Androgeniczna przyszłość gojów?

 

Henry Makow (11.10.2011), tłumaczenie Radtrap

Co kryje się za nazywaniem zmanipulowanych genetycznie, obojnaczych kóz terminem „goje”?

Rządowa placówka bioinżynierii w Nowej Zelandii, AgResearch, za pomocą manipulacji genetycznych stworzyła androgeniczne (dwupłciowe) kozy. Dzięki tej wiedzy Illuminati mogą zechcieć „wykastrować” ludzkość i przejąć kontrolę nad jej reprodukcją.

Co ciekawe nazwali te kozy „gojami” (ang. goys), co oficjalnie ma być połączeniem słów „girls” i „boys” (dziewczynki i chłopcy), choć mogli nazwać je np.”mems”  (males – females, samce-samice).

Goj jest żydowskim terminem dla nie-Żydów, często używanym w Protokołach Mędrców Syjonu, będącymi planem zniewolenia udzkości spisanym przez kabalistycznych bankierów (Illuminati). Czasami używają też hebrajskiego słowa goyim.

Masoneria jest oparta na kabale. Czyżby masoni kierowali badaniami genetycznymi w Nowej Zelandii?

Czytelnik z Nowej Zelandii zwrócił uwagę na to że ich premier John Key jest przecież żydowskim bankierem. Najprawdopodobniej jest też masonem, tak jak przystało na polityka chcącego odnosić sukcesy.

Okultystyczna agenda niszczenia znaczenia płci jest głównym celem promowania przez elitę feminizmu i „praw homoseksualistów”. Jesteśmy przez nich przeobrażani tak jak te kozy.

INŻYNIERIA GENETYCZNA W NOWEJ ZELANDII

Sprawą dwupłciowych kóz zajęli się już członkowie „GE-Free NZ” (Nowa Zelandia Wolna Od Inżynierii Genetycznej) i Soil & Health Association Nowej Zelandii podczas wizyty w placówce badań nad zwierzętami w Ruakura.

Przedstawiciele Soil & Health nie szczędzili AgResearch słów krytyki.

„AgResearch znane jest z manipulacji genetycznych których wynikiem były zwierzęta podatne na liczne deformacje i przypadłości typu artretyzm, dolegliwości oddechowe i pęknięcia jajników.”(…)

„Biorąc pod uwagę że ostatnie raporty wykazały celowe fałszowanie przez naukowców z AgResearch wyników badań nad ryzykownym, mikrobiologicznym poziomym transferem genów (HGT), te nienaturalne rezultaty reprodukcji i powtarzające się problemy natury etycznej (dobro zwierząt) powinny wystarczyć do zaprzestania dalszych eksperymentów genetycznych w Ruakura” powiedział Browning.

„Dobre traktowanie zwierząt i reputacja wolnej od manipulacji genetycznych Nowej Zelandii jest bardzo ważna dla naszego wizerunku handlowego, jest to również obiektem coraz większych nacisków ze strony konsumentów. Okrutne eksperymenty genetyczne na rzecz rolnictwa przyszłości nie są tym czego naprawdę chcą Nowa Zelandia oraz nasi ważni zamorscy klienci”.

„Wiedząc że będzie niedogodnością dla AgResearch i jej zamorskich partnerów, rząd rozwiązał Nowozelandzką Radę Bioetyki dwa lata temu, doskonale wiedząc że przy eksperymentach genetycznych zawsze pojawia się  problem łamania praw zwierząt. Rada Bioetyki już wcześniej wzywała do dyskusji nad problemami natury etycznej związanymi z manipulacją genetyczną zwierząt.”

 

ANDROGYNIA – KOLEJNY CEL OKULTYZMU


W kabale pierwszy człowiek „Adam” jest obojnakiem. Innymi słowy-  ta swoista satanistyczna biblia twierdzi że człowiek został stworzony bezpłciowym.

„Cała historia jest postrzegana przez szkoły ezoteryczne jako [stopniowy] powrót do stanu Adama-Kadmona – perfekcyjnej androgynii.”
http://watch-unto-prayer.org/HRinitiation.html

(…)
„Do androgynii dąży się dziś za pomocą manipulacji genetycznych i chirurgicznych.”

• „Plan jest skupiony wokół przebudowy ludzkości… (Alice Bailey, The Secret Doctrine) ” – 148:145

• „Celem do którego powinien dążyć gatunek ludzki jest progresywna reintegracja płci aż do osiągnięcia pełnej androgynii. Ewolucja dąży do biseksualizmu.” -102:113

• „Josef Mengele (Anioł Śmierci Hitlera) … również próbował zmienić płeć kilkorgu blizniaków. Żeńskie bliznięta były wysterylizowane, męskie – wykastrowane. Co było celem tych dziwnych eksperymentów? Nikt, ani dziecięce ofiary, ani dorośli świadkowie, tak naprawdę tego nie wie.”  – 381:70
(…)
Ostatecznie kontrola populacji dosięgnie wszystkich z wyjątkiem elity; tylko ci którzy zostali zmodyfikowani genetycznie będą mogli zawierać małżeństwa heteroseksualne i rozmnażać się. Pózniej prokreacja przez seks w pełni zaniknie, gdyż gnostycy dążą do produkcji androgynicznej rasy za pomocą aseksualnych metod.

A Duch wyraźnie mówi, że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich, uwiedzeni obłudą kłamców, naznaczonych w sumieniu piętnem występku, którzy zabraniają zawierania związków małżeńskich, przyjmowania pokarmów, które stworzył Bóg, aby wierzący oraz ci, którzy poznali prawdę, pożywali je z dziękczynieniem. Bo wszystko, co stworzył Bóg, jest dobre, i nie należy odrzucać niczego, co się przyjmuje z dziękczynieniem – I Tymoteusza 4: 1-4

„Androgynia jest celem okultyzmu dla całej ludzkości, dla nich [taki człowiek] jest istotą stworzoną na obraz i podobieństwo Chrystusa, uważanego przez nich za uosobienie androgynicznego Adama. Transformacja ta ma się dokonać dzięki inżynierii genetycznej.”  (Patrz: 666/Name/Number of the Beast (Third Adam) 11.D; Genetics (Human Genome Project) 16.D)

Zródła cytatów:

„Heeding Bible Prophecy: New Man”:
http://watch-unto-prayer.org/new-man.html

Kozy-obojnaki z Nowej Zelandii (powyżej)

 

KONKLUZJA

Mamy kolejny powód aby obawiać się inżynierii genetycznej. Illuminati mają w planach (gruntowną) przebudowę ludzkości.

Chcą zmienić nas w obojnaki, tak aby reprodukcja przebiegała w sposób sztuczny, opisany przez  „proroczą” książkę „Nowy Wspaniały Świat” Huxleya.

Ta nieludzka wizja jest nawet bardziej alarmująca, gdy zdamy sobie sprawę że określają te obojnaki żydowskim terminem goje (goys).

Kryją się na widoku. Signalizują swoje zamiary po to by pózniej powiedzieć: ostrzegaliśmy lecz wy nie zrobiliście nic.

Budują swoje rzeznie tak by wszyscy je widzieli, podczas gdy owieczki (może powinienem powiedzieć kozy?) pasą się na pobliskim pastwisku.

New Zealand as NWO Guinea Pig  

 

Reklamy

7 comments on “Androgeniczna przyszłość gojów?

 1. Czym się różni koza od owcy? Koza zeżre wszystko, owca tylko dobrą trawę.

  Ew. Mateusza 25,32: I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody. Oddzieli jednych od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów.

 2. Grzebią „kozły” sataniści Globaliści w kozich Genach „produkując” Goys,
  by „stworzyć” psuedo ludzi Goyim – na swój obraz. Kozły stworzyły Koźlęta obojnackie, bo tak pożądał ich pan baphomet. Genetyka okultystycznego Globalizmu – satanistom w kozich [owczych] przebraniach już „dziękujemy”…

  06. Będziesz mordował i zabijał. [całe Stworzenie – przyrodę, zwierzęta i ludzi – Ziemię, dla pożądliwego zysku lub dla przyjemności] – dla swej Pychy i Pogardy dla Storzyciela
  https://radtrap.wordpress.com/2012/01/31/jedno-swiatowe-panstwo-lucyfera/#comment-4725
  05/ dbaj o siebie – nie zabijaj – zadbasz o życie innych – uszanujesz Dawcę Życia Ojca

  nie zabijaj, nie manipuluj Genami, sługo szatana… bo Ojciec cię zgładzi, za twą
  przewrotność, bo ciebie – sługo szatana – już nawet Stwórca nie „zreperuje”, bo nie warto…
  DNA http://www.zbawienie.com/dowody-istnienia-Stworcy.htm

 3. W najnowszym Focusie tematem numeru jest art pt. „Nowa płeć” poświęcony właśnie androgynicznym osobom… „Płeć się przewartościowała- uważa kulturoznawca dr Radosław Muniak, nasz ekspert, który w temacie numeru komentuje zdumiewający światowy trend. Polega on na masowej ucieczce mężczyzn i kobiet od swoich płciowych definicji(…)” – Boże, ta ludzkość jest coraz bardziej zdegenerowana, coraz to inne dewiacje…

 4. Kiedy jeszcze tonąłem w New Age natykałem się na wiele zdawałoby się, sensownie przedstawionych wymaganych zmian na świecie. I tak właśnie w książce pod zwodniczym tytułem „misja” była historyjka, która rzekomo wydarzyła się naprawdę – Australijski dziennikarz zostaje porwany przez kosmitów na 7 dni. Lecą sobie na planetę, która jest na ostatnim stadium rozwoju świadomości, co owocuje piękną krainą, kochającymi się wszędzie roślinożernymi zwierzętami, ludźmi – wysokimi, blondwłosymi, niebieskookimi XXY. (dwupłciowe). Zaletą tego było to, że każdy mógł doznawać różnych rodzajów przyjemności seksualnej, w zależności od nastroju – albo jestem kobietą, albo mężczyzną.
  W tym demonicznym przekazie – bo nie wiem jak inaczej to nazwać, była również relacja ze zwiedzania mistrzowskiego cmentarza – na tejże najwspanialszej i w ogóle oh ah planecie, znajdował się cmentarz, na którym lewitowały doskonale zachowane martwe ciała oświeconych mistrzów z całego świata i wiecie co? Autor książki ponoć widział tam nawet Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

  Rozpisałem się, a przecież chodzi tylko o to, że to co zaplanowane, jest już od dawna wdrażane i nawet nie wiem jak mam się w tej chwili odnosić do produkowania kosmetyków z wielkimi ilościami estrogenu, po to, ażeby z mężczyzn zrobić metroseksualne cizie mizie.

 5. Uważam, że my nic nie możemy zrobić i nie dlatego, że oni mają przewagę bo rządzą całym światem ale dlatego, że wszystkie proroctwa muszą się dopełnić. Tylko wtedy świat będzie gotowy na powtórne przyjście Jezusa. Boże miej nas w opiece.

 6. Potomstwo upadlych aniolow { Nefilim } niszczylo ziemie przed potopem. Wspolczesne manipulacje genetyczne to takze destrukcja bozego planu.Dlaczego Bog tak dlugo toleruje zlo diabla i jego ludzi ? – znam takich ,ktorych nie zmienia zadne argumenty moralne .Imperia z przeszlosci czy wspolczesne to krew ,lzy i smierc ,JAK DLUGO JESZCZE …….Chciwosc powoduje zniszczenie ,byc moze sami wymierzymy sobie sprawiedliwosc!

Możliwość komentowania jest wyłączona.