Greckie wojsko przygotowuje zamach stanu?

 

Zródło: Wolne Media

Według amerykańskich gazet, prowadzone są rozmowy przez greckich żołnierzy, którzy gotowi są do przejęcia władzy. Brytyjski rząd przygotowuje się do ewakuacji swoich obywateli z Grecji. Od dawna można zauważyć wzrastający bunt w społeczeństwie, a szczególnie w wojsku.

Jak świat zareaguje na ewentualny wojskowy zamach stanu w Grecji? To pytanie ma wielkie znaczenie w Białym Domu.

Gazety w Stanach Zjednoczonych odnotowały, że greckie wojsko potajemnie doszło do porozumienia ws. rozliczenia cywilnego rządu Papademosa i chce narodowi zwrócić własną godność.

Zatem możliwe jest, że Grecja opuści strefę euro, również opuści UE i nie spłaci ani grosza długu.

Od czasu, gdy posłowie greccy zostali przyłapani na tym, jak zarobili (kradli) miliony za granicą i równocześnie nawoływali obywateli, aby nie wybierali swoich pieniędzy z banków, stracili całkowite zaufanie narodu.

Brytyjczycy, podobnie jak Amerykanie, otwarcie przygotowują się do wojskowego zamachu stanu w Grecji. Wezwano wszystkich Brytyjczyków mieszkających w Grecji i brytyjskich turystów brytyjskich, aby zarejestrowali się w brytyjskim konsulacie i byli dostępni 24 godziny na dobę. Wielka Brytania, gdy tylko dojdzie do wybuchu, chce natychmiast ewakuować swoich obywateli z Grecji, gdyby doszło do wybuchu.

Najciekawsze, że żadne zachodnie media głównego nurtu nie informują na ten temat.

Opracowanie: Allllach
Na podstawie: info.kopp-verlag.de, www.examiner.com

 

Reklamy

5 comments on “Greckie wojsko przygotowuje zamach stanu?

 1. Jak to jak zareaguje? „Faszystowski reżym”, „dyktatura”, „wojna domowa”, „łamanie praw człowieka”, „prawicowy ekstremizm”, „zbrodnia przeciwko demokracji”… repertuar jest szeroki i przez lata przetestowany.

 2. I bardzo dobrze…

  No cóż, zależy dla kogo…

  Dla Greków raczej niezbyt bo zostali wybrani jako króliki doświadczalne.

  Dla nas lepiej, ale tylko dlatego, że będzie można zobaczyć co nas czeka i czego się spodziewać, może ktoś wyciągnie wnioski jak reagować, bo przecież nas też to czeka w niedalekiej przyszłości, nieprawdaż?

  Ciężkie czasy, oj ciężkie…

 3. Demokracja to rządy idiotów, także jeśli wojsko stworzy prawicową dyktaturę jak w Chile to ludziom będzie się żyło znacznie lepiej. Jest jeszcze jedna możliwość czyli skrajnie prawicowy libertariański rząd stworzony przez wojsko oraz zmiana ustroju na Republikę Grecji.

 4. Dalsza czesc planu oswieconych ciemnota, kryzys to motor do wyprowadzenia wojska na ulice miast europejskich .
  Grecja jest pierwsza trzeba pamietac ze te cale EU to nic innego jak IV Rzesza.
  Pozdrawiam.

 5. Zachodnie media omijają temat Grecji jak tylko mogą. Bo tam widac jak w soczewce, jak skończy się pomysł pt. UE.

Możliwość komentowania jest wyłączona.