Whitney Houston i symbolika okultystyczna

 

Jeden z czytelników przysłał kilka dni temu taki oto występ Whitney w trakcie jakiegoś rozdania nagród w USA (1987):

 

Wtedy ograniczali się do ledwie szachownicy w tle. Lecz znalazłem jej występ z rozdania Oscarów z 1999. 12 lat pózniej amerykańscy Illuminati nie byli już tak oszczędni w symbolach… (2:58)

 

 

Reklamy

8 comments on “Whitney Houston i symbolika okultystyczna

 1. Daleko szukać nie trzeba…

  Pytanie za 100 pkt. Z jakiego filmu urywki lecą w tle???

  Moża by wiele napisać…

  Jej umowa dobiegła końca… Wszystkie drogi prowadzą do rzymu… Prawda Panie Twardowski???

  Pozdrawiam

 2. Przecież wiadomo, że zaćpała się, bo prawdopodobnie nie wytrzymywała prania umysłu, tak jak Akilera teraz nie może wyjść z dołka i pewnie skończy tak samo…

  • Przez lata było wiadomo, że ćpa marihuanę i kokainę — to nie są narkotyki, które wyniszczają człowieka tak, jak wyniszczona była WH (a przynajmniej jak jeszcze kilka lat tem przedstawiały ją media). Czytałem ostatnio kilka wywiadów, w których mówiła, że jej mąż, który przecież wciągnął ją w ten biznes, jest złym człowiekiem, że boi się jego i nie tylko jego… To nie było zwykłe „zaćpanie się”. Zwłaszcza, że odeszła kiedy nie była już dość użyteczna, w przeciwieństwie do jej śmierci, która już przyniosła milionowe zyski.

  • Najpierw koronują, potem złożą w ofierze i zajmą się „uszlachetnianiem” następnej i następnej i następnej bo szatanowi yahwe kwi nigdy dosyć.

 3. Ale mógłbyś podać konkretne przykłady na to, co tam jest okultystycznego? Ja tam nic nie widzę (chociaż przyznaję że nie jestem za bardzo w temacie symboliki okultystycznej).

  A Whitney jak Whitney- wielki talent, zagubiona dusza, jak to często bywa wśród gwiazd estrady. Fakt, że małżeństwo wyniszczyło ją psychicznie, z kolei używki fizycznie.

  ____________________

  Rad:

  https://radtrap.wordpress.com/2010/07/27/pierwszy-samouczek-dla-niedowiarkow/

  I wszystko z kategorii „Muzyka”

Możliwość komentowania jest wyłączona.