Katastrofa Costia Concordii: Metafora i zapowiedź?

 

Temat dość stary, ale przypatrując się ciągle napiętej sytuacji na Bliskim Wschodzie i niedawnemu incydentowi z kolejnym wycieczkowcem armatora Costia Corcondii – myśle że warto powrócić do tego wydarzenia – Rad

____________________

Biorąc pod uwagę ciągle pogarszającą się sytuację na Bliskim Wschodzie i w Iranie, możliwe że incydent z Costia Concordią nie był wypadkiem lecz raczej złowieszczą zapowiedzią.

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

 

Wszyscy jesteśmy pasażerami wycieczkowca o nazwie Życie. Nie wiele z tego wszystkiego rozumiemy ale mimo to ciągle chcemy próbować. Chcemy po prostu cieszyć się naszą podróżą.

Wierzymy naszym przywódcom, „kapitanom” – wierzymy że nie poprowadzą naszego statku wprost na skały. Lecz wygląda na to że, poprzez ciągłe wszczynanie wojen, celowo właśnie to robią.

Uderzają w skały: następnie nas okłamują. „Wróćcie do swoich kabin, nie ma powodu do paniki, to tylko usterka elektryczna zaraz ją naprawimy.”

Następnie opuszczają statek i zostawiają nas samych sobie. „Sauve qui peut!” Ratuj się kto może! Część z ludzi która usłuchała ich i wróćiła do kabiny umiera.

Costa Concordia, wyruszyła w pierwszy rejs w 2006. Concordia – nazwano ją tak na cześć międzynarodowego pokoju i harmonii. Każdy z jej pokładów nazwano na cześć innego europejskiego kraju. Czy to przypadek że kiedy strefa Euro rozbija się o skały, to samo dzieję się ze statkiem (symbolizującym harmonię Europy)?

Kapitan Francesco Schettino był krytykowany za poważne zaniedbanie swoich obowiązków. Opuścił tonący statek zamiast udzielić pomocy 3200 pasażerów i 1000 członków załogi.

Tego samego dnia w USA, Newt Gingrich (polityk) został skrytykowany za porzucenie swojej żony gdy ta poważnie zachorowała. Znany z nauczania innych „wartości rodzinnych” nagle powiedział że chce „otwartego małżeństwa”. Był jej kapitanem – i opuścił statek.

Gingrich wygrał prawybory w Południowej Karolinie. Myślę że mamy takich kapitanów na jakich zasługujemy. W listopadzie (2012) będziemy wybierać między ludzmi jego pokroju a „Zmiana W Którą Możesz Uwierzyć” Obamą.

SYMBOL LUDZKICH OSIĄGNIĘĆ

Cóż za piękność z tej Costa Concordia! Długa na prawie 1000 stóp, ważąca 114.000 ton, kosztowała 570 milionów dolarów. 101.000 koni mechanicznych!

Wg. Wikipedii „Costa Concordia ma jeden z największych na świecie obszarów rekreacji na morzu, Samsara Spa, dwu-poziomowe centrum fitness z siłownią, basenem terapeutycznym, sauną, turecką łaznią i solarium. Ma też cztery inne baseny, w tym dwa kryte, 5 jakuzzi

, 5 punktów spa.”

„Na pokładzie znajduje się 5 restauracji w tym Club Concordia i Samsara gdzie obowiązują rezerwacje. Ma też 13 barów, w tym coffee bar, koniak bar, bar z cygarami i bar z czekoladą. Rozrywkę zapewniają też 3 poziomowe kino, kasyno i dyskoteka. Istnieje też obszar zabawy dla dzieci wypełniony produktami PlayStation, symulator wyścigów motocyklowych Grand Prix i kafejka internetowa.”

Tak wspaniały efekt ludzkiej pracy i chwały leży teraz na dnie. W kinie i kuchni pływają ryby. Jest to przykład tego co może stać się z naszym pełnym przepychu, świecącym i świetnie zorganizowanym społeczeństwem.

PODOBIEŃSTWA DO TITANICA?

Istnieją dowody na to że zatonięcie Titanica 14 kwietnia 1912 nie było wypadkiem. Pierwszy na świecie niezatapialny statek zatonął dzięki Illuminati, dla zgorszenia ludzkości i zapowiedzi nadchodzącej wojny światowej.

Podobnie, Bruno Leporatti, prawnik kapitana Schettino, powiedział w momencie gdy jego klient przyjął na siebie część odpowiedzialności za wypadek: „We wszystko zamieszane są też osoby trzecie, śledztwo powinno zostać rozszerzone.”

Czy prawnik odnosi się do tego że właścicel statku nakazał wykonywanie niebezpiecznego manewru (ciekawy transkrypt rozmowy telefonicznej Schettino tuż przed wypadkiem, uznany przez włoską prokuraturę za autentyczny – przyp. tłum) czy chodzi o coś więcej?

„Włoskie władze szukają osobistego komputera kapitana. Krążą doniesienia że został on zabrany przez tajemniczą blondynkę w kilka godzin po katastrofie.

Mówi się że kapitan miał czas na zabranie laptopa z kabiny i mógł dopłynąć z nim do brzegu, pomimo jego wersji zdarzeń z zeszłego tygodnia że sytuacja na statku była tak chaotyczna że przypadkowo „potknął się” i spadł do łodzi ratunkowej.

Po dopłynięciu do skalistych wybrzeży Giglio w sobotę 14 stycznia wziął taksówkę i pojechał do Hotelu Bahama, jedynego hotelu otwartego o tej godzinie. Właściciele hotelu powiedzieli że kapitan miał ze sobą czerwoną plastikową torbę zawierającą prostokątny przedmiot który mógł być laptopem.

Udzielał wywiadu włoskiej telewizji, gdy nagle w lobby znalazła się dobrze ubrana blondynka w średnim wieku zatrudniona przez Costa Cruises i zabroniła mu udzielania jakichkolwiek wywiadów.”

KONKLUZJA

Luksusowa Costa Concordia reprezentuje perfekcję znajdującą się w zasięgu ręki ludzkości. Jednak ludzkość ta kontrolowana jest przez satanistyczną sektę zwaną Illuminati. Wywrócony wycieczkowiec symbolizuje fakt że nasi „kapitanowie” znajdują się na jej usługach.

Wydali oni ludzkości sekretną wojnę. To wojny są ich główną bronią. Lecz co jakiś czas pozorują też „wypadki” takie jak ten w Fukushimie, na wybrzeżu Zatoki Meksykańskiej czy „katastrofy naturalne” (HAARP) w rodzaju huraganu Katrina.

Chcą przejąć rolę Boga. Kto wie jakich zniszczeń jeszcze dokonają aby osiągnąć swój cel. Biorąc pod uwagę ciągle pogarszającą się sytuację na Bliskim Wschodzie i w Iranie, możliwe że incydent z Costia Concordią nie był wypadkiem lecz raczej złowieszczą zapowiedzią.
===

Reklamy

29 comments on “Katastrofa Costia Concordii: Metafora i zapowiedź?

 1. Prawdziwe życie polega na umartwianiu się a nie cieszeniu Droga sprawiedliwych wiedzie przez mękę a grzeszników droga to autostrada do piekła z zmarłych każdego dnia do nieba dostaje się tylko garstka Taką wizję przekazują nam święci kościoła i taka jest prawda prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty dostąpi krolestwa niebieskiego Nic sie w tej prawdzie nie zmieniło

  Iluminatai służąc Szatanowi są i tak narzędziem Boga przecież Szatan zbuntoany nie chce slużyć ale nie ma innego wyjścia Księga Hioba o tym mówi

  Wszystkim jest Bóg

  • Gratuluje głupoty..
   Hiob, Abram (Abraham), Jakow, Józef, Dawid, Salomon, tak oni byli biedni i trzepali biedę umartwiali się. Chciałbym Ci to wytłumaczyć ale tego nie zrobię lepiej będzie), powiem CI coś innego – Do nauki. Ale….. Droga nie wiedzie przez pobożne sypanie popiołu ba głowę lecz przez czyn jaki „bogacz” może uczyć wobec wobec potrzebującego.
   Z Chrystusem ….i nie gadaj głupot.

  • ciekawa Metafora, …w monologu Stanisława Tyma, na temat wynalazcy Żarówki,
   poprawnych politycznie „Rejsów”, i ogólnych Trendów naukowych… ;-))

   4. Stanisław Tym – benefis Aloszy Awdiejewa w teatrze STU

   i tym „chytrym” sposobem, …Staśkowi udało się przejść przez ucho igielne ;-)

 2. Życie polega na umartwianiu się? Jeśli wolisz takie życie to proszę bardzo :) Tylko lepiej zachowaj te swoje złowieszcze wizje dla siebie. Skąd wiesz jaka jest prawda? Wnioskuję, że po tym iż „taką wizję przekazuję nam święci kościoła”. Heh, w całej Twej wypowiedzi widzę jedynie zawiść do ludzi, którzy cokolwiek w życiu osiągnęli oraz smutnej nadziei, że po śmierci wasze role się odwrócą… Litości o Panie!

  • Nie osiągnęli. Nienawiść do ludzi którzy są szczęśliwi. Nauki kościoła i całej reszty maja wyplenić pojecie szczęścia. Niewolnik nie ma prawa być szczęśliwy ot tak sobie. Jego szczęściem jest możliwość wiernej służby panu vel Panu. O to się rozbiega, szczęśliwi nie mordują innych na rozkaz swoich katabasów krzewiąc zło i nienawiść stany całkowicie przeciwstawne szczęściu. Nie okradają ich ale wręcz przeciwnie, dzielą się tym co mają: rzeczami i radością.

   Techniki umartwiania się pochodzą z hinduizmu. Są kolejną rzeczą skradzioną bez wnikania w podstawy. Tam umartwianie się miało na celu kontrolowanie swoich emocji w tym żądzy posiadania które nazywane były demonami niszczącymi ciało. W judeosodomictwie z „umartwiania” zrobiono broń przeciwko wiernym a co ważniejsze przeciwko królom. Nie oddajesz corocznie połowy swojego majątku klechom, nie umartwiasz dostatecznie (najlepiej na śmierć z przepisaniem nam majątku) się to zapewne jesteś odstępcą którego trza obalić. Tak się zaraza rozpowszechniała po zachodnim świecie. Rekami nieszczęśliwych acz zideologizowanych idiotów którzy za szanse na szanse na szanse na życie wieczne na rozkaz klech dokonywali kolejnych rzezi ludów zagrażających papiestwu państw.

   • Przesadzasz, asceza i potępienie dążenia do dobrobytu nigdy nie stanowiły na Zachodzie dominującej tendencji. Owszem, różne były poglądy, i różną zaskarbiały sobie popularność na przestrzeni dziejów, ale nie można powiedzieć, żeby zamiłowanie do ubóstwa i umartwiania się stanowiło tu istotną cechę. To raczej wschodnie chrześcijaństwo, jeszcze bardziej zorientalizowane niż KrK, interpretowało słowa Chrystusa, jakby mówił nie tylko o ubóstwie „w duchu”.

    • Nie rozumiesz. Religie tzw zachodu są religiami dla niewolników by byli maksymalnie wydajni i maksymalnie mało sprawiali kłopotów swoim nadzorcom pilnując przy okazji siebie nawzajem (donosy na odszczepieńców). Stąd powolna ewolucja doktryn od wojowniczych (judaizm, islam) do maksymalnie produktywnych (np protestantyzm). Katolicyzm jest doktryna pośrednią – która ma spacyfikować wolnościowe nastawienie niewolników bo bunt jest wbrew woli Boga. Obecnie wdrażana jest kolejna religia dla mas – socjopatia bo z niej łatwiej dojść do kolejnej docelowej – powszechnego satanizmu. Czyli tego co stanowi kamień węgielny religii żydów a dokładniej ich pasożytującego na nich duchowieństwa.

     Asceza i umartwianie się z wyrzekaniem się wszelkich dóbr na rzecz KK było mocno praktykowane w średniowieczu. Obecnie nie ma komu tego praktykować bo wszystko zostało poprzejmowane bądź poprzez darowizny bądź poprzez wasalizacje zarządców tych dóbr. Sami do swojej ascezy nawoływać przecież nie będą skoro im w głowie sodomiczne swawole. Asceza w KK jest narzędziem podporządkowywania sobie niepokornych tak jak to pełniły anatemy. Asceza w religiach wschodu jest wstępem do własnego wyciszenia. Wstępem do dojrzenia emocji które jak wicher targają życiem poza kontrolą jego właściciela. Nie są konieczne w procesie ale bardzo pomocne jeśli się wie co się po nich oczekuje. Tyle, ze prawdziwe nauki są mocno zafałszowane różnymi „interpretacjami” „oświetlonych” przez co trudno jest zrozumieć sens wielu dziś wyszydzanych na zachodzie zachowań. A one same są już stosowane na zasadzie „oświeconej niepodważalnej tradycji” bez wnikania w głębszy sens różnych praktyk. Ot takie mechaniczne powtarzanie za poprzednikami.


     Co do „słów Jezusa” to nie ma do końca pewności o jakim ubóstwie i w jakim sensie mówił. Przyjęło się uważać o ubóstwie materialnym. Że to biedacy z racji biedoty mają miejsce w raju wiec bogaci raz na przestrzeni dziejów eliminowali biedotę (jak na przykład bogaci żydzi zagazowali w krematoriach rekami Niemców biedotę żydowską w czasie 2 WŚ) by załapać się na zbawienne miejscówki poprzez przeniesienie względnego poziomu odniesienia dla słowa BIEDA. Dwa poprzez pogardzanie biedotą pogardzano słowami Jezusa bo skoro obiecał im zbawienie to „biedota jest bliska jego sercu”.

 3. Witam, bardzo ciekawe i trafne artykuły. Czytam ten portal już dłuższy czas tylko mam taką małą prośbę pewnie do Radtrapa czy dało by się najpierw umieścić tytuł artykułu a później zdjęcie do niego to by trochę ułatwiło czytanie :) Pozdrawiam

 4. Gdyby wszyscy się umartwiali, to cały świat otoczony byłby przez negatywną energię którą byśmy emanowali. Żyjemy po to by się cieszyć, czasem zawalczyć o swoje i dalej się cieszyć. Czy nie wiesz, że negatywne emocje wyniszczają organizm ludzki? Mówię tu o całym ciele razem z mózgiem. Takie życie nie miało by najmniejszego sensu, no chyba, że emo jesteś, to wtedy ma sens.

  Żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna, raz chłopaczek :D

  _______________________

  Rad:

  Ten dopisek to ma się rozumieć tak dla żartu, tak? ;)

 5. z życia należy Umieć korzystać, starając się nie krzywdzić nikogo, i nie gardzić nikim,
  nie zawsze zbieramy plon, tego cośmy zasiali, albowiem Sieją jeszcze nasi
  wrogowie zaprzedani Nienawiści i zapatrzeni w miłość Własną…
  EGO.
  Być może, aby zatrzymać te Niegodziwości, jak te pędzące na oślep „konie”,
  potrzeba Cyganki z jajami, …a może tylko jej Wzroku ;-))

  Cigani lete u nebo (1975)

  Табор уходит в небо

  Miłość – ta prawdziwa – zwycięża nieNawiść, o to prośmy. Hej !

 6. 2 marca 2012 – czy dzisiaj rozpocznie się wojna?

  Fragment z Simpsonów http://www.youtube.com/watch?v=_XQTdjTERmE – oryginalna emisja 12 lutego 2012.

  Ten sam fragment, tylko dłuższy http://www.youtube.com/watch?v=MNPkg5IaKgU

  W kalendarzu zaznaczono “DIE” na piątek 2 marca 2012 roku. Dlaczego akurat 2012 rok? Kalendarz wskazuje na rok przestępny, 29 lutego wypada w środę, co ostatnio miało miejsce w roku 1984, aktualnie w 2012 a następny rok spełniający ten warunek to 2040.

  Simpsoni znani są chociażby z tego, że zawierają sporo masońskich/illuminackich symboli http://www.youtube.com/watch?v=WGt2Sgsasrw http://www.youtube.com/watch?v=aLM0TyE_uHg oraz z umieszczonej w nich zapowiedzi ataku z 11 września http://www.youtube.com/watch?v=9cCb3W2P3do

  Piątek 2 marca 2012 – w USA zapiszemy w ten sposób 3/2/2012, początkowe 3 cyfry tworzą liczbę 322 – jeden z głównych symboli Skull and Bones. http://pl.wikipedia.org/wiki/Czaszka_i_Ko%C5%9Bci jest to amerykański oddział Illuminati, “Za jej członków uważa się takie osoby jak William H. Taft, George H. W. Bush, George W. Bush czy John Kerry.”

  Jeszcze jeden ciekawy wpis opublikowany 6 lutego 2012 http://halfpasthuman.com/lastdaysofyourlife.html – “On March 2, 2012, the zionists (isreali mossad and cia agents) who are the stooges of the central banksters, will attack an American naval ship (as they did with the USS Liberty).“

 7. @ Hej Seler! Nie daje mi spokoju twoja odpowiedz na moje ostatnie pytanie,ktore dotyczylo monitora. Powiem,ze wrecz mnie zaskoczylo i jest troche niespojne z tym co mowisz.Chetnie odnosisz sie do biblii i dlatego zwroc uwage ,jakie owoce sa u monitora?
  Wierze,ze moze ci sie nie podobac styl blogu z otwartymi komentarzami dla wszystkich.Zawsze wtedy tam wpadna i ci zli i dobrzy.To jest po prostu inna formula.
  U rad trapa nie podoba mi sie,ze wszystko laduje w moderacji , bo dla mnie to ukroca mozliwosc szybszej wymiany zdan.Ale to jego blog , jego wybor i decyzja.
  Ale nie przyszlo by mi do glowy,zeby ludziom odradzac czytanie rad-a ,tylko dlatego,ze ta formula mnie sie nie podoba.
  Tym bardziej,ze oprocz sprawy komentow to bardzo lubie ten blog i czytam go regularnie,czesto linkuje u innych.
  Jest wiele fajnych blogow i wiele z ich wlascicieli nawzajem sobie kopia dolki i w mojej opini ,kloca sie o pierdoly.
  Prze takie komenty ,jak twoj o MP ,ludzie nie skupiaja sie na realnych zagrozeniach i wrogach.
  Zgodnie z twoja zacheta, wskoczylam sobie na blog zbawienie.com.
  Duzo swietnych materialow , ogromna praca z wielkim zaangazowaniem.Przeczytalam tez wpis o zmijowym nasieniu i teorii autora na temat grupy krwi AB. No rece mi opadly na takie bzdury.Mimo,ze autor ciagle podkresla ,ze to sa tylko teorie ,to jednak o tym pisze wcale niekrotki artykol.
  Gdybym najpierw trafila na ten artykol ,to moze juz bym dalej nic nie czytala.
  No i co moglabym teraz napisac? Ze nie polecam,bo pisze bzdury?
  Sam napisales ,ze autor jest tylko czlowiekiem i ,jak czlowiek czasami sie myli czy bladzi.Zgadzam sie ,ale dotyczy to nas wszystkich.
  Ja podziwiam prace wielu blogowiczow , bo wkladaja w to serce i swoj czas i jestem przeciwna,zeby tak latwo i szybko ich dyskredytowac , szczegolnie przez takie osoby ,jak ty , ktore maja juz tu jakis autorytet ,swoje zdanie i swietne posty (nawet te z ortopedii!!!! :)) )
  Pozdrawiam-Tola

  • Tola – żebyśmy się zrozumieli, …nie napisałem przecież, że
   zabraniam czytania blogu Marka [jego artykułów], ale że nie polecam,
   z racji jego pro-klerykalnych poglądów i naigrywania się
   z Czytelników, którzy nie chcą czcić papieża, religii krk i tp….
   Na zasadzie przekory, można właśnie po mojej wypowiedzi czytać MP.

   Obiektywność polega na tym, że widząc pułapki i zagrożenia,
   widzi się również Kto za tym stoi, a nie „udaje, że nie widzi” i ślepo
   trwa przy swojej „racji”. Jest tam bardziej dyskusyjny blog, zatem
   komentarzy jest więcej, z kolei te „bezwartościowe” poruszające tematy,
   które drażnią MP – spychane są w dół, i ignorowane. Dla mnie
   taki blog nie jest wiarygodny, bez względu na to, jakie Rewelacje
   są opisywane, wiadomo – z faktami się nie dyskutuje, jednak trzeba
   brać pod uwagę wszystkie elementy tych Faktów, …bo inaczej będą
   to tylko Fuckty, podobnie jak na wielu stronach informacyjnych,
   które wyglądają jak „pierdoły z Magla” [takie urządzenie, gdzie
   dawniej gospodynie domowe prasowały pościel i popychały ploty].
   Wszyscy, którzy demaskują już i tak zdemaskowany „przenajświętszy”
   kościółek rzymski, są wg MP agentami, trollami i dezinformatorami…

   Przykładowo:
   1/ „…Jeżeli poszukiwacz Prawdy chce uchodzić za wiarygodnego, nie może pomijać ani Syjonizmu, ani Watykanu. Są to dwie największe siły polityczne na świecie i jest niemożliwe, aby widzieć jedną i nie widzieć drugiej….”

   czytaj całość http://www.proroctwa.com/ACTAIII.htm
   albowiem

   Nikomu nie narzucam ani nie sugeruję, co ma czytać lub oglądać,
   aby sobie uzupełnił brakujące „puzzle” – jedynie polecam lub nie.
   Dlaczego nie ? – ano, dlatego że może zostać oszukany znając tylko
   czyjąś Ra-C-Ja, nie znając Całej sieci utkanej grubymi pejsami,
   według zeznania pewnego pajączka:
   „utkałem taką pajęczynkę, że …mucha nie siada !” – Stanisław Tym.
   Nie ma obowiązku czytać witryny HK.
   Pozdrawiam.
   p.s. – mnie również nie ma obowiązku ufać lub wierzyć, …na słowo,
   znasz moje czyny ? – a słowa, to tylko słowa… :-) [tylko metody].
   Rad przynajmniej stara się być obiektywnym w odfałszowywaniu Istoty rzeczy.

   • Seler, jeśli zabierzesz ludziom wiarę w Jezusa to co im pozostanie jako spoiwo ich wzajemnie łączące? Nic. Będą jak cegły z rozwalonego muru. Monitor właśnie tym tłumaczy niechęć do wdawania się w krytykę kościoła. Zobacz jak szykanowane są w prasie „gadzinówkowej” ruchy kibicowskie. Masy znających się i ufających sobie wzajemnie ludzi. Czy coś poza nimi zostało w polskiej polityce? Tylko tzw „mochery” wierne radiu Maryja i reszta to zombi podążające za smrodem zielonego gówna zwanego pieniundzem. I gotowe dla tego pieniundza zamordować własne rodziny. A za nimi w mroku czai się zło otwarcie nawołujące z mediów do jeszcze większej sodomizacji własnych zachowań i jeszcze większej akceptacji dla takich zachowań u innych z wyrażaniem potępienia (jeszcze nie samosądów ale do tego wkrótce tez będą „autorytety” nawoływać) wszystkim psioczącym na sodomizacje życia społecznego.

    • Ktoś, …piszesz o mnie:
     „Seler, jeśli zabierzesz ludziom wiarę w Jezusa to co im pozostanie jako spoiwo ich wzajemnie łączące? Nic. Będą jak cegły z rozwalonego muru…” [„boski” cytat]

     Dlaczego robisz ze mnie głupka ? …ze mnie to jeszcze nic, ale dlaczego
     robisz z Chrześcijan idiotów ? … czy nie pomylił Ci się Jezus z jezuitą ?
     a wiara z religią ? …a może Ojciec Święty z papieżem ?

     …prawdziwa kataStrofa Chostia Concordiata, …fałszywej „barki” zwiedzenia.
     Tak,
     jest to Metafora i jest to Zapowiedź …upadku poławiaczy dusz, a KapiTan
     najemca weźmie „nogi za pas” – i opuści podróżnych… do nikąd.
     Nie rozumiemy się, Ktoś… więc Jezusa tym bardziej nie zrozumiesz. Szkoda.
     dopisek
     Ewangelia św. Jana – Opowieść o Zbawicielu /całość/ RS DVD Download

     • Seler:
      „jeśli zabierzesz ludziom wiarę w Jezusa to co im pozostanie jako spoiwo ich wzajemnie łączące? Nic. Będą jak cegły z rozwalonego muru.” – Monitor właśnie tym tłumaczy niechęć do wdawania się w krytykę kościoła.

      Tak może będzie bardziej zrozumiale.

    • Dlatego uważam, że lepszy taki KK, niż żaden. Dziś — stety czy niestety — jedyna realna alternatywa dla społeczeństwa to albo „judeomasoński” katolicyzm, albo ateistyczne/judeomasońskie „lewactwo”, permisywizm, relatywizm, nihilizm rewolucjonizm i jak raczył wspomnieć Ktoś: sodomizm. Można pomstować na Kościół jako organizację (a więc głównie to, co na górze piramidy), że czci bałwany i służy diabłu etc., ale osobiście wolę ludzi wyznających zjudeizowane, lucyferiańskie czy jakieś jeszcze, ale ciągle chrześcijaństwo — tym bardziej, że większość robi to w dobrej wierze, bo tak została nauczona — bardziej wolę to niż świadomy nihilizm i nienawiść wobec Boga.

     • Cholera, lepiej bym tego w życiu nie ujął. Nie zapominajmy, że nie karzdy katolik to zło – w NWO bawi się góra, a doły nic o tym nie wiedzą… Spokojnie. Ich będzie sądził Bóg.

      Przynajmniej lepsza Katolicka czy Prawosławna moralność niż sodoma i gomora lewactwa.

      • ===========
       „…a gdy chcieli Go Ukamienować, …
       [tego „lewaka, sodomitę i bluźniercę”]
       … Jezus oddalił się, \bowiem
       nie spełnił jeszcze Woli Ojca do końca\”
       [i nie zrozumieli tego, co im mówił],
       i nie poznali Go…

       http://www.zbawienie.com/poznaj-Jezusa.htm

       …oprócz uczniów.

       [a może właśnie aż nadTo zrozUmieli ?]
       ===========

       • Seler…. Ty mnie chyba źle zrozumiałeś…

        Po pierwsze… czy ja kogokolwiek potępiam? Nie.

        Po drugie… Widział ty jeden marsz pedałów? Nie potępiam ich, nie obrażam, nie chcę nikogo kamieniować… Ale sam zobacz co tam się wyprawia, i nazwij to po imieniu. Ja nikogo NIE CHCĘ kamienować.

        Ty mnie, brata w prawdzie, chyba z kimś innym pomyliłeś…

     • a ja tak nie uważam
      bez KK człowiek ma szansę osobiście spotkać się z Bogiem i ludźmi, a nie tracić czasu na ślepych przewodników i być narażanym na ich rytuały i wpływy
      nie wlewa się starego wina do nowych bukłaków, ani nowego wina do starych bukłaków

      • Owszem, ale ja patrzę na to okiem realisty. Jednostki mogą znaleźć Boga poza Kościołem, ale obserwując społeczeństwo staje się oczywiste: albo ktoś zostaje przy KK i jest specyficznym, ale jednak chrześcijaninem, albo odwracając się od KK odwraca się od razu od chrześcijaństwa. To naturalnie pewne uproszczenie, ale tak to się właśnie prezentuje. A ślepych przewodników też bardzo łatwo spotkać poza Kościołem, w pewnym wieku nawet bardzo łatwo.

       _______________

       Rad:

       Na szczęście dla nas wszystkich przyszłością KK zajmie się sam Bóg. On jest bardziej sprawiedliwy niż ludzie i sam lepiej wie kto jest jego Kościołem.

 8. @Seler – chyba zle zrozumiales Ktosia.
  To nie byl atak na ciebie!!!!!
  Chodzi o to,ze sprawy nie sa biale czy czarne.
  Chodzi o to ,by nie wylac dziecka z kapiela!!!!
  Czarne owce sa wszedzie ,ale to nie znaczy ,ze wszystkie stada sa zle i ze lepij brac z KK to co dobre i starac sie budowac dobra opinie ,zeby uratowac innych , tych mniej swiadomych.
  Zadziorek z ciebie jest !!!! :))
  To tak ,jakbys mial zla tesciowa i wszyscy bysmy zaczeli mowic,ze cala rodzina jest zla i ze wogole instytucja rodziny jest zla.

 9. będzie to mój ostatni wpis w tym temacie, skierowany do
  Tola & Ktoś & Kwantl & Fujiwara
  a
  Radowi dziękuję za Podsumowanie – tak jest, nie inaczej, kwitesencja,
  sam Bóg Ojciec będzie mnie osądzał za mój żywot zgodny z Jego prawem,
  albowiem zna On duchowość swych Owiec i ich postępowanie,
  i wierność Jezusowi, i tym samym odrzucenie wszelkich Twarzy satanizmu.

  Manipulacje „unych”jezuitów, monitorYzujących zagubione i zwiedzione
  przez nich właśnie „Stada Cegieł” niechaj sobie w Odbyt wsadzą, bez pouczania
  kogokolwiek, bo owce – nawet „rozproszone” – znające Jego Głos,
  są właśnie tym prawdziwym Kościołem [wspólnotą w wierze, a nie w religii].
  cytat:
  „Monitor właśnie tym tłumaczy niechęć do wdawania się w krytykę kościoła”
  …hmm, …tym gorzej dla niego, …prawdopodobnie jest jezuitą,
  w przebraniu blogera. Odpowiedź sama się nasunie po obejrzeniu wykładów.
  Przepraszam, jeśli doszło do nieporozumień między nami ;-))

  Oto rasowi sodomici – sataniści jezuIcI – bluźniący przeciw Jezusowi
  i udający, że działają w Jego imieniu, czyli prawdziwe NWO.

  Jezuici – prawdziwi Illuminati Marcin Dachtera (Loyola Watykan NWO wojny terror ) cz.1

  Jezuici prawdziwi Illuminati Marcin Dachtera (Loyola Watykan NWO wojny terror ) cz.2

  ze strony [filmy z dnia 04.03.2012]
  http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/360-jezuici-prawdziwi-illuminati-marcin-dachtera.html

  że powtórzę za selerem: „prawdziwa katastrofa Chostia Cocordiata…”

 10. Artykuł sprzed kilku lat ale czytając wypowiedzi pod tematem chciałabym odnieść się do umartwiania, o którym wspomniała bia w pierwszym komentarzu.
  Ciekawi mnie czy osoby, które dość nerwowo zareagowały na to, co napisała bia znają pojęcie umartwiania, czy je rozumieją. Bo umartwianie nie jest jednoznaczne z biczowaniem.. Umartwianie to wstrzemięźliwość, to próba zapanowania nad namiętnościami. A folgowanie namiętnościom to oddanie własnej duszy w szpony demonów.
  Sposoby umartwiania są proste, w zrozumieniu bo w praktyce już niekoniecznie. Obżarstwo zwalczamy postem, chciwość jałmużną, gadulstwo i osądzanie milczeniem, rozpustę wstrzemięźliwością. To tylko kilka podstawowych przykładów.
  Chrystus pokazał nam jak go naśladować. Podstawą jest oczywiście wiara w Niego i przyjęcie do serca jako Zbawiciela. Wtedy wszystko staje się jasne. I nie byłoby pustej gadaniny o „negatywnych energiach” czy „złowieszczych wizjach” albo „gadaniu głupot”. Ponieważ umartwianie i życie w pokucie jest naturalne (albo przynajmniej powinno być) dla każdego chrześcijanina, tak jak modlitwa. Tylko w ten sposób możemy oczyścić serce i umysł z tego brudu, w którym żyjemy. I tylko w ten sposób możemy zbliżyć się do Jezusa.

Możliwość komentowania jest wyłączona.