Dzień Kobiet: Stara, dobra, komunistyczna propaganda

 

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Międzynarodowy Dzień Kobiet (8 marca) jest starym komunistycznym narzędziem propagandowym. O czym świadczy fakt, że oficjalne komunistyczne święto stało się częścią naszej [zachodniej] kultury? Tylko o jednym: komunizm wcale nie upadł, istnieje dalej pod innymi postaciami, takimi jak Dzień Kobiet.

Potwierdza to słynne twierdzenie  Normana Dodda któremu prezydent Fundacji Forda, Rowan Gaither, miał powiedzieć w roku 1954 o agendzie uwarunkowywania społecznego obywateli USA, tak by ci zostali bez przeszkód wchłonięci przez Związek Radziecki w ramach kontrolowanego przez bankierów Rządu Świata.

Każdego roku tzw. kapitalistyczne media powtarzają tą sowiecką propagandę, i każdego roku ja publikuje ten artykuł jako odpowiedz na nią.

 

ŚWIĘTO KOBIET


„Dzień Kobiet” udaje że jest świętem kobiet, lecz plakat wiszący koło mojego domu w Winnipeg przedstawia brzydką, nieprzyjemną jędzę machającą młotkiem. Wygląda jakby ją coś opętało. Napis nad zdjęciem głosi: „Gdybym tylko miała młot…”

I co dalej? Uderzyłaby nim jakiegoś faceta w łeb? Rozbiła społeczeństwo? Porachowała kości kobietom które pragną męża i dzieci?

Nie, to nie jest przesada. Pod wzmianką o potańcówce widnieje napis: „Chodz i zniszcz patriarchat o północy!”

Kobiety chcące przyjść na marsz 8 marca prosi się o zabranie ze sobą: „kasków, pasów z narzędziami, kamizelek odblaskowych i własnych pomysłów, tak dla odmiany.” Typowy komunistyczny sposób celebrowania kobiet, definiowanie ich na nowo i przedstawianie ich jako mężczyzn; stolarzy itd.

Przy pomocy swoich feministycznych agentów, komuniści odebrali kobiecie ważną dla społeczeństwa i bezpieczną tożsamość żony i matki, zrobili z niej robola i towar seksualny, zakładnika ekonomii i tykającego zegara biologicznego.

Oczywistym jest że w tym święcie nie chodzi o wywyższenie kobiety ani o przypominanie o jej wdzięku, pięknie i inteligencji. Chodzi o kultywowanie fałszywego poczucia wiecznej krzywdy, wszystko w celu manipulowania kobietami.

Używają tej samej taktyki wobec Żydów, czarnych i pracowników, wykorzystując te grupy dla swoich ukrytych celów. Ostatecznym celem jest zagarnięcie całego bogactwa i władzy przez kartel międzynarodowych bankierów Illuminati, kolonizujących dzisiaj cały swiat. Prawdziwym, ukrytym znaczeniem hasła „zmiany świata” jest ustanowienie totalitarnego Nowego Porządku Świata.

 

POŻYTECZNI IDIOCI


Międzynarodowy Dzień Kobiet jest atakiem wymierzonym w kobiety i całe społeczeństwo, przeprowadzanym przez elity finansowe, skupiające pod swoimi skrzydłami propagujących feminizm polityków, propagandziarzy i mass media. Kobiety uczestniczące w tym show robią za słynnych leninowskich „pożytecznych idiotów”.


 
Jest to pozostałość po komunistycznych ruchach organizowanych od lat 30-tych, łapiących naiwnych idealistów na popularne i przyjemnie brzmiące hasła typu „równość”, „pokój” i „prawa człowieka”. Otumanieni ludzie nie wiedzieli że ruchy te finansowała Moskwa. Ich celem było odseparowanie inteligencji od swojego własnego społeczeństwa i wystawienie ich na idee komunizmu i socjalizmu, przyszłego ustroju Rządu Światowego. Jak widać cel ten już prawie osiągnięto. (poszukaj książki z 1993, „Double Lives” autor Stephen Koch)

Komunizm działa na zasadzie „dziel i rządz”. Międzynarodowy Dzień Kobiet zainaugurowano w roku 1910 w Kopenhadze przez „socjalistyczną międzynarodówkę” w celu promocji praw kobiet. Jak widać na tym plakacie – walczono też o „prawa” kobiet w Związku Radzieckim.

Oto manifest Międzynarodowego Dnia Kobiet opublikowany w niemieckim „Die Kommunistin” , 2 marca 1921:

„Do wszystkich pracujących kobiet! Wy które walczycie i stawiacie żądania… są was miliony we wszystkich krajach gdzie wzbiera właśnie fala komunizmu, skierowana przeciwko wykorzystywaniu i jarzmu kapitalizmu. W Międzynarodowym Dniu Kobiet, matki wypełnione bólem, gospodynie domowe zgięte udręką, wyczerpane kobiety pracujące, pracowniczki biurowe, nauczycielki i mali posiadacze ziemscy razem wzbierają niczym fala.” (Wiemar Republic Sourcebook, 1995)


AGITPROP

 

Dzień Kobiet został stworzony po to by kobiety ciągle czuły się uciskane. Dla przykładu, stronice „faktów o płci” mówią im że „kobiety wykonują 2/3 światowej pracy lecz otrzymują tylko 10% światowego dochodu.” Tak więc zachodnie kobiety, najbardziej faworyzowane pokolenie w historii, wypominają innym czyjąś krzywdę.

Kobietom wmawia się że ich własny interes jest czymś niezależnym od interesu ich ojców, mężów, braci i synów.

Na całym świecie planuje się w tym dniu tysiące imprez i marszów. Dla przykładu w Kościele Unitarian w Londynie, organizacja działająca na rzecz kobiet w Afganistanie „uhonoruje nasze lokalne kobiety muzyką, śpiewem, tańcem i napojami orzezwiającymi. Zapraszamy wszystkie kobiety i dziewczyny. Wejście darmowe!” Brzmi jak impreza dla lesbijek.

W San Francisco planują cocktail party i projekcję filmu o ciężkiej sytuacji kobiet w Gazie. A co z mężczyznami i chłopcami z Gazy? Nie liczą się? W imię równości, ci komunistyczni pożyteczni idioci praktykują nierówność. (…)

 

KONKLUZJA

 

Sam fakt że inspiracja komunistycznymi aktywistami jest częścią kultury mainstreamowej, jest doskonałym przykładem tego jak manipuluje się społeczeństwem. Większość ludzi nie uważa się za socjalistów, a co dopiero za komunistów.

Tak długo jak pozwalać będziemy klice Illuminatów (komuniści, syjoniści, masoneria) kontrolować gospodarkę naszych krajów i pracować na rzecz ustanowienia Rządu Światowego, społeczeństwo będzie brało udział w swojej własnej samodestrukcji. Nie będziemy mogli obwinić za to nikogo, tylko samych siebie.

______________________________________________________________________________

Zobacz także:

Dzień kobiet rewolucjonistek

Dawno dawno temu gdy CIA zaczęła promować feminizm

Jak zdeprawowano naszą kulturę


Reklamy

12 comments on “Dzień Kobiet: Stara, dobra, komunistyczna propaganda

 1. Kobiety jako istoty targane emocjami są podatniejsze od facetów na psychomanipulacje ze strony sodomitów. Są także kluczem do wzajemnego dobrobytu. Wykolejając je fałszywymi doktrynami wykoleja się naturalny porządek świata przez co im bardziej oddają się nowoczesnym ścieżką poszukiwania własnego spełnienia tym bardziej się od tego spełnienia oddalają. I przecież o to chodzi bo kobieta to nie tylko uroda, wymiary i umiejętności gospodarskie. To także coś dzięki czemu ta planeta żyje bądź odwracając myśl jedna z przyczyn dzięki którym obecnie umiera.

 2. Szukałem wczoraj czegoś na ten temat, pomyślałem o Makowie, znalazłem ten artykuł i od razu wiedziałem, że właśnie to dziś będzie u Rada po polsku :) Tak nawiasem, nie znoszę tłumaczenia „agenda” jako „agenda” — brrr! Ale zdaję sobie sprawę, że tylko ono łączy w sobie zarówno „program” jak i „plan”, a do tego jeszcze parę innych znaczeń; trudno się mówi :))

  A tu jeszcze bardzo pouczające, dlaczego akurat 8 marca? Otóż okazuje się, że tegoroczny zbieg święta Purim z dniem kobiet jest po dwakroć symboliczny. http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://www.niniwa2.cba.pl/tajemnica_8_marca.htm

  Zastanawia mnie stosunek Autora i szacownych Czytających do dzisiejszego “święta”. Obchodzicie z przekąsem, z przymrużeniem oka, z entuzjazmem, tolerując/akceptując świecką tradycję? Czy raczej przekornie ignorujecie, otwarcie negujecie jako… jako co?

  _________

  Rad:

  Nie lubię i nie chcę świętować, nawet swoich urodzin nie obchodze. Moja rodzina i znajomi już się do tego przyzwyczaili (mam nadzieję?), robię kompromis tylko na Tammuza 24 grudnia i święto Isztar. Pojawiam się, nie święce.

  Ludzie żeby zrobić pewne rzeczy muszą najwyrazniej patrzeć na kalendarz bo inaczej tego nie zrobią. ja nie mam kalendarza, nie zwracam na to uwagi.

   • mnie też proszę dopisać do tego
    towarzystwa nieświętująych świrów,
    którzy „stwarzają problem” w rodzinie ;-)))
    nie świętuję od ok. 20 lat – żadnych „świąt” !!
    i „zapominam” o swoich imieninach… Pozdrawiam !

 3. DLA WSZYSTKICH ZWIEDZONYCH PRZEZ PROPAGANDE NEW AGE, rok 2012, ICKI oraz innych challenginowców!!
  moze osobny artykuł ?

 4. Dopiero od października tamtego roku wpadłem na ten blog (dzięki forum davidicke.pl bo tam dodają też Twoje artykuły :)), więc pierwszy raz się spotykam z tym artykułem. Popatrzeć tylko, ile to człowiek jeszcze nie wie, a ile jest przed nim ukrywane :D

 5. Pingback: 8 marca – satanistyczna propaganda “dnia kobiet” « Ukryta Władza

 6. Osobiście wolę całoroczną Życzliwość, aniżeli okazjonalne Życzenia w dniu…
  ale ;-)))

  Wiązanka od selera i od Olivera – niepoprawnego romantyka ;-)))

  1/ Oliver Dragojević „Oprosti mi pape”

  2/ Oliver Dragojevic – Oprosti mi pape (sa tekstom) – pod filmem tekst
  …powiedzieli mi najgorsze rzeczy o Tobie.[Boże]” – warto przetłumaczyć na polski

  3/ OLIVER DRAGOJEVIĆ – SKALINADA (SPLIT 1976.)

  4/ Oliver Dragojević MORE 1987

  5/ OLIVER DRAGOJEVIĆ Svirajte noćas za moju dušu

  6/ OLIVER DRAGOJEVIĆ -Tiha noć – [Boże mój, nie zostawiaj mnie…bez miłości]

  7/ Oliver Dragojević – Danijela

  8/ Oliver Dragojevic-Oci boje Jadrana

  9/ Pjevaj srce moje – Doris Dragovic – [tym razem Kobieta śpiewa]

  Melodie z byłej Jugosławii, którą zbombardowało NATO, za te… Piosenki.
  być może…

 7. a tutaj troszkę kwiatków od Mladena Grdovića, co zapachniały jak Grecja
  [jak szaleć, to szaleć ;-))

  1/ Mladen Grdović – Sedam dana, sedam noći

  2/ Mladen Grdović – Gdje je moja ljubav stara

  3/ Mladen Grdovic – Cacine rici

  4/ MLADEN GRDOVIĆ Di Ste Prijatelji Moji

  wszyscy wiemy jak została potraktowana Grecja… za często śpiewali.
  Trzeba im było zgasić ten uśmiech… jak T.

  Niniejszym, nie składam życzeń, albowiem jak pisałem wyżej,
  przedkładam Życzliwość, w miarę moich możliwości ;-)
  przez całe życie…

 8. ==========
  tutaj z kolei Oliver gipsuje i flamenkuje – w skrócie Cyganizuje

  Oliver Dragojević „Nedostaješ mi ti”

  tutaj z kolei Doris udaje Greczynkę romską… się porobiło ;-)

  Doris Dragović – Tužna Je Noć

  Tiho,tiho svirajte – Doris Dragović

  Oprosti – Doris Dragovic

  zastanawia mnie, dlaczego nikt nie tańczy, nie śpiewa i nie świętuje
  na Rozkaz i z polecenia władz ? – Co, …życie Wam obrzydło ?
  Kalendarz Imprez napięty jak baranie jaja, a Wy nic ?
  Oj, …bo nie zapodam już więcej muzy… ;-)))

 9. dziś 8 marca i przypadkiem trafiłem na Twój blog, i masz rację w 100%, od dziś będę tu stałym bywalcem

 10. „Sam fakt że inspiracja komunistycznymi aktywistami jest częścią kultury mainstreamowej, jest doskonałym przykładem tego jak manipuluje się społeczeństwem. Większość ludzi nie uważa się za socjalistów, a co dopiero za komunistów.”

  Idźmy dalej tym tropem: lobby pogańskie manipuluje społeczeństwem, inspirując polską kulturę mainstreamową Zaduszkami. A przecież większość ludzi nie uważa się za pogan. Itp. itd.

  „komuniści odebrali kobiecie ważną dla społeczeństwa i bezpieczną tożsamość żony i matki, zrobili z niej robola i towar seksualny, zakładnika ekonomii i tykającego zegara biologicznego.”

  Komuniści, kapitaliści, wszystko jedno.

  No ale ostatecznie dochodzi Pan Autor do tej samej konkluzji co krytyka feministyczna, czyli, że Święto Kobiet nie jest fajne. Budująca zgoda ponad podziałami.

  Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.