Najnowszy Executive Order Obamy: Możliwy stan wojenny… bez wojny!

 

Beforeitsnews.com, tłumaczenie Radtrap

Hattip (Czytelnik Before It’s News):

Oto akt wykonawczy (Executive Order) umieszczony 16 marca 2012 roku (piątek) na stronie Białego Domu – WhiteHouse.gov, pod nazwą National Defense Resources Preparedness.  W skrócie – jest to plan dla stanu wyjątkowego w czasie pokoju, dającego prezydentowi nieograniczone prawo do zrobienia wszystkiego co wymagane dla potrzeb „National Defense” (obrony narodowej) – oczywiście to oni zdecydują jakie akcje zaliczać się będą do kategorii „wymagane”. Nie chodzi tu o stan wojenny, bo jak sam tytuł dokumentu mówi chodzi o zachowanie „gotowości” działania (Preparedness).

Ów akt wykonawczy przewiduje że ludzie z następujących gabinetów państwowych: rolnictwa, energii, zdrowia, transportu, obrony i handlu mogą przejąć każdą żywność, trzodę chlewną, nawozy, wyposażenie rolnicze, wszystkie zródła energii, wszelkiego rodzaju pojazdy (w tym łodzie i samoloty) i wszelkiego rodzaju materiały, wliczając w to materiały budowlane z każdego możliwego zródła. To wyjaśnia dlaczego rząd wysyłał swoich ludzi na amerykańskie farmy z urządzeniami GPS – po to by oznaczyć miejsca do których trzeba będzie powrócić gdy to zarządzenie wejdzie w życie.

Rząd ma prawo rozdysponowywać tymi materiałami, mieniem ludzkim i usługami zgodnie ze swoją wolą. To oni decydują jakie działania będą wymagane i stosowne.

UPDATE:  Czytelnik BIN, Kent Welton napisał: To pozwala na przekazywanie mienia USA i dotacji finansowych prywatnym firmom (…)

Co się stanie jeśli rząd uzna że potrzebuje wszystkich tych rzeczy aby być „przygotowanym”, nawet w momencie gdy nie będzie żadnej wojny? Nie będziesz w stanie wejść do sklepu i kupić w nim czegokolwiek, gdyż towar ten zostanie komisyjnie przejęty i „rozdysponowany” przez rząd. Materiały budowlane, żywność, ważne części, narzędzia, opony, paliwo, ubrania itd. będą poza zasięgiem, w najlepszym przypadku trudno dostępne.

Trochę historii… w czasie II wojny światowej, stabilizacja cen zaczęła się w maju 1942. Ceny wszystkich towarów dziennego użytku zostały zamrożone, a w roku 1943 zaczęło się ich racjonowanie. Dlaczego rząd chce kontrolować to wszystko jeszcze przed wojną?

Oto kartki na benzyne z czasów II wojny światowej. Czy niedługo wróci podobny system racjonowania? Jaki jest lepszy sposób na kontrolę migracji i działań narodu?

„>

(…) W czasie II wojny światowej nie można było nawet wyjechać na wakacje bez „zezwolenia urlopowego”.

Ten akt wykonawczy upoważnia szefów gabinetów do udzielania pożyczek, gwarancji pożyczkowych a nawet subsydiów finansowych na potrzeby kupna w cenie wyższej od rynkowej (żadnych umów o kupno?) wszystkiego co zechcą. (…) Nic poza wojną nie jest w stanie generować tak wielkich zysków dla „partnerów” korporacyjnych i możemy się założyć że bankierzy i kontraktorzy już  dzisiaj ustawiają się w kolejce – podczas działania tego zarządzenia nawet wojna nie jest wymagana!

W sytuacji kryzysowej rząd będzie mógł zabrać cokolwiek mu się spodoba, drukować pieniądze na potrzeby kupna wszystkiego co zechce i dystrybuować tym zgodnie ze swoją zachcianką… wszystko dla potrzeb „przygotowań wojennych” (lub wysiłku wojennego) i z zyskiem dla powiązanych z rządem korporacji i osób prywatnych. Wszystkie inne kontrakty, z wyjątkiem umów o prace, są zawieszane na czas działania tego zarządzenia. Macie tam wszystko czarno na białym, na oficjalnej stronie Białego Domu!

(…)

Link do Białego Domu- Tutaj

Link do dokumentu na Before It’s News – Tutaj

 

Reklamy

13 comments on “Najnowszy Executive Order Obamy: Możliwy stan wojenny… bez wojny!

 1. Fotka akuratnia !!! pasuje jak ulal !!!! siedze i kombinuje co bedzie dalej z moja ameryka , paliwko (widze za oknem) po 4.50$ w co wciaga nas ten facet Obama ?. Nie chcemy zadnej wojenki juz nigdy wiecej a w zamian musimy miec republikanskiego prezydenta !!! jaz mamy dosyc tych demokratycznych zebrakow , szukajacych $$$$ wszedzie gdzie sie da . Israel dolaczony jako 51 stan , co bedzie z tym krajem ? rozlatuje sie wszystko , mamy swoja benzyne ale zydzi zabronili wydobycia i musimy kupowac z Canada i Arabow . Nadchodzi koniec . Przylecialem do USA dzisiaj mija 28 lat …. to byla AMERYKA cala geba jezdzilem wielkim chryslerem 8 garkow , paliwko po 55c, pracy wszedzie gdzie nie poszedles po prostu raj na ziemi . Dzisiaj po 28 latach TRAGEDIA , zydostwo przejelo wladze nad USA i to juz jest rownia pochyla , jak rusza na Iran jest juz po nas . Polska to moj drugi kraj ale juz nie wracam gdyz i tam rzadza zydzi komoruch i tuskowcy – tragedia nr.2 szlag niech to trafi . pozdrawiam rodakow

 2. Pingback: Najnowszy Executive Order Obamy: Możliwy stan wojenny… bez wojny! « Dziennik gajowego Maruchy

 3. http://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/19/werner-von-braun-ostrzegal/#comment-83923
  Konarski 19 Marzec 2012 o 9:59 pm
  WSZYSTKIE MEGA Quakes +188 DNI ….

  Niedziela, 28 lutego 2010 – Chile 8,8 magnitude
  +188
  2010 Sobota, 04 września 2010 – Nowa Zelandia , Christchurch 7,0 mag.
  +188
  Piątek, 11 marca 2011 – Japonia Fuckushima 9,1 mag
  +188
  Czwartek, 15 września 2011 – wyspy Fiji 7,3 mag.
  +188
  Środa, 21 marca 2012 ???
  +188
  Wtorek, 25 września 2012 ???
  +188
  Poniedziałek, 01 kwietnia 2013 ???
  +188

  Proponuję obejrzeć pierwszy cały film. Niezła ciekawostka.

  A tu drugi.

  Środa, 21 marca 2012 ???
  We filmie

  jest wskazowka, ze moze byc wielkie trzesienie Ziemi w New Madrid Zone…

 4. Pingback: Możliwy stan wojenny… bez wojny | Mistyka Życia

 5. Film – Obóz FEMA – napisy PL – 1:30 h

  na stronach
  1/ http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/276-camp-fema-american-lockdown.html
  2/ http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_oboz_fema,p1882132210

  Sarkofagi – film został usunięty z YewTube – betonowe komory, pasujące do plastykowych pojemników [trumien], zasypywane warstwą ziemi, na dużych niezaludnionych obszarach, na jednym obszarze liczone w tysiącach sztuk…
  [można było obejrzeć na usuniętym filmie]

Możliwość komentowania jest wyłączona.