Rotschild który nie chciał być zły

 

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Najwyrazniej Illuminati nie są odporni na zabójcze ataki – pod warunkiem że przeprowadzają je na sobie sami.

Gdy ludzie opisywali Amschela Mayora Jamesa Rothschilda (Rotszylda), często używali słowa „łagodny”. Był jedynym synem z drugiego małżeństwa Victora Rotschilda i drugim w kolejności, po swoim bracie przyrodnim Jacobie, dziedzicem dynastii Rotschild (Mayor to nazwisko jego matki).

W nekrologu Amschela czytamy: „Podczas gdy jego ojciec znany jest z dużej postury i awanturniczości, Amschel Rotschild był wysoki, szczupły i pełen wdzięku (po swojej matce). Miał gęstą czuprynę i smutne, brązowe oczy. Był bardzo dokładny, wręcz obsesyjnie schludny, uwielbiał przyrządzać trudne drinki i odświeżać stare dowcipy. Kochał swoją farmę, swoje dzieci, odnawianie starych szop, poszerzanie trawników i chodzić wcześnie spać.”

Jako nastolatek ścigał się na motocyklach, pózniej ścigał się starymi samochodami i latał dwupłatowcami. „Zaczął ścigać się zabytkowymi samochodami w 1974, posiadał w swojej kolekcji Lotusa 10, AC Cobre, słynnego 250F Maserati z 1954 czy 1964 Willmenta Daytona Coupe którym wygrał dwa Mistrzostwa Sportowych Samochodów Klasycznych…”

Poślubił dziedziczkę browaru Anitę Guinness (To dopiero partia!) w 1981. Miał z nią trójkę dzieci – Kate (ur. 1982), Alice (ur. 1983) i Jamesa (ur. 1985). Jako dwudziestolatek zajmował się swoją farmą i nie uczestniczył w rodzinnym biznesie aż do 1987. Po odbyciu stażu mianowano go na dyrektora wykonawczego zarządu Rotschild Asset w 1993. W dalszej części nekrologu czytamy:

„Co jakiś czas mówiło się o objęciu przez Amschela prezesury po sir Evelynie de Rotschild (dzieci sir Evelyna były jeszcze zbyt młode na kandydowanie), lecz gazety odnosiły się do tych rewelacji z reguły dość szyderczo; zaznaczały że jego profil jest jednak zbyt niski, że przez swoje maniery i uprzejmość był zbyt „miły” i brakowało mu instynktu zabójcy.”

Amschel Mayor James Rothschild, 1955-1996, zdjęcie wykonane w roku 1977 gdy miał 22 lata

8 lipca 1996 został znaleziony martwy w łazience swojego apartamentu w paryskim Bristol Hotel. Według oficjalnej wersji popełnił samobójstwo wieszając się na pasku swojego szlafroka. Jednak dzięki gazecie „Spotlight” (obecnie zlikwidowanej) znamy już prawdę:

================================================================
Rupert Murdoch Kazał Światowym Wydawcom Zataić Tą Historię
——————————————————————————————————————-

Specjalnie dla *The Spotlight*
5 sierpień, 1996
Sasha Rakoczy

Francuska policja była przekonana że Amschel Rotschild, dziedzic ogromnej bankowej fortuny Rotschildów, został zamordowany – twierdzą dobrze poinformowane europejskie zródła.

Jednak francuski premier Jacques Chirac rozkazał policji zakończyć postępowanie. Media z całego świata zignorowały tą tajemniczą sprawę. Niektóre podały że chodzi o samobójstwo, pozostałe w ogóle pominęły to wydarzenie.

Tak jakby wykonując rozkazy niewidzialnego zarządcy, międzynarodowe, na co dzień rywalizujące ze sobą kanały informacyjne nagle zgubiły gdzieś swoje parcie na sensacje i wspólnie uciszyły sprawę tajemniczej śmierci.

W USA gazety kontrolowane przez Ruperta Murdocha, urodzonego poza granicami kraju posiadacza największego imperium medialnego, albo zignorowały fakt że Rotschilda spotkał brutalny koniec, albo umieściły krótką wzmiankę o „ataku serca” na swych ostatnich stronach.

Dochodzenie reporterów *Spotlight* wykazało że 41 letni Rotschild, bankier i znany sportowiec o doskonałym zdrowiu został znaleziony martwy na podłodze łazienki w swoim luksusowym apartamencie w Bristol Hotel, w Paryżu 8 lipca o 19:32.

Policja ustaliła że został uduszony ciężkim paskiem swojego szlafroku. Jeden z końców pasa był przymocowany do wieszaka na ręczniki, co miało zapewne sugerować samobójstwo ofiary.

„Francuscy śledczy nigdy nie nazwali tej śmierci „samobójstwem” – jak powiedział nam przez telefon francuski reporter Theirry de Segonzac z Paryża. „Po sfotografowaniu ciała, jeden z detektywów chwycił i mocno szarpnął wieszak na ręczniki, który momentalnie odpadł ze ściany.”

Gdyby Rotschild naprawdę chciał powiesić się na tym wieszaku, skończyłoby się tylko na kilku dziurach w ścianie – mówi Segonzac.

Nie było żadnego listu pożegnalnego, żadnego powodu dla popełnienia samobójstwa jak mówią dobrze poinformowane zródła. Rotschild, wysportowany i apodyktyczny człowiek w średnim wieku, był znanym kierowcą wyścigowym i mężem Anity Guinness, jednej z najbogatszych dziedziczek świata. Para miała troje dzieci które spędzały większość czasu w posiadłościach rodzinnych w Suffolk, Anglia.

Rotschild przybył do Paryża aby objąć jedno z wielu rodzinnych konsorcjów(…) placówkę powiązaną bezpośrednio z ich bankowym centrum w Londynie.

„Był daleki od posiadania kłopotów. Amschel Rotschild był wschodzącą gwiazdą i rozkoszował się sukcesem” – mówi kierownik wykonawczy z Keefe, Bruyetter  and  Co., znany obserwator rynku finansowego z Wall Street. „Nawet przez chwilę nie uwierzyłem w to że nagle postanowił się zabić. Tutaj chodzi o coś więcej.”

Z zadziwiającą szybkością, w godzinę po znalezieniu ciała – władze i dyrektorzy kanałów informacyjnych zarówno we Francji jak i w Anglii przypuściły skoordynowany na tak na wszelkie prasowe śledztwa dotyczące okoliczności śmierci Rotschilda.

„Murdoch wysłał priorytetowy fax do ponad 600 swoich wydawców i szefów działów informacji, nakazując im opisanie śmierci Amschela jako skutku zawału serca, lub nie pisania o tym w ogóle” – powiedział reporter Ian Gooding. „Nikt z nas nie widział jeszcze takiego nacisku na zakopywanie historii nadającej się na pierwszą stronę. Ostatecznie jednak zatuszowano tą sprawę kompletnie.”

KONKLUZJA

Sposób w jaki zatuszowano tą historię jasno wykazuje że Amschel został zamordowany. Najwyrazniej Illuminati nie są odporni na zabójcze ataki – pod warunkiem że sami je przeprowadzają. Gdyby zrobił to jakiś wróg Rotszyldów to wierz mi – wiedziałbyś o tym.

Rotschildowie posiadają tajne porozumienie wewnątrz własnej rodziny. Każdy członek rodziny który odmówi współpracy w ramach planu zinfiltrowania i zniewolenia rasy ludzkiej (tak jak opisano to w Protokołach Mędrców Syjonu) umrze.

Najwyrazniej Amschel Mayor James Rothschild nie posiadał „zabójczych instynktów”. Nie znamy szczegółów ale jasnym jest że stał się dla nich przeszkodą.

Historia Amschela jest prawdziwą tragedią. Wrażliwy, inteligentny i dobry człowiek urodził się w rodzinie megalomanów i satanistów z pokolenia na pokolenie. Odkrył że musi być bezwzględnym łowcą. To jednak nie leżało w jego naturze. Miał duszę, więc sprzeciwił się i dlatego zginął.

Pamiętajmy go jako dobrego człowieka.

 

Reklamy

5 comments on “Rotschild który nie chciał być zły

 1. Mnie też chca sprzatnąc pamietajcie mnie jako dobrego człowieka Najgorsze jest to ze posługują sie chłopcami na posyłki Bo sami sa tchórzami Niedługo przyślą mi chłopc na posyłki z zaległym rachunkiem ale liczy sie tylko to za co sie umiera za wolną Polskę warto umrzeć choćby dziś

 2. powinni go obwolac swietym, najlepiej Kosciola Rzymskokatolickiego, skoro i tak koligacje miedzy Rots a Wat sa tak bliskie i serdeczne!
  Od razu bym zamowil jego ikone do ktorej skladalbym modly:)

 3. Jak widać nawet wśród iluminatów może zdarzyć się nazwijmy to „biała owca” :)
  Może jest ich więcej tylko na razie się nie ujawniają?

  • Mika – wątpię, aby „nawróconych” – albo inaczej – „ociemniałych” „oświeconych”
   było więcej… może jeden na tysiąc, czyli „wyjątki” które Potwierdzają regułę…
   Płacą za to życiem – uśmierceniem. Szatan nie znosi konkurencji. Żadnej.
   Słudzy szatana Też.

Możliwość komentowania jest wyłączona.