie moge nic innego znaleść oprócz doktryn religijnych.

  ZNALAZŁEM COŚ TAKIEGO
  i kto mi powie jaka jest prawda ??

  „Warto przypomnieć i wyjaśnić kilka faktów. Zacznijmy od rozróżnienia lingwistycznego. Istnieje różnica między słowem „piekło”, oznaczającym miejsce przebywania potępionych, a słowem „piekła”, które oznacza: szeol, Hades, tartar, otchłań – czyli królestwo śmierci, miejsce przebywania zmarłych oczekujących zbawienia. Takie rozróżnienie było związane z obrazem świata, jaki mieli ludzie współcześni apostołom. Dzielili oni świat na niebo – miejsce przebywania Boga i aniołów, ziemię – miejsce życia ludzi oraz podziemie – miejsce przybywania umarłych, błąkających się w smutku cieni.

  Pierwotnie w podziemiu nie rozróżniano terminologicznie piekła i otchłani. Dopiero z czasem wyróżniono najniższą część otchłani – gehennę, która była miejscem przebywania diabła i potępionych.

  Gdy myślimy o śmierci Chrystusa, podświadomie widzimy Go wstępującego do domu Ojca. Trudno sobie pomyśleć, że Ten, który nie popełnił grzechu, miałby mieć coś wspólnego z otchłanią. Tymczasem Jezus przez fakt wcielenia staje się w pełni człowiekiem, tym samym Nieśmiertelny wchodzi na człowieczą drogę wiodącą po skończonym życiu do królestwa śmierci. Ciało Jezusa złożone w grobie, oddane ziemi, dotyka tego, co najniższe w tym świecie, a Jego Boska Osoba w Duchu Świętym zstępuje w miejsce najbardziej oddalone od Boga. Dzieje się tak nie dlatego, że zasłużył On na zesłanie do szeolu, ale zstępuje tam z miłości do człowieka, z którym jest tak solidarny, że uniża się aż do końca.

  Różnica między Nim a wszystkimi, którzy Jezusa historycznie poprzedzili i po Nim przyjdą, jest jednak taka, że zabity Baranek zstępuje do piekieł pełen miłości, która jest silniejsza od śmierci. Mocą tej miłości łamie władzę otchłani, unicestwia jej potęgę. Wstępuje w najgłębszą ciemność, by swoją miłością wyprowadzić ku światłu przebywających tam zmarłych. Jednak „Jezus nie zstąpił do piekieł, by wyzwolić potępionych, ani żeby zniszczyć piekło potępionych, ale by wyzwolić sprawiedliwych, którzy Go poprzedzili” (KKK 633).

  Prawdę tę pięknie przedstawia ikona Zmartwychwstania, czyli zstąpienie do otchłani. Chrystus trzymając na ramieniu krzyż, oręż zwycięstwa, promienieje boskim blaskiem, jest Światłem rozpraszającym mroki śmierci. Zbawiciel stoi na rozbitych bramach piekła ułożonych w kształcie krzyża nad otchłanią, do której wpadają kłódki, rygle i klucze – symbole niewoli. Jezus wyprowadza z mroku śmierci Adama, przedstawiciela całej ludzkości, i Ewę, matkę wszystkich żyjących. Jezus zwiastuje Dobrą Nowinę wskrzeszenia wszystkich sprawiedliwych, dlatego na drugim planie, za pierwszymi rodzicami, widać królów i proroków znanych ze Starego Testamentu.

  Co zatem znaczy, że Chrystus zstąpił do piekieł? Znaczy, że „ogłosił zbawienie nawet duchom zamkniętym w więzieniu” (1 P 3, 19), obdarował życiem wiecznym śmiertelnych, których kiedykolwiek dotknęła niewola grzechu.”

 2. Ameryka szykuje się do wojny. Propaganda amerykańska zachęca nawet już kobiety do wstąpienia do wojska by walczyć za izrael w nadchodzącej wojnie z iranem która to może przerodzić się w III wojnę światową.

  A tak to wygląda: Katy Perry – Part Of Me

 3. From Middle East to France, a Jewish school’s journey

  (Reuters) – Rabbi Jean-Paul Amoyelle, head of the Ozar Hatorah network of Jewish schools in France, was woken at 4 a.m. during a visit to New York with chilling news.

  Jewish schools and synagogues in France had been targeted in a string of attacks in the past decade, many of them arson, but this was different.

  A gunman had shot dead three children and a 30-year-old Hebrew teacher at his school in Toulouse, one of 20 in France with roots in the diaspora of Middle Eastern Jewry.

  The shooting marks a tragic turn for Ozar Hatorah, which was created in the wake of the Holocaust in the mid-1940s by a Syrian-born Jew intent on improving the lot of Jewish communities in the Middle East and North Africa.

  In 2001 a classroom was burned down at a „Ozar Hatorah”, or „Treasure of the Torah”, school in the Paris suburb of Creteil, but the perpetrator turned out to be a pupil.

  Amoyelle said Monday’s attack was a sign of growing danger.

  „This was deliberate. Anti-semitic and deliberate, I have no doubt,” Amoyelle said by telephone as he was due to return to France. „I plan to install a zone of reinforced security.”

  The creator of Ozar Hatorah, Isaac Shalom, opened schools in countries including Morocco, Iran, Libya and Syria to respond to what his network described as disastrous educational conditions.

  As the region underwent upheaval and war following the creation of the state of Israel, Ozar Hatorah also followed the path of Jewish emigration, starting schools in France from the late 1960s as large numbers of North African Jews crossed the Mediterranean to escape heightened regional tensions.

  „I was in France in 1967. I began with a school in Sarcelles (a Paris suburb), and there was already one in Lyon,” said Amoyelle, who now oversees 20 schools across Paris and cities like Marseille, Strasbourg and Aix-les-bains.

  „These are schools that are perfectly integrated in the community,” he added, describing the educational program as offering two possibilities: a straightforward French education as well as a Jewish education rooted in history and religion.

  Today there are over 30,000 students enrolled in Jewish schools in France, according to the French Jewish association CRIF. The number of enrolments has stabilized since 2005, according to Jewish education expert Patrick Petit-Ohayon.

  Ozar Hatorah offers what Amoyelle describes as „a certain security”, a precious commodity for parents made wary by the arson attacks. Guards stand at the door to check visitors and the railings were elongated after 2001.

  Parents and pupils have been left shocked and bewildered in an area they thought was safe.

  „This area is very calm and as far as I know there had not been any threats,” said Laura, a parent at the school, who declined to give her last name.

  Her daughter said teachers had hurried them into various rooms, including the synagogue, when the shooting broke out. „I didn’t see anything, but I heard several shots,” she said.

  „It was scary.”

  (Additional reporting by Chine Labbe and John Irish; editing by Geert De Clercq and Philippa Fletcher)

 4. Wiem, że twój blog ostatnio skupia się na możliwym konflikcie USA z Iranem lecz ja ostatnio naprawdę sporo czasu poświęcił na wyszukiwaniu informacji na temat UFO. Całkiem przez przypadek natknąłem się na film dokumentalny, który był puszczany na Discovery Science. Znalazłem go na YouTube – jest z polskim lektorem więc zachęcam do obejrzenia (tutaj masz jakby co link – http://www.youtube.com/watch?v=23SB93z-pGc&feature=channel). Film nazywa się When Aliens Attack, w Polsce przetłumaczony na „Atak kosmitów” i pokazuje on jak mogłaby wyglądać inwazja innej rasy na naszą planetę. Oglądając go od razu skapnąłem się, że co coś jest jednak nie tak. Przede wszystkim przez to, że przedstawione były tam niektóre teorie, które brzmiały dla normalnego człowieka niemożliwie, a przez ekspertów były wypowiadane tak jakby rząd, NASA i inne instytucje już od dawna o takich rzeczach wiedziały i opanowały to do perfekcji. Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli. Dla mnie to do pewnego momentu wyglądało jak jakaś propaganda – wypowiadali się eksperci z NASA, którzy wszystko wiedzieli. Nie myliłem się. Była to swego rodzaju propaganda. W pewnym momencie pojawiła się kolejna ekspertka z NASA, która nazywała się Lynn Rothschild – tak, należy ona do słynnej żydowsko-masońskiej rodziny. Od razu w głowie pojawiło się u mnie pytanie – Skoro taka osoba mówi nam takie rzeczy, na pewno jest to propagandą i możliwe, że rząd chce nam wmówić jakąś bajeczkę w którą wszyscy mamy uwierzyć.

  Dzięki, że poświęciłeś czas aby to przeczytać jednak chciałbym abyś mi gdzieś na ten komentarz odpisał albo abyś umieścił może jakiś mały artykuł na ten temat (oczywiście jeśli masz czas i chęci ;)). Chciałbym abyś odpowiedział mi na te pytania:
  1. Co sądzisz o tej całej sprawie opisanej przeze mnie?
  2. W co tak naprawdę wierzysz? W to, że kosmici naprawdę mogą nas zaatakować czy w to, że to wszystko ma być mistyfikacją? (Projekt Blue Beam bodajże)

  Wiem, że to tak głupio prosić abyś na to odpisał ale po prostu chcę wiedzieć co o tym wszystkim myślisz :)

  Pozdrawiam.
  _____________

  Rad:

  1. Nie wiem bo nie wdziałem filmu. ale jeśli wypowiada się tam Rotschild to na 100% jest to część propagandy UFO.
  2. Jedno i drugie. Wykorzystana będzie zarówno technologia holograficzna jak i rzeczy bardziej materialne choć nie będą to żadni kosmici. Ta technologia istnieje, statki istnieją, istnieją też zapewne różnego rodzaju hybrydy genetyczne – wszystko stworzone dla celów przyszłej mystifikacji. Ludzie mają uwierzyć że mają do czynienia z kosmitami i uwierzyć w każde kłamstwo które wypowiedzą. Już wypowiadają – patrz: channelingi.
  3.Nie pisz „komentarzy tylko dla ciebie”. Od tego służy email – patrz sekcja „O blogu”.

  Pozdr

 5. Na 100% jest to wewnetrzna robota.
  Wszystkie tego typu rzeczy powstaja wg identycznego szablonu.
  Terror to jeszcze jeden dobry instrument do sterowania spoleczenstwami i trzymania ich w szachu.
  Żydowski satanista – prezydent Francji doskonale wie jakie ruchy wykonywac będąc
  agentem MoSSadu.
  To wszystko jest juz tak czytelne , ze tylko ślepiec nie dostrzeze tych prowokacji
  wyreżyserowanych przez koczowników.

Możliwość komentowania jest wyłączona.