Mentalność tajnych stowarzyszeń

 

Nie chodzi o to że są tacy genialni. Jest wręcz przeciwnie. Przyciągają przeciętniaków którzy mają za mało talentu i energii by samemu osiągnąć sukces. Muszą sprzedać swoją duszę by zyskać przewagę.

 

Richard Evans (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu. Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a z nim ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni –  Objawienia 17:13

Zagadką „Illuminati” jest to jak taka duża organizacja wogóle działa, skoro nie można jej znalezć w żadnej książce telefonicznej.

„Illuminati” to stan umysłu. Ci którzy dali się zwieść temu fenomenowi nazywają to wyzwoleniem i „oświeceniem”. Tak naprawdę jest to chęć zostania bogiem (szukanie potęgi) zamiast służenia Bogu – zastępują tym marzeniem swoje sumienie.

Tajne stowarzyszenia sprzyjają antyspołecznym anomaliom, przyciągając do siebie ludzi o psychopatycznej naturze. Ponieważ chęć bycia bogiem jest tematem tabu w zdrowych społeczeństwach, kryminalna elita zmuszona jest tworzyć tajne stowarzyszenia.

Tajne stowarzyszenia są „naturalnym” fenomenem w historii ludzkich cywilizacji. Wszystkie mają identyczne funkcje i strukturę, ten sam powód do istnienia. Są SPISKIEM stworzonym w celu zyskania przewagi nad resztą społeczeństwa.

Przyciągają indywidualne jednostki dając im władzę nad „profanami”, w zamian za usługiwanie potężniejszym „bogom” na wyższych szczeblach stowarzyszeń.

To jest esencja sadomasochizmu. Wszystko czego podejmą się ci ludzie zakończy się jakąś wygraną – it’s win-win– profity przyjdą zawsze, tak jak przy prowadzeniu kasyna. Nie chodzi o to że są tacy genialni. Jest wręcz przeciwnie. Przyciągają przeciętniaków którzy mają za mało talentu i przebojowości by osiągnąć sukces. Muszą sprzedać swoją duszę by zyskać przewagę.

Francuzi i Niemcy znają szczegółową historię masonerii i Illuminati ponieważ byli głównymi graczami na szachownicy światowej polityki i rewolucji. Nie używają już terminu „Illuminati” dla potrzeb opisania tego o czym mówimy dzisiaj w Ameryce. Dzisiaj używają terminu Globalna Synarchia.

Ujmując to prościej, synarchia oznacza „wspólne rządy”. Termin ten został spopularyzowany przez XIX-wiecznego stratega rewolucyjnego i specjalistę od inżynierii społecznej Alexandra Saint-Yves d’Alveydra (1842-1909).  Sam był członkiem okultystycznych tajnych stowarzyszeń, który spisał plan stworzenia rządu światowego – rządzonego oczywiście przez członków tajnej elity.

W czasach rządów Blaira, brytyjscy analitycy konspiracji zauważyli że Unia Europejska i globalizm zaczynają przypominać synarchię (synarchizm) opisywany przez Saint-Yvesa. Opisywał on Europę Federalną, międzynarodową strukturę zbudowaną na wzór korporacji,  z współpracującymi ze sobą departamentami- naukowym, politycznym, wojskowym, ekonomicznym, edukacyjnym, rozrywkowym (kontrola umysłu) i duchowym (wewnętrznej świątyni okultystycznego kapłaństwa, przewodzącemu fasadowym religiom). Te niewybierane przez obywateli departamenty operować miały w ukryciu, w cieniu oficjalnych rad administracyjnych.

CZARNA MAGIA

Każdy poważny adept czarnej magii wie że nie można „zmusić” autobusu do przejechania człowieka, można jednak tak wpłynąć na umysł człowieka by ten sam wszedł pod autobus. Magia Illuminati musi pracować nad ludzką percepcją a jej celem jest wpływanie na wolną wolę i wybory człowieka.

Demony nie mogą same z siebie poruszać materią na planie fizycznym. Muszą manipulować ludzmi aby ci zrobili to za nich, potrzebują przyzwolenia swoich obiektów/ofiar.

Są dwa rodzaje magii. Jednym z nich jest oszukiwanie umysłu: tworzenie sieci iluzji wpływającej na zmysły. Magia wpływa na to co widzimy i słyszymy. Dla przykładu 11 września – jedni widzieli oczywistą scenę kontrolowanego wyburzenia blizniaczych wież, zgodną z prawami fizyki, drudzy natomiast widzieli budynki zniszczone przez samoloty porwane przez islamskich terrorystów. Nieważne że kompletne zawalenie się obu wież spowodowane uderzeniem samolotów przeczy prawom fizyki. To była operacja psy-op.

Kolejnym rodzajem magii jest duchowe zwiedzenie. Aby zadziałało, obiekt-cel musi dać swoje przyzwolenie.

Wyjaśnienie dla tego stanu rzeczy znajdujemy w napisanym przez św. Pawła 2 Liście do Tesaloniczan:

A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,  i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.

(…)

Posiadamy wolną wolę. Każdy mężczyzna i kobieta ma wolną wolę, każde z nas może odrzucić „bestię” znajdującą się w środku. Gdy bestia zaczyna się rozwijać, dopiero po wielu latach ciągłego ulegania, życia w grzechu, pobłażania, możemy uświadomić sobie że wpadliśmy w pułapkę a diabeł zbiera swą należność.

Nikt nie żyje wiecznie w ciele, dusza jest nieśmiertelna. Pełne odrzucenie „bestii” i ukorzenie się przed tym co naprawdę Święte, przepędza zaszczepioną w nas ciemność i nieczystość które działają jak bariery odcinające nas od Ducha Świętego. Pisze z własnego doświadczenia.

„Kto” lub „kim” są illuminaci – być może jest to złe pytanie. Bardziej trafne brzmi „Czy ja służę illuminatom”?

___________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Francuski historyk demaskuje masonerię

 

Reklamy

5 comments on “Mentalność tajnych stowarzyszeń

 1. Dobre pytanie: Czy ja służę illuminatom?

  Słuchasz bezkrytycznie muzyki?.. wieszasz na ścianach plakaty „słynnych” <>? pasjonujesz się: filmami?.. ‚kulturą’?… ekologią?..
  Angażujesz się w różnego rodzaju ruchy popkultury, czy subkultury? New Age? Hare..Hare i jeszcze tam jakaś „wyższa” świadomość..?
  Chcesz mieć lepszą limuzynę?, dobrą posadę? pasuje ci syndrom „szczura”? domek z szczęśliwą rodziną i psem? a w międzyczasie w chwili głodu zjesz ‚Marsa’, Lion’, ‚Danio’ i jeszcze tam jakieś badziewie?
  Pasuje ci model życia przedstawiony w filmach, reklamach i w całym tym TV ścieku?
  Albo obchodzisz bezmyślnie z góry wyreżyserowane święta, państwowe i religijne?

  TO SŁUŻYSZ ILLUMINATOM! Jesteś kotletem na ich stole.

  Ludzie na ogół szybko dostrzegają hipokryzję w polityce, ale niestety już jest gorzej jeśli chodzi o religię.
  W zasadzie każda religia zbudowana jest na masońskim schemacie piramidalnego systemu władzy nad jednostką. Owszem instytucje religijne różnią się doktryną w większy lub mniejszym stopniu. Jednak „pionowa” hierarchia władzy nad profanatami, która narzuca wszystko „od góry” i wymusza bezwzględne posłuszeństwo nie poczuwając się do jakichkolwiek wyjaśnień i czyniąc zarazem z ludzi konformistów, (prostaków) – „Nie ma nic wspólnego z władzą Jezusa Chrystusa i Boga”.

  Jezus przed swoim odejściem wypowiedział w modlitwie do Ojca słowa, które są chyba „najważniejsze” gdyż był to ostatni moment, chwila dramatyczna, kiedy jeszcze uczniowie mogli coś wprost od niego usłyszeć.

  „Dopóki byłem z nimi na świecie, zachowywałem w imieniu twoim tych, których mi dałeś, i strzegłem, i żaden z nich „nie zginął”, prócz syna zatracenia, by się wypełniło Pismo. Ale teraz do Ciebie idę i mówię to na świecie, aby mieli w sobie moją radość w pełni. Ja dałem im słowo twoje, a świat ich znienawidził,……..”ponieważ nie są ze świata….. jak i Ja nie jestem ze świata”. …..Nie są ze świata jak i Ja nie jestem ze świata……. – Jana 17: 12 – 16

 2. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

 3. Ratzinger i Kissinger – dwaj przyjaciele z boiska ? – nie, z Babilonii
  Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Józef Ratzinger cywilem! Ale kim jest naprawdę? Jaką ma rolę do odegrania?

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/06/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-jozef-ratzinger-cywilem-ale-kim-jest-naprawde-jaka-ma-role-do-odegrania/

  czytaj artykuł plus komentarze
  oraz
  Spotkanie Kissingera z Putinem przed ustawioną III Wojną Światową

  http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/287-spotkanie-kissingera-z-putinem-przed-ustawion-iii-wojn-wiatow.html#comment-1315

  Jak to się nazywa ? – aa, …SynArchia – „wspólne rządy”… Są tacy, co powiedzą, że
  to nieprawda, że to „złudzenie optyczne”, a seler pluje na KrK… czyli na
  Kult religijnych Kłamstw, niewinnie zwanym „świętym, powszechnym, apostolskim
  kościołem rzymsko katolickim”. Inna nazwa tej religii – Judaistyczny Kabalizm Katolicki w wersji odrodzonego Imperium Rzymskiego pod postacią Faryzejskiego Faraonizmu… czyli, nieźle zamaskowany Fałsz Judaszowski.
  Legion Nazw tego samego demona z Okiem Obłudy, pod nazwą „O-święcenie”.
  I jeszcze ten Tauber – krzyż T narzędzie zbrodni Jezusa….a Słowo zamknięto w Tabernakulum.

Możliwość komentowania jest wyłączona.