Albert Pike o III wojnie światowej

 

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

 

Patrz: Plan III wojen światowych

 

Reklamy

20 comments on “Albert Pike o III wojnie światowej

 1. Działania PaliKutasa, PO i wielu innych naczelnych liberałów powodują „normalizacje zdziczenia”.
  W USA największy przemysł porno i róbta co chceta,Europa-Róbta co chceta, a jak chcesz Wierzyć w Boga to ci tego zabraniają kurwy pierdolone.
  Mam nadzieje, że jak przyjdzie Król Królów Chrystus to wtedy ci, którzy obrali sobie walkę z nim i jakąkolwiek moralnością wpadną do nocnika swoich własnych gówien.

  • Preczu !!! – no… ale skąd ….wziąć taki …Zajebisty Nocnik ?!?!?
   …podejrzewam, że Ojciec Sprawiedliwy przygotował już Owo Naczynie Gówienne…
   przepraszam – Globalne ;-))

   • Przygotował Przygotował i to takie naczynie, że Masoneria w nim zginie:))
    Jak to powiadasz szanowny Selerze oświeceni okiem odbytu zostaną zaciemnieni ogromną sraką ich własnych czynów.
    Czyny ich będą utopione w owym Nocniku globalizmu:)

 2. „…otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok”

  Ciekawe co to może być… może najpierw wojna, a potem przylecą „kosmici” razem ze swoim kosmicznym „Mesjaszem” żeby nasz uratować… a kto ich tam wie.

 3. Pingback: Dla dociekliwych | Polonizacja Narodu

 4. Pingback: Dyktat Rotszyldów – ”Co najmniej milion ludzi rocznie!” | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

 5. Pingback: Dyktat Rotszyldów – „Co najmniej milion ludzi rocznie!” | zdaniemdocenta blog

 6. Pingback: Dyktat Rotszyldów – ”Co najmniej milion ludzi rocznie!” « Wirtualna Polonia

 7. Pingback: Dyktat Rotszyldów – ”Co najmniej milion ludzi rocznie!” | Mój blog

 8. Pingback: Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!”

 9. Pingback: Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!” « Wirtualna Polonia

 10. Pingback: Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!” | f6862

 11. Pingback: Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!” | Wyszperane

 12. Pingback: Dyktat Rotszyldów – ”Co najmniej milion ludzi rocznie!” | forumemjot dla Polski

 13. Pingback: Podsumowanie roku. Pro Memento ! „Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”. | Wyszperane

 14. Przykro mi, ale na razie, z tymi przekleństwami i złorzeczeniem, niczym się od nich nie różnisz. Chrystus nie tego nauczał. Tylko miłości – której On sam jest źródłem dzięki sakramentom – do wszystkich, do wrogów też. Trzeba wiedzieć, co złego planują, ale to też są ludzie! Za których trzeba się modlić i którzy mogą się nawrócić. Ale o swoje nawrócenie też powinieneś się modlić. Niejeden z nich może Cię jeszcze w wierze w Boga prześcignąć. Zaufaj p.Jezusowi. Powierz Mu swoje obawy, mów o problemach i radościach. Kochaj Go i za wszystko dziękuj, za przykre wydarzenia w swoim życiu też. One są po to, żebyś się uczył na własnych błędach. Idź za Jego nauką. Pytaj Ducha Świętego o to, jak rozumieć prawidłowo Ewangelię i wyjmun belki z własnego oka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.