Pakistan wykona uderzenie odwetowe jeśli Izrael zaatakuje Iran

 

Zródło: Stop Syjonizmowi

3rm.info (7.02.2012) Tłum. RX

Przedstawiciel Pakistanu oświadczył zagranicznym mediom, że jeżeli Izrael przeprowadzi atak na Iran to Pakistan także wykona uderzenie. Jak przekazuje Aze.az, pakistański dyplomata powiedziawszy, że chce zachować anonimowość, wyjawił agencji „Associated Press”, że w wypadku napaści Izraela na Iran „Pakistan nie będzie miał innego wyjścia jak wykonać uderzenie odwetowe”. Pakistański dyplomata, poza tym, nie sprecyzował o jakim konkretnie „uderzeniu odwetowym” jest mowa. Czy to będzie uderzenie wojskowe czy dyplomatyczne?

Zauważmy, że podobne oświadczenia mogą ekstremalnie negatywnie wpłynąć na sytuację geopolityczną na Bliskim Wschodzie bo przecież Pakistan jest jedynym krajem muzułmańskim w dyspozycji którego znajduje się broń jądrowa. Przypomnijmy, że jeszcze w 2007 roku pakistański generał w stanie spoczynku, Feroz Khan, powiedział, że jego kraj dysponuje od 80 do 120 głowicami bojowymi. Pakistan rozporządza także środkami ich przenoszenia, rakietami balistycznymi MIRV o zasięgu skutecznym do 2500 kilometrów a także pociskami samosterującymi. Rosja także wcześniej oświadczyła, że będzie uważała atak na Iran jako zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju. Wicepremier Dmitrij Rogozin powiedział, że Iran jest bliskim sąsiadem Rosji więc jakiekolwiek próby ataku na Iran będą oceniane przez Rosję jako zagrożenie jej własnego bezpieczeństwa narodowego.

_____________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Przewrót w Pakistanie?

 

Reklamy

11 comments on “Pakistan wykona uderzenie odwetowe jeśli Izrael zaatakuje Iran

 1. To kraj muzułmański (Pakistan), jeżeli tak mówią to dotrzymają słowa. To nie obietnice anglików, czy francuzów – nie warte splunięcia, a muzułmańskie gdzie honor się jeszcze liczy. Nie wspominam o Chinach, oni także dotrzymują słowa.
  Ataku na Iran nie powinno być chyba, że komuś naprawdę zależy na wymazaniu z mapy świata USA i Izraela. Teraz parchate żydowsko-jankesko-europejskie marionetki palą się teraz ze wstydu, i na gwałt chcą zachować twarz.

  • Skąd wiesz że Chiny, Iran i Rosja są wolne od wpływów tych samych ludzi którzy sterują zachodem?

   • Ależ są, trzeba być idiotą by sądzić inaczej. Największe w Rosji, ta broń wymyka się im teraz spod kontroli, co widać w mediach (nawet w mainstreamowych). Zdecydowanie mniejsze w Chinach i Iranie, naturalna odporność, inne cywilizacje (największe tam, gdzie najbliżej do Izraela – Syria). I nie róbmy zamętu, że Chiny zaatakują zachód, czy wejdą do Pakistanu (to żydowska propaganda). Gdy będą zaatakowane lub Iran, mają pełne prawo.

  • rosja jestmilitarnie zmiażdzyć sam na sam izrael –na chwile obecna i każdy to wie na świecie!!!!!!! iran też podobnie ma czym uderzyć juz –na chwile obecną —w 2016 rok!!!! wkońcu 2018 roku –chiny militarnie pokonają usa sam na sam –zobaczycie!!!!!!!!!!1he,hew,je.,ejeeeeeeeee

 2. Wygląda na to że przed Iranem będzie jeszcze Syria. No chyba że Syria będzie początkiem ataku na Iran.

 3. Syria jest poczatkiem ataku na Iran Bedzie wojna nareszcie może w końcu w Polsce coś się przez to zmieni spadnie czarny deszcz i nie będzie zieleni

 4. Bia – rozumiem Twoje rozgoryczenie, że w Polsce brak reakcji
  i świadomości tego, co się dzieje, ale jak nie będzie „zieleni”
  to i Nas nie będzie, tak że nie podzielam Twojego „optymizmu”.
  Ale jest nadzieja !!!
  oświecony okiem odbytu onet [to taki portal „pełen nadziei”]
  uspokaja Ziemian, dzięki uprzejmości amerykańskich naukowców,
  że…
  Na Ziemi może powstać „superkontynent”…

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/na-ziemi-moze-powstac-superkontynent,1,5021523,wiadomosc.html

  …za kilkadziesiąt milionów lat. To jest bardzo ważny artykuł !!!
  Polecam. …Kamień spadł mi z serca. Słyszałeś ten HUK ???
  …to ten spadający kamień.

 5. Bandyci z ONZ wraz z calá ta cala miedzynarodowa czosnkowa zgraja Elit- podjudzaja narody do powstan (w syrii etc) , aby poobalac dyktatorów w celu oslabienia calego regionu bliskiego wschodu pod cos powazniejszego.

  Potrzebuja tylko pretekstu aby uderzyc na IRAN i beda tak dlugo próbowali az im sie uda, zeby po tym wszystkim obwinic kogos za te globalna rzeznie która nadchodzi.

  .”…ich domena zawsze bylo podjudzanie narodów i toczenie wojen cudzymi rekami”

  wiadomo o kim mowa.

 6. papillon, Pakistan nie odważyłby się grozić Izraelowi cichego rozkazu elit których celem jest wywołanie 3 wojny światowej.
  Od lat syjoniści celowo, podburzają społeczności muzułmańskie przeciwko Izraelowi, aby rządy państw islamskich miał społeczne poparcie dla wywołania 3 wojny światowej.

  A na 3 wojnie światowej najwięcej ucierpią chrześcijanie (zresztą tak jak ucierpieli na dwóch poprzednich wojnach).

  Tak naprawdę władza syjonistów nad Izraelem a krajami Islamskimi tym się różni, że w tym pierwszym władza ta jest jawna, na świeczniku a w drugich władza jest ta ukryta.

  Jednak prawdziwe cele swojej polityki syjoniści ukrywają zarówno przed społeczeństwem Izraela jak i muzułmanami.

  papillon co do honoru i dotrzymywania słowa przez polityków muzułmańskich, to kłamią oni tak samo jak politycy zachodni. Wszak polityka światowa to domena “władcy tego świata”.

  Patrząc na historie, to Imperium Tureckie obiecywało Sobieskiemu pokój po wsze czasy (Sobieski mieszał 10 lat wśród Turków i Tatarów na dworach sułtana i chana). A nasz król od razu wiedział, że po podpisaniu pokoju trzeba przez kilka lat szukać sojuszników oraz organizować armie przeciwko muzułmanom, którzy notorycznie łamali traktaty pokojowe.

  Okłamywanie wroga jest akceptowane w judaizmie jak i islamie.

 7. Cyryl, ludy tureckie nijak się mają do ludów arabskich, tak w ich mentalności, jak i wyznawanej religii. Islam tak jak chrześcijaństwo jest podzielone. To tak jakbyś porównywał Anglików i Polaków. Co do okłamywania wrogów, zawsze się ich okłamuje (tylko baran tego nie robi). Natomiast okłamywanie przyjaciół, to specjalność tych od których trzeba się trzymać z daleka, i jak najmniej mieć z nimi wspólnego. Kto? Wszyscy wiemy z historii i własnego doświadczenia kto, nie trzeba o tym pisać.

  Dalej sugerujesz, że w krajach Islamskich syjoniści podburzają muzułmanów przeciw Izraelowi i dążą do wywołania III w.ś. To żydowska propaganda. Iran, czy Pakistan nie palą się do wojny, to raczej Izrael i USA chcą wywołać wojnę (tam istotnie wpływ syjonistów jest największy). Nie obracajmy kota ogonem, i nie zamieniajmy agresora w obrońcę.

 8. papillon zasady islamu są jednakowe dla araba i turka – al takija to kłamstwo taktyczne w islamie, które dla dobra islamu może stosować (a nawet powinien) każdy muzułmanin. A co dopiero polityk islamski.
  Już Mahomet – wzór naśladowania dla muzułmanów – złamał zwyczajowy rozejm, dzięki czemu podbił Mekkę. Zresztą Mahomet co rusz łamał sojusze i świadczą o tym hadisy.

  papillon zdaje się nie rozumiesz zarówno judaizm (Talmud) jak i islam (koran i hadisy) w zasadzie promują takie same zasady wartości oraz postrzeganie świata.
  Każdy nie żyd – goj, to wróg, tak samo każdy niemuzułmanin – giaur, to wróg.

  Twierdzę więcej, syjoniści łatwo podburzają muzułmanów przeciwko Izraelowi i całemu zachodniemu światu (w tym chrześcijaństwu), ponieważ islam propaguje takie wartości jakie propaguje judaizm talmudyczny. Obydwie strony (żydzi i muzułmanie) dyszą do siebie nienawiścią (pomijam czy jest ona usprawiedliwiona czy też nie), olewając nakaz Jezusa o przebaczaniu wrogom. W ten sposób obydwie strony są kontrolowane przez szatana.

  Zauważ, że zarówno w Izraelu jak i na terenach Palestyńskich tępi się chrześcijan oraz chrześcijaństwo. Prezydent Iranu stwierdził, że największym problemem jego kraju są chrześcijanie i ewangelizacja. Tak samo w krajach islamu walczy się z chrześcijaństwem. A nam serwuje się teatr w którym trzeba albo opowiadać oraz angażować emocjonalnie się za którąś ze stron konfliktu.

  Zauważ, że mass media (które są syjonistyczne) popierały arabską wiosnę, dzięki której islamiści doszli do władzy. A owi islamiści deklarują nienawiść do Izraela. Pytanie moje po co syjoniści popierają ludzi którzy deklarują niechęć i nienawiść do Izraela??

  Ponieważ owa gadka islamistów, maskuje ich prawdziwy cel jakim jest walka z chrześcijaństwem i ewangelizacją na tych terenach oraz w krajach zachodnich.

  Radtrap:

  Ja bym dodał do tego problem i prawdziwą agendę Bractwa Muzułmańskiego:

  https://radtrap.wordpress.com/2011/12/30/iran-jest-kontrolowany-przez-cia/

  https://radtrap.wordpress.com/2011/06/25/bractwo-muzulmanskie-cia-i-mi6/

Możliwość komentowania jest wyłączona.