Są wstępne wyniki sekcji zwłok Madzi

 

Zródło: Wirtualna Polska

Wstępne wyniki sekcji zwłok nie podważyły zeznań matki Magdy z Sosnowca – poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach Marta Zawada-Dybek.

Wstępne wyniki sekcji zwłok Magdy nie dają podstaw do zmiany zarzutu, który został postawiony matce dziewczynki – poinformowała rzeczniczka prokuratury.

Jak poinformowała, według wstępnych wyników śmierć dziecka nastąpiła z powodu tępego urazu tyłogłowia. Zaznaczyła, że konieczne będzie przeprowadzenie dodatkowych badań, a prokuratura będzie musiała zapoznać się z opinią biegłych z zakresu medycyny sądowej, która powinna trafić do prokuratury w ciągu najbliższych dni.

Protokół sekcyjny będzie na pewno dużo obszerniejszy – dodała. Poinformowała również, że w tym momencie nie ma podstaw do stwierdzenia, że okoliczności śmierci dziecka były inne niż przedstawiała matka.

Zawada-Dybek powiedziała także, że ojciec dziecka nadal ma status świadka. – Nie wykluczamy jego ponownego przesłuchania – stwierdziła.

Dodała, że śledztwo w sprawie półrocznej Magdy nie ma charakteru zamkniętego. Wstępne wyniki sekcji zwłok nie zaprzeczają wersji i zeznaniom podanym przez matkę. Z dotychczasowych ustaleń nie wynika, aby inna osoba była świadkiem wydarzeń.

Matka zeznała, że dziewczynka wypadła jej z rąk i zmarła po uderzeniu w głowę. Według prokuratorów jest to prawdopodobna wersja wydarzeń. Śledczy podkreślają jednak, że do przedstawienia ostatecznej i wiążącej opinii konieczne jest rozpoznanie sprawy przez biegłych. Opinia biegłych na piśmie powinna wpłynąć w najbliższych dniach.

Ciało dziewczynki znaleziono w nocy z piątku na sobotę, w ruinach budynku kolejowego przy parku Żeromskiego w Sosnowcu. Miejsce ukrycia zwłok wskazała matka. Matka dziewczynki zeznała, że zginęło ono w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Mała Magda miała się wyślizgnąć z kocyka i uderzyć głową w wysoki próg w mieszkaniu.

Katowicki sąd aresztował na dwa miesiące matkę półrocznej Magdy. Decyzję uzasadnił obawą, że Katarzyna W. może mataczyć. Prokuratura postawiła matce dziewczynki zarzut nieumyślnego spowodowania jej śmierci. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

_______________________________________________________________________________

Wykryto ślad po jakimś uderzeniu, lecz specjaliści podkreślają że śmierć dziecka po upadku z jednego metra jest raczej niemożliwa. Musiałby to być naprawdę niefortunny upadek.

Czy dalsze badania wyjaśnią te sprzeczności?

 

Reklamy

36 comments on “Są wstępne wyniki sekcji zwłok Madzi

 1. I tak jak było do przewidzenia… sekcja zwłok wykazuje, ze… nie ma podstaw by zmieniać wcześniej postawiony zarzut czyli nieumyślne spowodowanie śmierci… kara w takim wypadku oscyluje od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Na poczet kary będzie zaliczony areszt i… gra aktorska będzie zakończona… a aktorzy czyli m.in. rodzice tej małej resztę życia spędzą sobie w jakimś ciepłym kraju… Wszystko wskazuje na to, że dziecko zostało użyte przez Illuminatów do celów obrzędowych. Ofiara z dziecka, kobiety itd. Żenujące jest to jak media piorą mózgi i hodują sobie w ten sposób całe zastępy lemingów.

  • Myślę, że sprawa jest dziwna. Od samego początku jak przypadkowo zobaczyłem o poszukiwaniach tej dziewczynki, to coś mi nie pasowało. Środek miasta, ktoś porywa dziecko i nikt nic nie widzi? Ale z drugiej strony matka podobno została uderzona. Potem prawda wyszła na jaw. I co się okazuje, ano że zeznania ojca i matki się kupy nie trzymają, zresztą oboje wyglądają dość sztucznie i jakby cały czas grali i udawali. Facet na portalach pisał, że jest lykanem – to nie jest normalne, nawet mój kuzyn 9 letni grając nałogowo w gry oddziela rzeczywistość od fikcji, a 23 – latek dla zabawy pisze, że jest potworem? Wyniki sekcji, które w sumie nic nie mówią poza ogólnikiem o tępym urazie w tył głowy. Zauważcie, że pani prokurator nie powiedziała czy były inne obrażenia, zasinienia, rany na ciele, ale zawyrokowała tępy uraz był przyczyną, a to potwierdza wersję matki (dla mnie to nie jest przekonujące co do wersji matki). Kolejna niejasność czy matka próbowała się zabić w areszcie czy nie: totalna dezinformacja. Ta Katarzyna wygląda na zastraszoną i wyuczoną swojej roli na różne ewentualności. No i te problemy z miejscem ukrycia zwłok. Kalendarz świąt pogańskich bardzo zbieżny. Niejasna rola Rutkowskiego w sprawie. Prokuraturze mam wrażenie zależy oczywiście na szybkim zamknięciu dziwnej myślę także dla nich sprawy, skazaniu matki i zapomnieniu o wszystkim. Nie chcę spekulować bez dowodów, ale spiski z chipowaniem oraz intrygą Tuska bym odrzucił (zauważcie że po WTC nie chipowali, a to chyba gorsze od zabójstwa jednego małego dziecka). Można rozważyć Iluminatów albo udział matki, ojca lub obojga w jakiejś sekcie, ale bez dowodów to takie gdybanie.

 2. Kiedy oglądałem tą konferencję prasową prokuratury ( w trakcie „debaty” o acta – co oczywiście nie jest przypadkiem) dziennikarz chyba z polsatu zadał pytanie dotyczące roli „ojca”. Jak to możliwe, że śmierć dziecka w wyniku ‚nieszczęśliwego wypadku’ nie była przez niego zauważona. Przecież w tym czasie był w domu gdyż jak sam zeznał – (opowiadał przed kamerą) „pomógł znieść żonie wózek z dzieckiem”.
  Dziennikarz podkreślił, że rola ojca w tym przypadku jest niejasna. No ale cóż przecież jest on tylko świadkiem i być może nie wykluczone że jeszcze będzie przesłuchany.

  Moim zdaniem ktoś tu z kogoś chce zrobić idiotę.

  Być może jest tak, że Rutkowski pokrzyżował cały plan związany z bestialskim mordem i stąd ta wściekłość na niego, a może jest też tak że Rutkowski jest częścią planu i okaże się niebawem jaki będzie tego efekt.

  Tak czy owak media nie tyle mówią o tym co mogło czuć niewinne dziecko kiedy traciło życie, ale co czuje „biedna matka”, którą dotknęła tragedia,… jaką przeżyła traumę, że musiała odegrać szopkę i ostatecznie własną córeczkę przysypać śmieciami na jakimś gruzowisku.

  Naprawdę… szkoda słów…

 3. Na WP napisali właśnie, że matka próbowała popełnić samobójstwo. Może po prostu chciała powiedzieć prawdę i ktoś w tym otruciu jej pomógł? Co myślicie?

 4. Zanim skomentuję wstępne kłamstwo [„wyniki”] z tzw. sekcji zwłok Madzi,
  napiszę co przeczytałem [lub usłyszałem] z niewiarygodnych źródeł:
  z pamięci, żeby nie zapaskudzić bloga linkami z onetu, tvn, wydalniczej itp.

  „skruszona matka, zeznała w nocy [pod osłoną nocy-seler], gdzie tak naprawdę
  znajdują się zwłoki dziecka [gdzie ich tak naprawdę nie było-seler], i tam udała się
  wraz z policjantami [wirtualnie, pod osłoną nocy, bez świadków-seler]”,
  i teraz uwaga ! – jak tłumaczono [wcześniejsze brednie-seler], dlaczego w nocy !
  „policjanci natychmiast po zeznaniach [nocnych uzgodnieniach-seler] udali się
  na wskazane miejsce by zabrać zwłoki, z obawy aby w ciągu dnia nie doszło…
  do linczu na matce” [nie z obawy aby lisy lub psy wywlekły ciało spod kamieni,
  ale z obawy LINCZU, ponieważ obsrane przedszkolaki (policja) nie dałyby
  rady Trzem Rozjuszonym Osobom – dwie do trzymania, jedna do linczowania,
  i po ptokach… z konspiracji-seler]”.

  Czyli komentarz:
  1/ półroczna dziewczynka Magdalena została spokojnie uśmiercana 02 lutego [4]
  roku 2012 [5] podczas Gry na czas, w innym miejscu, z dala od kamer, a owego
  dnia – 2 lutego – tzw. matka obwieszczała światu, że dziecko jej się wyślizgnęło
  na śmierć. Były przypadki, że dzieci przeżywały upadek z kilku pięter…
  2/ pod osłoną nocy – z obawy przed „linczem” [tłumaczenie debilne] bez kamer,
  bez foto-dowodów, bez oświetlenia miejsca [ktoś by to zauważył] „O-dnaleziono”
  zwłoki dziecka. Jako dowód –> O-publikowane zdjęcie Gruzowiska, i Tyle.
  3/ tzw. Sekta zwłok potwierdziła, nie pierwsze już i nie ostatnie kłamstwo „mamy”,
  że dziecko „zabiło się o próg” niechcący. Nie sposób tego potwierdzić ani podważyć.
  4/ nie podano do publicznej wiadomości, w którym Areszcie znajduje się „mama” ,
  pewno z obawy Linczu, lub… Odbicia skazanej przez niepohamowany Tłum.
  5/ dlatego jest tylko Jeden zarzut – nieumyślne spowodowanie wypadku śmierci.
  Nie ma zarzutów o mataczenie w śledztwie, składanie fałszywych zeznań, narażanie
  na koszty poszukiwań, oszukiwanie zaangażowanego społeczeństwa i tym podobne.
  Bo to było z góry ukartowane, i dobrze odegrane. Teraz tylko pusta Trumienka,
  symboliczny grób – jeżeli spektakl ma być odegrany do końca – i sprawa ucichnie…
  Wrażliwi ludzie będą sobie przychodzić pod mur, zapalać znicze, nawet modlić się,
  jak zwykle w takich sytuacjach. Potwierdzenia, jak było naprawdę, nie doczekamy
  się szybko, albo wcale. Magda została ukrzyżowana razem z Prawdą, na krzyżu T.
  6/ I druga możliwość – Inscenizowana „Tragedia” – wszystko zostało Zmyślone,
  fikcyjna rodzina, fikcyjna Magda, fikcyjni sąsiedzi – kto to sprawdzi ? kto odważy
  się podważyć Teatr pokazany w Tv ? – aby szydzić w przyszłości z ewentualnej,
  prawdziwej Tragedii. aby upokorzyć wrażliwość ludzi, aby wdeptać Prawdę w Gruz.
  Oto Media – rutkowski Madzia show & satan company. I ciekawostka:
  Detektyw R. w tamtym roku związał się z partnerką – byłą zakonnicą katolicką…

  Takie jest moje Odczucie w tym bagnie kłamstw, potwierdzonym tylko… Ustnie.
  I do końca NIE potwierdzonym przekonywująco – [02.02.[4] 2012 [5] = 9.
  Cyfra 4 to ostateczne Potwierdzenie, fałszu lub prawdy, którego możemy nie poznać,
  w Tej sytuacji… bo kłamstwo ma „zwyciężyć” za wszelką cenę -> Życia lub śmierci.

  06.02.2012 = 13. — gra Toczy się dalej…

 5. Zrobią z niej psychiczną i… uniknie kary. I w ten sposób się skończy ta medialna szopka… Z góry wszystko jest zaplanowane i nie można tu oczekiwać jakiegoś „przełomu w śledztwie”. Własnie nie tak dawno mainstreamowe media poinformowały, że Katarzyna Waśniewska w Areszcie Śledczym w Katowicach próbowała popełnić samobójstwo… łykając tabletki. A niby skąd je miała? Po pewnym czasie media poprawiły „newsa” na to, że to nie tabletki tylko „podejrzana… wypiła kilka łyżek płynu do mycia naczyń”… Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. I w ten prosty sposób robi się wszystko by zrobić z niej wariatkę… A wariatka to… raczej uniewinnienie. A jak uniewinnienie to… ciepłe kraje czekają na „aktorów” a na sterowane społeczeństwo które łyka wszystkie bajeczki… chipowanie. Tak na wszelki wypadek. Pierwszy krok w kierunku chipowania już został wykonany. A odpowiednie instytucje i służby już zadbają o „nowe życie i nową tożsamość” aktorów tego widowiska. A media jak szybko się tą sprawą zajęły, tak szybko o niej przestaną mówić. To kwestia czasu. NWO nadciąga i to szybciej niż Nam wszystkim się wydaje.

 6. „Jak wcześniej poinformowała gazeta.pl aresztowana matka półrocznej Magdy próbowała popełnić samobójstwo w areszcie w Katowicach. Miała ona połknąć garść tabletek lub kilka łyżek detergentu. Jak jednak dowiedział się Onet w rozmowie rzeczniczką prasową Służby Więziennej ppłk Luizą Sałapą, Katarzyna W. czuje się dobrze i nie próbowała się zabić.

  Ppłk Sałapa dodała również, że w celi nie ma żadnych przedmiotów, ani środków chemicznych, które mogłyby posłużyć do odebrania sobie życia.”

  Gdzie Rutkowski nie może tam diabeł …..hmm pośle. Słowem coraz ciekawiej.
  Naprawdę się obawiam czy dadzą jej dożyc do procesu.

  Całość:
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/matka-magdy-probowala-popelnic-samobojstwo,1,5019212,wiadomosc.html

 7. Aktualnie w mediach, na portalach itp.. dyskusja toczy się na temat- aborcji, tematy podnoszą niektórzy politycy jak choćby posłanka Środa z ruchu palikta.
  Natomiast z matki robi się ofiarę!
  Wszystko na odwrót – chce sie przeprogramować wartości i odruchy społeczne, może niedługo zalegalizują aborcje pod pretekstem obrony nienarodzonych dzieci przed nie odpowiedzilnymi, niedojrzałymi mamami itp.

 8. (posted: ~Pan Jackowski z 03.lutego.2012 – 22.51
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/tajemnicze-znikniecie-madzi/ojciec-magdy-zylismy-w-perfidnym-klamstwie,1,5019255,wiadomosc.html)

  „„ Gazeta Polska Codziennie” rozmawiała z najbardziej znanym polskim jasnowidzem, Krzysztofem Jackowskim, na temat sprawy półrocznej Magdy z Sosnowca.

  – Uważam, że dziecko zostało zamordowane. Czuję, że zostało uduszone. Nie wydaje mi się, żeby zmarło w wyniku nieszczęśliwego wypadku – mówi „GPC” jasnowidz z Człuchowa, z którym wielokrotnie współpracowała policja i prokuratura.

  – Wszystko zostało zaplanowane, przygotowane z premedytacją. Nie potrafię powiedzieć, jaki był bezpośredni powód zbrodni. Czuję jednak, że tu są jakieś głębsze sprawy. Według mnie w morderstwie brała udział jeszcze jedna osoba. Nie chcę osądzać nikogo. Powiem tylko, że jest to ktoś bardzo bliski matce małej Magdy. To osoba, która występowała razem z matką dziecka podczas konferencji prasowych, spotkań z dziennikarzami. Będzie aresztowana przez policję – twierdzi w rozmowie z „GPC” Jackowski.

  I dodaje:

  – Sądzę, że policjanci niebawem znajdą ciało dziecka. Na razie szukają w złym miejscu, nie zostało ono zakopane. Widzę wysoką metalową konstrukcję, może to jest magazyn, jakieś 100-120 m od rzeki. Kojarzy mi się słowo „zsyp”. Tam zostały ukryte zwłoki.
  ——————————

  To co mówi jasnowidz pasowałoby do satanistycznej ofiary z malucha. Najpierw uduszenie a potem pacniecie w głowę by podpasować pod „wersje matki”. Ciekawe jak bardzo Policji będzie się chciało zagłębiać w temat. Oficjalny sprawca w areszcie, za dalsze grzebanie w sprawie można wylądować w wiejskim posterunku. przecież.
  Matka się rozkleiła 2 lutego bo wiedziała, że już po terminie. Od dawna wiadomo iż matki czują śmierć swoich dzieci. Zjawisko jest niewytłumaczalne naukowo ale wielokrotnie potwierdzone doświadczeniami matek.

 9. (posted: ~lechu: – 21.21
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/tajemnicze-znikniecie-madzi/matka-magdy-nie-probowala-popelnic-samobojstwa,1,5019212,wiadomosc.html)

  TEŚCIOWA -„A do kiedy to jesteśmy „na ty”?! Od kiedy jesteśmy „na ty”?” z pretensjami.Kasia „Właśnie Od nigdy” i naprawdę na nagraniu jeszcze coś powiedziała bo słyszałem”) TEŚCIOWA -„No właśnie”….To ja nie mam pytań jak teściowa kazała matce własnej wnuczki, żonie własnego syna mówić per ” PANI”.Wcześniej myślałem że teściowa traktowała Kasie dobrze,że relacje były zdrowe że traktowała ją wręcz jak córkę -,na konferencji ją przytulała,łapała za rękę .jak się okazuje pod publiczkę,bo tak wypadało !!! Z tego jawi się znajomy dla niektórych ludzi obraz. Matka niepochwala związku syna z tzw.dobrej rodziny z dziewczyną dla niej z gorszej klasy.Nie akceptuje jej.Dziewczyna zachodzi w ciąże, Bartłomiej żeni się (już można podejrzewać dlaczego nie wzięli kościelnego..czyżby mamusia Bartka ,mówiła ,że lepiej nie,że cywilny można wziąć rozwód,a kościelny zostawić na jakąś lepszą partie.” też niektórzy to znają z autopsji. DLA MNIE TO JEST NIEPOJĘTE jak można nie zaproponować synowej by mówiła na ty, albo mamo jeśli by chciała jedna i druga, tylko żądać się zwracania per Ty. PRZECIEŻ WYRAŹNIE WIDAĆ ŻE RODZINA BARTKA NIE AKCEPTOWAŁA KATARZYNY, NIE LUBIŁA JEJ, na pewno wytykała tylko błędy, i napuszczała syna na zonę.Ta Kasia to miała piękne życie z tego wszystkiego się jawi, w domu rodzinnych alkoholizm i patologia, u teściów traktowana jak coś gorszego od nich i intruz.pewnie tylko dlatego pozwolili jej ze sobą mieszkać ,że miała dziecko z ich synem. Nie usprawiedliwiam tego co zrobiła Kasia w żadnym wypadku to było bardzo złe tak kłamać i wywieść córkę pod ruiny.Mówię to otwarcie.Ale jest mi jej zwyczajnie szkoda i bardzo mi jej teraz żal. Ta dziewczyna miała całe życie przechlapane.Ciągle pod presją i krytyką.Przecież jak przyznawała się wielkiemu „detektywowi” rutkowskiemu (ciąg dalszy tej spowiedzi był w uwadze w niedziele czy sobotę) to mówiła ,” a teściowa ??? co ja miałam powiedzieć teściowej??…itd” ona panicznie bała się reakcji „pani” teściowej,wiedziała że ona jej nie daruje,że z małżeństwem też pewnie może się pożegnać.Kasia mówiła tam też że ze strony męża nie miała wsparcia wcale..”On tylko wychodzi przychodzi,je ,idzie spać”. Była cały czas sama ze swoimi problemami, ciągle krytykowana.I w dodatku nie u siebie tylko mieszkając w czyimś mieszkaniu.Czy naprawdę mąż nie widział jej deprechy i nie mógł jej jakoś pomóc ??albo chociaż próbować ? Mówiła także przez płacz (a nie miała pojęcia że dobry wuja rutkowski z teściową ją nagrywa ukrytą kamerą) „PRZECIEŻ JA JĄ KOCHAŁAM !!! TROSZCZYŁAM SIĘ O NIĄ…”To był wypadek,ja nie chciałam..” Ta dziewczyna nie dość że zaszczuta w domu rodzinnym (próbowała popełnić samobójstwo i właśnie dlatego też nie napisała matury chociaż skończyła liceum) , to jeszcze zaszczuta u teściów.Sory ,możecie mnie też zlinczować swoimi minusami, ale ja sadzę że gdyby w tym domu męża panowały normalne rodzinne relację z teściami i mężem,to by do tego nie doszło.Matka przyznała by się do wypadku a nie brnęła ciągle w kłamstwach zaciskając sobie (dosłownie) pętle na szyi.Teraz Kasia nie chce już żyć.Sądzi że Nie ma po co, córeczka którą kochała i w to nie wątpię mimo tego co zrobiła z jej ciałem, córeczka nie żyje, mąż ją znienawidził i na pewno zostawi weźmie rozwód, teściowie to nawet nie mówię, teściu pod pantoflem zrobi co teściowa karze.Większość ludzi mówi o niej bestia (bardzo niesłusznie zresztą) i życzy jej śmierci, ciągle szykanuje na maksa albo wręcz mówi że zorganizuje jej lincz i to z przyjemnością, ta mamona grająca dobrą teściową zaszkodzi jej jak tylko będzie można. Matka się jej teraz wstydzi.Ona nawet nie ma do kogo się zwrócić.Mam nadzieje że chociaż znajdzie się jeden jakiś znajomy czy koleżanka która zechce jej pomóc,bez względu na opinie-opinii publicznej.Ciekawe czy znajdzie się ktoś taki? jak by to była moja znajoma to naprawdę próbował bym jej jakoś pomóc.Teraz czytam że już dziś próbowała popełnić samobójstwo, a ludzi to wielce cieszy.I mówią że dobrze.Czy tylko ja to tak widzę?

 10. Przede wszystkim nie ma żadnej, ale to żadnej pewności, że znaleziono ciało tego dziecka! Tak, to prawda. Nie znaleziono ciała żadnego dziecka. To wskazane miejsce jest tylko miejscem dla zmanipulowanego tłumu… W środku nocy… po cichu, w tajemnicy… poszła Katarzyna W. w to miejsce razem ze stróżami prawa i pokazała im miejsce ukrycia zwłok?! Co za bzdura! To samo dotyczy tzw. sekcji zwłok… Z góry wszystko jest zaplanowane i… prawdy nie dowie się nikt i nigdy! Nie było i nie będzie żadnej sekcji zwłok bo nie było dziecka… A jeśli chodzi o pochówek… Ksiądz nad pustą trumną też odprawi to co trzeba. Czy ktokolwiek z Was będzie dopuszczony do tego by zobaczyć co zawiera trumna?! Wszystkie działania idą w kierunku uniewinnienia aktorki tej medialnej szopki. Czy W tego nie widzicie? Czy nie chcecie widzieć? W każdym bądź razie… gra aktorska została zagrana… i aktorzy tak jak szybko pojawili się na scenie, tak szybko z niej zejdą… I zaszyją się dzięki SB gdzieś w „nowym świecie” z „nową tożsamością”… Dlatego kasowane są profile tych aktorów na portalach społecznościowych. By czasem ktoś będąc w ciepłych krajach ich nie skojarzył. Wiadomo, pamięć bywa zawodna… Czas pokaże w jakim kierunku pójdzie ta sprawa ale jedno jest pewne… media bardzo szybko o tej sprawie zapomną. Może nie tyle zapomną, ile będą miały zakaz informowania o tej sprawie by nie odświeżać ludziom… Illuminaci po raz kolejny pokazali kto „tu rządzi”. Pozdrawiam.

  • To są jednak za daleko wybiegające wnioski. jej rodzice nie są „aktorami” gdyż są znani w tamtej okolicy od dawna, przypominam też np. o ich wystepie w programie „uwaga”. To są „ludzie z sąsiędztwa”.

   Ja w żadnym wypadku nie uznaje tej teorii o wszechobecnych aktorach lansowanej przez film „twarze illuminati”. Dla mnie to lipa.

   • Muszę stanąc w obronie tego, bądź co bądź niesłychanie kontrowersyjnego filmu (będącego częścią znacznie szerszej działalności tzw. Eda Chiariniego, o którym do dziś sam nie wiem co myśleć). Otóż materiał ów, o ile pamiętam, nie sugeruje wcale, że aktorzy są wszechobecni, a każde poważniejsze wydarzenie — od początku do końca ukartowane. W mojej ocenie powinien raczej uwrażliwiać ludzi na to, żeby nie łykać bezmyślnie tego, co nam się podaje drogą telewizyjnych przekazów. W ostateczności obok całego szeregu wątpliwych (bo nie mieszczących się w głowie), a może zwyczajnie dezinformującychprzykładów, przedkłada się tam widzowi ewidentne dowody podstawiania określonych ludzi jako przypadkowych świadków przy rozmaitych okazjach. Nie rozumiem, dlaczego ktoś — i to nie byle kto, reagujący na „teorie spiskowe” pustym śmiechem — miałby taką koncepcję a limine odrzucać. Pytanie brzmi jedynie: czy i na ile taki proceder może się odbywać w Polsce? I tutaj dopiero uzasadniony, moim skromnym zdaniem, byłby sceptycyzm. Podciąganie sprawy z Sosnowca pod taką właśnie teorię uważam za niedorzeczne (acz zawsze trzeba zostawić pokornie minimum wątpliwości, wszak nigdy nie wiadomo…)

    Wracając do Chiariniego, zastanawiające jest, że z sieci jeden po drugim znikają wszystkie jego filmy i inne materiały. Strona internetowa była już parokrotnie zamykana i przywracana (słyszałem nawiasem mówiąc, że są tam wirusy, choć sam na nic nie wpadłem), YT usuwał mu kolejno wszystkie konta, znikają też same filmy, zarówno na YT jak i na Vimeo, co może budzić zdziwienie. Gość prowadzi konto na FB, gdzie chyba też utrudniają mu trochę życie, ale o dziwo ciągle tam funkcjonuje i publikuje czasem swoje rewelacje. Jedną z nich, i jedynym do niedawna materiałem, jaki ostał się po nim na YT (wrzucanym konsekwentnie przez innych użytkowników) jest bodaj Auschwitz Exposed (do obejrzenia tutaj: http://youtu.be/H7eJAN045rg). Szkoda, że te sensacyjne informacje są aż tak przemilczane, jeszcze nigdzie nie natrafiłem na żadną rzeczową polemikę, a przecież sporo można wytknąć (jak choćby fakt, że Eichmann miałby dziś już około 105 lat, ale i w ogólniejszej perspektywie, że ludzie jednak czasem bywają podobni itp.). Nic takiego jednak się nie dzieje, jedni (jak Radtrap) potępiają to w czambuł, a drudzy (jakaś garstka) sami nie wiedzą co z tym zrobić…

    Gdyby ktoś chciał zgłębić temat, tutaj jest wspomniane konto: https://www.facebook.com/dallasgoldbug?sk=wall oraz strona: http://wellaware1.com/ (działa). Niestety wraz z materiałami na Vimeo zginął znakomity filmik, uświadamiający skalę możliwości manipulacji poprzez stosowanie różnej długości ogniskowych (ta sama kobieta, wyglądająca jak kilka różnych), może gdzieś się jeszcze pojawi. A tutaj jeszcze cała masa do ściągnięcia: http://www.mediafire.com/?o29x347u7fo31

 11. Rosyjscy rodzice chcą zachipować własne dzieci

  http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/306-rosyjscy-rodzice-chca-zachipowac-wlasne-dzieci.html

  „W Sankt Petersburgu rodzice wychodzą z nieoczekiwaną inicjatywą. Proponują implantację w organizmie własnych dzieci specjalnego mikrochipa, tak, aby zawsze wiedzieć, gdzie jest ich dziecko. W przeprowadzonej ostatnio ankiecie, większość opowiedziała się za takim radykalnym środkiem.
  Radykalizm rodziców tłumaczyć mogą zwłaszcza głośne przypadki zaginięcia dzieci w Sankt Petersburgu i regionie przyległym. Pomysł ma też żarliwych przeciwników, którzy twierdzą, że jest to atak na prawa i wolności obywatelskie…” czytaj całość.

  Nie twierdzę, że w zaginięciu Madzi i jej śmierci, brali udział tylko Aktorzy, nie mniej,
  po Aktorsku zmanipulowano społeczeństwo i wprowadzono Zamęt w głowach, by
  między innymi, odsuwać od innych podstępnych działań satanistów w krawatach, np.:
  http://www.proroctwa.com/USA-i-Polska.htm wprowadzenie Totalitaryzmu

 12. Pod artykułem Znaleziono ciało Magdy z dnia 4 lutego 2o12 Napisałem:
  „W mediach to biedne dziecko już nie jest newsem. W tej chwili widzowie mają rozważać temat Rutkowski kontra Policja. A więc mamy Nowy Temat do dyskusji i pewnie będzie się to wałkować jeszcze tydzień z udziałem psychiatrów, psychologów, kryminologów i polityków.
  „bydło przecież trzeba czymś zając”…

  No i cóż dokładnie tak się dzieje. Zatem wniosek jest prosty – rząd, który nie reprezentuje ludzi w tym kraju, lecz „plemię wężowe” syjonistów, ma w ten sposób wolne pole aby realizować cele, które ostatecznie zrujnują nasze życie w tym kraju.
  A ludzie… niech tam spekulują i emocjonują się śmiercią niewinnego dziecka i konfliktem Rutkowski kontra policja.

  Wspomniałem o nowelizacji ustawy o NIK. Przecież to jest już horror. A ustawa wejdzie w życie w czerwcu. Nikt o tym teraz nie mówi ale potem już będzie za późno.

  I znowu Tusk kpiąc sobie z ludzi powie, że internauci czy inne grupy nie wykazali się „refleksem”.

  Oczywiście w zanadrzu pewnie mają jeszcze jakieś „mocniejsze petardy” ale żeby to dało efekt to „bydło” czyli nas trzeba uśpić, zająć czymś ich mózgi: …” bo może „fluor” tak nie działa jak przewidywano, a może jako „bydło” zdążyliśmy się już uodpornić”.

  • Toż to kolczyk, a nie żadna słuchawka… Wygląda dziwnie, to prawda. Ale ludzie są różni, ocenianie nieznajomego człowieka pod tym kątem nie ma sensu. Są inne poszlaki.

 13. POWIEM WPROST CZY UWIERZYLIŚCIE W WERSJE RZĄDOWĄ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ ???
  OTÓŻ TO!!
  JESTEŚCIE OBŁUDNI!!!
  Już zapomnieliście ten cały cyrk: komisja millera, komisja MAK, dezinformacja dziennikarska pod dyktando sprzymierzonych mediów !!!
  TERAZ mówicie, że gra aktorska w mediach jest nie możliwa!! hahahahahha
  Ale odpowiedzcie szczerze??
  Gdzie była by trudność w takiej operacji, SKORO SMOLEŃSK SIE UDAŁ i wersja rządowa została zatwierdzona jako jedyna prawda!!
  oJ JESTEŚCIE SŁABYMI ANALIZATORAMI!
  Moim zdaniem jesteście słabymi wojownikami ANTY-NWO !!
  Wierzycie tylko wtedy, gdy np. w sprawie Smoleńska – takich wojownikow AntyNWO jak wy jest pełno, mają podobne myślenie do was – dlatego wierzycie w swoja teorie bo i inni wierzą
  Natomiast, gdy sami macie wrażenie, że coś tu nie gra odrzucacie to – WOLICIE MATRIX!! HAHAHAHA nomalnie śmiech pseudo „uświadomieni”, którzy muszą mieć swojego „antyNWOwskiego góru”, wtedy zaakceptuja teorie spiskową.
  Nie róznicie sie nieczym innym niż przykłady w których mówi sie o ludziach nieświadomych „stado baranów” sami nimi jesteście, BO IDZIECIE ZA WIEKSZOŚCIĄ GŁOSÓW !!
  I na tym polega problem

 14. Oszołomstwo czy radykalizm nie służą niczemu dobremu. Panowie skupcie się na faktach i z tego co jest wiadome starajmy się wysnuć logiczne wnioski. Polska to nie USA, fikcyjna rodzina z fikcyjnym dzieckiem raczej by nie przeszła. Co sąsiedzi też fikcyjni, Sosnowiec fikcyjny? W USA to można na tak wielkim terenie gdzieś na pustyni w Nevadzie nawet fikcyjne miasto stworzyć, ale w Polsce. Ja twierdzę, że wątki sekciarskie są dość prawdopodobne, ci iluminaci od biedy też. Wiecie są takie teorie, że my wszyscy i cały nasz świat to projekcja. Ludzie wymyślają różne rzeczy.

  • Pseudodziennikarska szmata menda-Zaleska uczy byłego zomowca etyki. Takie rzeczy tylko w TVNie.

 15. Tymczasem pojutrze cała masa protestów w Warszawie, między innymi manifestacje kibiców Legii i Wisły. Media już dziś z radosnym niepokojem obwieszczały, że „będzie się działo”. Być może jest tak, że nie wyszła prowokacja na meczu (bo meczu nie będzie), więc ktoś próbuje sobie powetować straty na ulicy. A może to właśnie tak miało wyglądać? Zobaczymy co z tego będzie.

  Wspomnę jedynie, że w sobotę przypada 11.02.

 16. Rad, jestem z Sosnowca, często wchodzę na ten blog choć mało się udzielam ale go lubię bo jest bardziej jakby to powiedzieć „luzacki” a w dzisiejszych czasach to chyba nam tego potrzeba żeby nie zwariować. Na temat Madzi nie będę się wypowiadać bo jest to niewątpliwie smutna sprawa to po pierwsze, po drugie pracuję w instytucji, w której wypowiadanie się nie POprawnie jest głęboko nie na miejscu:( Jedynie co mogę napisać dla pocieszenia to to, że normalni ludzie w tych instytucjach (czyt: temida itp) myślą jak Wy ale jest ich mało. Jestem tym małym robaczkiem, urzędnikiem który chodzi codziennie do pracy ale nienawidzi tych „panów” i ich słów po zwycięstwie PO (cyt: wygraliśmy) Zeby ich ch. strzelił! – dopisek mój .Pozdrawiam

 17. Norweskie ministerstwo potwierdza, dzieci są państwowe – artykuł

  http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/316-norweskie-ministerstwo-potwierdza-dzieci-sa-panstwowe.html

  „Władze norweskie są gotowe zadać kolejny cios instytucji tradycyjnej rodziny. Ministerstwo Rodziny, Dzieci i Spraw Socjalnych przygotowało raport, w którym proponuje się wprowadzenie w tym kraju nowych kryteriów oceny dobrego samopoczucia dzieci. Główne tezy zakładają ponad to, że biologiczni rodzice nie mają już priorytetu w wychowaniu własnych dzieci i w wypadku odkrycia, że dziecko jest niezadowolone, będzie ono usuwane z takiej rodziny…”

  seler – czyli można porywać i mordować, bo będą „własnością” satanistów…
  narazie tych w „majestacie prawa”, a później przekaże się te dzieci „potrzebującym”, …po cichu.

  • Wiadomo nie od dzisiaj iż dzieciaka chowanego w sierocińcu można lepiej wychować w duchu obowiązującej ideologii. O to właśnie chodzi, wywołanie traumatycznego przeżycia, by wzorem badań MK ULTRA, wychować kolejnego systemowego cyborga gotowego na rozkaz i bez wahania walczyć o dobro swojego fuhrera.

   To co oni wprowadzają teraz świat już przerabiał kilka tysięcy lat temu. Jak widać politycy to naprawdę podszyci judaszostwem debile.

 18. ministerstwo rodziny i czegoś tam jeszcze o matko; istnienie takiego czegoś samo w sobie jest już paranoją

 19. Finał tej zabawy w kotka i myszkę będzie taki, że zrobią z niej wariatkę… Uniknie kary… Wyprowadzą się i… zaczną „nowe” życie z dala od zgiełku, od mediów itd.

 20. Teraz hieny medialne czekają na pogrzeb i przez następny tydzień wszystkie tuskomatołkowe media będą Nas raczyły „relacjami”… Żenujące przedstawienie trwa… Wszak celem jest chipowanie i wytworzenie sztucznego strachu… A wszystko w interesie Naszego (a raczej Naszych dzieci) bezpieczeństwa.

 21. „Detektyw” Rutkowski właśnie obwieścił, że poinformował Katarzynę Waśniewską i jej męża, Bartłomieja Waśniewskiego, że jest im w stanie pomóc czy raczej zorganizować im nowe życie…. Za kradzież kostki masła czy bułki siedzi się kilka lat… Za zabicie dziecka… ma się „gwarancję” „nowego życia”… Coraz bliżej w tej grze jesteśmy Game Over. Gra powoli dobiega końca i aktorzy powoli zejdą ze sceny czy raczej do „podziemia”… jakim będzie własnie to proponowane przez tego „detektywa R.” „nowe życie”. Jeszcze tylko za kilka dni będzie kolejna medialna szopka… Wszak dziecko będzie miało chrześcijański pogrzeb… rodzice to przykładni katolicy… :P

  • Dana, tak właśnie jest. Zresztą od początku było to wiadomo, każda sytuacja od początku nosi znamiona tego czym jest i ludzie, którzy nie zatracili wyższego poziomu postrzegania w dzieciństwie wiedzą o co chodzi.
   PS. Dlaczego zniknęła opcja komentowania postów na plus lub minus?

 22. Kto jest mądry ten uwierzył, prawda była prawdą bez „ą” i „ę”

  wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Rutkowski-zalatwie-rodzicom-Madzi-nowe-zycie,wid,14246404,wiadomosc.html

Możliwość komentowania jest wyłączona.