Mała Madzia nie żyje

 

Dowiedziałem się o tym przed chwilą:

Odnaleziono ciało 6-miesięcznej Madzi, od tygodnia poszukiwanej przez policję. Miejsce gdzie znajdują się zwłoki dziecka wskazała matka dziewczynki, która przyznała się do nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka – powiedział detektyw Krzysztof Rutkowski w rozmowie z TVP Info. Ojciec najprawdopodobniej nic nie wiedział o wypadku.

Odnaleziono ciało Madzi w miejscu, które wskazała matka Katarzyna W. Dziecko miało wypaść jej z rąk i uderzyć o próg. Katarzyna W. przyznała się do nieszczęśliwego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ciało zostawione zostało pod drzewem przy rzece Czarnej Przemszy, w okolicy budynków Huty Buczek mówił detektyw.

O nieszczęśliwym wypadku nie wiedział zarówno ojciec jak i dziadkowie Madzi. Na miejscu jest już policja.

Matka nie zgodziła się na wariograf

– Matka Madzi odmówiła badania wariografem, ponieważ była w złym stanie psychicznym. Z kolei badaniu został poddany ojciec sześciomiesięcznej dziewczynki, jego wynik był pozytywny – mówił podczas konferencji prasowej detektyw Krzysztof Rutkowski.

O zniknięciu dziewczynki policjanci dowiedzieli się we wtorek po godz. 18 od przedstawicieli pogotowia ratunkowego. Dyspozytor pogotowia powiadomił dyżurnego sosnowieckiej komendy policji o młodej kobiecie, która na ul. Legionów straciła przytomność. Z relacji 22-letniej sosnowiczanki wynikało, że została zaatakowana od tyłu i straciła przytomność. Gdy się ocknęła, stwierdziła zniknięcie jej 6-miesięcznej córki (zródło: Wirtualna Polska)

 

Przyznam że historia brzmi prawdopodobnie. Dziewczynka zginęła w wypadku nieszczęśliwego wypadku, matka spanikowała… schowała ciało, przy okazji narobił się rwetes na całą Polskę…

Czy jednak jak do tej pory wszystko jest w tej historii jasne? Niestety, jest kilka dziwnych elementów. Nie twierdzę że nie wyjaśnią się w najbliższych dniach ale jak zauważył dzisiaj jeden z czytelników:

 

1. Ciało odnaleziono w miejscu, które kilka dni temu przeczesywała policja. Dlaczego wtedy go nie odnaleziono?
2. Oficjalna wersja wygląda tak: dziecko wypada kobiecie z rąk, uderza głową o próg. Matka nie wpada w panikę, nie próbuje go cucić i nie dzwoni po pogotowie. Zamiast tego przemyca dziecko, porzuca ciało i upozorowuje porwanie na ulicy. Czy kobietę, która właśnie przypadkiem zabiła swoje dziecko, stać byłoby na taką chłodną kalkulację? Jeśli tak, to dlaczego się przyznała?
3. Ciało zostaje odnalezione wieczorem DRUGIEGO LUTEGO. Zadziwiająca zbieżność z Twoimi przewidywaniami.
4. Co z rzekomymi naocznymi świadkami? Co ze śledztwem Rutkowskiego? Przecież był niemal pewny, że tropy prowadzą do Niemiec!

 

Ten cholerny 2 luty…

Coś nie zgadza się też z tym atakiem na matkę… skoro sama porzuciła dziecko przy rzece, a historia napadu była zmyślona, to skąd te ślady na głowie? Obdukcja potwierdziła przecież że ktoś ją uderzył.

To że ktoś pomagał jej w upozorowaniu porwania (i pieprznął ją w tył głowy na potrzeby inscenizacji) nie musi jeszcze oznaczać skoordynowanego satanistycznego rytuału….

Tylko ten cholerny 2 luty… i to jeszcze w nocy… mogli to zakończyć w każdy inny dzień i dalibyśmy sobie z tym spokój…

 

Śpij w spokoju mała.

 

Reklamy

51 comments on “Mała Madzia nie żyje

 1. Jest jeszcze jedno pytanie:
  – w jaki sposób Rutkowski się wmieszał w śledztwo.

  Policja go do niego nie zaprosiła przecież. Dla niej on to problem.

  • Bo Rutkowski jest po prostu „kimś”:
   -zamieszany w „mafię paliwową”
   -oskarżany o powoływanie się na wpływy w wymiarze sprawiedliwości i Sejmie
   -jego firmy detektywistyczne działały bez stosownych licencji i uprawnień
   -pracownicy Rutkowskiego podejrzewani byli o kradzież auta wartego 500k PLN
   -Włodzimierz Olewnik twierdzi, że nasz „bohater” próbował wyłudzić od niego pieniądze

   Mimo tego wszystkiego włos mu nie spadł z głowy, więc i w poszukiwania dziecka mógł się włączyć bez pytania, bo i co mu tam szkodzi.

 2. Nie popadasz czasem w lekką paranoję na punkcie tej konkretnej sprawy? Czy ten czytelnik bo nie wiem czy podzielasz jego zdanie. Pomyśl o tych wydarzeniach w tym 38 milionowym kraju i na świecie o których cicho w mediach, oczywiście w aspekcie ich kalendarza.

 3. Wypowiedz Krzysztofa Jackowskiego w tej sprawie:
  „Mam swoje zdanie, ale nie chciałbym spekulować, bo niewykluczone, że mogłem się zasugerować publikacjami prasowymi. Szum medialny bardzo utrudnia rozwikłanie tej zagadki. Pytany o to, czy dziecko mogło zostać wywiezione do innego kraju, twierdzi, że nie. – Według mnie jest ono w kraju, w Sosnowcu. Czuję, że wyjaśnienie tej sprawy bardzo zaskoczy opinię publiczną, jestem pewien, że policjanci ją wyjaśnią, bo są na dobrym tropie. Zbyt wiele błędów popełniły osoby, które stoją za zniknięciem dziecka”

 4. „Dziecko wypadło jej z ręki. Później nie wiedziała co zrobić z nim. Zostawiła je przy drzewie, przy którym toczyły się poszukiwania. Były one niedokładne, dziecko nie było zakopane, leżało tuż przy drzewie – mówił Rutkowski.”
  „Policja wciąż jednak nie potwierdza, że półroczna Madzia nie żyje. Cały czas trwają działania operacyjne w miejscu nad Czarną Przemszą, które policji wskazał Rutkowski. – Zabezpieczamy teren i czekamy na przyjazd grupy procesowej. Nie możemy potwierdzić wersji o śmierci dziecka, ponieważ mamy odnaleziony pakunek, ale nie wiemy co w nim jest – mówił komisarz Paweł Warchoł z sosnowieckiej policji.”

  -” Komenda policji w Sosnowcu otrzymała zgłoszenie od detektywa Rutkowskiego, że jest on gdzieś z matką dziewczynki, która miała wskazać zwłoki dziecka.”

  Policja szuka zagubionej dziewczynki ale nie zagląda do „pakunku” który cały czas leżał w miejscu poszukiwań. Śmierdzi mi ten Rutkowski. Jakby był podstawiony aby ukazywać coś innego niż mogłaby ukazać policja. Pojawił się, zrobił show, sprawę rozwiązał… tylko ten cholerny 2 luty.

 5. No wlasnie, dziwne…

  teraz sie jeszcze okazuje ze jednak ciala we wskazanym miejscu nie ma…

 6. Niestety, ciała dziecka nie znaleziono,a jedynie podejrzany pakunek ,w którym była kurtka, ….. to wszystko śmierdzi mi na odległość.

 7. Dla mnie nic nie jest wyjaśnione, a nawet bardziej się zagmatwało:

  1. Kwestia obdukcji po rzekomym uderzeniu w głowę-to stwierdzono więc musiał być udział osób trzecich (no chyba że sama się w głowę walnęła)
  2. Znaleziono zawiniątko, w którym nie było ciała-policja wcześniej przeszukiwała to miejsce i nic nie znalazła (za GW)
  3. W jednym z wywiadów mąż twierdził, że pomógł znosić wózeczek (co było w wózku albo gdzie było w tym czasie dziecko) na dwór i pojechał do sklepu z kolegą, a matka poszła z małą do swojej matki-tu ich drogi się rozeszły (Uwaga-tvn). A przecież mąż nic nie wiedział ponoć o wszystkim. Kto kłamie?

  Już nie mówię o kompromitacji Policji (tak, dla mnie to kompromitacja), że supermedialny, superdetektyw Rutkowski sam jeden prowadząc grę operacyjną rozwiązał sprawę….

  I garść co ciekawszych cytatów internautów:
  „…Rutkowski wypowiedzial sie dla TV, ze zwloki Magdy sa w zawiniatku lezacym pod drzewem, ktore dobrze widac. I ze sam poczul ‚trupi zapach’, stad wie, ze sa w nim zwloki dziecka. A gdy zwlok nie bylo, to wymyslil dla Wirtualnej nowa hiistorie: ze zwloki matka zakopala pod drzewem? Czym, na mily Bog? I jak? W tej zmarzlinie na conajmniej pol metra?
  Niech Rutkowski sam sobie pokopie:)))
  I dlatego nie wierze mu, ze matka Magdy powiedziala mu w CZTERY OCZY to, co on jej przypisuje…”

  „… Po pierwsze,trudno mi uwierzyć,że osoba w stanie silnego szoku może wymyślić w miarę logiczną i spójną historyjkę,przeprowadzić wszystkie przygotowania i później grać jak aktorka.Jakiś dziwny ten szok.Wiem,że każdy inaczej przeżywa swoje emocje,ale u tej matki raziła mnie obojętność,jakby szukała kota albo psa.Nie musiała rozpaczać i mdleć,ale było w niej coś przerażająco zimnego i dlatego uważałam,że całe to porwanie zostało przez nią zmyślone.Teraz też jej nie wierzę.Wymyśla kolejną historyjkę.Rutkowski to żaden bohater.W końcu ciała nie odnaleziono.Moim zdaniem dziecko albo zostało sprzedane,albo najgorsza wersja,nie żyje,ale nie przez przypadek….”

  …”jak może dziecko wypasc z kocyka?po kapieli swoje dziecko zawijałam całe w recznik, ewentualnie potem w koc-a ona goła z koca wypadła?nei wierze. gdyby jej z rak po kapieli wypadła w pokoju to powinna byc zawinięta w recznik co zamortyzowałoby upadek. a ona jak doświadczony lekarz stwierdziła zgon?bzdura..”

  Jak wyżej – dla mnie coraz bardziej ciemno.

  • Być może to kwestia tego ze on wygląda jak żywy trup. Taki człowiek załamany tragedia któremu już wszystko jedno co się z nim dalej stanie. Dlatego Rutkowski (osoba do zamącenia śledztwem i pilnowania jego wyników) dowolnie nią manipuluje chroniąc prawdziwych „porywaczy”.

   Ciekawe czy miejsce znalezienia „pakunku” jest monitorowane. I ciekawe co zrobi policja jak się okaże iż pakunek-ściemę pozostawił „byczek Rutkowskiego”.

   I mały cytat z jego wypowiedzi:
   ‚- Matka wskazywała miejsce między drzewami, gdzie zostawiła dziecko. Przechodziła ona przez kładkę, podprowadziła nas pod to miejsce. Nie mogłem siłą prowadzić jej do tego miejsca, gdyż stawiała opory – powiedział w dalszej części swojej wypowiedzi.” – pewnie się bała, że ją „przypadkowo” spławi rzeka zacierając prawdziwy przebieg wydarzeń.

 8. własnie w mediach gadaja ze ciala jej szukaja a wczoraj gadali ze znalezli o co chodzi ten watek satanistyczny coraz bardziej prawdopodobny

  • Grają na wyciszenie sprawy. Ktoś się poczuł niewygodnie ze zbytnią jej medialnością. Nawet dyżurnego błazna zaangażowano w sprawę by mącić ile wlezie.

 9. To oczywiste, że to nie był żaden wypadek, ani wina matki, tylko satanistyczny rytuał.
  Jeśli ktoś ma wątpliwości, to proszę wziąć pod uwagę fakt, że sataniści współpracują z reptylionami, którzy z łatwością mogli wymazać pamięć matki tak by myślała, że doszło do porwania. Mogli porwać dziecko podlatując niewidzialnym UFO w dowolnej innej porze i zmanipulować wspomnienia rodziców! Jeszcze żywe dziecko przetransportowali do królowej angielskiej, która jest reptylionem i wampirem, po to żeby wyssała z niego krew ku chwale szatana…

  Jeśli wydaje się wam to nieprawdopodobne, to radzę jeszcze raz uważnie przeczytać teorię porwania Madzi przez satanistów i zastanowić się czy nie jest równie niedorzeczna??? A autora proszę, aby dwa razy zastanowić się zanim coś napisze. Jeśli sataniści naprawdę uprowadzają dzieci, to taka przedwczesna nieprzemyślana teoria tylko przeszkadza w ujawnieniu ich działalności!!!!

  • Reptilianie istnieją tylko w umyśle dezinformatora Davida Icka,wstydziłbyś się pisać takie bzdury.Polski satanizm jest w powijakach ,więc nie ma mowy o ofiarach z ludzi ,to nie USA .Niedługo cała prawda wyjdzie na jaw,pewnie dziecko jej nie wypadło ale je sprzedała do adopcji za granicę.

   • Chyba nie zrozumiałeś, przecież wyraźnie się zbijam z teorii o reptylionach. Porównuje tu bajdurzenie o reptylionach z przypisywaniem satanistycznych rytuałów tej nieszczęsnej historii. Cały artykuł na tej stronce opisujący domniemanie porwanie jest tak ośmieszający dla teorii spiskowych jak teorie Icka. Takie przypuszczenia można sobie pisać w komentarzach, ale na litość Boską nie publikować długiego i daleko idącego artykułu nim cokolwiek się nie potwierdzi!!! Jeśli chodzi o reptyliony jestem na nie, nie widzisz ironii w moim poprzednim komentarzu?

 10. Jestem w szoku. Jak włączyłam dzisiaj TV i usłyszałam tę straszną wiadomość to najzwyczajniej w świecie się rozpłakałam. Nie mogę zrozumieć postępowania tej kobiety. A co jeśli dziewczynka jeszcze żyła? Co ta matka sobie myślała? Że kłamstwo nie wyjdzie na jaw? Zastanawia mnie też fakt, że wciąż nie mogą znaleźć ciała. To jest wszystko strasznie podejrzane.

 11. Rad, miałem to napisać w poprzednim artykule o porwaniu Magdy. Może być inna możliwość dla której to zrobiono – nagonka medialna i promocja chipów śledzących.

  Cytuje wypowiedź kogoś innego:
  „Wczoraj jednak, w którymś dzienniku TV, wszystko się rypło, kiedy dziennikarka zaczęła przekonywać widzów, że jakby dziecko miało chipa (czy coś w tym stylu) to już w ciągu godziny byłoby odnalezione. Ha, ha, ha…”

  Komentarz wyżej napisałem przed przeczytaniem tematu – najwyraźniej teraz to nie ma wielkiego znaczenia, skoro matka to zrobiła.

  Tak dla formalności – była sekcja zwłok? Dobrze byłoby wiedzieć jaka była faktyczna przyczyna śmierci.

 12. Cała ta sprawa jest podejrzana, możliwe że nigdy nie znajdą ciała.
  Zgadzam się z Radtrapem i wątkiem „satanistycznym” z poprzedniego artykułu.
  Pierwsza myśl jaka mnie naszła też miała związek z satanizmem. Choć nie musi mieć ale nigdy nic nie wiadomo.
  Za dużo tu niewiadomych. Odnaleziono zawiniątko , którym była kurtka. Ciała nadal brak. Zawsze łatwo to potem wytłumaczyć ( w przypadku nie odnalezienia ciała) że zwłoki zostały porwane przez zwierzynę. Może prawda jest o wiele gorsza i matka wolała podać TAKĄ WERSJĘ WYDARZEŃ bo wiedziała, że pali się jej grunt pod nogami. Jak jest naprawdę wie tylko ona. Przy nieodnalezieniu ciała jest kilka powodów :
  1) sprzedanie dziecka
  2) oddanie dziecka komuś pod wpływem strasznego szantażu
  3) umyślne zabicie dziecka przez matkę ( pod wpływem emocji, ludzie są różni)
  4) nieszczęśliwy wypadek
  3) i 4) z tą opcją, że zwłoki zostały bardziej ukryte ( niż podana wersja). Zwłoki, jeżeli zaszedł nieszczęśliwy wypadek lub zabójstwo a matka chciała by je ukryć (aby zgonić winę na porywaczy, którzy to wtedy nigdy nie zostanną odszukani) musiałyby być tak schowane, aby nigdy nikt ich nie odnalazł.( przynajmniej przez długi czas ).
  Po zeznaniach matki powinno się ją poddać na badanie na prawdomówność ponieważ trzeba wykluczyć inne opcje.

  Co z ludźmi, którzy ją odnaleźli nieprzytomną przy wózku?
  Czy kamery wychwyciły osobę która szła za matką?
  Kto jeszcze widział o nieszczęściu i dlaczego nie chciano skorzystać z pomocy jasnowidza?
  Czas częściowo rozwiąże zagadkę….

 13. A PRAWDA jest taka, że w tej sprawie jest coraz więcej znaków zapytania. I pozostaje to jedne, jedyne pytanie: – czy kiedykolwiek dowiemy się jak było naprawdę?!

 14. Rad nie źle zwęszyłeś sprawę osobiście podszedłem z dystansem do tego wszystkiego z tego względu że nie oglądam tv ani nie czytam onetowej propagandy. Parę pytań mi się nasunęło jeżeli było faktycznie porwanie i dziewczynie kazali powiedzieć że to ona spowodowała śmierć żeby sprawę uciszyć bo mogą mieć namierzonych porywaczy i tylko w taki sposób mogą ich dorwać. Osoby zajmujące się sprawą wiedzą kto stoi za porwaniem. Zbyt głośna sprawa się zrobiła w mediach i dzięki temu lepiej żeby prawda nie wyszła na jaw a najlepiej obrócić to wszystko tak jak to jeden z forumowiczów napisał przeciwko matce i dzięki czemu każde zaginięcie dziecka bo może ich teraz być więcej będą przesłuchiwane matki tak jak by były winnymi morderstwa każde porwanie nie będzie nagłaśniane w merdiach i co jeszcze większy nacisk na czipowanie…. dzięki tej sprawie upieczone mają wszystko na jednym ogniu………….

  • Ciągle nie wiemy nic konkretnego, ponieważ nie znalezli ciała. Dodatkowo matka okazuje się być osobą niewiarygodną, pojawiają się też opinie lekarzy że dziecko raczej nie mogło umrzeć od upadku z 1 metra (opinia z tvp info).

 15. Toz to czysta psychologiczna zabawa oprawcy bawia sie lemingami i maja z tego
  niezly ubawww.

 16. W tvn 24 pokazują wcześniejsza rozmowę z ojcem Madzi który mówi, że przed porwaniem pomógł znieść wózek a potem się rozdzielili, on pojechał na zakupy zona poszła w inna stronę. Nie rozumiem, to on nie zaglądał do wózka? Nic się kupy nie trzyma. Jasnowidz Jackowski mówi że dziecko może znajdować się w miejscu kojarzącym mu się zsypem.

 17. Z tego prosty wniosek, ze chipowanie ludzi coraz bliższe… Bo gdyby taka Madzia miała wszczepiony chip to już b wysyłał sygnały tip, cip, tip, cip, tip,tip, cip, cip, cip… tu jestem. A kuku… tip, tip, tip, tip, cip… ciiiip A tak mamy powoli kabaret w zastępstwie ważnych tematów jak choćby pacyfikacja uczestników protestu pod domem Słońca Peru – Mistrza bajeru czyli von Tusck’a. Pozdrawiam.

 18. Rutkowski robi show, ciekawe czemu to służy?
  Policja wściekła na jego samowolę?
  Zbyt to wszystko proste jak na detektywa, chyba , że ma takie zadanie od służb specjalnych.Wszyscy widząc to mieliśmy chyba takie podejrzenia.
  Wszystko to naczynia powiązane.
  Patrzcie uważnie co będzie z tego dalej, oczywiście pod kątem tego co napisał właściciel tej strony.
  Czas zweryfikuje jego teorie.

  A generalnie to jest straszne. Cała zaś prawda pewnie jeszcze straszniejsza.

 19. Kto ma władze ten ma media, a kto ma media ten ma władze. manipulacja społeczeństwem osiągnęła POziom POlszewii czyli kloaki. Oczywiście sprawa tego dziecka jest bulwersująca i tajemnicza… ale ile to w czasie tej medialnej imprezy zaginęło dzieci… Zapewne kilka… I cisza. A ten przypadek rozdmuchany do granic niemożliwości. Paliwo już ponad 6 zł/l… Żywność coraz droższa a siła nabywcza pieniądza coraz mniejsza, protesty społeczne itd… Tym się służalcze media nie zajmują… tylko od rana do wieczora „Madzia, Madzia, Madzia…”. Na pewno jest to dramat dziecka, dramat rodziców (nawet jeśli są winni), dramat rodziny… ale nie wpadajmy w jakiś absurd. A ta sytuacja poniekąd jest absurdem. A przy okazji „występów pseudo-detektywa” zakrawa na jakieś cyrki paranoików. Ta „zagadkowa” sprawa z Sosnowca ma pewnie drugie, a może nawet i trzecie dno…I na pewno służy z góry zaplanowanym działaniom… choćby chipowanie nowo narodzonych dzieci… niby pod pretekstem bezpieczeństwa… Strach się bać. Dlatego cieszmy się WOLNOŚCIĄ póki możemy.

 20. Zabawne jest patrzeć jak reżimowe media bronią się rekami i nogami prze postem w którym słowa: Rutkowski, mataczenie w śledztwie, sataniści, wysoko postawieni, kryje, manipuluje śladami, 2 luty, rytualne morderstwo występują w jednym połączonym znaczeniowo poście.

  Coraz bardziej się obawiam iż matce w areszcie coś się nagle stanie.

 21. Już od kilku godzin prawie dławiąc się jeden przed drugim w TV, wypowiadają się sztaby programowych psychologów , psychiatrów i zaklinaczy rzeczywistości sądząc tą kobietę, która jeszcze wczoraj była w innym położeniu niż dzisiaj. Dziennikarstwo to hienizm cmentarny na zlecenie.
  Niewątpliwie sprawa ma trzecie dno. Do końca dnia jeszcze daleko, ale myślę że media nadrobią za cały tydzień.
  Po nieciekawym dzisiejszym dukaniu Tuska na temat ACTA dla dziennikarzy ta sprawa to woda na młyn .
  Dokładnie strach się bać, tak to jeszcze nie było!A będzie jeszcze gorzej.

  NIE DAJCIE SIĘ TYLKO WYCIĄGNĄĆ NA ULICE!

 22. (posted by ~Kto to słyszał?
  Policja: to najważniejsze pytanie ws. zniknięcia Magdy
  http://wiadomosci.onet.pl/forum/policja-to-najwazniejsze-pytanie-ws-znikniecia-mag,1,593388,78916236,czytaj.html)

  „Dla spostrzegawczych, jeżeli słuchali nocnego wydania specjalnego ‚Dzień po dniu’ (TVN24) -Detektyw Rutkowski w nocnym wywiadzie powiedział, że nie podszedł bezpośrednio do zawiniątka, ale widział śpioszki i czuł brzydki zapach rozkładających się zwłok!
  Pierwsze pytanie: Jak zwłoki mogły się rozłożyć przy – 15 C?
  Drugie pytanie: Gdzie są rzekome śpioszki?
  Cały czas informowano,że maleńka była ubrana w beżowy kombinezon, Skąd nagle kurtka i to jeszcze z kilkuletniego dziecka?
  Cała ta sprawa jest bardzo skomplikowana i daje do myślenia.”

  Coraz ciekawiej gra Rutkowski.

  (posted by ~alojz z tego samego wątku)

  ZDROWY ROZSĄDEK: przepraszam, może to będzie brzmiało śmiesznie, ale nie taka jest moja intencja. Niemniej pewne rzeczy trzeba sobie powiedzieć:
  1. Matka nie pamięta, czy położyła dziecko czy zakopała. No bardzo przepraszam, ale kopanie w środku zimy zapamiętałby nawet Gołota.
  2. Z informacji, któ… rozwiń całośćre tu przeczytałem wynika że to miało się dziać wszystko po południu. I co? Nikt nie zdziwił się, że kobieta z wózkiem zamiast spacerować to kopie wielki dół pod drzewem. Ludzie no przecież zlitujcie się, przecież to są sakramenckie bzdury.
  3. Od dwóch tygodni jest co najmniej minus 15 na dworze. To jak zakopała to dziecko, czym? Wyszła na spacer z młotem pneumatycznym czy kilofem? I co? Nadal wszyscy spokojnie przechodzili, bo przecież to normalne, że chodzi się z kilofem na popołudniowe spacery z wózkiem?
  4. Następny kretynizm. Ojciec dziecka podobno pomagał znosić wózek. Ja nie mam dzieci, ale widuję, że dzieci mają na spacerach w ustach smoczek. I co? Matka przyszyła mu ten smoczek do ust? A ojca nie zdziwiło, że jak nie ma smoczka to nie ślini się itd.?
  5. Następny mądry: Rutkowski. Mówi on, że dziecko mogły zjeść psy albo lisy. Co, połknęły go? Były tak głodne, że zeżarły do ostatniego kęsa, razem z ubrankiem? A znaleziona kurteczka to co? Wypluły bo nie smakowała? No ja bardzo przepraszam, ale trzeba być kompletnym deb…., aby w te wszystkie brednie uwierzyć.
  6. Jeszcze raz o tym jedzeniu. To przepraszam ile było tych psów, chyba cała sfora. Mój pies zje pół miski i jest najedzony, a co dopiero zjeść półroczne dziecko. Przecież takie dziecko waży ze trzy kilo. To musiałoby być z dziesięć psów.
  7. Rutkowski raz jeszcze: skoro on twierdzi, że od razu wiedział o wszystkim, to po co były te idiotyczne apele o zwrot dziecka i uniknięcie za to kary. Czy to miała być zachęta dla innych potencjalnych porywaczy, że w razie czego, jak coś nie pójdzie, to zawsze można oddać dziecko i liczyć na spokój? Kto jest odpowiedzialny za ten skandaliczny apel i dlaczego zidiociałe media to powielały?
  8. Kolejny kretinus: rzecznik policji. Mówi, że Rutkowski nie wie co mówi, nie jest profesjonalistą, nie wie na czym polega praca Policji. Przecież Rutkowski był w Policji ze dwadzieścia lat. To, że to jest bufon i pajac nie przeszkadza w tym, że założył własna firmę w chwili, gdy był uznawany za najlepszego detektywa w Policji. I co? Nagle o wszystkim zapomniał. No właśnie widać, że on nie zapomniał a Policja się jeszcze nie nauczyła.
  BANDA DURNIÓW dobrała się razem z tą MATKĄ-PSYCHOPATKĄ.

  • Ja mam dzieci i z doświadczenia wiem, że jak jest -10 to na dwór się nie wychodzi z małymi dziećmi bo one leżą a nie chodzą. Ich ciała w tym momencie wychladzają się, już nie wspomnę jak niebezpieczne jest tak mroźne powietrze wdychane przez maluchy. Zawsze matki są przestrzegane przed takimi temperaturami.

 23. No tak… cała Polska przejęta akurat tym dzieckiem jak by mało dzieci było porywanych, gwałconych i mordowanych. Warto zadać sobie pytanie ile w tym tygodniu zginęło dzieci w niewyjaśniony sposób? No ale jest o czym gadać. Pytanie:

  dlaczego media właśnie teraz nagłośniły tą sprawę?

  Pod domem Tuska trwają demonstracje i hasła typu ” Twoja córka piersi pokazuje a ty ACTA podpisujesz..” Oglądałem dziś ‚teeleewizornię’ i ani słowa nie ma o protestach, tylko wszyscy zastanawiają się nad psychiką Kasi. Teraz niedawno pokazali „małą” grupkę protestujących w Toruniu i stwierdzili, że chyba deklaracja Tuska przekonała.. Tak więc pralka FRANIA czyli TVN, POLSAT i TVP cały czas włączona i pierze mózgi komu się da, z tym że zamiast proszku perfidnie używają „TAGEDII” biednego dziecka. Przykro mi to mówić ale to jest zwykły BANDYTYZM>

  Profesorzy, psychiatrzy fachowcy rozprawiają co czuję „matka” biednej Madzi.
  A co czują ludzie oszukiwani, wykreśleni poza margines, ponoć 100 osób zmarło w skutek mrozu – oczywiście sami pijacy…, ludzie okradani, pozbawieni wszelkich praw i godności, truci, okradani z dóbr tej ziemi, pozbawiani leczenia i prowadzeni niczym „bydło” na żeś.

  Nie cieszcie się zbytnio że Tusk spuścił z tonu, on i tak swój cel osiągnie starą sprawdzoną metodą:
  „Dwa kroki do przodu i Jeden do tyłu…… i za rok obudzicie się w świecie z góry zaplanowanym. Nie wyszło teraz wyjdzie później.
  Jeżeli SYJONIŚCI wzięli pałeczkę w swoje łapska to nie łudźcie się….nie odpuszczą.

  • Z ACTA grają na wyciszenie protestów by za kilka tygodni wypłynąć z
   „naciskali nas wiec musieliśmy ratyfikować”. Tu nie ma co zgadywać
   REFERENDUM TO KONIECZNOŚĆ.

 24. !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
  ****** ****** *****

  DAM wam kolejną wskazówkę, jeżeli jesteście roztropni to weźmiecie to na uwagę.
  Na youtube jest film anglojęzyczny w którym autor przedstawia media w USA jako teatr, gdzie odbywa sie gra aktorska na fikcyjnych wydarzeniach, w celu wpływania na psychikę widzów. Fałszywe historie. Autor demaskuje osoby po cechach charakterystycznych, aktorzy udaja ofiary strzelanin, napaści, gwałtów, katastrof ITP.. Jednak zaprezentowane materiały pokazuja iż za każdym razem to te same osoby, widzowie sie nie orientują.. gdyż zmieniona fryzura, zapuszczona broda, zmieniony styl mowy oraz OKRES czasu pomiedzy granymi rolami są swoistym kamuflażem..
  Cel tego jest jeden.. ludzie rządzący światem za ich pomoca forsuja ustawy , które w normalnych warunkach by nie przeszły, gdyż tłum SAM się domaga.
  Niech żyje bal!!
  ..powieśc ta zaczyna sie tak moja fikcja i gra;
  Czy możemy wziąć pod uwage, że to co sie teraz dzieje w Polsce z tym porwaniem jest swoistą grą.. matka ojciec są aktorami.. którzy dostana wynagrodzenie liczące kilkaset tysięcy zł.. Gdy sprawa zostanie wyjaśniona medialnie, zgodnie z całym planem tzn. opinia publiczna dostanie ostateczną odpowiedz na to wydarzenie. Następnie AKTORZY tzn. matka, ojciec, opuszczą kraj, zamieszkają na stałe w innym miejscu, wszystko dzięki warunkom zawartym przy podpisaniu umowy… kilkaset tysiecy złotych + mieszkanie np. Grecja!! Służby umożliwią transport przed dziennikarzami, dalej … za sprawą służb media nigdy nie skontaktują se z matką, oraz ojcem tzn. telewizja bedzie wspominac to wydarzenie, jednak nigdy już nie zobaczymy ojca i matki w wywiadzie telewizyjnym… jest to czysta mozliwosc dla ich ukrycia za granicą..
  SWOISTY RARYTAS, aktorzy odegrali swoje role, nie muszą pracować, opinia publiczna zmanipulowana, cel- wprowadzić chipowanie dzieci..
  Dalej — aktorzy smieją się z gojów.. słońce plaża, spotkania z koszernymi przyjaciółmi, dla których najważniejszą księgą jest TALMUD mówiący iż można goja oszukać, zabić… itd
  …Czy dobrze gra ojca? czy dobrze gra matkę? grać gra, ale widać iż nie przejmuje sie losem dziecka bo to tylko gra aktorska, żadnego dziecka nie posiadali !! służby podrzuca noworotka dla mediów! martwy płód, tak odpad.. co nie wierzysz służba nie drużba. a jak działa.. właśnie nie wisz
  kto tam trzyma pieczę… kto finansuje, kto jest możnym tu jest możliwe wszystko lecz niew wierzysz, jesz chleb i co poczniesz jest tak i tak ale to znaktrwa liczba ta…

  JEŻELI ZROZUMIECIE ŻE TALMUD I ICH WYZNAWCY TO FIKCJA zrozumiecie iż to co pisane jest prawdą..
  ale prawda się okaże jaka jest lecz bez „ą” i „ę” bez kreskowanych
  już nikt nie zająknie się
  13 1 18 15 14

  • Jeśli matka tej Magdy gra to naprawdę jest dobrą aktorką. Jej zdjęcia (te po załamaniu) nie wskazują na to. Raczej na zupełne pogodzenie się z losem. Na bycie wrobioną w morderstwo ofiarą męża i detektywa. Ale policja pewnie klepnie winę matki i pa – sprawa z głowy. Można się wypinać po medale za medialny sukces w sprawie.

   Zastanawiająca jest ta zmasowana nagonka na nią. Zwłaszcza tej części która tylko domaga się jej spalenia z uwagi na wyuczone w stadzie nowoczesnych yewropejczyków wzorce społeczne. Wzorce dzisiejszych inkwizytorów domagających się spalenia czarownicy której jak na razie oficjalnie tylko „skradziono dziecko”.

 25. Zniewolenie społeczeństwa za POlszewii POstępuje w zastraszającym tempie! I to co jeszcze nie tak dawno (czytniki RFID) wydawało się fikcją staje się faktem i rzeczywistością. POwolutku wszystko co zostało zaplanowane będzie wprowadzone… Tylko jest pytanie jak zostanie wprowadzone… Na zasadzie „dobrowolności” czy też POd przymusem. Sam osobiście uważam, że tak gładko nie da się Polaków ogłupić i zniewolić choć już pewne objawy tej misternej gry prowadzonej przez NWO są widoczne w umysłach… Dla przeciętnego zjadacza chleba liczy się tylko praca, kasa… pełna lodówka, telewizor i… piwo do grilla. A resztę mają głęboko… I to własnie to lemingowe towarzystwo pójdzie „do testów RFID” na pierwszy ogień… jak owce za baranem. Zastanawiam się jaki następny temat będzie tematem zastępczym by odwrócić uwagę od penisowej sytuacji w jakiej żyjemy tu i teraz.

 26. Przerażające… jak widzi się upadek rodzaju ludzkiego w każdej …Odsłonie.
  Jakkolwiek ludzka Tragedia – sterowana czy nie – jest ucztą dla szatana i jego
  sług-wyznawców. Egoizm za wszelką, wszeteczną cenę. I widzimy jeszcze,
  o zgrozo, Kult reżyserowanych Kłamstw – u „rodziców’, u „detektywa” i u innej
  sitwy propagandowej. Jak w tej sytuacji dokopać się Prawdy pod „drzewem kabały” ?
  Rutkowski – po zdobyciu kiedyś odpowiedniej reklamy – stał się tak „wiarygodny”
  jak „matka” tej Magdy. Ten detektyw jest tam po to, by Kontrolować sytuację
  i mieć „rękę na pulsie” – najpierw niby przycisnął podejrzaną matkę, by potem
  siać prymitywną dezinformację pseudo detektywistyczną. Gra na czas.
  Czas ma to do siebie, że ofiarom pozwala na „gojenie się ran”, oprawcom zaś
  pozwala na bezkarne zadawanie ran i zagmatwanie w celu ukrycia ich winy.

  Wszyscy czekamy na ostateczne Potwierdzenie, jak na razie manipuluje się
  wynikami, metodami, pomysłami i intencjami [prawdziwą wolą sprawców].
  Rad – autor wcześniejszego artykułu – miał przeczucie, i zanim ktoś Obśmieje
  artykuły [i komentarze] na tym blogu, niech może najpierw zamilczy…

  https://radtrap.wordpress.com/2012/01/30/porwanie-w-sosnowcu-kilka-frapujacych-skojarzen-lub-moja-paranoja/

  jak ten user @Gość – który usprawiedliwia satanizm [zaraz mu odpiszę…]
  p.s. zakłamane mendia i herr komendat [komediant ?] już dawno się Zdemaskowali.
  Tak działa kłamstwo – samodemaskujące się. Ale ma jeszcze dużo „wyznawców”…

 27. Z ostatniej chwili: policja znalazła przykryte kamieniami ciało dziecka 1,5 km od miejsca wskazanego przez matkę. Z każdym kolejnym newsem sprawa wydaje się coraz bardziej porąbana. Skąd wzięło się zawiniątko z dziecięcą kurtką w miejscu wskazanym przez Rutkowskiego? Czyżby nasz nowy „bohater” po przybyciu na miejsce wskazane przez Katarzynę W. i zdaniu sobie sprawy z tego, że nic tam nie ma, podrzucił zawiniątko tylko po to, by zrobić swoje piątkowe show?

  Jeżeli za porwaniem Madzi rzeczywiście stoi jakiś spisek satanistów, to nie chce mi się wierzyć, aby Rutkowski celowo tuszował sprawę. Gość jest po prostu krętaczem, oszustem i „detektywem-gangsterem”. Nijak mi nie pasuje do wyznawcy rogatego.

  Warto też się zastanowić, jeżeli przyjmiemy za prawdziwą hipotezę o mordzie rytualnym, jaka jest faktyczna rola matki. Czy przyznanie się do winy wynika z założeń jej „misji”, czy też padła ona ofiarą szantażu/prania mózgu? Szkoda, że całe to nasze „śledztwo” opiera się tylko na internetowych gdybaniach…

 28. Wczorajsze wiadomości z dziennika pl.: Prowadzone w piątek od rana w Sosnowcu poszukiwania ciała zaginionej półrocznej Magdy nie przyniosły rezultatu. Po południu ze względu na zapadający zmrok, poszukiwania przerwano. Będą wznowione w sobotę rano. A dziś podają,że przed północą zaleźli ciało dziecka.. hm.to dopiero mataczenie.

 29. „Prawda ws. Madzi może być bardziej szokująca”

  „- Mam wielkie obawy co do rzetelności detektywa Rutkowskiego – mówi Andrzej Dera (Solidarna Polska), członek komisji Olewnika, na której m.in. przesłuchiwany był Krzysztof Rutkowski. – Wiem, jak wielkie pieniądze wyciągnął od rodziny Olewnika w zamian nic nie dając, a prawda była bardziej brutalna – dodaje poseł. Dera przypuszcza, że w przypadku Madzi może być podobnie. – W tym przypadku też prawda może być zupełnie inna, a detektyw działa w celu zysku i dla rozgłosu – mówi polityk. Dera podkreśla, że żadnej z dotychczasowych wersji nie można potwierdzić, a wiarygodność matki jest żadna.
  wp.pl

  Również mechanizmy działania detektywa budzą w Derze wątpliwości. – Jeżeli widzę w miejscu oględzin ludzi Rutkowskiego, to pytam się: co tu jest grane?”

 30. mentalność ludzka nie ma granic zamieszała ludziom w głowach wymyśliła porwanie a potem przyznała się co tak naprawdę stało się z Madzią tylko czemu teraz i czy teraz mówi prawdę wcześniej wszystkich okłamała szkoda małej nie ogarniam tego i nie wieże w to że był to nieszczęśliwy wypadek

  • Przede wszystkim z roznych wzgledow matki PORZUCAJA tylko NIECHCIANE dzieci !!!
   W przypadku Madzi – bylo supelnie odwrotnie. Ponadto rodzice jak i dziadkowie Madzi nie naleza do marginesu spolecznego, takze reakcje normalnych ludzi
   w kazdym nieszczesliwym wypadku sa prawidlowe – czyli wezwanie lekarza lub policji. Odmowa matki na badania wariografu jest wiecej jak wymowana, poprostu
   nie byl to wypadek! Uwazam, ze rodzina jest szantazowana, nie zdziwie sie jak
   napisza w gazetach, ze matka powiesila sie w celi.

 31. I tak jak było do przewidzenia… sekcja zwłok wykazuje, ze… nie ma podstaw by zmieniać wcześniej postawiony zarzut czyli nieumyślne spowodowanie śmierci… kara w takim wypadku oscyluje od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Na poczet kary będzie zaliczony areszt i… gra aktorska będzie zakończona… a aktorzy czyli m.in. rodzice tej małej resztę życia spędzą sobie w jakimś ciepłym kraju… Wszystko wskazuje na to, że dziecko zostało użyte przez Illuminatów do celów obrzędowych. Ofiara z dziecka, kobiety itd. Żenujące jest to jak media piorą mózgi i hodują sobie w ten sposób całe zastępy lemingów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.