Czytaj między wierszami: Hollywodzki gigant kupuje 2.600 akrów ziemi i ucieka do Nowej Zelandii

 

Prison Planet, tłumaczenie Radtrap

Mac Slavo, (SHFTPlan.com), tłumaczenie Radtrap

James Cameron, hollywoodzki reżyser znany z takich hitów jak Terminator, Titanic czy Avatar, szykuję się najwidoczniej do „opuszczenia sceny tylnym wyjściem”. Podczas gdy dla jednych postępowanie urodzonego w Kanadzie Camerona wygląda na zdradę i porzucenie amerykańskich zasad i ideałów, Cameron który w przeszłości dotował kampanię partii demokratów i kampanię prezydencką Johna Kerrego w 2004, może mieć też bardziej dalekosiężne motywy, co sugerują miejsce do którego się wyprowadza i plany tego co zamierza tam robić.

(…)

„Cameronowi udało się kupić 1,067 hektarów (2,636 akrów) ziemi w Nowej Zelandii. W aplikacji którą wysłał do Nowozelandzkiego Biura Inwestycji Zamorskich Cameron napisał że on i jego rodzina ” zamierza osiąść w Nowej Zelandii na czas nieokreślony i chce zakupić ziemię w celu zamieszkania tam i prowadzenia farmy.”

Zródło: Associated Press, Matt Drudge

Jak wspominaliśmy wcześniej, ziemia uprawna jest jedyną sensowną, fizyczną inwestycją w przypadku nadejścia większego kryzysu, ponieważ znajduje się poza dużymi, miejskimi skupiskami ludności, daje możliwość produkowania własnej żywności, energii i w przeciwieństwie do swoich miejskich i podmiejskich odpowiedników – znajduje się daleko od chaosu zamieszek ulicznych.

Dyrektor wykonawczy Liberty Media, James Malone, tak jak reżyser James Cameron wynosi się z miasta na swoje rancho przy granicy Quebec, dając sobie i swej rodzinie miejsce schronienia w przypadku poważnego kryzysu. Innym znakiem jest to, że duża siatka znaczących osobistości, inwestorów i maklerów kupuje znaczne ilości cennych metali, co w naszej opinii jest najważniejszym wyznacznikiem tego że ważni-i-wtajemniczeni-w-przyszłe-wydarzenia inwestorzy przygotowują się na zachwianie stabilności globalnej ekonomii, systemu monetarnego, finansowego i/lub politycznego.

Kongresmen Roscoe Bartlett jakiś czas temu ostrzegał że ci którzy mogą powinni przenieść swoje rodziny poza miasto, oraz że  pracownicy sektora finansowego są zaniepokojeni zmieniającymi zasady gry zamieszkami prokurowanymi przez ruch Okupuj [Wszystko].

Teoria o tym że elity społeczne wiedzą o czymś niepokojącym została poparta komentarzami finansistów pokroju Georga Sorosa, który w niedawnym wywiadzie dla Newsweeka zadeklarował publicznie że oczekuje gwałtownych zamieszek na ulicach Ameryki w nadchodzących miesiącach i latach.

Dodatkowo mamy agencje federalne i lokalne departamenty policji trenujące na wypadek walk ulicznych, i Pentagon zajmujący się scenariuszami poważnego załamania ekonomii i obywatelskich niepokojów.

Przez ostatnie kilka lat mieliśmy do czynienia z coraz to nowymi doniesieniami z kręgów elity, finansistów, polityków i generałów, o tym że zmierzamy ku kompletnie nieprzewidywalnym wydarzeniom. Oni wiedzą że system pada (…)

Nieliczne mainstreamowe media zaczynają się wychylać i informować amerykańskie społeczeństwo o tym że system czeka destabilizacja i wszyscy możemy oczekiwać totalnego załamania [ekonomicznego]. Czytanie między wierszami i przyglądanie się działaniom tych którzy związani są z sektorami finansowymi na których zbudowano ten system, jest naszym jedynym znakiem ostrzegawczym że nadchodzą ciężkie czasy.

Przekaz jest głośny i wyrazny. Słyszysz go?

 

Reklamy

5 comments on “Czytaj między wierszami: Hollywodzki gigant kupuje 2.600 akrów ziemi i ucieka do Nowej Zelandii

  1. Jest potwierdzone ze ten pan jest masonem 33.stopnia i agentem new age, jakby kto chcial wiedziec

  2. Hmmm a mi siostra która tam mieszka powiedziała że w stolicy Nowej Zelandi czyli obok jest największe studio do efektów specjalnych na świecie i że kupił on tam ziemie żeby nagrywać nowego Avatara… O.o

    • Raz, że Avatar jest tak naszpikowany NLP żę aż głowa boli. Po drugie symbolika. Po trzecie, można o tym poczytać na wielu blogach.

  3. Pingback: Czytaj między wierszami: Hollywodzki gigant kupuje 2.600 akrów ziemi i ucieka do Nowej Zelandii « Ukryta Władza

Możliwość komentowania jest wyłączona.