Tajemnicza śmierć Madzi… wciąż jest tajemnicza

 

W zeszłym tygodniu dokonano sekcji zwłok Madzi. Szczegółowych wyników nie ujawniono. Wciąż nie wiadomo jak doszło do jej śmierci, co więcej, dochodzące do nas nieliczne informacje z mediów przedstawiają całą tą sprawę jako coraz dziwniejszą i dziwniejszą…

_____________________________________________________________________________________

Tajemnica śmierci Madzi (wirtualna polska):

13.02.12

Dopiero tydzień po aresztowaniu Katarzyny W., matki małej Madzi z Sosnowca, policja przeszukała mieszkanie i zaplombowała drzwi. Dlaczego nikt wcześniej tego nie zrobił mimo, że jak wynika z instrukcji dla śledczych, należy zająć się tym natychmiast po aresztowaniu?

Policja nie chce nam odpowiedzieć na to pytanie.

Kiedy Katarzyna W. przyznała, że dziecko nie żyje, kilka dni trwało poszukiwanie ciała maleństwa. Ale mieszkanie, które wynajmowało małżeństwo, nie zostało przeszukane. Doszło do tego dopiero w piątek, po tym, jak Krzysztof Rutkowski przedstawił rękawiczki rzekomo należące do matki dziecka. Miała w nich rzekomo zakopać dziecko.

Dopiero tydzień po aresztowaniu Katarzyny W., matki małej Madzi z Sosnowca, policja przeszukała mieszkanie i zaplombowała drzwi. Dlaczego nikt wcześniej tego nie zrobił mimo, że jak wynika z instrukcji dla śledczych, należy zająć się tym natychmiast po aresztowaniu?

Policja nie chce nam odpowiedzieć na to pytanie.

Kiedy Katarzyna W. przyznała, że dziecko nie żyje, kilka dni trwało poszukiwanie ciała maleństwa. Ale mieszkanie, które wynajmowało małżeństwo, nie zostało przeszukane. Doszło do tego dopiero w piątek, po tym, jak Krzysztof Rutkowski przedstawił rękawiczki rzekomo należące do matki dziecka. Miała w nich rzekomo zakopać dziecko.

– Zalecenia wynikające z przepisów prowadzenia śledztw są jednoznaczne, należy niezwłocznie przeprowadzić przeszukanie mieszkania – przyznaje Dariusz Loranty, były negocjator policyjny – I trzeba też zaplombować mieszkania. Policjanci na miejscu powinni zabezpieczyć odzież, w którą ubrana była matka Madzi – dodaje.

Loranty dodaje, że po zabezpieczeniu śladów sporządza się protokół oględzin, a przedmioty poddane są badaniom kryminalistycznym. Zabezpieczone ślady powinny być porównane z tymi znalezionymi na miejscu ukrycia zwłok dziecka. Czy tak się stało? Czy policja zabezpieczyła wcześniej jakieś ślady, czy robi to dopiero teraz – tydzień po tym, jak matka przyznała się, że Madzia nie żyje? Na te pytania, ani policja, ani prokuratura nie chcą odpowiadać.

– Odnalezione przez Rutkowskiego rękawiczki mogą, ale nie muszą być tymi, które miała na sobie Katarzyna W. kiedy doszło do wypadku. Uważam, że wszystkie rękawiczki, czapki i inne ubrania powinny być sprawdzone, bo nie zostało ustalone, jak była ubrana kobieta – dodaje Dariusz Loranty.

__________________________________________________

Rutkowski: załatwię rodzicom Madzi nowe życie (wirtualna polska):

13.02.12

Krzysztof Rutkowski zdradza „Super Expressowi”, że nie zostawi rodziców 6-miesięcznej Madzi w potrzebie. Chce im pomóc w przeprowadzce i znalezieniu nowej pracy daleko od rodzinnego miasta. – W miejscu, gdzie przeszłość nie będzie się kładła cieniem na Katarzynie i Bartłomieju. Tam zaczną nowe życie – mówi gazecie Rutkowski.

Rutkowski jest przekonany, że śmierć Madzi była nieszczęśliwym wypadkiem. – Bartek jej wybaczył. To wspaniały mąż, w którym Kasia ma oparcie. Ja także obiecałem, że ich nie zostawię samym sobie i słowa dotrzymam – mówi. Rutkowski zamierza pomóc rodzicom Madzi w znalezieniu nowego mieszkania, gdzieś w Polsce albo na świecie. Pomoże im także w znalezieniu nowej pracy.

Rutkowski mówi, że dla niego sprawa Katarzyny W. jest jeszcze daleka od zakończenia. Zapowiada, że jego rola skończy się, kiedy dostanie list czy telefon od Kasi z zaproszeniem do odwiedzenia ich w nowym miejscu.

Fot. w nagłówku: PAP

________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Porwanie w Sosnowcu, kilka frapujących skojarzeń

 

Reklamy

20 comments on “Tajemnicza śmierć Madzi… wciąż jest tajemnicza

 1. Akurat słyszałem coś innego od Rutkowskiego „mówił że ta sprawa została dla niego już zakończona…”

 2. Caly ten medialny halas odwraca uwag od wazniejszych spraw ,ktore ten „rzont” ukrywa przed ludzmi !!!!!!!!!!!

 3. Ta medialna szopka to temat zastępczy by odwrócić uwagę społeczeństwa od ważniejszych spraw… Ceny poszybowały w górę i w mediach cisza. Donek Kondonek von Tusck i jego POlszewia cieszą się, że Naród ma zajęcie i zagadkę związaną z tym dzieckiem… Zenujące jest to czym Nas „karmią” tuskomatołkowe media… Wszak nie wszyscy są lemingami dla który Gówno Prawda czyli Gazieta Wybiórcza oraz Tusk Vision Network to jedyne i prawdziwe źródło wiedzy… :P

  __________________________________________________

  Rad:

  Rozumiem Twoją frustracje i tok myślenia KK, ale ja ciągle czuję że w tej historii istnieje drugie, mroczniejsze dno.

 4. Prawdę zna, zna obłudę, poznała świat.
  Wiara w autorytety ludzkie zostanie użyta przeciw wam.
  Nie traćcie wiarę w Boga.
  Masowe oszustwa na narodach świata to tylko wstęp przed oszustwem globalnym, które osiągnie niedługo szczytowy cel

  Jej pytanie brzmiało, czy to sen ?
  Wewnętrzny głos chciał ją uciszyć..

  Prawda była prawdą,
  z „ą” i „ę” wtedy nie byłby MARON

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Narzeczona-Rutkowskiego-chciala-popelnic-samobojstwo,wid,14252890,wiadomosc.html

  • KK masz absolutna rację, ale jakość czasu jest obecnie taka, że masz zwątpić w swoją rację. Trzymaj się dzielnie i nie daj się zwariować, gdyż nadchodzi czas żniwa na tego typu opowieści. Chcesz rzeczywistości to wybierz się na samotny spacer z dala od tego jarmarku, śnieżna pogoda sprzyja rozwijaniu wyobraźni – tej prawdziwej, dającej możliwość wglądu. Chcesz matrixa – korzystaj z mediów:)
   Pozdrawiam śnieżnie

   • w jaką Ra-cję ??? – Owco, Czarna, nie ma Ra-cji, …jest Prawda !!!
    kurrrwa, już nie mogę…

    chanson manouche

    z szacunkiem dla Ciebie…seler – [pogubiłem cudzysłowy ;-) ]
    seler,
    który nie miał racji, i mieć nie będzie, …bo jest tylko człowiekiem…
    hoghw…

 5. „dedektyw” coś za bardzo podpowiadał mężowi katarzyny w. w czasie konferencji, że to wypadek. Wyglądało jakby chciał żeby się napewno nie przejęzyczył i za mocno go chwali w mediach, to znak bo nie ma przypadków są tylko znaki. A i jej mocno wkładał do głowy, że upuściła dziecko. I ta dziwna próba samobójcza narzeczonej po takim „sukcesie”. Rad, powiem to co wszyscy: dzięki za bloga. Pozdrawiam.

  • Seler o co konkretnie Tobie chodzi? Lubię Ciebie, mówiąc normalnym językiem, ale kompletnie nie rozumiem co chciałeś mi przekazać.

 6. @Rad, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ta historia to jedna wielka ściema i test przed czymś co wkrótce może nadejść… Ta historia akurat w tym czasie może być odbierana jako temat zastępczy i na pewno tak jest odbierana przez zapewne większą część społeczeństwa. Prawda w tej sprawie będzie ukrywana tak długo jak to będzie możliwe czyli tak naprawdę nigdy nie dowiemy się jak naprawdę było… I tylko tego możemy być pewni. Wszystko inne to Nasze domysły, hipotezy… ponieważ w tej sprawie prawda nie ma prawa ujrzeć światła dziennego! Takie są fakty.

 7. A tymczasem mamy pogrzeb tego dziecka… oczywiście media relacjonują na żywo… Wszak widowisko przedniej jakości a w tle… wychodząca z aresztu dzieciobójczyni… Paranoja. A zwolnienie z aresztu tylko potwierdza moją tezę o tym, że za tym zdarzeniem kryje się zarówno coś jak i ktoś bardzo ważny… Illuminaci górą! Nie dadzą zrobić krzywdy dzieciobójczyni… wszak oni wiedza jak było…. A dzieciobójczyni zacznie nowe życie… załatwią jej mieszkanie, pracę… i jeszcze za występy przed kamerami dostanie odpowiednią gażę… A nie wykluczone, że również wystąpi o odszkodowanie za bezprawne przetrzymywanie w areszcie… Pozdrawiam trzeźwo myślących.

  PS. Poza tym nagrodę za wskazanie miejsca ukrycia zwłok też chyba ta flądra powinna dostać?!. Wszak to ona „znalazła” a raczej wskazała miejsce w którym „przebywają” zwłoki… Od początku było wiadome, że tak się ta zabawa skończy…

 8. I coraz bardziej ekscytująco to wszystko wygląda… Zatrzymana Katarzyna Waśniewska opuściła areszt…. odjeżdżając policyjnym autem oczywiście na koszt podatnika. Jestem tylko ciekaw czy inne osoby opuszczające to miejsce też mają zaszczyt odjechać na koszt podatnika? Czy po prostu i zwyczajnie… wychodzą… dostają bilet lub na bilet… i droga wolna. Rób sobie co chcesz i idź czy jedź sobie gdzie chcesz… A tu… wielka hrabianka… Świat zwariował! Kopernik zatrzymaj Ziemię! Ja wysiadam!

 9. Madzi – i wsztyskim Dzieciom, które „nie wiedziały na jaki świat przychodzą”,
  a które będą Sądzić kozły tej Ziemi, po Zmartwychwstaniu,
  dedykuję osobiście moją Miłość do nich,
  szczerze i ze smutkiem,
  aż do Bólu…

  1/ musique tzigane gitane

  2/ Dark Eyes by Yoska Gabor and his Gypsy Orchestra

  ludziE cię odrzucili, …Ojciec cię, Magda, przyjmie…
  nawet jak Tobą się zabawili…
  [nie sposób się całkowicie zamknąć w sobie – no, nie sposób…]
  seler

  • dopisek selera,
   my, Romowie, …płacząc cieszymy się… jeżeli Dusza jest przytulana przez Ojca,
   albowiem Ten nie umarł… On żyje i kocha Żywych Duchowo…
   dla Magdy – na pożegnanie „z tego Świata” – od selera, usłyszy mnie na pewno…

   chanson manouche

   hej…

   ponieważ w jednym temacie komentarze zostały zablokowane [?],
   odpisuję Ci tutaj Akme, aby nie było że Totalnie zamknąwszy się, milczę Tajemnie,
   Nie, nie zamierzam milczeć obłudnie i skrycie, i niech przemówią Nuty za mnie,
   [komentarz, którego nie mogłem wkleić]

   Akme,
   tak, …jesteśmy porąbani, potrzaskani, ześwirowani, narąbani [?!], i co tam jeszcze ?
   no, nie da się Nas wetknąć w System, …gwinty nie pasują. I średnice Otworu.
   Czy to jest Nasza wina ? – Nie, to system się nie dopasował do mnie, przykładowo,
   o ile pamiętam, zawsze byłem Ten Sam, a systemów już trochę przeżyłem,
   i kuźwa, żaden do mnie nie Pasował…. Dlatego, Akme, zamiast zmieniać system,
   na siłę chcą zmieniać ludzi… a ja się nie dam ;-)))

   Dziękuję Bogu, że stworzył Muzykę… bo bym chyba zwariował,
   przepraszam, że na chwilę odetkałem się z siebie ze sobą od siebie, ale tylko
   dlatego, żeby Ci odpowiedzieć… muzycznie, antyTalmudycznie, hej ;-)
   albowiem są Żydzi, którzy nie zaprzedali Duszy diabłu…
   Tutaj węgierscy Romowie:

   1/ 100 Gypsy Violins, Live in Istanbul – Turkey, Yiddishe Mamma

   2/ Czardas – Budapest Gypsy Symphony Orchestra / “Live in Athens 2009″

   3/ Band of Gypsies – Budapest Gypsy Symphony Orchestra / “Live in Athens 2009″

   [seler – “to były piękne dni”- na końcu, a ten Kontrabasista za strunami ma
   kałacha, tylko ktoś podpieprzył mu naboje… wiadomo Cyganie]

   4/ Cymbalom Solo – BGSO / Hundred Gypsy Violins

   [seler – a ten Gościu daje czadu, …ale nie jest Cymbałem ;-) potrzaskanym]
   …zamykam się ponownie, w sobie…]
   no, i hej ;-) – …i nie przez „ch” – i nie przez „u” – no, tak wyszlo…
   ;-)))

   miało być do
   https://radtrap.wordpress.com/2012/02/07/korzenie-ruchow-judaizujacych-chrzescijanstwo-czesc-3/

   dzięki Rad…

 10. Być może cała ta historia to fikcja mająca na celu odwrócenie uwagi od innych spraw i taki jakby test jak ludzie zareagują na taką prowokację. Gdzieś widziałem film jak w usa kręci się materiały do wiadomości z miejsc zbrodni, ataków itp., gdzie cały czas grają te same osoby odpowiednio ucharakteryzowane.
  A tu proszę: „Rutkowski zamierza pomóc rodzicom Madzi w znalezieniu nowego mieszkania, gdzieś w Polsce albo na świecie.”
  Matka Madzi chodzi wolna, zagrali krótki epizodzik dla illuminatów czy innego ścierwa i resztę życia spędzą gdzieś na karaibach…

  • Wszystko wskazuje na to że to była prowokacja i badanie jak zachowa się opinia publiczna. Szkoda tylko że poświecili do tego celu dziecko ale z drugiej strony co to dla nich…

 11. …dla Wszystkich pokrzywdzonych Dzieci,
  co rozczarowały się,
  nawet selerem…

  négrita vorbi achoudém.flv

  pozdrawiam i przepraszam, jeżeli kogokolwiek uraziłem niechcący… ;-)

 12. I niech mi jeszcze ktoś powie, że za tym nie stał ktoś możny i władczy… Zbyt dużo cyrków i medialnego show było z tym przypadkiem by brać go na poważnie… Aktorzy już powoli zaczynają „nowe życie” oczywiście na koszt podatnika!!! A „gra” była tylko wstępem do tego na ile można się posunąć choćby w sprawie chipowania…

 13. A w mediach cisza…. Tak jak szybko się zajęły tym dziwnym bądź co bądź przypadkiem tak szybko zamilkły… To było do przewidzenia. Zresztą we wcześniejszych wpisach pewne osoby już o tym pisały… Jedno jest pewne, że Naród został po raz kolejny wmanewrowany i oszukany w jakieś gierki których zasady są znane tylko jednej stronie czyli np. Iluminatom! Pozdrawiam.

Możliwość komentowania jest wyłączona.