Znaleziono ciało Magdy

 

Zródło: Interia

Miejsce ukrycia zwłok półrocznej Magdy z Sosnowca/fot. Andrzej Grygiel /PAP

Miejsce ukrycia zwłok półrocznej Magdy z Sosnowca/fot. Andrzej Grygiel /PAP

Ciało Magdy znaleziono w zrujnowanym budynku w kompleksie parkowym przy ul. Żeromskiego, przy torach kolejowych za halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, około 1,5 km od miejsca, które wskazała wcześniej matka detektywowi Rutkowskiemu, jako prawdopodobne miejsce ukrycia zwłok dziecka.

Ciało było zawinięte w kocyk – ten sam, który pokazywano na plakatach, rozwieszanych w Sosnowcu po zaginięciu dziewczynki.

– Ciało znajdowało się w załomie ceglanego muru, pozostałości po zabudowaniach infrastruktury kolejowej. Było przykryte m.in. śniegiem, liśćmi, kamieniami, fragmentami gruzu – relacjonował rzecznik policji.

 Wskazała policji, gdzie ukryła ciało

Miejsce ukrycia zwłok dziecka wyjawiła policjantom matka dziewczynki Katarzyna W. Kobieta powiedziała o tym funkcjonariuszom w piątek wieczorem w spokojnej rozmowie, później przyjechała z policjantami we wskazane miejsce i pokazała, gdzie dokładnie znajduje się ciało. Przyznała, że wskazując wcześniej prywatnemu detektywowi inne miejsce nie mówiła prawdy. Nie wytłumaczyła, dlaczego kłamała.

*  *  *

Komentarz Radtrapa:

Wcześniej przeszukiwano teren przy rzece i nie znaleziono niczego dziwnego. Wczoraj pojawił się ten dziwny pakunek -„manekin” wzięty za ciało dziecka i to w miejscu do którego zaprowadziła ludzi Rutkowskiego i policje matka dziewczynki. Wiedziała gdzie ich prowadzi i co mają znalezć.

O co w tym chodzi? Przecież ten wczorajszy medialny happening w żaden sposób nie oddalił od niej (i prawdopodobnych pomocników/pomocnika) widma kary.

____________________________________________________________

Komentarz Hectora (nadesłane mailem):

Im więcej rzeczy wypływa w tej sprawie, tym bardziej twierdzę, że był to bardzo ważny rytuał. Po pierwsze Rutkowski, który pojawił się nagle, do tego przejmuje całą sprawę. I na nim w 70% skupia się uwaga publiczna. Po raz kolejny wyjmuje się „autorytet”, podobnie z Owsiakiem. Gdy pojawia się problem, wyciąga się pacynkę, która przekonuje Kowalskiego, że jest tak i tak, a nie jak się każdy zdrowo myślący inteligentny człowiek rozumie. (…)

Krótko mówiąc, wg mnie, jesteśmy świadkami chaotycznego, ale dobrze prowadzonego przedstawienia telewizyjnego. Zwykłemu Kowalskiemu wystarczy informacja, że „matka zabiła, schowała zwłoki dziecka, przyznała się, pójdzie siedzie”. Do pełnej satysfakcji nie zabrakło też publicznego jej linczu i skazania na 25 lat zanim w ogóle zwłoki tej dziewczynki zostały odnalezione.

No właśnie, a propos zwłok. Jestem przekonany, że były za granicą (detektyw wskazuje Niemcy, ja mówię Włochy). Detektyw Rutkowski został po prostu wynajęty przez „górę”, żeby zatuszować całą sprawę i odsunąć jakiekolwiek inne hipotezy w cień. (…)

zwłoki znaleziono ok. północy z 2 na 3 lutego. Tak jak przewidywałem w poprzednim mejlu. Za dużo tych zbiegów okoliczności. Rutkowski powiedział w mediach o tym że trop prowadzi do Niemiec na drugi dzień po moim ostatnim mejlu, w którym napisałem Ci o kierunku na Włochy. Zauważ też, że policja nie jest przekonana co do wersji Rutkowskiego, wręcz wątpią w nią.
Poczekajmy na jutrzejszą sekcję zwłok.

 

Reklamy

32 comments on “Znaleziono ciało Magdy

 1. Magda nie żyje i wszystko wskazuje na to że została zamordowana. Słyszałem, że po konferencji prasowej „matka” z „mężem” udali się do kina na film z gatunku – Horror, żeby odreagować konferencję. Moim zdaniem to psychopaci i kto wie czy nie śmierdzi tu satanizmem. Ale to tylko hipoteza.

  Za to w mediach biedne dziecko już nie jest newsem. W tej chwili widzowie mają rozważać temat konfliktu Rutkowski kontra Policja. A więc mamy NOWY TEMAT do dyskusji i pewnie będzie się to wałkować jeszcze z tydzień z udziałem psychiatrów, profesorów, kryminologów i wszelkiej maści fachowców. Jestem ciekaw co wymyślą na dalszą część tego miesiąca.

  „Bydło” przecież trzeba czymś zająć, żeby nie przeszkadzało, a raczej nie zorientowało się jaką rzeźnię im „polski” rząd chce zgotować.
  Np: Do sejmu trafiła nowela ustawy o NIK. Od czerwca ustawa ma obowiązywać i zakłada ona TOTALNĄ inwigilację na skalę taką, że ACTA to mały pryszcz w porównaniu z tym. Myślę że warto się tym zainteresować.

 2. jeśli media zadadzą te same pytania co Ty Rad, to będę „szczęśliwy”. Z naszej strony to i tak wszystko gdybanie, z tym, że 99% prawdy jest w tym, że dziecko posłużyło do okultystycznego rytuału, a wcale bym się nie zdziwił, gdyby sam rytuał był odprawiany na najwyższych szczeblach polskiej władzy

  • Nie wiem czy 99% to dobra ocena, ale zgadzam się z opinią wielu osób że wygląda to na szopke medialną, która wybuchła zaraz po sprawie ACTA i innych – prawie że jak na zamówienie. To nie wygląda na zwykłą sprawe porwania/wypadku/zabojstwa dziecka. Czegoś takiego jeszcze w PL chyba nie było.
   A cała ta symbolika i niedomówienia jeszcze bardziej to wszystko podgrzały.

  • Odnośnie rytuałów odprawianych przez polskie elity, polecam zapoznać się z tekstami Rafała Gawrońskiego. Twierdzi on m.in., że po nieudanej próbie zdjęcia krzyża z sali sejmowej, odprawiono tam „rytuał pentagramu”, a polscy żołnierze zabici w Afganistanie przed świętami zostali tak naprawdę złożeni w ofierze. Podkreślam jednak, że „dowody”, jakie prezentuje Gawroński są wyjątkowo mętne, dlatego wszystkie jego teksty powinno się traktować raczej jako ciekawostkę i na wszelki wypadek notować w pamięci.

 3. Ciekawe są odpowiedzi także na następujące pytania:
  – kiedy dziecko rzeczywiście zniknęło z domu, musiał to być co najmniej dzień, dwa przed szopką z porwaniem;
  – jaki był faktyczny powód „zniknięcia” (przypadkowa śmierć, porwanie, sprzedaż na ofiarę);
  – kto wymyślił i zorganizował ta cała szopkę z „porwaniem na spacerze”; jaki w tym udział miał mąż (który do czasu spaceru widzaił zywe dziecko jak i usilnie się starał mieć w tym czasie wiarygodne alibi) jak i jego rodzice ścisle kontrolujący poczynania „morderczyni”;
  – kto zaprosił Rutkowskiego by motał w śledztwie aż minie 2 luty (data satanistycznego święta), kogo on na prawdę kryje;
  – kto „poinformował” matkę o miejscu ukrycia najpierw fałszywych zwłok (kurtka nad rzeką) a później o prawdziwych („zsyp kolejowy”);
  – kim jest „przypadkowa sąsiadka” która znalazła matkę na nieuczęszczanej ścieżce po zainscenizowaniu „porwania Magdy”, kto ją wynajął do tej roli;
  – dlaczego na NK ojciec Madzi nazywa siebie per likaon (wilkołak).

  I tak najważniejsze jest pytanie – na co naprawdę to dziecko umarło i w jakim stanie są zwłoki. Bo to, że postanowiono za matkę Magdy, że to ona zostanie kozłem ofiarnym jest pewne. Wszystko pachnie tandetną, polską wersją Dziecka Rosemary.

  • ja się zastanawiam czy te postacie są autentyczne a dalsze pytania to tak jak piszesz…..

 4. Ale co to za kara? Śmiech na sali… Na chwilę obecną ma postawiony zarzut za który grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat. Za nieumyślne spowodowanie śmierci… chyba, że sekcja zwłok będzie podstawą do zmiany obecnego zarzutu z artykułu z 155 kk na 148 kk. A wtedy kara już jest zupełnie inna…

  • Warto dodać, że sekcja zwłok będzie miała miejsce dopiero, gdy ciało się „rozmrozi”. Jeżeli w śmierci Magdy udział mają jakieś osoby trzecie, to czasu na dopasowanie obrażeń do wersji matki było aż nadto. No i nadal pozostaje pytanie, jak to się stało, że po upadku z jednego metra dziecko było od razu martwe…

 5. Chodziło o szopkę medialną i to by właśnie ludzie nic nie rozumieli. Ciekawa rola jest tutaj Rutkowskiego, nie jest on już dedektywem (stracił licencję) i odegrał pożytecznego idiotę. Ktoś mu musiał zapłacić za te przedstawienie, bo wiedzieli że lubi media. Tylko pewnie sam nie wie, że brał udział w rytuale satanistycznym…

 6. jest to nie do ogarnięcia co się stało z Madzia śliczniutki aniołek zginoł pytanie tylko dla czego a w to ze był to nieszczęśliwy wypadek to nie wieże

 7. Oazowcy zasrani!!!
  Kościółkowi, a kurwy posunęli się do czegoś takiego?!
  Małe bezbronne i niewinne dziecko zostało tak potraktowane przez ich szatanistyczne i sekciarskie żądze!
  Wszystkie znaki wskazują na to, że była to ofiara.
  Zbieżność świąt,małe dziecko,kalendarz rytuałów no i ich sekciarskie zapędy…

  Nie jestem psycholem ale wystarczyło by mi 5 minut z każdym z nich i wyleczył bym ich z chorób psychicznych i rytuałów:)
  Były by to metody jakich dr. Mengele by się nie powstydził.
  To po prostu wkurwia, bo coraz to mniejsze dzieci są zabijane,gwałcone czy składane w ofiarach!

  PS. Rutkowski był w ZOMO

 8. Finał tej tragedii rodzi u mnie więcej pytań niż odpowiedzi. Po przeczytaniu
  wszystkich Waszych komentarzy i na podstawie moich dotychczasowych
  obserwacji zakłamywanej rzeczywistości, coraz bardziej jestem przekonany, że
  są Dwie Możliwości,
  1/ była to Prawdziwa Tragedia, którą użyto do programowania społeczeństwa,
  oraz do mataczenia faktami [zmyślonymi również] – aby osiągnąć pewien Cel,
  2/ była to od początku do końca Inscenizowana Tragedia – Mistyfikacja, Gra na
  emocjach i na niemożności potwierdzenia czegokolwiek – rodzaj Testu, na ile
  społeczeństwo Da Się Nabrać – również aby osiągnąć pewien Cel.

  Do takich wniosków skłonił mnie komentarz usera Son na stronie
  https://radtrap.wordpress.com/2012/02/03/mala-madzia-nie-zyje/

  Dlaczego ? – jest wiele prawdziwych tragedii, których zbytnio się nie nagłaśnia,
  bo nie można nimi swobodnie sterować i manipulować. Jest tylko wzmianka, często
  lakoniczna, jakiś „troskliwy” apel i pralka informacyjna jedzie dalej. Podobno
  na świecie znika [?] 83. dzieci dziennie, często bez śladu. Rytuały muszą być
  dobrze przygotowane, bezkarne, bez świadków, bez nagłośnienia [jeżeli rytuały].

  Inscenizowana Tragedia jest po to wyreżyserowana, aby tym Gorzej było dla
  prawdziwej Tragedii i ma spełnić swoje perfidne zamysły
  1/ programować Znieczulicę społeczną – kto później będzie reagował emocjonalnie,
  angażował się do poszukiwań, współczuł Naprawdę poszkodowanym rodzicom,
  podczas autentycznego porwania ? – wiele osób machnie ręką. I można porywać
  masowo bez zatrudniania setek osób i bez „pomocy” tzw. mediów.
  2/ wszystkie matki lub ojców „z góry” będzie się podejrzewać o kłamstwa
  w ukrywaniu „zbrodni”, których nie popełnili, gdy tak naprawdę porwane
  dzieci nie będą miały pomocy w odnalezieniu. Społeczeństwo to „łyknie”.
  3/ można zainscenizować każde pseudo wydarzenie światowe w ten sposób
  i ludzie uwierzą, będą debatować, a prawdy nie odkryją [może po latach…]
  4/ będzie „dobrowolna” zgoda na czipowanie – bo to niezbędna w takich
  sytuacjach [epatowanie i manipulowanie strachem] decyzja odpowiedzialnego
  społeczeństwa.
  5/ można upodlić w ten sposób rodzaj ludzki, matki i ojców, że nie są zdolni
  opiekować się własnymi dziećmi, są niebezpieczni dla własnych dzieci.
  6/ inscenizacją, która wywołuje emocje na szeroką skalę, odwraca się uwagę
  od jeszcze gorszych zbrodni, które się planuje dla Całego Narodu, ot… Perfidia.
  Inscenizacja jest szyderstwem z prawdziwej zbrodni – bo satanistów… „nie boli”
  i zbrodnia na kimś – jako taka – ich nie wzrusza. Przecież to tylko Gra, i nie
  giną aktorzy-oprawcy, co najwyżej „bydło” niczego nieświadome… Prawda ?

  Wiele jest rażących niedomówień w tej Tragedii – prawdziwej czy fałszywej –
  i dlatego jest ona Wymowna…. między Wierszami. Tak czy owak – Magdy żal.
  Nas – jako naród – nikt [oprócz Boga] nie będzie żałował – albowiem
  sataniści, prawdziwi czy aktorzy, nie mają ani sumienia, ani skrupułów.
  Nawet ta Szopka meNdialna jest swoistym rytuałem satanistycznych Kłamstw.
  Oto „świat” …przed zagładą. Prawda jest już dawno powalona na kolana, albo
  zakopana pod drzewem, albo leży pod murem przykryta liśćmi… Żal… i radość
  jednocześnie, że bliskie jest odkupienie wiernych Prawdzie.
  Kłamstwo nienawidzi Prawdy – i odwrotnie. Tylko, że Fałsz można „sTworzyć”,
  a Prawdy należy szukać, i przy niej Trwać, bo warto. Jest wieczna.

  • „i ma spełnić swoje perfidne zamysły: 1/ programować Znieczulicę społeczną” – w „cywilizowanej” Ameryce co jakiś czas odbywają się „badania” czy jedna osoba jest w stanie torturować inną (razić prądem) na rozkaz prowadzącego. Podobno rażony to aktor odgrywający przedstawienie którego celem jest zbadanie poziomu bezwarunkowego podporządkowania się rozkazom prowadzącego „przesłuchanie” (bo taka to ma najczęściej formę) przez pomagiera obsługującego maszynę rażąca prądem.

   W sprawie małej Madzi tez można zauważyć programowanie: Z jednej strony patrząc na wpisy na mainstreamowych portalach to 3/4 z nich domaga się czego? Najzwyczajniejszych średniowiecznych igrzysk czyli spalenia, poćwiartowania, uduszenia czy innego sposób pozbawienia życia matki za „zaistniałe medialne wydarzenie”. Jest to co mówisz – programowanie lemingów na okrucieństwo na rozkaz.

   Drugie programowanie jest subtelniejsze i bardziej długofalowe. Związane jest ono z odpowiedzialnością rodziców za dziecko, ich poziomem odpowiadania za nie. Za 3 Rzeszy kobiety miały dzieci tylko rodzić. Ich opieką później miały się zajmować wyselekcjonowane sierocińce – kodujące maluchy w jednej jedynie słusznej ideologii. Sprawa taka jak ta wraz z istniejącym w Polsce prawem może być wstępem do zabierania rodzicom dzieci pod dowolnie błahym powodem jeżeli tylko posiada ono odpowiednie DNA które może być użyte do odbudowania kolejnej Wielkiej Rzeszy. Pamiętasz na rysunkach masonów „małe dzieci w szarych płaszczach”? To właśnie te pokodowane dzieciaki – młodzieżówka kolejnej rzeszy.

 9. Jestem zniesmaczony i poirytowany tą całą sytuacją. Jak tak można nakłamać, nawymyślać… A tak współczułem tej rodzinie! Tak mi było żal! Owszem – dziecku nadal współczuję i jest mi go szczerze szkoda. Aktualna wersja wydarzeń nie przemawia do mnie w ogóle. Według mnie to kolejna bzdura. Nawet jeśli to był nieszczęśliwy wypadek i rzeczywiście dziecko wyślizgnęło jej się z rąk – to powinna mu pomóc. Wezwać pogotowie, cokolwiek. To byłaby normalna, naturalna reakcja. Ale zostawienie dziecka gdzieś na dworze? Zakopanie go? I taka bajka, w którą zaangażowana była policja, telewizja, cała Polska? Nie do pomyślenia. Chore. Ta kobieta musi mieć zaburzenia psychiczne. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że to ona zamordowała swoje dziecko. Wersja ze sprzedażą też jest dla mnie do przyjęcia. Jestem ciekawy, jak to się dalej potoczy.

 10. Matko boska,polowa z was wygląda na paranoików,bez postawne twierdzenia o rytuale satanistycznym,póki co nie ma śladów okultyzmu,a wy przedstawiacie śmieszne i niedorzeczne rzeczy

   • Lepiej mieć dziesięciu znajomych paranoików przez internet niż jednego lemingTV.

   • Telewizji nie oglądam,internet to moje jedynie źródło wiedzy,czerpie je z podobnych stron do tej,ale w pewnych kwestiach po prostu ludzie tu wyolbrzymili.

 11. INNY TEMAT, ALE WAŻNY:
  „UWAGA!

  To nie jest żart.

  W 2012 roku CIA zorganizuje ogromne zamachy terrorystyczne podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Zamachy posłużą jako pretekst do poszerzenia totalitaryzmu, powszechnej inwigilacji i ograniczenia praw człowieka. Posłużą także jako pretekst do napaści NATO na Iran, ponieważ każda wojna potrzebuje Casus belli usprawiedliwiającego mordy i grabieże. Zamachy mają, więc wywołać u społeczeństw zachodu szok i niedowierzanie, chęć odwetu i żądze krwi. Gdy nagle zginą dziesiątki tysięcy ludzi tłum nie zastanowi się czy wskazany przez media i polityków sprawca jest nim w rzeczywistości. W rzeczywistości zaś będzie to klasyczna operacja typu „False Flag”. Takimi operacjami były chociażby „Incydent mukdeński” z 1931 roku dający Japonii pretekst do zajęcia Mandżurii, czy też „Prowokacja gliwicka” z 1939 roku dająca Niemcom pretekst do ataku na Polskę. Taką operacją, choć rząd amerykański się do tego nigdy nie przyzna był też zamach 11 września 2001 na WTC i Pentagon będący pretekstem do podboju Afganistanu i Iraku. Niestety tego typu operacją będzie też tegoroczny atak terrorystyczny podczas wspomnianych imprez sportowych.

  Skąd wiemy o planowanych zamachach? Nie mamy, co prawda wglądu w proces decyzyjny CIA, mamy jednakże 6 przesłanek układających się w spójną całość:

  1) Pierwsza przesłanka to wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clappera. Od wielu lat wszelkie możliwe media syjonistyczne prowadzą permanentną akcję propagandową mającą na celu ukazanie Iranu jako Imperium Zła marzącego o zniszczeniu świata. Z medialną akcją propagandową sprzężone jest prowokacyjne zachowanie syjonistycznych polityków USA i Izraela, którzy każdego dnia swoimi wypowiedziami jak i wydawanymi dyspozycjami starają się przygotować ludzi do wojny z Iranem. W nagonce na Iran stosowane są wszelkie środki od zaliczenia tego kraju do „osi zła” przez prezydenta Busha po zabójstwa irańskich naukowców i naloty dronów. Najnowszą odsłoną tej propagandowo-terrorystycznej kampanii jest właśnie wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clapera twierdzącego, iż Iran jest gotowy „do sponsorowania przyszłych ataków w USA lub przeciw naszym interesom za granicą” Powyższa wypowiedź zawiera dwie informacje. Po pierwsze świadczy o tym, że syjonistyczny reżim USA zamierza rzeczywiście zorganizować operacje False Flag dla rozpoczęcia wojny z Iranem. Po drugie ów sfingowany zamach będzie miał miejsce poza granicami USA.
  2) Druga przesłanka to kreowany w mainstreamowych mediach i bezmyślnie powtarzany za nimi w mediach niszowych mit końca kalendarza majów w 2012 roku. Oczywiście jest to bzdura, oczywiście żadnego końca świata, nowej ery, przebudzenia i tym podobnych rzeczy nie będzie. W całej promocji tej daty chodzi tylko i wyłącznie o mentalne przygotowanie ludzi do nagłych zmian systemowych, zmian w organizacji społecznej i trybie życia. Cała wieloletnia kampania kreowania mitu 2012 roku ma za zadanie zminimalizować szok związany z tegorocznymi jak najbardziej przyziemnymi wydarzeniami- zamachem i zamordyzmem
  3) Trzecia przesłanka to podpisana 31.12.2011 roku przez Baracka Obamę totalitarna ustawa „National Defense Authorization Act” określająca całe terytorium USA jako pole bitwy co pozwala US Army na aresztowanie obywateli USA w ich własnych domach, bez nakazów ani procesów. A także wprowadzanie porozumienia ACTA cenzurującego internet. Natężenie totalitarnych ustaw w ostatnim czasie sprawia wrażenie zabezpieczenia się syjonistycznych „elit” przed protestami społecznymi wynikającymi z nadchodzących wydarzeń.
  4) Czwarta, piąta i szósta przesłanka dotyczą sfery symboliki. Syjoniści bowiem jako organizacja na poły okultystyczna przywiązującą do niej ogromne znaczenie. Przed atakiem na WTC w hollywodzich filmach i serialach pojawiło się mnóstwo zapowiedzi nadchodzącego ataku. Niestety zapowiedzi te zostały dostrzeżone dopiero po fakcie a i to przez niewielki procent społeczeństw. Pierwsza przesłanka z symboliki to logo XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie. http://rpgrecords.com/wp-content/uploads/2011/02/2012-olympics-logo-1.jpg Już w 2007 roku, kiedy owe logo ujrzało światło dzienne ludzie na świecie dopatrywali w rzekomych cyfrach 2012 napisu ZION, po angielsku SYJON. Rzeczywiście znajdujący się pośrodku loga kwadrat nie ma żadnego związku z rzekomymi cyframi ma natomiast zastosowanie jako kropka nad i w wyrazie ZION
  5) Druga przesłanka z symboliki to wydane w 1996 roku Karty Iluminatów przedstawiające kolejne wydarzenia prowadzące do wprowadzenia New Word Order. Karta przedstawiająca atak na WTC już się wydarzyła, karta przedstawiająca atak na Pentagon także, karta o tytule „Kill for Peace” także, to właśnie w ramach „Wojny o Pokój” wymordowano miliony ludzi w Afganistanie, Iraku i Libii. Karta, która wydarzy się teraz to „Combined Disasters”. http://i42.tinypic.com/oh4dxe.jpg Przedstawia ona walącą się kamienną wieże zegarową przypominającą zarówno symbol Londynu – Big Ben, jak i symbol Warszawy – Pałac Kultury i Nauki. Ludzie uciekający przed kulą ognia prezentują różne typy rasowe, co albo symbolizuje wielokulturowe miasto albo międzynarodową imprezę. Być może jedno i drugie. Kolory ubrań uciekających osób są takie same jak kolory 5 obręczy symbolu igrzysk olimpijskich. http://i41.tinypic.com/ehikm.jpg Wszystkie te kolory pojawiają się także w logo Euro 2012. http://i39.tinypic.com/10r2vqv.jpg Czy to przypadek, że logo mistrzostw w Polsce i na Ukrainie jest stylizowane na kwiat z piłką zamiast pąku, czy tez może specjalnie ma taką formę, aby „wcisnąć” do logo imprezy kolor zielony i czarny? Uważamy, że to drugie.
  6) Trzecia przesłanka z symboliki to okrągła liczba XXX. Podczas X Olimpiady w 1932 roku miał miejsce Wielki Kryzys, który pozwali bankom syjonistów wchłonąć mniejsze banki gojów. To także Wielki Kryzys wyniósł do władzy Adolfa Hitlera i NSDAP, których głupia polityka oparta o bezmyślne ludobójstwo, skończyła się budową państwa Izrael na palestyńskiej ziemi oraz powszechnym zakazem krytyki syjonistów jako przejawem „antysemityzmu”. Podczas XX Olimpiady w 1972 roku Palestyńczycy z organizacji „Czarny Wrzesień” zamordowali 11 izraelskich sportowców, co pozwoliło Izraelowi na dalsze represje w okupowanej Palestynie w ramach odwetu i „prewencji”. W tym zaś roku przypada XXX Olimpiada…

  Co należy czynić? Przede wszystkim nie należy panikować. Nie popełniajcie samobójstwa, nie wyzbywajcie się majątku. Zachowajcie żelazne nerwy i zastosujcie się do poniższych rad:

  – Skopiujcie ten tekst i wklejajcie wszędzie gdzie się da. Na swoje blogi, na wszystkie fora, pod wszystkimi artykułami, prześlijcie wszystkim znajomym. Poruszajcie też temat nadchodzącego zamachu w świecie realnym. Róbcie wszystko, aby uświadomić niebezpieczeństwo jak największej grupie ludzi.
  – Jeśli macie taką możliwość pikietujcie w wolnym czasie pod ambasadami i konsulatami USA i Izraela. Skandując „WIEMY O ZAMACHU” Być może, jeśli protest będzie masowy syjoniści zrewidują plany bądź też ograniczą skale aktu terrorystycznego.
  – Jeśli atak nastąpi a media, służby i politycy zaczną oskarżać Iran. Domagajcie się prawdy.
  – Jeśli możecie zróbcie zapas konserw na parę tygodni. Nie wiadomo, jaki chaos może zapanować w gospodarce po atakach. Pamiętajcie przezorny zawsze ubezpieczony.
  – Jeśli macie bilety na stadiony, nie idźcie na nie! Przebolejcie zmarnowanie pieniędzy. Nie wiadomo, którego dnia i na którym stadionie będzie atak. Być może właśnie na zawodach, na które macie bilet.
  – Jeśli mieszkacie w Londynie bądź też miastach organizatorach Euro, starajcie się w czasie wspomnianych imprez przebywać jak najwięcej poza miastem. Jeśli nie macie takiej możliwości przebywajcie jak najwięcej w domu. Iran to kraj ponad 2 razy ludniejszy od Afganistanu czy Iraku. Nieporównanie bardziej cywilizowany i bogatszy. Tak, więc aby wywołać w społeczeństwach zachodu żądze ataku na ten kraj, tegoroczny zamach musi być naprawdę potężny. To nie będzie ani zamach pokroju bomby w Mińskim metrze z 2011 roku, ani zamach pokroju bomby w Londyńskim autobusie w 2005 roku. Tegoroczny zamach będzie nawet większy od tego z 11 września 2001 roku. Być może zostanie użyta broń masowego rażenia. W 1997 roku generał Aleksander Lebiedź podał informację, że w rosyjskich magazynach jądrowych brakuje około 100 przenośnych bomb walizkowych. Najpewniej ich wcale nie brakuje. Najprawdopodobniej są one wciąż w posiadaniu kontrolowanego przez syjonistów KGB, bądź część z nich została przekazana bratnim CIA i Mossadowi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienione służby użyły ich a winę zrzuciły na Iran zarzucając mu kupno tego typu broni wiele lat temu na czarnym rynku.

  Nie chcemy was straszyć, nie chcemy narzucać wam żadnych poglądów ani zmuszać do jakichkolwiek działań. Na spokojnie przemyślcie wszystko, co jest powyżej napisane i samodzielnie oceńcie czy mamy racje czy też jesteśmy wariatami.”
  BĄDŹCIE CZUJNI!!!

  • Ja to się obawiam, iż przy okazji anty-irańskiej prowokacji nie poszedł rzeczywisty nuklearny atak na Rosję i Chiny. Taki wyprzedzający atak jak to zakłamańcy z ussa mają wpisany w „swoją” doktrynę wojenną.

   Na razie jest oczekiwanie globalnych bandziorów na pokojowe, poprzez manipulacje wyborcze, położenie łapy na rosyjskim arsenale atomowym. W tym celu jak i w innych miejscach wykorzystują debili do wzniecania zamieszek. Ale należy mieć na uwadze dokonanie nieprzypadkowego skoordynowanego ataku w trakcie pokazywania ynteligentnym masom „NWOskiego show” typu atak kosmitów. Rozwalenie Rosji i Chin przy niskich stratach własnych usunie kolejną ostatnia przeszkodę przed stanowieniem satanistycznych rządów na Ziemi. A sprzęt patrząc po masowym występowaniu „dziwnych dźwięków” już jest pokalibrowany.

   Armia USA z Europy jest wycofywana bo wiadomo iż po trafieniu czymkolwiek w Rosję 10 minut później koszary gdzie stacjonuje będą odparowane nuklearnym grzybkiem-odpowiedzią więc „wycofanie” jest tylko ograniczaniem strat w wojsku w pierwszej wymianie ciosów które pewnie nastąpi z okazji zapadnięcia kolejnego satanistycznego terminu w kalendarzu. A jest ich jak wiadomo jeszcze całą masa przed 12.12 2012.

   I ciekawostka do tematu:
   http://wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/zyrinowski-wojna-rozpocznie-sie-w-czerwcu-2012-rok,1,5017964,wiadomosc.html

   • Powodów jest wiele i bez tego. To tylko kolejny dowód na to, że jesteśmy syjonistyczno-globalistycznym pieskiem na krótkim łańcuchu.

 12. Ogladajac ten program i te zalosne placze pseudo-matki powiedzialem ze to co ona robi to kabaret , albo dziecko sprzedala albo zabila , innej opcii nie ma i mam na to swiadkow , a Wszyscy placza pomocy !!, bla,bla, smarkula zrobila Was w balona !!!

 13. Uuuuu… to dopiero będzie jazda bez trzymanki gołą du… po nieheblowanej desce. Już nie mogę się doczekać tych imprez… masowej zagłady. I oczywiście… media będą mieć też w ten czas swoje „igrzyska” w których będą kontynuować ogłupianie do potęgi wyj… w kosmos. Dzięki za wiadomość. Rozsyłam pocztą i wklejam na różne fora i strony… czym więcej osób wie tym mniejsze straty.

 14. Pingback: Bardzo niepokojący komentarz. | Warszawa informacje

 15. Czyli „Areny” już przygotowane, wszystko dopięte na ostatni guzik, a więc IGRZYSKA CZAS ZACZĄĆ.

  …biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele…. Objawienie 12: 12

 16. Sukinsyny, ze mną tak łatwo nie wygrają. O ile zginę, będę tych mordeców nawiedzał jako duch. Nie żartuję.

 17. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym 2 lutym? W innym artykule o Madzi też Rad napisałeś coś takiego „Tylko czemu ciało znaleźli 2 lutego? Mogli je znaleźć w inny dzień i byłby spokój” To o co chodzi z tą datą? Ona jest jakaś wyjątkowa?

 18. W Polsce i Ukrainie nie może być zbyt wielkich zamachów lub też muszą być sfingowane w taki sposób, żeby ludzie nie bali się jechać na olimpiadę w Londynie. W innym przypadku mniej ludzi odwiedzi Anglię… Może u nas będzie się rozpylało trujące substancje (wirusy ect.), które będą aktywowane w Londynie?

 19. Censored . Hackers, Population Reduction, Epidemic, Vatican City ,MESJAH , WORLD WAR THREE , Plague of demons..( ta najbarzdiej chyba pozkazuje od kogo to wszystko jest). To neiktóre karty ,wszystko w obrazkach..Dokładniej niż opisane w Apoklapsie .. Wpisz;

  you tube; illuminati card game

Możliwość komentowania jest wyłączona.