Australijska ustawa umożliwia sterylizację dziecka bez zgody rodziców

 

Zródło: Prison Planet.pl

Po wezwaniu etyków by dokonywać aborcji na narodzonych dzieciach i eksplozji tematu eutanazji w prasie, w Australii tworzone są nowe akty prawne torujące drogę do tego aby dzieci w każdym wieku mogły wyrażać zgodę na osobistą sterylizację – bez zgody rodziców. Jeśli psychiatra stwierdzi, że dziecko w wieku poniżej 18 roku życia jest „wystarczająco dojrzałe”, to zostanie ono wysterylizowane bez wiedzy czy zgody rodziców. Nie przewiduje się minimalnego wieku dla wykonania sterylizacji, wystarczy jedynie fakt, iż dziecko jest „dojrzałe”.

Ustawodawstwo, znane jako „Projekt Mental Health 2011 Bill”, pozwala również by 12-latkowie wyrażali zgodę na zabieg psychochirurgiczny i elektrowstrząsy. Możesz przeczytać ustawę samemu na australijskiej rządowej stronie internetowej Komisji Zdrowia Psychicznego. Ustawa została napisana przez Komisję Zdrowia Psychicznego Zachodniej Australii (MHC) i nadzorowana jest przez komisarza ds. zdrowia i psychologa klinicznego pana Eddie Bartnika. Zarzuty do ustawy mogą być przedkładane australijskim parlamentarzystom, w każdym stanie do 9 marca.

Niektóre główne punkty projektu ustawy:

• Dzieci w każdym wieku mogą wyrażać zgodę na STERYLIZACJĘ: jeśli psychiatra uzna, że dziecko (do 18 roku życia) jest wystarczająco dojrzałe, i on lub ona jest w stanie zgodzić się na sterylizację. Zgoda rodziców nie będzie potrzebna. Dopiero po zabiegu sterylizacji, jego wykonanie musi być zgłoszone jedynie do Głównego psychiatry. [Strony: 135 i 136 Projektu ustawy Zdrowia Psychicznego 2011]

• 12-latek będzie mógł wyrazić zgodę na zabieg psychochirurgiczny: zakazane w NSW i NT, zabieg nieodwracalnie uszkadza mózg poprzez chirurgię, wypalanie lub umieszczanie elektrod. Ten projekt ustawy proponuje, aby umożliwić 12-letniemu dziecku, jeśli uzna się je za wystarczająco dojrzałe przez psychiatrę, aby mogło wyrazić zgodę na zabieg psychochirurgiczny. Gdy dziecko wyrazi zgodę będzie stawiane przed Trybunałem Zdrowia Psychicznego (MHT) do zatwierdzenia. Zgoda rodziców nie jest również potrzebna aby MHT zatwierdziło zabieg psychochirurgiczny. [Strony: 108, 109, 110, 197,198, 199, 213]

• 12-latkowie będą mogli wyrazić zgodę na elektrowstrząsy (ECT): Elektrowstrząsy dystrybuują setki woltów elektryczności do głowy. Każde dziecko w wieku 12 lat i starsze, którego psychiatra dziecięcy i młodzieży zdecyduje, że jest dostatecznie „dojrzałe”, będzie mógł wyrazić zgodę na elektrowstrząsy. Dodatkowo, jeśli zgoda została wyrażona, nie będzie wymogu wyrażenia zgody przez rodziców i innych osób, w tym MHT, by zatwierdzić elektrowstrząsy. Elektrowstrząsy powinny być zakazane. Jego zastosowanie na starszych, kobietach w ciąży i dzieciach jest szczególnie destruktywne. [Strony: 100, 101, 103, 104, 194, 105]

Link do oryginalnego artykułu: LINK

(przypis prisonplanet.pl)
W Australii po przejęciu władzy przez fabiańskich socjalistów kraj stacza się niezwykle szybko w kierunku, który wskazał jeden z założycieli ruchu Bernard Shaw tj kontroli całej populacji i eliminacji bezużytecznych zjadaczy chleba. Idee które głosił Shaw wracają wraz z rozwojem genetyki i bioetyki z nową siłą.

 

Reklamy

7 comments on “Australijska ustawa umożliwia sterylizację dziecka bez zgody rodziców

 1. Fragment pochodzi z filmu pt. „Soviet story”, poruszającego ważny wątek podobieństw i związków nazizmu z socjalizmem, będącego robioną może w dobrej wierze, ale — może właśnie przez to — naciągającą fakty i nieraz nierzetelną produkcją, wielokroć posługujacą się ordynarną manipulacją. Pomijam wmawianie ludziom, że Zyklon B produkowano w celu uśmiercania ludzi, bo w to być może autorzy sami uwierzyli. Ale pamiętam, że szukałem kiedyś bardzo dokładnie jednego z przytaczanych tam rzekomych cytatów z Marksa, na który nigdy wcześniej nie wpadłem. Miał pisać „Klasy i rasy, które są zbyt słabe, żeby opanować nowe warunki życia, muszą zniknąć (…) Muszą zginąć w rewolucyjnym holocauście”. Słowa to osobliwe i jakże znamienne, dlatego szukałem uparcie i nic nie znalazłem — żadnego źródła, które by to potwierdzało. Trafiłem jednak na oryginalny artykuł drogiego Karola, w którym powyższe słowa kończą się na „zniknąć” (tu: zginąć). Pisze tam zresztą o problemach wymuszonej emigracji, cytat jest zupełnie wyrwany z kontekstu („The classes and the races, too weak to master the new conditions of life, must give way” — http://www.marxists.org/archive/marx/works/1853/03/04.htm). A dopisek o holokauście? To podobno wzięte z fragmentu Engelsa, w którym jednak również nie pada słowo „holocaust”, a „rewolucyjna, światowa zawierucha” (oto cytat po angielsku: „All the other large and small nationalities and peoples are destined to perish before long in the revolutionary world storm” — http://www.marxists.org/archive/marx/works/1849/01/13.htm) Z kontekstu też nijak nie wynika, aby mowa była o jakiejś konieczności eksterminacji.
  To taka ciekawostka, a jednocześnie przestroga, aby nie przyjmować wszystkiego, co pasuje do naszej wizji świata na wiarę, bo o manipulację bardzo łatwo, w szczególności w materiałach filmowych, takich jak ten.

 2. hej, założyłem blog, o tematyce podobnej do tego, możecie mi doradzić co powinienem w nim zmienić? to mój pierwszy blog i nie znam się za bardzo na tym :)
  http://polskiepanstwopodziemne.wordpress.com/

  ____

  Rad:

  Ja mam tylko jedną radę: wykształć sobie grubą skórę, bo dla blogera zajmującego się taką tematyką jest to rzecz podstawowa ;) Powodzenia

 3. „My, masoni, rozmnażamy się tak, jak duchowieństwo”
  Sekretny uścisk ręki, białe rękawiczki czy charakterystyczny fartuch – to tylko niektóre z symboli, używanych podczas obrzędów przez masonerię. Ich działalność wywołuje sensacje, a wszelkie zwyczaje znane są jedynie zamkniętym, wewnętrznym kręgom. Dla nas polscy masoni uchylili rąbka swojej tajemnicy.
  W Polsce w kilkunastu lożach regularnie spotyka się kilkuset masonów. Wśród nich jest kilkadziesiąt kobiet. Spotkania poszczególnych lóż odbywają się dwa razy w miesiącu w kilku miejscach w Warszawie, jak i w innych większych miastach. Jedna z najciekawszych lóż mieści się w schronie atomowym, wybudowanym w piwnicach jednego z budynków w centrum Warszawy.
  Tajemnicze obrzędy i symbole
  Jak przyznał w TVN24 Wielki Mistrz obiediencji Wielkiego Wschodu Polski, podczas obrzędów masońskich używa się m.in. czaszek. – Tak jak wszystko w wolnomularstwie jest symbolem… Jeżeli pójdzie pan na spektakl Szekspira, to zobaczy pan też czaszkę, której się pytamy: być, czy nie być – mówi. Przy czym czaszka obrzędowa, podkreślił, jest sztuczna, z gipsu, bo używanie prawdziwych jest rzeczą „etycznie naganną”. Wielki Mistrz obediencji Wielkiego Wschodu Polski poprosił, by zachować jego tożsamość w tajemnicy. – W szerokim gremium moich znajomych nikt o tym nie wie – powiedział.

  Jak wytłumaczył Adam Wysocki, mason Wielkiego Wschodu i członek Uniwersalnej Ligi Masońskiej, podstawą obrzędów jest również fartuch, „który ma tradycję budowniczych katedr, czyli po prostu wolnych murarzy”. – Wolnych dlatego, że po skończeniu budowy przenosili się gdzie indziej – zaznaczył. Z kolei białe rękawiczki, jak wytłumaczył, są symbolem, że owszem, „trzeba pracować i pobrudzić ręce, ale tak, żeby zachować czystość intencji”. (…)

  http://www.tvn24.pl/-1,1737623,0,1,my–masoni–rozmnazamy-sie-tak–jak-duchowienstwo,wiadomosc.html

  ale jaja

 4. Skoro nie idzie wybić podludzi w wojnach, wytruć żywnością czy lekarstwami to się przynajmniej ich przymusowo tfu „dobrowolnie” wysterylizuje by zmienić wreszcie % stosunki udziału plemion do plemion w populacji mieszkańców Ziemi. Teraz tylko czekać na „zalecenia” WHO że sterylizacja to jak obrzezanie – jest miłe bogu i korzystne dla zdrowia. I że każdy wierny czytelnik powinien na sobie dokonać tej zdrowotnej kastracji dla dobra przyszłych pokoleń żyjących w świecie bez wojen. W mistycznym świecie eunuchów czy to jak ich zwą w masonerii – golemów. ;)

Możliwość komentowania jest wyłączona.