Sondaże wskazują, że Amerykanie godzą się na atak na Iran

 

Zródło: Zmiany na Ziemi

Urabianie opinii publicznej za oceanem odbywa się w dokładnie taki sam sposób jak nad Wisłą. Gdy trzeba wtłoczyć w puste głowy jakieś rodzaje myślenia tworzy się odpowiednie „sondaże” a potem powtarza się o nich do znudzenia w mediach wskazując kierunek rozumowania rzekomo przyjęty za właściwy przez większość. We środę, 14 marca okazało się, że w przypadku dowodów na rozwój broni jądrowej w Iranie, większość obywateli USA aprobuje interwencję wojskową w tym kraju.

Dane nie są wcale oszałamiające, bo takie podejście do tego zagadnienia deklaruje 56% Amerykanów. Trochę więcej, bo 62% respondentów zatwierdziłoby pomoc militarną Waszyngtonu dla Izraela, jeśli ten ostatni, z jakiegokolwiek powodu będzie dokonywał interwencji wojskowej w Iranie.

Według informacji podanych w gazecie Kommiersant a pochodzących z rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, do ewentualnego ataku nie zostało wiele czasu.  Inwazja nastąpi przed końcem roku.  Izrael, w efekcie dokona szantażu na Obamie, co postawi go w nieciekawej sytuacji: albo będzie wspierał wojnę, albo straci poparcie (wpływowego lobby żydowskiego).

Warto również zauważyć, że według innego sondażu przeprowadzonego we wtorek, 13 marca, większość Amerykanów nie zgadza się na działania militarne przeciwko Iranowi, wierząc, że Waszyngton powinien pozostać neutralny w tej kwestii i nie wykraczać poza ramy dyplomacji.

Reklamy

2 comments on “Sondaże wskazują, że Amerykanie godzą się na atak na Iran

 1. TO BANALUKI !!! JACY AMERYKANIE APROBUJA ATAK NA IRAN ??? BZDURA JA ROZMAWIAJAC TYLKO Z KILKOMA ZNAJOMYMI ZADEN Z NICH NIE DAL POZWOLENIA NA ZADEN ATAK NIE TYLKO NA IRAN ALE NA NIKOGO MY MAMY DOSYC WOJENEK I ZYDOSTWA W NASZYM KRAJU . NAWET SASIAD LAT 84 KTORY PRZEZYL JUZ NIE JEDNA WOJENKE W USA KATEGORYCZNIE NIE ZGADZA SIE Z ZADNYM ATAKIEM NA NIKOGO !!!!!!!!!!

 2. Iran odcięty od świata – dyskusja po oficjalnych komunikatach na stronie

  http://newworldorder.com.pl/post,2260,0#27931

  …zaczyna się „krzyżowanie” Iranu, pod pretekstem „zgody” w tzw. sondażach.

  SWIFT odcina Iran od międzynarodowej sieci transakcji finansowych

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/16/swift-odcina-iran-od-miedzynarodowej-sieci-transakcji-finansowych/

  Bilans światowego terroryzmu U.S.A.

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/05/bilans-swiatowego-terroryzmu-u-s-a/

  Reżim miłości i dobrobytu Donalda Tuska przeprowadzi lotnicze manewry z Izraelem

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/21/rezim-milosci-i-dobrobytu-donalda-tuska-przeprowadzi-lotnicze-manewry-z-izraelem/

  Podziemne bazy i schrony. Przygotowania do 2012.

  http://newworldorder.com.pl/artykul,2652,Podziemne-bazy-i-schrony-Przygotowania-do-2012

Możliwość komentowania jest wyłączona.