Czy Obama powiedział „Je*ać Izrael”?

 

Prawda to? Czy tylko dobrze prowadzona gra pozorów?

*  *  *

Zródło: Henrymakow.com/fragment z Ulstermanreport.com (tłumaczenie Radtrap)

Nasza wtyka w Białym Domu: Musisz zrozumieć… sytuacja na Bliskim Wschodzie jest teraz bardzo niestabilna. Robi się coraz gorzej z każdym pieprzonym dniem. Tam jest strasznie. Rząd o tym wie. NSA-CIA-Pentagon… wszyscy się tym teraz  zajmują. Ale prezydent już nie tak bardzo. Skupia się na listopadzie 2012 (wyborach). Na aplauzie tłumów. Chce znów dobrze wyglądać, ok? Co ci wcześniej o tym mówiłem – o dobrym wyglądzie?

Więc wykładają na stół informacje od Saudyjczyków – związaną z Bliskim Wschodem i sytuacją Izraela.
Teraz, reakcja prezydenta. Oto co powiedział – dosłownie.

„Je*any Izrael. Nie obchodzi mnie to. Nie słuchają – więc je*ać ich.”

UM(Ulsterman):  To jego dokładne słowa?

Wtyka:  Tak – dokładne.

UM:  Je*ać Izrael?

Wtyka:  Je*ać Izrael

UM:  Skąd to wiesz? Co powiedział – takie słowa?

Wtyka:  To jest… to pochodzi od zródła.

UM: -Bez imienia-?

Wtyka:  Zródło. Zostańmy przy tej nazwie.

UM: A potem doszło do ciebie?

Wtyka:  Nie… to pochodzi od zródła… a potem poszło do rządu. A potem do mnie. Jeśli oni mówią że coś takiego powiedziano – to znaczy że tak powiedziano.

Widzisz… wrogość prezydenta (człowiek Brzezińskiego, a tym samym- człowiek Watykanu – przyp. tłum) do Izraela jest dobrze udokumentowana. To jak potraktował premiera [Izraela]. Nie zapominaj – siedział w kościele otwarcie wrogim wobec Żydów przez 20 lat. Łatwo jest połączyć wszystkie kropki.

Ale prawdziwe niebezpieczeństwo… prawdziwa wrogość wobec Izraela pochodzi od Jarretta. I nie wiem jak to się skończy – ale gdybym był Izraelem… muszą być bardzo zaniepokojeni. Nigdy nie było administracji [USA] tak wrogo nastawionej do Izraela. Nigdy.

_________________________________________________________________________________

Zobacz także:

5 miejsc w których nie powinno cię być gdy upadnie dolar

 

Reklamy

10 comments on “Czy Obama powiedział „Je*ać Izrael”?

 1. Watykan ujeżdża bestię (syjonizm). Ale syjoniści (kabalisci) sami stworzyli krk i zinfiltrowali koscioly swiata. Więc zniszczenie watykanu przez syjonizm bedzie paradoksalnie walka wewnetrzna wsrod żydów.

 2. dlaczego nie zapoznajecie się z artykułami, które wiele wyjaśniają ?

  „…Moim zdaniem jest to niezwykle ważne, ponieważ w doskonały sposób wypełniają się proroctwa biblijne.
  Jak powszechnie wiadomo, Zakon Jezuitów jest potężnym ramieniem Kościoła Katolickiego, a ściślej mówiąc – Watykanu.
  Nie ma żadnych wątpliwości, że Watykan jest żywo zainteresowany Syjonem, czyli jerozolimskim wzgórzem, które pomimo zajęcia tego świętego miasta nadal nie jest pod kontrolą Watykanu, Jezuitów oraz… Żydów. Stolicą Izraela jest nadal Tel Aviv, a Syjon jest kontrolowany przez Islam.
  Zakon Jezuitów jest nie tyle zakonem kleru, jak np. Franciszkanie. Jezuici to cywilna armia a jej przywódca tytułowany jest Generałem. Jest także ewidentne, że Kościół Rzymski praktycznie kontynuuje starotestamentowe rytuały, ubiory z dodatkiem Jezusa i jego matki, jako Batki Boskiej – ściślej mówiąc starożytnej bogini Astarte, czczonej przez odstępczych Żydów przed naszą erą.
  Z jednej strony mówi się nam, że Żydzi i Masoneria opanowali Watykan. Z drugie strony wygląda na to, ze proroctwa biblijne się spełniają i Watykan (Babilon Wielki) kontroluje syjonistyczną Bestię….”

  z podanej już strony w temacie „Zdjęcie od Krzysztofa”
  http://www.proroctwa.com/walka-przeciwko-chrzescijanstwu.htm

  seler: wiele wskazuje na to, że Watykan – Wersja kabały Yudaistycznej – pożąda
  osiąść na Syjonie w odbudowywanej synagodze Salomona, jako król światowej
  religii, ewentualnie osobiście posadzić na Tronie zbliżającego się, wcielonego
  antyChrysta, i w ten sposób pokazać swoje odbytnicze oblicze, mając w dupie
  „starszych braci w wierze”. Oczywiście w wierze do Lucyfera, jeżeli ktoś
  myślał inaczej, będzie lekko zdziwiony. Będą również Tacy, którzy to uwielbią.
  Y – kształt ciała Jezusa na papieskim krucyfiksie.
  Być może Ta kropla przeleje kielich niegodziwości, i Babilonia zostanie starta.
  Nie mam pewności, ani potwierdzenia. Jeszcze.

  • Seler – Prawda jest taka, że cały ten Syjonizm, KRK… nic nowego. W starożytnym Babilonie kapłani Hebrajcy nauczyli się lokalnej wiedzy okultystycznej. Potem przejęli jądla siebie i nazwali sięFaryzeuszami. Nawet w licealnym podręczniku od Historii można znaleść wzmiankę że Judaizm to kontynuacja Faryzeizmu.

   Syjonizm to stosunkowo… nowy ruch. Bestia zaś to NIE syjonizm: to Antychryst ( ,, a bestia którą widziałeś – ona jest ósmym ( królem – Fujiwara ) „. Ignatius Loyola był żydem. To będzie walka Żydy vs. Żydy – w końcu od dawna jest tradycja że przywództwo Jezuitów jesto bosadzone przez żydów.

   • I jeszcze dopowiem: To że nierządnica będzie niesiona przez antychrysta sprawia, że wydaje mnie się że to co teraz widzimy to jej stadium Larwalne. Wielka nierządnica pojawi sie w momencie jak Kościół Żydowsko Katloicki wchłonie inne religie, wynosząc na Tron antychrysta, który potem uzna ją za niepotrzną konkurencję i z rozkazu Boga.

    Ja powiem tak: Będzie dwóch Proroków. Oni nam wszystko w pełni wyjaśnią.

 3. Israel , panstwo utworzone przez United States , do pomocy amerykanom , USA rocznie wplaca Israelowi 12 mld. zaden amerykanski stan nie dostaje tyle $$$ , wiec sprawa jest prosta . Ameryka jesli wojenka sie nie oplaca wysyla kumpli z israela i to wszystko . amen

 4. Polska bez zdrajców, też powinna to samo powiedzieć tyle, że do USA, Izraela, UE i kacapa. Teraz z bandą szubrawców i sprzedawczyków na najwyższych stanowiskach, liże im tyłki, i tak do końca świata. Chyba, że żyd jak zawsze zaślepiony chciwością, znów rozpęta wojnę światową. Wtedy ilość tyłków do lizania z pewnością by się zmniejszyła, bo nie wierzę byśmy wszystkich zdrajców wytłukli w pień.

Możliwość komentowania jest wyłączona.