Jak przejąć kraj? Problem-Reakcja-Rozwiązanie

 

Najeżdżają na kraj, oczywiście pod przykrywką pomocy i wybawienia ludzi z rąk wykreowanego wcześniej przywódcy – tyrana narodu. Z takiego kraju robią jeden wielki poligon “obalając dyktatora”, mordując przy tym ogrom niewinnych osób.

Żeby taka pomoc ze strony satanistycznych przywódców państw czy organizacji wydawała się światu potrzebna i nieunikniona, organizują najpierw takie rewolucje, do których wykorzystują swoich wyszkolonych agentów. Ludzie nie mają już wtedy watpliwości, że głowa państwa jest przeciwko narodu. Nie mają wątpliwości, że w kraju jest terror i nie pozostaje nic innego jak “uwolnić” naród od złego przywódcy.

Ludzie akceptują wtedy w pełni takie satanistyczne pomoce militarne innych krajów i organizacji, będąc pewnym, że to jedyne rozwiązanie na poprawe sytuacji w danym kraju, poprawe sytuacji w jakiej znaleźli się ludzie (oczywiście często w takim kraju jest bardzo dobra sytuacja ekonomiczna, gospodarcza, polityczna itd, ale trzeba ludzi jakoś przekonać, że najazd na dany kraj jest jedyną możliwością, aby mu pomóc, przykład Libia).

 

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

 

Reklamy