I Wojna Światowa: Pierwszy chrześcijański holokaust

 

Henry Makow, tłumaczenie: Radtrap

Patrząc z perspektywy historycznej, każdy kto traktuje poważnie wezwanie swej ojczyzny do wojny jest naiwniakiem. Prawdziwy wróg znajduje się wewnątrz.

Jak miliony innych ludzi, ja i moja żona  lubimy oglądać świetny serial stacji PBS „Downton Abbey.” Ten historyczny dramat osadzony w angielskiej posiadłości czasów I wojny światowej, dobrze ukazuje powszechną ludzką tendencję do mierzenia naszego honoru i męskości przez pryzmat gotowości oddania życia za swój kraj.

Nie ma tam mowy o kwestionowaniu sensu toczenia wojen, ani żadnych podejrzeń, że może być ona złowrogim podstępem.

W rzeczywistości, jedyną postacią cyniczną wobec wojny jest czarny charakter serii, który symuluje  by uniknąć służby wojskowej.

Młody dziedzic majątku, Matthew Crawley zostaje sparaliżowany od pasa w dół.

Takie rzeczy się zdarzają gdy wbiegasz w pole ostrzału karabinów maszynowych. Wydaje się być zaskoczony konsekwencjami swojego „heroizmu”. Nie będzie już mógł chodzić, nie spłodzi też potomka.

To było dokładnie to czego chcieli bankierzy Illuminati, zniszczenia najlepszych młodych Europejczyków.

Masońskich bankierów było niewielu, kilka setek, wielu z nich było już starych. Byli dobrzy w robieniu interesów, uprawianiu gejowskiego seksu i składaniu ofiar z dzieci. Nie byliby w stanie sami zamordować milionów młodych, silnych mężczyzn.

Dlatego cierpliwie przygotowywali scenę dla wojny światowej. To był dla nich również dobry interes, przecież to oni posiadali fabryki produkujące karabiny maszynowe które zabijały żołnierzy.

Żydzi Illuminati i masoni przede wszystkim nienawidzą chrześcijaństwa. „Chrześcijaństwo jest naszym jedynym prawdziwym wrogiem, ponieważ wszystkie polityczne i ekonomiczne zjawiska burżuazyjne są konsekwencją jego istnienia.” mówił C. Rakowski w trakcie przesłuchania przez NKWD.

Głównym celem I wojny światowej było obalenie chrześcijańskiej cywilizacji. Monarchie niemiecka, austriacka i rosyjska – wszystkie zostały zniszczone.

Ze starego chrześcijańskiego porządku powstać ma (satanistyczny) Nowy Porządek Świata (to jest prawdziwe znaczenie terminów „rewolucja” czy „postęp”).

„Lampy zgasną w całej Europie i nie zobaczymy już ich zapalonych za naszego życia”, mówił brytyjski minister spraw zagranicznych Edward Grey, mason który odegrał kluczową rolę w doprowadzeniu do tej katastrofy.

Nakłonił przywódców Francji i Rosji do podpisania tajnego porozumienia mówiącego że jeśli Niemcy lub Austro-Węgry zaatakują, to sygnatariusze militarnie wesprą Anglię. Sir Edward zaprzeczył istnieniu tego traktatu i skłamał przed parlamentem gdy go o niego spytano.

Celem wojny było zabicie śmietanki nowego pokolenia białych, młodych chrześcijan. Powiodło się: po obu stronach zginęło 10 milionów mężczyzn a 21 milionów okaleczono.

60 tysięcy Aliantów zginęło jednego dnia w trakcie Bitwy nad Sommą w 1916. Dowódcą armii brytyjskiej był mason Douglas Haig. Dowódcą korpusu ekspedycyjnego armii USA był mason John Perishing. Starzy sataniści posyłali młodych ludzi na śmierć.

JAK DOPROWADZONO DO WOJNY

Ta niepotrzebna wojna została wyreżyserowana przez kabalistycznych, żydowskich bankierów (Illuminati) i masonerię.

Po stronie brytyjskiej stali Lord Robert Cecil, zamożny bankier; Lord Herbert H. Asquith, brytyjski premier w latach  1908-1916; Viscount Haldane,  sekretarz stanu ds. wojny; Lord Nathan Rothschild i Lord Alfred Milner, drugi najpotężniejszy człowiek w brytyjskim rządzie po roku 1916.

Francuski obserwator napisał „od jakiegoś czasu, członkowie finansjery których rodziny są w większości potomkami niemieckich Żydów… wywierały dominujący wpływ na Lloydzie Georgu (premier w latach 1916-1922). Monds, Sassoons, Rufus Isaacs, reprezentanci interesów międzynarodowych banków, zdominowali Anglię, przejęli jej gazety i kontrolowali przebieg jej wyborów.”

W Niemczech było podobnie. „… od kiedy na tron wstąpił cesarz Wilhelm II, Żydzi Illuminati zostali prawdziwymi władcami niemieckiego imperium. Przez ostatnich 15 lat najbliżej cesarza znajdowali się hebrajscy bankierzy, hebrajscy przedsiębiorcy i kupcy tacy jak Emile i Walter Rathenau, Ballin, Schwabach, James Simon, Friedlander-Fuld, Goldberger itd. (The Red Thread, str.153)

Jedyne co zostało do zrobienia to podpalić lont. I wojna światowa zaczęła się 14 sierpnia 1914, po uprzednim zamordowaniu austriackiego następcy tronu, arcyksięcia Franza Ferdinanda 28 czerwca przez żydowskiego masona Gavriło Principa.

Cesarz Wilhelm wierzył że to masoni są odpowiedzialni za wielką wojnę. Pisał:

„Zostałem poinformowany że ważną rolę w wywołaniu wojny światowej, wymierzonej w monarchie państw centralnych, odegrała międzynarodowa Loża Wielkiego Wschodu (…)”

„W roku 1917 doszło do spotkania międzynarodowych lóż Wielkiego Wschodu, zaraz po nim odbyła się kolejna konferencja w Szwajcarii. W ich trakcie przyjęto następujące cele: demokratyzację Niemiec, wyeliminowanie Domu Habsburgów, usunięcie z tronu niemieckiego Cesarza… eliminacja papieża i Kościoła Katolickiego, eliminacja wszystkich Kościołów narodowych w Europie.”

Może dlatego Max Nordau, współtwórca światowego Syjonizmu (tworu masonerii) już w 1903 zapowiadał że zbliża się wojna światowa: „Pozwólcie że powiem wam coś – oto szczeble drabiny prowadzącej coraz wyżej i wyżej: Herzl, kongres syjonistyczny, angielska propozycja z Ugandą, przyszła wojna światowa, konferencja pokojowa – gdzie z pomocą Anglii zostanie stworzona wolna i żydowska Palestyna.”

Przy udziale masonerii kontrolującej obie strony, łatwo było zmanipulować cesarza niemieckiego do ataku na Belgię. „Mediatorem” był Albert Bellin, wpływowy żydowski biznesmen Illuminati i przyjaciel cesarza. Przy pomocy Anglików zdołał zmylić cesarza co do angielskich intencji.

„…w skrócie, o wojnie nie decydował Wilhelm II… lecz okultystyczne siły… przez których intrygi wydawała się ona nieuchronna.”  (155) Andriej Krylienko (The Red Thread – Czerwone Niebezpieczeństwo)

Wilhelm szybko zrozumiał że wpadł w umyślnie zastawioną pułapkę.

W książce A Child of the Century, Ben Hecht pisze: „XX wiek został ścięty z nóg przez I wojnę światową.”

To samo można powiedzieć o ludzkości cierpiącej na raka o nazwie KABAŁA, wgryzającym się w jej organy witalne. Jesteśmy na łasce wielopokoleniowej, satanistycznej konspiracji która jest blisko zrealizowania swego celu. Współczesna historia, zrozumiana prawidłowo, jest opowieścią o wielkim spisku i przewrocie.


__________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Nieznana bitwa o Anglię

Iran jest kontrolowany przez CIA

———

Powiązane (ang) – Bankers Extended WWI by Three Years

„Treason! Illuminati Betrayed British Agents in WW2”

World War One Casualties by Country

 

Reklamy

19 comments on “I Wojna Światowa: Pierwszy chrześcijański holokaust

 1. Teraz będzie trzecia wojna i dopiero sie zacznie dziać zdziczałe pokolenie europy zachodniej pozbawione kontaktu z Bogiem zdziczała rosja w której chrześcijanie mają coraz większe kłopoty komunistyczne zdziczałe chiny islam religia bez Boga zgroza zgroza jak to mawial stary Kurtz w czasie apokalipsy I do tego doprowadziła synagoga szatana oddalając ludzi od Boga i pasterze kościoła nie mający odwagi by wołać przeciw synagodze

   • pamiętam co napisałem do Bia,,,, cytuję:

    biA – to, że „zamknąłem się w sobie na czas nieograniczony”,
    nie świadczy jeszcze, że umarłem bIa… koło twojEGO wpisu nie sposób
    przejść obojętnie, dlatego odetkam się lekko, …ale tylko Lekko.
    W co grasz Bia ? …
    przypomniał mi się – akurat w tej chwili – pochówek czerwonoarmisty,
    to taki żołnierz, radziecki, ateista od cyngla aż po lufę, który „wziął i umarł”
    i jak mu, jego, go, pożegnano nad Grobem” – cytuję:
    – „Z pizdu wyszoł, ….W pizdu paszoł”
    koniec cytatu…
    Czego Ci, ciebie, tobie, BIA …nie życzę, …bYe J
    [seler, jak zawsze…]

    koniec cytatu.
    Jeżeli uważasz Rad, że wywijam, to zbanuj mnie… przeżyję To ;-)
    pozdrawiam Ciebie, Wszystkich, a nawet niejakiego Bia…

    négrita vorbi achoudém.flv

    takich, jak ja, palono kiedyś w piecach… jestem wolnym Romem…
    przynajmniej tak mi się wydaje…
    i nie będę przepraszał
    ;-)))

    ______________________________________

    Rad:

    Nie nie nie Seler ;) Ten komentarz został zatwierdzony pod innym artykułem. Ten który skasowałem tutaj był o wiele krótszy i mówił o złamanych częściach ciała.

    • Rad – nic nie pisałem o jakichś złamanych częściach ciała, weź przytocz
     moją wypowiedź, tu i teraz, i nie pierdolmy się z tym, a jeśli to byłem JA wew moich słowach,
     to zwracam honor, a jeśli NIE byłem to ja, …to ja To wszystko pierdolę ;-)
     i to Lekko… Jest taka Opcja.

     Tańcz ze mną moje życie

     i wcale nie mam zamiaru z Tobą tańczyć…
     seler hetero.
     Kończmy
     bo wstyd…

     ________________________________________

     Rad:

     Nie denerwuj mnie Zibi, nazwałeś go złamanym chujem! A jak nie pamiętasz – to nie jest to moja wina, tylko TY WIESZ CZEGO wina. Apeluje żebyś się ogarnął bo ja nie mam powodu by Ci kłamać.

     • mówisz i masz Rad, – też Cię lubię, ale bez przesady.
      T-O jest mój ostatni wpis, nie wiem czy go opublikujesz, nie zależy mi..
      piszesz,
      Admin i Ja…. ??? …to jest Was Dwóch ? … J & B ?
      judasz i barabasz ?
      Gdy miałeś tzw. Przerwę Techniczną, to na „filmiku” był Jezus…
      Ukrzyżowany.
      Przecież On Żyje – nie wiesz o Tym ?
      ot, szczegół…
      żegnam
      J
      ………. i mam Ostatnią prośbę – do Ciebie albo do Admina,
      tą Piosenkę zrób Widoczną… tak, jak tego złamanego chuja…
      przepraszam za wyraz – „złamanego”…
      no i dobrze jest…
      seler.

      i dziękuję, i już denerwować Cię nie będę… Pa !

      négrita vorbi achoudém.flv – pojechałem… dalej…ufając tylko Ojcu….

  • dialog miesiaca!!!! usmialam sie do lez z tej zlamanej czesci ciala!!!!!
   ha,ha,ha!!!
   rad -lubie twoj blog ,tak poza medycznymi wypadkami
   pozdrawiam

   __________________________________

   Rad:

   Ja bardzo lubię Selera i źle się z tym czuje że w ogóle dochodzi do takiej wymiany zdań.

  • @Rad – trzeba przyznac ,ze Seler daje sie lubic :)))
   Mysle,ze wroci ze ze lubi cie czasami zbulwersowac – oczywiscie LEKKO – jest taka opcja :))) !!!!!!!!!!!!!
   Rad – troche pieprzu tez nie szkodzi ,odroznic od bluzgow.
   Wroc Wolny Romie !!!- uwielbiam czytac twoje posty!!!!

 2. Tytuł artykułu troszeczkę jak dla mnie nietrafiony,
  I chrzescijański holokaust miał miejsce dużo duzo wczesniej, począwszy od przesladowań za czasów nerona czyli rok 64 n.e(fałszywe oskarzenie chrzescijan o podpalenie rzymu) trwajace z róznym natężeniem do czasów cesarza dioklecjana do roku 305 …
  ‚Głównym celem I wojny światowej było obalenie chrześcijańskiej cywilizacji.”Bardzo naciągnięte sformułowanie-chyba pseudochrzescijańskiej europy to bym sie zgodził.bo chrzescijaństwa (nie mylic z katolicyzmem i pochodnymi)nie ma tu juz od zarania wieków.Pozostały tylko wolne neutrony.
  Co do tego kto stał za doprowadzeniem do I wojny św. to pełna zgoda.
  Nieraz zastanawialem się,na czym polega siła tych wszystkich maso,iluminato lucyferoszatanoszaleńców i doszedłem do takich prostych spostrzeżeń – to wiara (której nam wielokrotnie brakuje niestety) daje im tą moc dążenia do ich chorych celów i dlatego sa tak skuteczni w tym co robią.Uwazam że najwiekszym ich sukcesem jak do tej pory bylo stworzenie katolicyzmu, by zwodzic taką wielką rzeszę ludzi swoimi pogańskimi doktrynami pod jakze sprytną przykrywką niby chrzescijaństwa.Wiec nie dajmy sie nabrac na teksty o rzekomej walce z chrzescjaństwem.Bo Chrzescjaństwo jako religia nie istnieje.Przeciez swoich nie będa niszczyc, a zagrywka jest podobna jak w polityce,niby sa różne partie,mamią człowieka że ma świadomy wybór ale gówno ma a nie wybór, tak naprawdę to jedna i ta sama klika.Jedno bagno.
  Słowa Jezusa”„ Czy kiedy wrócę, znajdę wiarę na ziemi ” brzmią bardzo smutno.
  A my podzieleni,skłoceni,rozproszeni podązający po omacku ,szukający.,bładzący,ale przyjdzie czas ujawnienia i swiadomego wyboru,wiec życzmy sobie więcej wiary. moi drodzy.

 3. Wcześniej w tym samym celu organizowano KRUCJATY by wymordować nawzajem europejczyków i arabów.
  NA każdej wojnie pierwsi giną idealisci. Na każdej wojnie wśród ocalałych zostaja szubrawcy.
  Po każdej wojnie można poprzywłaszczać sobie cudze majątki. Kroczek po kroczku i nie masz niczego.
  I o to w biznesie chodzi namotać frajerom we łbach by sie bili o dobrobyt swojego pasozyta.

 4. Dwadzieścia lat Polskiej transformacji to likwidacja państwa polskiego a co za tym idzie dobrobytu jego obywatela i to jest problem bierzący a nie jakieś tam apokaliptyczne bzdury Synagoga rzadzi ale rządzi tylko dlatego że ludzie śa omamieni mamoną i nie widzą nic poza swoimi żołądkami ich żołądki staly się ich bogami Najpierw powiedzieli sprzedajcie przemysł kapitalistom to będzie dobrobyt potem powiedzili wejdźcie do UE to będzie jeszcze większy teraz zabrali wam emerytury i Buzek za to dostal już stołek a Tusk już niedługo dostanie oczywiście w Brukseli wpłacilismy do UE 100 mld euro dostaliśmy 30 to nasz interes wejścia do UE 70 mld euro w plecy stać nas nasi politycy nas sprzedają w taki własnie sposob

 5. Jako że dzis tłusty czwartek i zapewne Rad usmaży nam jakiegos niusowego pączusia:),proponowałbym zatem aby przyjrzeć sie naszej mocno osadzonej”chrzescijańskiej”ewropejskiej tradycji ,co to masoni i reszta klubu niby chcieli i chcą obalić.
  Daleko nie szukając zajrzyjmy więc do źródła:) tadam http://www.przk.pl/nr/spoleczenstwo/podkoziolek_quotbabski_combrquot_i.html
  eeee takie tam ……słabe,nu ja bardzo „chrzescjańskie”nieprawdaż?
  aż pozwole sobie zacytować kawałeczek:
  „Sama nazwa „podkoziołek” nawiązuje do najważniejszego punktu wtorkowej zabawy. Była nim wyrzeźbiona, najczęściej z drewna, figurka kozła ustawiana w pobliżu orkiestry.”
  kozioł powiadasz…….diabeł zwalcza diabła? no comments
  NIe przypomina Wam to strategii walki z niewidzialnym wrogiem”terroryzmem” który nie istnieje dla zamydlania oczu?Chrzescjaństwo dawno pokonane,ale pod otoczką tej niby walki robią swoje,omamili wielu, lucek rządzi na razie w ukryciu ,mimo to już jego władzy nie da się zakwestionować ,a co to będzie jak sie ujawni?tylko w Naszym Panu Jezusie Nadzieja.

 6. Nie rozumiem jednego dlaczego znajac rzeczywiste fakty na temat tego jakim swiat jest w istocie, co niektorzy wciaz pieprza w kolko od rzeczy o jakis przepowiedniach, apokalipsach, opatrznosciach, dżizusach lub holy maryjach?
  ludzie, wyzej wymienione zjawiska nie uratowaly nawet jednego, (slownie JEDNEGO) czlowieka. kompletnie ZERO. nie uratowali ani jednego z Katynia, ani jednego poleglego we Wrześniu, ani jednego w calej historii Polski, nigdy, nigdzie po prostu jedno wielkie zero
  pytanie zatem wszechczasow: dlaczego?
  mądra odpowiedź: bo są tak samo realni jak Lara Croft lub Batman.
  prawda jest brutalna – oni są wszedzie zgadzam się, ale nie są szatanami (czyli wyznawcami tajlandzkiego transwestyty jeśli juz nazywac rzeczy po imieniu) i nie sa niepokonani. – to chazarska dzicz mala i tak naprawde bezsilna a ze wzgledu na odwieczna hodowle wsobną, sa niesamowicie zdegenerowani genetycznie i sa bajecznie latwi do pokonania:
  to nie są zadni nadludzie. maja mnostwo defektow fizycznych, (Woody Alen) i psychicznych (pedofil Polański)
  mala i „niewazna” Islandia wsadzila ich po prostu do wiezienia, zmienia wlaśnie konstytucje i ANULOWALA niegodziwy dlug bez interwencji dżizusa, opatrzności i tak dalej
  zamiast brnąć w apokalipsy jakies – islandczycy odżyli. w REALU.
  czy Polacy majacy najwieksze na swiecie doswiadczenie w obalaniu niegodziwych tyranow sa gorsi?
  czy Polacy są już tak bardzo (celowo) udebilnieni ze nie dadza rady zmontowac ziemskiego realnego ruchu oporu?
  kolejnego w historii?
  kolejnej armii krajowej?
  glowa do gory i zbrojcie sie. zbrojcie sie ludzie na potege bo jak przyjda po nas to w REALU, i niestety ale WIRTUALNE postacie nam nie pomoga.
  wystarczy przebudzic prawdziwych rodakow czyli wszystkich Słowian przegonic we wspolnym interesie swołocz z tej czesci swiata – i to tyle
  czy to trudne?
  czy to niewykonalne?
  a islandia a wegry a grecja to co jak nie najlepsze pod sloncem przyklady?
  pozdrowienia i trzymajcie sie – kapitalny portal jesli chodzi o historię pozbawiona klamstw
  ps. dla tych co nie moga sie otrzasnac z oszolomienia poleam terapie wstrzasową, czyli cytat wszechczasow:
  „Tylko spójrzcie co bajka o Jezusie Chrystusie dla nas uczynila” – papież Leon X

  goraca prosba do admina: banuj chlopie banuj niemilosiernie odwracajacych uwage nawiedzonych i wymazuj w cholere ich pseudo ewangelie z pseudo pisma swietego, bo jak tego nie uczynisz polowa z rodakow pojdzie niebawem prosto na zatracenie- zamiast wziasc do reki konkretny kuźwa kawal palki oni i tak beda sie modlic bezskutecznie sciskajac w lapkach jakies watykanskie ksiazeczki. rzecz jasna totalnie bezsilnie.
  ____________________________________________________________________

  Rad:

  Gwoli ścisłości – to admin tej strony wierzy w Pismo Święte i prędzej zbanuje tych którzy obrażają „dziżusów” i nawołują do rewolucji.

 7. Słowianinie do czego Ty chłopie nawołujesz?Do rewolty pałeczką?Patrz byś sobie sam krzywdy nią nie zrobił,a jak pójdziesz do pierdla to ci sie szybko odechce zbrojnych przemian,a pałeczkę będziesz mógł sobie wiesz gdzie włożyć.
  Przecież im o to chodzi,wyjdz na ulice najlepiej z kibolami z ustawek,oni chętnie za tobą ruszą,no i dobra co dalej rewolucjonisto, powiedzmy ze sie udaje (ale zapomnij o tym,tak dla własnego dobra)masz już jakiś kandydatów którzy nas poprowadzą ku dobrobytowi?
  Tak zapewne.Najlepiej takich wyznających metodę silnej ręki(ale to juz gdzies grali).Nie ma systemu ani ludzi którzy potrafili by rządzić dobrze i mądrze-zapomnij-historia ludzkosci wszystko czarno na białym.
  To wszystko musi się dopełnić,czy będziesz skakał na jednej ręce ,czy nodze ,czy na pałce to i tak oni zrobią to co mają zrobić i nic na to nie poradzisz.
  ” Polacy majacy najwieksze na swiecie doswiadczenie w obalaniu niegodziwych tyranow sa gorsi?”tia wszystko było obalane ,bo oni do tego dopuścili,tak chcieli ,jakby nie było im to na ręke ,to uwierz że możemy sobie co najwyżej flaszke obalić.
  Wyjezdzasz tutaj z armią krajową,zobacz ilu zgineło na darmo,bo chyba nie chodziło im o to by stać się kolejną republiką radziecką.Ale no tak :mysmy wojne wygrali,ale inni za nas wybrali,sytuacja analogiczna upadek komunizmu, mamy wolnosc demokracje ,tylko że nawet oddechu nie zdązylismy złapac a juz nas łunia euro i amerykański brat dopadł,kontrola musi być.
  A Islandia, nie no wiadome potężny kraj niecałe 400 tys ludków,myślisz ze uni boją sie islandii i przejmuja sie ze poki co islandczycy dają sobie radę?Przyjdzie i na nich pora.
  Co Grecja ,? bo jak na razie to protesty protestami ,a oni i tak podpisują to co mają podpisywać.Przedstawienie musi trwać.
  Nas nawiedzonych mozesz obrazać dla nas to zaszczyt i duma ze przez imię Pana jesteśmy wyszydzani i wzgardzani,bo widzisz gdyby wszyscy kierowali sie naukami Jezusa to nie mialbys takich problemów.A w jednym masz racje watykańskie książeczki niedziałają-i całe szczęscie.
  Chcesz zmieniać świat?Zacznij od siebie.
  Pozdrawiam.

  _____________________________________

  Rad:

  I na tym zakończmy tą dyskusję. Nie ma sensu się kłócić jeśli żadna ze stron nie ma zamiaru zmienić swojego zdania. Pozdrawiam

  • No to proszę panie rewolucjonisto – wiedz jedno, że jeżeli wywołasz tego rodzaju rewolucję…. zrobisz dokładnie to co oni chcą. Nie masz szans z nimi w walce – i dasz im powód dla sankcji na wolność ludzi. Jesteś pewnie z Zadrugi albo innego dziadostwa?

   Byli władcy którzy stali po stronie Boga ( Księga Daniela i Księga Rodzaju ). Pamiętajcie jednak – każde państwo, które nie będzie chciało być rządzone przez Boga… będzie rządzona przez tyrana.

 8. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

Możliwość komentowania jest wyłączona.