Illuminati i „wyzwolenie seksualne” dzieci

 

Nie łudz się; przyjdzie dzień gdy twoje dziecko zostanie wyzwolone seksualnie. A jeśli się sprzeciwisz, to ci je zabiorą. Trochę to potrwa, ale w końcu ten dzień nadejdzie.

Aspen (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Wojna o „prawa seksualne” niepełnoletnich właśnie się zaczęła. Dzieci bombardowane są seksem. Z punktu widzenia Illuminati młodzi ludzie zostaną „wyzwoleni”.

Niektórzy czytelnicy nie wierzą w to że kiedykolwiek dojdzie do „seksualizacji” dzieci. Ludzie ci nie rozumieją procesów których Illuminati używają do zmiany społeczeństwa: zacznij od czegoś małego, pracuj nad progresem powoli i cierpliwie; twórz głębokie powiązania między różnymi aspektami (np. zmiany w światowej sztuce i muzyce muszą odzwierciedlać subtelne naciski wywierane na poziomie szkół podstawowych, telewizji, kina, radia i prasy); przyśpieszaj progres w precyzyjnie ustalonych momentach.

Jestem osobą z dużym doświadczeniem w public relations i wiem że jeśli jedna osoba zaczyna o czymś mówić, to znaczy że jakieś 100 osób, może nawet 1000 osób, może dziesiątki tysięcy osób myślało kiedyś dokładnie o tym samym.

Jeśli jedna osoba popełni „przestępstwo” w obrębie danej społeczności, możesz być pewny że duża grupa innych osób przynajmniej myślała nad popełnieniem podobnego przestępstwa.

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z zaskakująco dużą grupą tzw. „dobrych ludzi” – strażak tu, katecheta tam, nie wspominając już o klerze – oskarżanych o przestępstwa seksualne wobec dzieci. To odwraca naszą uwagę – jesteśmy tym przerażeni i marnujemy sporo naszego czasu na zastanawianie się skąd w ludzkich sercach bierze się tyle nikczemności, która sprawia że „porządni obywatele” postrzegają dzieci jako obiekty seksualne.

Rozprasza się nas wołaniem o stworzenie Karty Praw Seksualnych Dzieci sponsorowanej przez pederastów z „Child Sexuality Circle.” W ramach Karty Praw postuluje się:

„
Każde dziecko ma prawo do kochających związków, w tym tych seksualnych, z rodzicem, rodzeństwem lub innym odpowiedzialnym dorosłym lub dzieckiem, powinno być chronione i wspomagane w tym związku poprzez dostarczanie środków antykoncepcyjnych i zapobieganie chorobom wenerycznym.”

„Każde dziecko ma prawo do obrony przed jakąkolwiek formą tłumienia jego wolności seksualnej, czy to w domu czy w społeczeństwie, po to by mogło w życiu dorosłym prowadzić życie seksualne zgodne z jego naturalnymi pragnieniami a nie z dyktatem tradycji.”

Akcje tego typu przeprowadzane przez zdeklarowanych pedofilów są odwracaniem uwagi od sedna całej sprawy. Nie zostanie ona wygrana przez ludzi szukających łatwego seksualnego dojścia do dzieci. Coś takiego nigdy nie przejdzie.

„UNIWERSALNE PRAWA SEKSUALNE”

Walka o prawa seksualne dzieci jest charakteryzowana jako walka o „uniwersalne prawa seksualne”.

Widać to wyraźnie w prawnym abstrakcie napisanym przez Kierana Walsha (na lewo), adwokata i wykładowcy w Law Society of Ireland. Pracował z „agencją obrony dzieci” Barnardos w Irlandii nad kwestią zmian w irlandzkiej konstytucji dotyczących rozszerzenia praw dzieci, oraz z Irish Special Rapporteur nad „Ochroną Dzieci”.

„Dokument ten zajmuje się granicami akceptowalnych eksperymentów seksualnych dzieci. Wszystkie kraje posiadają swoje minimalne pułapy wiekowe od których dana osoba może pełnoprawnie zaangażować się w życie seksualne [z osobą dorosłą], a poniżej których zmuszone są do zachowania tajemnicy (gdyż osoba współżyjąca z dzieckiem może być ścigana prawnie).”

„Społeczeństwo posiada wizje niewinnego, dziewiczego dziecka , gdzie każda jego aktywność seksualna postrzegana jest jako coś nienaturalnego, jako efekt dewiacyjnych wpływów. Mimo to dzieci zaczynają eksperymentować z różnymi formami seksu w dość młodym wieku i jest to częścią ich prawidłowego procesu dojrzewania. Dokument ten skupia się na życiu seksualnym młodzieży.”

(…)

„Dokument ten zwraca uwagę na to, że wiek osoby z którą współżyjemy seksualnie jest sprawą nieistotną z punktu widzenia dziecka. Dla niego seks jest częścią procesu dorastania. Będę starał się wyjaśnić dlaczego prawo powinno uznać prawo dziecka do podjęcia świadomej decyzji, oraz że powinno ono dostosować się do dzisiejszej rzeczywistości w której nastolatki wchodzą w związki intymne i zachowują się jak dorośli.” (pełny dokument do pobrania na http://www.inter-disciplinary.net/…2010/04/kwalshpaper.pdf)

UKRYTA AGENDA

Oczywiście Walsh postanowił skupić się na życiu seksualnym „nastolatków” – próby obniżania poprzeczki wiekowej spotkałyby się z oburzeniem. Ale jego argumenty, a także argumenty ludzi mu podobnych, w końcu naruszą granicę wieku która dzisiaj odróżnia dziecko od nastolatka. Nie da się tego uniknąć, zwłaszcza biorąc pod uwagę wzrastającą liczbę incydentów wczesnej „inicjacji seksualnej” zdarzającej się już w wieku 7-8 lat.

Wystarczy im jedna sprawa sądowa: siedmio, może dziewięciolatek ze sporym doświadczeniem seksualnym i dużą inteligencją staje przed sądem i mówi: „Nikt mnie nie zmuszał. Nie jestem produktem przemocy. Lubię seks. Cieszyłem się swoją seksualnością od czasu gdy poznałem swoje ciało. Moi rodzice próbowali mnie stłamsić, ale jestem tym kim jestem i nikt mnie nie stłamsi.”

Oto garść argumentów których mogą użyć:

„Dzieciństwo jest okresem w ludzkim życiu które ma być podobno związane z zabawą i nauką. Jeśli dziecko odkrywa i uczy się swojego ciała, powiedzmy masturbuje się, a to spotyka się z zakazem – czy nie oznacza to ataku na wolność dziecka?”

„Jeśli dziecko – według prawa niezdolne do podejmowania świadomych decyzji –  zdecyduje się wejść w kontakt seksualny z innym dzieckiem, równie niekompetentnym według litery prawa, to pod jakimi zarzutami będzie można tą parę (a co tam, powiedzmy nawet grupę) ukarać?”

W międzyczasie dzieci coraz mocniej bombarduje się seksem: konkursy piękności dla dzieci, zabawki seksualne dla dzieci, „zmieniające płeć” dzieci, wzrastająca popularność seksu, negliżu i przesyłania sobie nagich zdjęć przez telefon.

Nie łudz się – przyjdzie dzień gdy twoje dziecko zostanie wyzwolone seksualnie. A jeśli się sprzeciwisz, to ci je zabiorą. Trochę to potrwa ale w końcu ten dzień nadejdzie.

„Aspen” twierdzi że jest kimś kogo Illuminati nazwaliby „testerem sygnałów i kontekstu”.
Wybierają oni ludzi o nadzwyczajnej inteligencji i bombardują ich różnego rodzaju przekazami i symbolami. Robiono mu to od czasu gdy był jeszcze dzieckiem.

____________________________________________________________________________________

Do czego jeszcze zmierza lucyferiańska Nowa Era?

——

Dwie lesbijki-żydówki z Kalifornii wspierają swojego adoptowanego 11-letniego synka w zmianie płci.

To się nie mieści w głowie! Dwie pochodzące ze Stanów Zjednoczonych kobiety, które żyją w związku, pragną pomóc przejść swojemu synowi transformację z chłopca w dziewczynkę. Lesbijki podkreślają, że wychowywane przez nie dziecko samo zdecydowało, że bardziej woli być dziewczynką niż chłopcem. (niewiarygodne.pl)

"Tammy" i jego lesbijskie matki na Bar Mitzvie brata

„Tammy” i jego lesbijskie matki na Bar Micwie brata

————

Prawdziwa plaga seksu

Androgeniczna przyszłość gojów

————-

Inne artykuły Aspena:

Dlaczego illuminati się ujawniają?

Propaganda Illuminati i hollywoodzkie filmy

 

Reklamy

22 comments on “Illuminati i „wyzwolenie seksualne” dzieci

 1. To się prędzej czy później musiało stać. Pedofilia jest w ich obrzędach dość ważna. Co najgorsze, to wcale nie jest koniec…

 2. ONI nazywają to miłość do dzieci. Czyli pedofilią. Z drugiej strony ci sami ludzie tworzą wojny mordując miliony ludzi z dziećmi włącznie. Czyli z jednej strony mamy pozorną troskę o dzieci, a z drugiej strony mamy szatańskie oblicze zdegenerowanych elit rządowych oraz religijnych. Celem jest wyniszczanie Chrześcijaństwa. Środki to: wyniszczania rodziny, promocja gejów, coraz bardziej nachalna presja seksualna na dzieci, próby całkowitej dezorientacji płciowej. (Czy wiecie, że komórki trzymane w kieszeniach mogą powodować bezpłodność?)
  Trwa masowa zbrodnicza akcja anty humanitarna wyniszczająca naszą cywilizację. Rezultaty już są widoczne jak na dłoni.
  Nasi przywódcy polityczni i religijny roszą sobie prawa Boga do decyzji, kto ma żyć (aborcje, eutanazja, kary śmierci czy wojny) a kto umrzeć.
  Mam dla was, drodzy wrogowie ludzkości bardzką złą wiadomość. Takie decyzje należą do Boga i On niedługo skorzysta ze swego prawa i wykona słuszny wyrok na wrogach ludzkości. Tylko On ma prawo do terminacji życia – wy nie, i poniesiecie za wasze zbrodnie należną karę. Nie łudźcie się. Za każdy wasz czyn zapłacicie wielce nieprzyjemną cenę!

 3. (Agnieszka Holland) w ciemności FILM. Zwróćcie uwagę http://siedlce.org/?p=540 Katolik… grzesznik… drobny złodziejaszek… Leopold Socha, Polak ze Lwowa – przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ludzkie życie.

  Takimi słowami reklamuje się film Agnieszki Holland „W ciemności”. Jednak nigdzie na stronie Nove Kino nie dostrzegam ograniczenia wiekowego. Ze swoich źródeł wiem, że film ten w innych kinach takowe posiada. A jak widać powinien, bo są szkoły, które „prowadzą” na seans dzieci w wielu 12 lat. Sceny erotyczne jednak nie pozostawiają złudzeń, że nie jest to film dla dzieci.

  Drodzy nauczyciele, rodzice i inni opiekunowie: to, że o nim się teraz mówi, nie oznacza, że wszyscy muszą go obejrzeć.

  Na formach filmowych odzywają się głosy, że powinien mieć ograniczenie wiekowe i to nawet od 18 lat.
  A co ty na to?

  • Dokładnie tak będzie, najpierw będą palili (zabijali) dla yahwe te kalekie (defekty genetyczne czy wcześniaki). Później już pójdą na masówkę jak to uprawiali na przykład w Ameryce Środkowej bo przecież tyle zbędnego gojowskiego śmiecia wala się po świecie. A wszystko okraszone propagandą iż „powinniście się cieszyć iż to własne dziecko zostało poćwiartowane na ołtarzu boga bo to dla was rodziców szansa na odkupienie i życie wieczne”.

 4. swojego czasu, tonąc w New Age’owskich kłamstwach natrafiłem już sam nie wiem w jakiej książce, ale albo to była „misja” albo wywody jakiegoś niby kosmity, żyjącego w ciele człowieka, którego dusza została wsadzona do specjalnie przygotowanego na tę okazję ciała, na coś w tym stylu – na naszej planecie seksualność jest dopuszczona od najmłodszych lat, nikt nie widzi w tym problemu, dzięki temu dojrzałe osobniki nie są już tak podekscytowane seksem i mogą oddać się rozwojowi osobistemu. Zręcznie wplecione pranie mózgu.
  Nie mniej zręcznie jak w hinduskim traktowaniu niższych kast, czy nawet wysysaniu krwi przez rabina z obrzezanego członka żydowskiego niemowlaka.

  aż chciałoby się nie wiedzieć

 5. Hyh… Gdyby można byłoby tych Iluminatów rozwalić w pył rozwalić, to z wielką przyjemnością bym to uczynił. Znacie anime Dragon Ball (kto go nie zna :D)

  Buu-Iluminaci Goku+Genki Dama-My ludzie+nasza wspólna siła (porównanie takie, bardzo bym chciał, by to samo się z nimi stało jak na załączonym obrazku

 6. @Ktoś
  Czy na pewno dzieci są składane w ofierze Jahwe? A może Szatanowi? Czy wiesz w ogóle kto to jest Jahwe? A tak przy okazji; nie boisz się mówić przeciw Jahwe?

 7. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

 8. seksualizm – kolejny –IZM… I Zastąpię Miłość religią seksu-alizmu

  ideologia religijna, czy religia ideologii ?
  czcijmy zatem narządy wydalniczo-prokreacyjne wyewoluowane przez Zupę ?
  I + O
  sprowadźmy zatem Istotę człowieczeństwa do Odbytu,
  Ołtarzem niech będzie cipka, a kapłanem kutas I,
  O + I
  wzór tego symbolu znajduje się na placu zwanym Piotrowym, w Watykanie.

  Dzieci są sprowadzane do Roli narzędzi [narządów] do zaspokajania Pożądliwości.
  Rolą Religii jest sprowadzanie aż do Dna Wynaturzenia,
  pod pozorem czczenia Stworzyciela,
  czcząc narząd O [cipkę] oraz narząd I [kutaska] „czcimy” przecież samego sTwórcę owych słodkości, nieprawdaż ?!?
  Tak, zgadza się, …wielbimy sTwórcę tegoż, czyli satańskiego Twórcę tejże religii,
  albowiem Stwórca, a „sTwórca” to nie to samo…
  I Zastąpię Miłość… [–izm] Seksem. Zmysłem. Chucią. Pożądaniem. Sodomią.
  PenisoCipoFilią.

  Seksualizm Kurcząt niewątpliwie istnieje. Posiadają bowiem Narządy do Seksu.
  Sama cipka nie byłaby aż tak Atrakcyjna, niewątpliwie ważna jest Oprawa – O.
  Podobnie sam kutas nie byłby aż tak przebojowy, niewątpliwie ważna jest
  Indoktrynacja – I.
  Tak plugawi się – pod pozorem zachwytu dla nich – Ciało dziewczynki O, oraz
  Ciało chłopczyka I, i tak bluźni się przeciwko Stwórcy – kochając Zmysły,
  kochając hormony H.
  IHSeks.

 9. Czczenie Kutasa i cipy we wszelkich postaciach i gdziekolwiek to powrót do kultu fallicznego, pedofilia to nawrót sodomy.
  A pamiętamy co Bóg zrobił z sodomą:)
  Ogniem to wszystko Rozdupcył!!!
  Trzast prast Pierdolnął Ogień z Nieba i spalił to ścierwo Pedofilskie,Zoofilskie i pedrylo-filskie
  Hehehe dobrze by było jakby Teraz tak spadła ognista sprawiedliwość na to kurwiszoństwo i na każdego Fajfusa co czci Cipe i fallusa.

 10. Tymczasem jutro 8 marca. Posiadasz może Radzie jakieś materiały na temat genezy tego „święta” (nie mam na myśli święta Purim:))? Nigdy nie miałem okazji zgłębić tematu, a coś mi się widzi, że mogą za tym stać te same siły, które od początku forsowały spontaniczną emancypację uciskanych niewiast.

  ____

  Rad:

  Bedzie jutro coś w temacie.

 11. dopisek

  inna wersja IHS seksualności, aby wielbić tylko stworzenie, a Stwórcą pogardzać,
  mając wątpliwości czy Bóg istnieje, przypisując Zasługi tylko sobie…
  i pożądliwie penetrować wszystko co dał nam Ojciec,
  nazywając to „miłością” do…. panaTracji.

  penetrować Kosmos, Ziemię i Człowieka…. to takie „seksy”
  Tak, to jest piękne stworzenie, lecz nie jest Obiektem kultu.
  Jest Darem, abyśmy wzbogacali duchowość, a nie materię..,
  Też podziwiam wspaniałą Materię, ale to nie jest mój bożek
  to tylko dzieło boże, które plugawią sataniści, bo nienawidzą

  1/ – I – Inshallah – Ziemia – [lub Izyda]

  2/ – H – Horizon – Kosmos – [lub Horus]

  3/ – S – Serenade – ludzkość – [lub Set – ich dziecko]

  mamy zatem IHS, a gdzie w tym wszystkim Oko ?
  …Człowieczy Organ, obiektem kultu ?
  i symbolem zniewolenia
  aniołów i ludzi…
  i Dzieci.
  ogrody należy pielęgnować, nie tylko penetrować, bo stracimy Człowieczeństwo.

Możliwość komentowania jest wyłączona.