Igrzyska Śmierci: Satanistyczna rozrywka dla nastolatków

 

„Igrzyska Śmierci” wchodzą do kin w ten piątek i już zbierają dobre recenzje w prasie i wśród krytyków.

Ta sadystyczna historyjka z pornograficznymi wydzwiękami pokazuje torturowanych i mordowanych rytualnie nastolatków, w ceremoniach podobnych do tych w których Illuminati piorą mózgi własnym dzieciom. Zgodnie z okultystyczną, zmieniającą znaczenie płci modą, pokazuje się nam młodą kobietę walcząca jak mężczyzna w obronie swojej rodziny.

Media Illuminatów są Kościołem Szatana. Uczestniczymy w ich mszy, nieświadomi przypuszczanego przez nich, nieustannego ataku na naszą psychikę.

Czytelnik Marcos pisze:  „Niesamowite, „chrześcijański” Science Monitor twierdzi że ten film jest szansą na ścieśnienie więzów rodzinnych. Zaliczmy też do tego wspólną wizytę w rzezni, mecie dla ćpunów lub noc w barze topless, gdzie małe dziewczynki mogą nauczyć się rozbieranego tańca pod czujnym okiem ich dumnych rodziców.”W grudniu 2011 Pamela Lanised wykazała czym naprawdę są „Igrzyska Śmierci.” – Henry Makow


Pamela Lanides (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

 

Igrzyska Śmierci Suzanne Collins są trylogią literacką cieszącą się uznaniem krytyków w kontrolowanych przez Illuminati mediach. Postrzega się ją jako następce serii Harry Potter i coś co zdobyć może  nawet większą popularność niż seria Zmierzch.

Do dnia 11 lutego 2010 sprzedano 800.000 egzemplarzy książek składających się na trylogie Igrzysk Śmierci. Po pierwszej części „Igrzyska Śmierci” przyszła kolej na Catching Fire we wrześniu 2009 i Mockingjay w sierpniu 2010.

Sprzedano prawa wydawnicze do 38 krajów, w druku znajduje się kolejnych 2,9 miliona książek. Znajdowała się na książkowej liście New York Timesa przez ponad 100 tygodni. Pierwszy film wejść ma do kin w marcu.

Niektóre szkoły uczyniły z niej lekturę obowiązkową na zajęcia z języka angielskiego, ignorując wiele znajdujących się w niej, niepoprawnych i nieskładnych sentencji (zignorowanych również przez wydawcę – Scholastic).

Matki donoszą o swoich córkach mających koszmary po przeczytaniu tej serii. Te książki są bardziej makabryczne i przerażające od wielu najbrutalniejszych obecnie gier komputerowych.

Główną bohaterką jest 16-letnia Katniss Everdeen, której matka po śmierci ojca Katniss w kopalni węgla pogrążyła się w depresji. Jej rodzina żyje w „12 dystrykcie”, jednym z 13 dystryktów położonych wokół stolicy (Capitol) post-apokaliptycznych Stanów Zjednoczonych. Większość mieszkańców 12 dystryktu żyje w nędzy. Katniss musi nielegalnie polować w lesie aby wyżywić siebie, swoją matkę i młodszą siostrę.

PROLOG

Zanim poznajemy historię głównej bohaterki, dowiadujemy się o rebelii 13 dystryktu przeciwko niewolnictwu panującemu na polach produkcyjnych Stolicy. Dystrykt ten zostaje praktycznie całkowicie zniszczony za swoje nieposłuszeństwo.

Rezultatem tego wydarzenia jest to że Stolica, rządzona przez prezydenta Snowa, zaczyna domagać się corocznej ofiary z ludzi – dwojga dzieci w wieku 12-18 lat z każdego dystryktu.

Sadystyczna tradycja wymaga by dzieci na potrzeby ceremonii ubrały się w swoje najlepsze ubrania. Te które chcą uzyskać dodatkowe racje ziarna i oleju dla swoich rodzin zgłaszają się do „Igrzysk Śmierci”.

(autorka serii  Collins – satanistka z pokolenia na pokolenie?)

Na przekór wszystkiemu wybrano 12-letnią siostrę Katniss. Katniss oferuje się w jej miejsce.

Do Stolicy ściąga się 24 dzieci – żywią się najwykwintniejszym jedzeniem, są rozpieszczani i wystawiani na widok publiczny. Każdy z dystryktów już przymuszany do oglądania igrzysk w telewizji.

Nieświadoma Katniss zostaje wybrana w tajemnicy na twarz rebelii jej dystryktu przeciwko Stolicy.

Nadchodzi czas Igrzysk. Dzieci umieszczane są na arenie z której nie ma ucieczki. Stosuje się przeciwko nim najbardziej sadystyczne tortury jakie można sobie wyobrazić. Zwycięzca może być tylko jeden. Uczestnicy muszą się wzajemnie zabijać. Jedna z dziewczynek ma tylko 12 lat. Jeśli odmówią, strażnicy obmyślają przeróżne bolesne sposoby ich śmierci.

Niektóre z dzieci muszą już na początku zabijać inne w tzw. „krwawej łazni” w celu zagwarantowania sobie różnych rzeczy z rogu obfitości. Muszą mierzyć się z głodem, brakiem snu, trującymi gazami, deszczem kwasu, zabójczymi falami, rozszarpującymi ich zmutowanymi kreaturami, pułapkami, jadowitymi insektami które jeśli ich nie zabiją, to doprowadzą  do szaleństwa.

W ostatniej książce niektóre z dzieciaków są miesiącami torturowane przez oficjeli rządowych. Stosuje się również pranie mózgu. Niewinne kiedyś dzieci zmieniają się w morderców. Muszą zabijać albo same zostaną zabite.

Zwycięzcy paradują przez swoje dystrykty. Rodzice zamordowanych dzieci muszą salutować ich zabójcom. Rodziny zwycięzców przenoszą się do pięknych domów i cieszą się bogactwem do końca życia. Rodziny zabitych dzieci nie dostają nic. Brzmi znajomo?

W ostatniej części Katniss dowiaduje się że prezydent sprzedał nieletnie dziecko jako prostytutkę.

W każdej kolejnej książce mamy do czynienia z nieprzerwaną serią tortur, zabójstw, zwiedzenia i gloryfikacji sadyzmu – dotyczy to nie tylko ludzi schwytanych przez Stolicę ale również ogłoszonych pózniej, dodatkowych Igrzysk Śmierci.

Muszą wziąść w nich udział wszyscy dotychczasowi zwycięzcy. Na końcu Katniss i rebelianci odnoszą zwycięstwo nad Snowem, lecz to za mało by uratować jej małą siostrę, która stała się celem zupełnie nowego wroga i spalona żywcem na oczach Katniss.

Scholastic Inc. to największy na świecie wydawca i dystrybutor książek dla dzieci.

Pastor Pamela Lanides jest matką piątki dzieci i babcią dwojga. Mieszka w Nowej Anglii.

____________________________________

 

Reklamy

25 comments on “Igrzyska Śmierci: Satanistyczna rozrywka dla nastolatków

 1. Gdy w tv zobaczyłem trailer i nazwę tego filmu skojarzyło mi się z Olimpiadą która ma się w tym roku odbyć, być może to kolejne przygotowywanie ludzi na śmierć i zniszczenie?

  Jeszcze jedno, nie działa zdjęcie na żadnym z trzech przeglądarek, ani na Firefoxie, Operze i Chrome (autorka serii Collins – satanistka z pokolenia na pokolenie?)

  ________________

  Rad:

  Teraz powinno działać.

 2. Co tam koszmary… Takie coś urabia młode społeczeństwo. Jak przyjdzie co do czego i zapanuje chaos i anarchia całkowicie bezmyślne stada młodych ludzi będą bardziej niebezpieczne niż ruskie czołgi! Widziałem już podobny film, w którym to Australia została zaatakowana przez Chiny podczas gdy grupa młodych ludzi wybrała się na wycieczkę w góry. Typowy scenariusz dla zwykłej grupy przyjaciół związanych ze sobą sympatią i miłością. Przyjemnie się oglądało do czasu gdy ku mojemu zdziwieniu postanowili oni walczyć z okupantem za wszelką cenę, zamiast oddalić się w głąb lądu i ukryć( co by było oczywistym wyborem takiej grupy). Tutaj pokazano jak zdecydowali oni umierać jeden po drugim i i jak zaczęli mordować ludzi z zimną krwią. Dramat…

  Takie filmy zmieniają młodzież w mięso armatnie, a przynajmniej tą, która jeszcze nim nie jest. Nie zaliczam tutaj masy dreso-kokso-kozaków, którzy już teraz są zagrożeniem, a co dopiero podczas chaosu wojennego. Byli by wrogiem zarówno okupanta jak i rodaków.

 3. Suzanne Collins… hmm, załóżmy że jest To kobieta, baaa ! …załóżmy, że
  nawet jest wziętą pisarką i załóżmy, że ma Talent i grubą kasę za Ów…

  Nie chciałbym zniesmaczać żadnych Pań, tudzież Kobiet i Dam czytających
  ten nietuzinkowy blog, jakim niewątpliwie jest LożaBezTajemnic, ale…
  w moich kręgach towarzyskich, na takie „kobiety” jak ww. Ziuta od Collinsów,
  mówi się, cytuję:
  „To nie kobieta, nawet nie samica… To pochwa obrośnięta złośliwą naroślą…”
  – koniec cytatu.
  Jakże filozoficzne i wymowne określenie Tego Typu pseudo niewiast.

  dopisek,
  Inne, przerażające przesłanie z Innego filmu

  Kara – Heavy Rain’s Dev Trailer

  mniej więcej: – “To jest nowe marzenie Technicznego Projektanta Quantic,
  to nie jest Gra… Koło nieskazitelnej kinematograficznej woli…
  Zostańcie z nami… Przyjdzie nas wielu…” – [przerobiłem z translatora]
  Rad – przetłumacz lepiej ;-)

  • A jak określacie podobnych jej facetów? „Penis obrośnięty złośliwą naroślą”? Nie sądzę. Zapewne określacie tak tylko kobiety, bo sku*wysyństwo wśród mężczyzn wydaje wam się już czymś zbyt powszednim. Również nie podoba mi się film i praktyki prezentowane w książkach Collins, zgadzam się ze wszystkim, co zawarte jest w artykule, ale twoja wypowiedź jedzie zwyczajnym, żałosnym seksizmem i – co ważne – brak w niej merytorycznego odniesienia się do treści tegoż artykułu (twoja wypowiedź to zwykły bełkot). Nie tego oczekuję od czytelników tej strony. Ludzie, klasy.

   • Oesu – jesteś feministką ? – nie wyczułaś Głębi tej „filozofii” [?],
    która w sposób materialny opisuje Duchową Nikczemność „żeńskich” istot,
    a o podłości „skur[wio]czonych penisów” masz wyżej – w trailerze „Kara”,
    Nie wiem, co ma wspólnego tzw. seksizm z wynaturzoną osobowością,
    która – ta Collins – pisze „poczytne” Trylogie i jest bożyszczem wśród krytyków…
    Nie jestem aż takim znawcą seksizmu, jak ty, Oesu – przykro mi :-]

 4. i znowu nie wyrobiłem się z dopiskami… co prawda, robię je na bieżąco,
  ale czas tak pędzi, ja coraz wolniejszy, świat nikczemności wiruje,
  ja chyba zwariuje ;-) – a tutaj dedykacja dla prawdziwych
  Kobiet, pełnych czułości, wdzięku i uroku – buźka !

  Maleńczuk & Waglewski – Bo Bóg dokopie

 5. Wracając do tematu głównego, mi osobiście opis tego filmu i trailer od początku kojarzył się z powrotem do bestialskich rzymskich aren na których ginęli chrześcijanie… Myślicie, że ten szatański świat jeszcze do tego powróci? Sam nie wiem. Pewne jest, że teraz jest jeszcze czas aby budować swą jedność z Chrystusem i Jego Ojcem (Jn 17:15-21; Gal 3:28).

  ________

  Rad:

  Dzisiaj premiera, 23 marca – a co wypada pomiędzy?

  https://radtrap.wordpress.com/2011/07/26/kalendarz-rytualow-illuminati/

  • przepraszam Cię bardzo Jaku5, ale ja nie będę wracał do tematu ;-))
   i pozwolę sobie, i jak mi Rad pozwoli [wzajemność] oczywiście,
   spointoweać tą niezwykle kurewską sytuację,
   a mianowicie, że nie będzie mi „wciskała w Brzuch” jakaś feministka,
   oraz, że się tak wyrażę, jakaś Collins, chorego satanistycznego,
   duchowego Orgazmu.

   Miroslav Škoro – Ne vjeruje srce pameti

   pomimo wszystko… staram się Robić Klimat… A-seksistowski ;-))

 6. anty-dopisek… mam pytanie do Ciebie, Radku.. może nie powinienem
  pisać publicznie ale, czy ja wiem ?
  otóż – miałbym prośbe, aby ten teledysk – Miroslav Škoro – Ne vjeruje srce pameti –
  był Widoczny, bo jest ważny [wg mnie] …no i dlaczego nie zawsze się pojawia
  wklejany przeze mnie teledysk, …tego nie wiem, … a, szkoda ;-))

  Pozdrawiam Cię, i dzięki za to, że jesteś ! – “słodzi Ci” rozczochrany seler ;-))
  [jest w porzo]

  dzięki Rad, … dla Ciebie dedykuję…

  Oliver Dragojević “Oprosti mi pape”

  Hej… !
  ______

  Pijmy wino za kolegów

  nieee.. znowu ten seler ! … q..ale sie zakorzenił, korzennna jego mać,
  dobra, seler… nie rzucaj już cipkami o ścianę, .. i chujami o szyby,
  musisz spoważnieć….
  no, dobra….
  postaram się, ale robię to naprawdę z ciężkim sercem, …[??]
  [zapomniałem gdzie mam serce]

  La Quiero (Gipsy Kings)

  no tak… Radtrap się znowu zawiesił… to ja ku*wa napierd*lam komentarzami,
  że aż mnie bokiem wychodzi, …a wychodzi, że Radtrapowi też wychodzi…
  to, ja nie wiem… Collins to ja nie jestem… i nie drukują mnie…
  Rady jedne… bez obrazy oczywiście.. ;-))

  ———–
  no i w porzo ;-))) – c*uj w Oko satanistom ! … albowiem w Dupę, to by mieli za dobrze.. Dzięki Rad za publikację moich skromnych postów… Hej ! – ;-))
  [seler rozczochrany]

  • Witajcie !… w porządku, żyję… uczesałem się Trochę, ale lekko…
   w sumie, to nie wiem w jakim temacie piszę Teraz komentarz, ale
   czy to ważne ?… Ważne, że Rad mnie jeszcze za ryja nie wyrzucił na bruk,
   i nie pokazał mi Palca… bez paznokcia…
   Teraz zorientowałem się, że piszę w temacie: Igrzyska Seksizmu, czy jakoś
   tak.. dobrze mówię ?
   Sataniści mają To do Siebie, że NIC nie mają wartościowego… ale Udają.
   Weźmy przykładowo taką Collins – nie wiem czy był O niej artykuł…
   Prawdopodobnie był… Jak znam Rada, to chyba był art…
   O czym to ja chciałem napisać… Aha – pieprzyć feminiski zCollinsowane…
   Gdzie jest MroQu, gdzie jest Cupak, …gdzie te świry, gdzie Ci mężczyźni ?
   Piją pewno i tańczą…
   Ja się tak nie bawię… biorę zabawki i idę do domu. Ktoś mi Dom zapie*dolił.
   No, …właśnie.
   Dobrze, że została mi jeszcze Świątynia Woli, Umysłu, Metod i Owoców.
   I dzięki Bogu… i Radtrapowi ;-)))
   Hej !
   [nie zapodam muzyki, bo w końcu wyszedłby z tego Tydzień muzyki Romskiej]
   wolę gitary niż karabiny…

   dzięki Rad ;-)) – pozdrawiam Wszystkich, bez Wyjątku… [seler oszalał ?]

 7. nikt nie zauważył nazwy twórcy lionsgate stworzył jeden również bardzo głośny film a mianowicie The Punisher więc nic dziwnego że w swoje kolejne dziełko wpakowali sporo sadyzmu, gdyż mają to we krwi

  • witaj Tola !

   to, że czytasz moje skromne komentarze, i być może popłaczesz się
   do Łez, to może nawet i dobrze…. mniej wysikasz !
   Ale nie będziemy teraz deliberować o Uryno logii. Są ważniejsze sprawy.
   Taka Collins, na przykład…
   Niech ona sobie weźmie tą strzałę z obrazka i wsadzi, …wiesz gdzie,
   i niech nam Opowie O wrażeniach, jak taka sprytna… Może ją nawet
   Wystrzeli z tego swojego Łuku mięśni pochwowych… nie Wnikam.
   Co Ci chciałem przekazać…
   …cholera, …zapomniałem… Wybacz ;-)))

   dedykuję Ci piosenkę, co prawda w Muzyce romskiej można odnaleźć
   wpływy Hinduizmu, albowiem stamtąd pochodzą, ale jeszcze się
   całkowicie nie skurwili. Wiesz, o czym mówię ;-)))
   Pozdrawiam !

   MIRA LA GITANA MORA – GIPSY KINGS

 8. Tola ! – ty sobie wyobrażasz ! – ta Collins strzeliła mi w jaja !
  Nie będę Ci opisywał, ….jaki to ból…
  ale Ci zaśpiewam… ;-)

  [Rad.. ty „smyku”…. dziękuję

  Nikita Mikhalkov – Mochnatiy Shmyel (Мохнатый шмель )

  Hej !

 9. Przepraszam, zapomnialem ostrzec.
  Tylko chory psychicznie czlowiek mogl wymyslic coś takiego.

  • a jak myślisz, Osobo prywatna ?
   Kto ma takie pożądliwości, aby ludzi przejąć na „własność” ?
   Aby wynaturzyć, odczłowieczyć, zmaterializować, zohydzić,
   pozbawić smaku oraz mózgu, wiary i uczuć ?
   Z chłopa zrobić babę, z baby babsztyla, z dzieci wyrafinowane
   pacholęta. Z życia śmierć, ze śmierci kult ? Jak myślisz ?

   Na pewno nie ja… jak mi Bóg miły, na pewno nie ja….

   p.s. – tak się rozczochrałem, że zapomniałem hasła do kompa…
   ale już mam… i dlatego mogę skomentować to całą Chujnię,
   która nas Otacza… Pozostańmy Człowiekiem, …pomimo wszystko.
   Grzebień też się gdzieś zapodział… ech, życie, życie ;-))

   dopisek – Jego też poniosło… ale Lekko,
   a Grecy mając jeszcze resztki duchowości, tej prawdziwej,
   ostatnio zostali “ukrzyżowani” – oczywiście, z “Ich” winy…

   Zorba The Greek

   pozdrawiam ;-)

  • hmm… jeżeli nie mogę być w Pełni Autonomiczny na „tym” świecie,
   pozwalam być sobie… Ciu-[L]-T anatomiczny, tym bardziej, że ostatnio
   gdzieś jakoś tak mało używam, więc… wywijam trochę. Z odrobiną lekkości… ;-)
   No, …Igrzyska to na pewno nie są.
   Dobrze chociaż, że Rad postarał się po mnie posprzątać… te porozrzucane ;-)
   [już nie powiem, co…]

 10. List do Radka i do Czytelników !

  Okazało się ostatnio, że narobiłem na blogu strasznej Obory.
  Niestety, wysiada mi coraz częściej Psychika – składa się na to
  wiele czynników, …moje zszarpane nerwy, mój alkoholizm,
  przerażający coraz bardziej świat, moja – jeszcze – gorąca krew,
  mój niewybredny język, może nawet szczery aż do bólu…

  Podkreślam – nikogo nie chciałem Obrażać ! – no, ale chęci
  to za mało, ewentualnie za wątłe te moje chęci – co było widać
  na „załączonych obrazkach tekstowych”… Wybaczcie mi…
  Przepraszam Radka i Czytelników za moje Obrzydlistwo ohydne.

  Jak zauważyliście – Miotam się niemiłosiernie i wulgaryzuję.
  Nie motam, ale miotam – z jednej skrajności w drugą wpadając.
  Nie mogłem tak Tego zostawić, dlatego piszę, albowiem mam
  jeszcze resztki tzw. kodeksu honorowego. Nie honor było nie
  napisać – po przeczytaniu prywatnych uwag Rada na e-maila.

  Jak również zauważyliście, targają mną różne Emocje, a to źle.
  Bo kiedy sobie zaskarbię przychylność Userów, to później narobię
  sobie z Nich wrogów – całkiem niepotrzebnie. To niemiły Znak,
  że powinienem sobie Odpuścić pisanie na blogach i Wyciszyć się.
  To również znak, że być może jestem celem demonów, które
  w podstępny sposób chcą mnie zdyskredytować, a ja na to daję
  zbyt słaby odpór z mojej strony – znaczy się poniżam się sam, za
  ich – demonów – satysfakcją… Jako, że jestem facetem samotnym,
  po tzw. „przejściach”, i ciężko mi jest borykać się z Problemami,
  mogę być Niemiły w kontaktach, kiedy psychika mi Wysiada…

  Nie chcę się w ten sposób Usprawiedliwiać. – Przegiąłem i Tyle.
  Może chwilami jestem brutal, cham i bydlę nieokrzesane… ale
  nie jestem podły i cyniczny, i nie mam zamiaru nikogo wprowadzać
  w błąd, ani nikim pogardzać i nieszczerze doradzać. Mam dużo
  wad i słabości…. oraz kilka zalet. Pozdrawiam serdecznie ! – seler.

  Spowiadam się przed Wami, …jak przed Ojcem, … tym w Niebie.
  Zasłużyliście na To ;-))
  I przepraszam.

  Wersja Strong HARD Full Zestaw utworu Posłuchaj mnie, Ojcze…

  Escucha Me – Gipsy Kings

 11. ”Igrzyska śmierci” dołączyły do niechlubnej trójcy okultystycznych filmów dla młodzieży obok ”Harry’ego Pottera” i ”Zmierzchu”

Możliwość komentowania jest wyłączona.