Rodzice Madzi robią show

 

Maleńka półroczna dziewczynka nie żyje. Nie wiadomo do końca, jak zginęła i jak długo umierała przed porzuceniem jej ciałka w gruzowisku. Rodzice dziecka nie chcą współpracować z policją, bo to ich… stresuje. Wolą spędzać radośnie czas na kolejnych konferencjach prasowych, odpoczywać w świetle kamer w górach i mieszkać w pięknym apartamencie, który dostali od znanego detektywa bez licencji. Czy nasz kraj stanął na głowie?

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

 

Reklamy

10 comments on “Rodzice Madzi robią show

 1. Oto u drzwi stoi i nadchodzi Pan, który stał się Barankiem ostatniej ofiary tego świata. Oto nadchodzi upragniony dzień. pan stoi w przedsionku i pyta: ” Czy znajdę wiarę, gdy powrócę?” I nikt tego nie widzi.Marana tha!!!
  Panie prowadź mnie, choć nie zawsze drogę Twą rozumię!
  Panie prowadź, bo Tyś mym Bogiem i Zbawcą!
  I Waśniewscy dostaną to, na co zasłużyli… Pan jest już blisko…

 2. I jeszcze te świry chodzą sobie normalnie po ulicach? Nikt ich za to nie linczuje? Powinni obwiązać ich ciasno łańcuchem, unieruchomić głowę i spuszczać na ich głowy często spadające krople wody. Tak kilkanaście godzin, potem … sami sobie dopiszcie co chcielibyście by przeżywali za to co zrobili.

  Ciekawe ilu ludzi im współczuje, pewnie tylko ci co już im naprawdę zrobili papke z „musku”. Raczej zabijanie dzieci tak łatwo nie przejdzie. Ludzie chyba nie dadzą się tak omamić, by zabijanie było na porządku dziennym, toż to straszne ;(

 3. Kluczem jest imię i tej dziewczynki i tej zamordowanej we Francji z podobnie intensywnym prasowych show.

  • Możesz podać jakieś linki do tej z Francji? To co piszesz Rad zaczyna mieć sens, normalnie by próbowali uciec od kamer a nie pchać się w nie…

 4. Widziałem te Parówki na Pietrynie jak sobie popierdzielają bezkarnie.
  Wyglądają na dumnych ze swojej zbrodni, a ciekawe ile rutkowska menda zomowska miała w tym udziału.
  Aż miałem ochotę wygłosić swoje zdanie na ich temat w dość fizyczny sposób…ale jeszcze spotka ich sprawiedliwość!
  Teraz robią z tego show, a niedługo nakręcą komedie romantyczną z szycem i karolakiem jak zabić swoje dziecko i potem sie bujać po Łodzi.

 5. Sorry ze w tym temacie ale zablokowane jest komen. w artykule o Savali do którego chciałem sie odnieść przede wszystkim do tego tekstu – ”Ludzie potrafią zamienić się w zwierzę lub w jakąś obrzydliwą postać,” . co wy przez to rozumiecie? ja uwazam ze w tym jest duzo wyjasnione i rowniez jest o tym napisane w biblii , doszedlem do pewnych wnioskow i ten tekst tylko mnie w tym upewnil….

 6. przepraszam, że z odbytniczego onetu, ale nie mogłem się powstrzymać…

  http://wiadomosci.onet.pl/temat/sprawa-madzi/najnowszy-wywiad-z-rodzicami-madzi-jestem-wyzywany,1,5061645,wiadomosc.html

  Najnowszy wywiad z rodzicami Madzi. „Jestem wyzywany od dzieciobójcy” – czytaj
  ___________
  …”biedny” Bartuś i Kasia – jeszcze trochę, a okaże się, że wszystkiemu „winne” jest „nietolerancyjne” społeczeństwo… które, trzeba będzie… ukarać.
  Pojawiły nam się nowe „gwiazdy meNdialne” – gwiazdy to gwiazdy, a nie jakieś barachło… [czyt. społeczeństwo].

Możliwość komentowania jest wyłączona.