Żyrinowski ostrzega: latem może dojść do wojny światowej

 

Zródło: wirtualna polonia

Rosyjski kandydat na prezydenta Władimir Żyrinowski ostrzegł, że latem tego roku może się zacząć III wojna światowa. – Gdy tylko złamią Syrię, zaatakują Iran. Wykorzysta to Azerbejdżan, który spróbuje odzyskać Górski Karabach. Armenia nie będzie chciała do tego dopuścić. Po stronie Azerbejdżanu wystąpi Turcja. W ten sposób nasz kraj może zostać wciągnięty w wojnę – grzmiał podczas wiecu wyborczego w Moskwie. 

Na placu Aleksandra Puszkina demonstrowało 1,5 tysiąca sympatyków Żyrinowskiego, przywódcy nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR). Kandydat na prezydenta – ubrany w mundur pułkownika – przez niemal godzinę przemawiał do zgromadzonego tłumu. W swoim wystąpieniu skupiał się przede wszystkim na konieczności obrony Rosji przed wrogami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Zapowiadając wybuch globalnego konfliktu na lato 2012 roku, apelował o szybszą inaugurację nowej kadencji prezydenckiej w celu uniknięcia chaosu.

Wezwał obywateli Rosji, by 4 marca dokonali właściwego wyboru, tj. zagłosowali na niego. Żyrinowski ostrzegł, że „największe nieszczęścia spadają na Rosję właśnie na początku marca”. Przypomniał w tym kontekście, że „1 marca 1881 roku zamordowany został car Aleksander I, 2 marca 1917 roku abdykował car Mikołaj II, 5 marca 1953 roku zmarł Józef Stalin, a 2 marca 1931 roku urodził się Michaił Gorbaczow”.

(…)

 

Reklamy

9 comments on “Żyrinowski ostrzega: latem może dojść do wojny światowej

 1. Jasnowidz Władimir Żelinowski zapewne wie co mówi ,gdyby dostał się do władzy i wybuchła III wojna,to pierwsi bysmy to odczuli na własnej skórze,ten pan wręcz za nami „przepada”

 2. Coś co raz głośniej w polityce o III wojnie światowej. Jeśli dojdzie do wojny, to będę miał letnie wakacje z głowy ;(

 3. Dla mnie sprawa jest prosta.. „każda prawdziwa opozycja(opozycjonista) kończy w łagrach, w więzieniu lub w ‚piachu'”, gdyż tacy ludzie są prawdziwym zagrożeniem dla reżimu. Opozycja, która dobrze się ma – nie jest żadną opozycją tylko fałszywką. Dotyczy to w zasadzie wszystkich państw mdn. Rosji jak i Polski.
  W Polsce np: mamy partie opozycyjne, które razem z rządem piją te same wino i obracają te same „panienki”. A cała scheda opozycji przeciw rządowi to „TEATR” dla bydła.
  Czy w Polsce był jakikolwiek polityk pociągnięty do odpowiedzialności???
  NIGDY!!!
  NP: KISZCZAK sądzony 18 lat…. – o czym my tu mówimy????
  Tylko płotki idą pozornie za kratki, a i tak zadbano by miały w ramach „poniesionych strat” dobrą rentę.
  System ordynacji wyborczej i około prawne rozwiązania jest tak pomyślany żeby do sejmu nigdy nie dostała się żadna prawdziwa opozycja.

  Tak więc czy Żyrinowski, czy Kaczyński bądź Dorn, którzy już wyrywają się z wojną na Iran, mówią w rzeczywistości, kim są naprawdę.

  III wojna światowa?? Trudno powiedzieć jaka ona będzie… Jedno jest pewne, że syjonistyczni bandyci jednak będą chcieli jeszcze na tej ziemi pożyć…

  • Dokładnie jest jak mówisz. Co do tych drugich to myślą, że Opcja Samsona jest niezniszczalnym Mieczem Damoklesa ale tym razem szczęście ich opuści w potrzebie.

 4. Wakacje wakacjami ale ja w tym roku maturę piszę,nie wiem po co w takim razie ;) „Byś nie żył w ciekawych czasach”

  • „Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej Wojnie Światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie”-pożyjemy zobaczymy…

   • Einstein…

    Ale nie jestem pewien, czy dojdzie do kolejnej wojny światowej. Mimo wszystko zapas bombek atomowych na świecie jest znaczny, rządzący przecież wiedzą że wojna światowa to niemal pewne użycie ich. I teraz:czy ludzie są naprawdę wystarczająco głupi żeby zrobić sobie armageddon? Inny znany cytat mistrza E ciśnie się na ustach. Oby nie okazał się prawdziwy.

    Mimo wszystko jestem dobrej myśli. W trakcie zimnej wojny dochodziło do znacznie bardziej napiętych sytuacji niż dzisiejsza.

    Ale jeżeli wojna rzeczywiście wybuchnie, to z tym ‚pożyjemy’ można będzie polemizować…

    • „I teraz:czy ludzie są naprawdę wystarczająco głupi żeby zrobić sobie armageddon?”
     tak mi sie wydaje że są wystarczająco głupi niestety.

     czy znajdą się ludzie mądrzy będący wstanie do tego niedopuscic-wątpliwa sprawa,
     a ze sytuacja staje się coraz mniej”przyjemna” to kazdy zauwaza i cięzko temu zaprzeczyc,
     ale to tylko teatrzyk ,szopka ,wszyscy rządzacy znaja swoje role i zrobią predzej czy pózniej to co zamierzaja zgodnie z planem, a nam pozostanie bierny udział w tej operze

Możliwość komentowania jest wyłączona.