Jedno światowe państwo Lucyfera

 

Zródło: Stop Syjonizmowi

http://www.benedict16excommunitated.com/index.html, tłum. GREGORIUS

Uwaga: Prawdopodobnie strona została już zlikwidowana. Tłumaczenia dokonano z materiału wcześniej zapisanego.

Jeden Porządek Światowy (One World Order), który jest promowany przez Benedykta XVI zgodnie z postępowaniem jego poprzednika, jest przeciw prawdziwemu Bogu. Zwolennicy Jednego Porządku Świata dążą do realizacji następujących celów we własnym interesie:

1) Jedna Światowa Religia (One World Religion)- przywództwo sprawowane przez tego kto przyznaje, że wszystkie religijne formy wyznań prowadzą do życia wiecznego lub mają możliwe do przyjęcia przez Boga wartości (Idea lucyferiańska). Kontrola religii jest niezbędna z punktu widzenia powodzenia realizacji kompleksowych celów żydomasońskich.

2) Jeden Rząd Światowy (One World Government), (Organizacja Narodów Zjednoczonych kontrolowana przez tajne stowarzyszenia i zakony). Uwaga: rządy: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, izraelski, arabskie i inne, są obecnie kontrolowane przez żydomasonów i ich współpracowników. Dobrze znane (dziedziczne) powiązania są powszechne wśród kręgów osób związanych z Iluminatami. Oświeceni!

3) Jedna Światowa Gospodarka (One World Economy)- IRS (International Reserve System) kontrolowana przez bogate elity. Wszystkie wyznania chrześcijańskie, żydzi i muzułmanie- wszyscy zostali zinfiltrowani przez żydomasonerię i inne tajne stowarzyszenia posiadające bogactwa a dążące do powszechnej rewolucji. Żydomasoni składają przysięgę chronienia swoich towarzyszy w każdych okolicznościach. Bardzo wielu żydomasonów jest na stanowiskach rządowych oraz piastują stanowiska w policji, organach wymiaru sprawiedliwości, służbach medycznych, w biznesie i instytucjach finansowych. Jakikolwiek polityk, który jawnie nie przeciwstawiał się, nie przeciwstawia się ani nie będzie przeciwstawiał się żydomasonerii i innym tajnym stowarzyszeniom musi być uważany za część spisku podboju świata. Głosowanie na takiego polityka jest grzechem śmiertelnym!!!

Pytania do czytelnika:

Czy pragniesz być postrzegany jako osoba popularna?
Czy szukasz towarzystwa tych, którzy są popularni?
Czy twój światopogląd skoncentrowany jest na życiu doczesnym?
Czy czujesz się bardziej świętym dlatego, że ktoś został uznany za świętego?
Czy głosujesz na tych, którzy obiecują ci doraźne korzyści?
Czy przedkładasz wartości ziemskie ponad duchowe?
Czy zrezygnowałbyś z wygód w tym życiu żeby być z Bogiem w następnym?
Czy nie sprzeciwiasz się złu z obawy przed zemstą lub szykanami?
Czy boisz się ranić czyjeś uczucia mówiąc prawdę, która może uratować duszę?
Czy będziesz barankiem (Niebo) czy kozłem (ogień wieczny) w Dniu Sądu?
( Ewang. Św.Mateusza 25:31-46)

Oszustwem jest przedstawianie prawdy w sposób, który zastępuje zdrowy rozsądek. Kłamstwa tak mogą być przedstawiane, że pozornie będą wyglądały jak prawda. Szatan ukazuje prawdę jako fałsz, a fałsz jako prawdę. Dlatego nie wolno ci wierzyć żadnym słowom wypowiadanym bez pokrycia czyli bez rzeczywistych czynów. Żyjemy w cywilizacji kłamstwa, pozorów i fikcji. Watykan stał się Wielką Wszetecznicą. Jest to siedziba Antychrysta zapowiadana od dawna przez Ojców Kościoła. Tak zwany „kościół katolicki”, który dzisiaj widzimy jest narzędziem szatana we wprowadzaniu Światowego Państwa Antychrysta. Uciekaj jak najdalej! Jeśli uwierzysz i dasz się zwieść to zginiesz. Jest to kościół kłamstwa, obłudy, przewrotności i podstępu. To jest przepowiadany Antykościół. Jeśli tego nie widzisz to znaczy, że jesteś już zaślepiony i giniesz. Od czasów tak zwanego Soboru Watykańskiego II, rewolucji żydomasońskiej w łonie Kościoła Katolickiego, Watykan jest Stolicą Nieprawości i nie ma nic wspólnego z Jezusem Chrystusem! Jest to kościół fałszywy z antypapieżami na czele!

Ks. Joao Santos-Knittel

 

Reklamy

18 comments on “Jedno światowe państwo Lucyfera

 1. krzyż T – jak TabernaKulum [tak naprawdę Złoty Cielec Katolicyzmu]

  Zamknięcie Słowa [Ciała] w złotym Cielcu – Krzyżowanie Ewangelii
  krzyż T
  http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/krzyz.htm
  krzyże i jeden jedyny T – crux commiSa
  http://krzyzpoludnia.republika.pl/krzyze.htm

  Pod pozorem „obecności” Jezusa w… złotym Tabernakulum, którego
  to Syna [Słowo jest Ciałem] zmusza się, aby „przeistoczył się w ciało”,
  judaistyczny kabalizm katolicki stworzył [?] bluźnierczą mszę ofiarną.

  TabernaKulum jest Katolickim T krzyżem dla duchowości Ciała, które
  stało się Słowem i rozprzestrzeniło się po świecie jako Biblia,
  albowiem „słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami” – czyli
  Ciało stało się Słowem i JEST naszym Pokarmem żywym, jak „ciało”,
  słowo Ojca – jego Syn – żywe w swym Przekazie, dające Sens Życia
  i wiarę w życie, i Życie wieczne jeśli przyjmiemy i zastosujemy w życiu
  Słowo cielesnego Jezusa, które jest Ciałem ożywiającym Prawdę.

  Drogą i Prawdą jest Słowo – dlatego sataniści najpierw Zabili Ciało,
  teraz, to samo pokolenie, to samo plemię żmijowe, Zabija Słowo,
  zabija Prawdę i zabija Drogę do Ojca – metodą okultystyki KaTolickiej.

  Kult złotego cielca [puszki więziennej] – kult Tabernakulum jest Ohydą,
  więc nie dziwi mnie Wzywanie [wYzywanie Ojca] Watykanu do Globalizmu,
  który był „marzeniem” – Zamysłem Kabały Zatracenia – ohydą spustoszenia
  zapoczątkowanej w Puszce Zamilczenia – taberna-Kabała-culum…

  Nadchodzą „czasy” kiedy będzie zakazane Karmić się Ewangelią, i czas
  głodu Słowa bożego… na To liczy Wielka Nierządnica [rozkazy już poszły]

  Władze wymagają zezwolenia na studiowanie Biblii!
  http://www.proroctwa.com/zezwolenie-na-studiowanie-Biblii.htm

  papa-T-mobile – papież Tauber – szybszy od internetu… [aktor Yudaizmu]
  „biały” satanista….

 2. Eeee, co wy taj najeżdżacie na KK? Mało to innych religii gdzie szatan rządzi, choćby hinduizm? Może papieże nie są szczerzy, może Watykan ma wiele na sumieniu, no ale atakować całą religię? Chyba uwierzyliście w jakąś głupią teorię nt Komuni Św i innych obrzędów kiedy to właśnie brak tych sakramentów prowadzi do grzechów a przyjmowanie Komuni zmusza do tego aby unikać grzechów ciężkich Nie pogubiliście sie w tych argumentach? To absurdalne- chodzenie do kościoła itp złe, niechodzenie też złe bo jest się dalej od Boga To co jest normalne?
  Jeszcze jedno-świadkowie Jehowy, a więc niezaprzeczalnie sekta, po tym jak wstąpiła do nich moja starsza kuzynka ze 30 lat temu, kazali jej zdjąć w mieszkaniu wszystkie obrazy święte (katolickie) A skoro i świadkowie i KK są niby powiązani z szatanem no to PO CO kazali jej to zdjąć???
  Gadajcie co chcecie – ja chodzę na Msze Św. i skutków ubocznych nie miałam z tego powodu- odwrotnie niż gdy nie chodziłam i byłam mniej praktykująca A nawet raz poprzez ręce kapłana, którym NIE kierował szatan tylko Jezus, pożegnałam się ze złymi emocjami do 2 osób (uzdrowienie)

  • Zgadzam sie z Tobą myśląca. Mnie osobiście boli to, w jak perfidny sposób został zepsuty Kościół. Został zepsuty od wewnątrz i dlatego ten dzisiejszy Kościół-organizacja nie przypomina już tego tradycyjnego. Kościół założony przez JEZUSA przetrwał, gdyż zgodnie z obetnica Boska nigdy nie zostanie on całkiem zniszczony, jednak obecnie przechodzi wielki kryzys. Zostały zniszczone jego struktury. Władze kościelne zostały przejęte przez antykościelnych wysłanników, co nietrudno zauważyć, śledząc chociażby pewien cykl ukazujący to postepowanie na stronie SS
   (przykład: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/24/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-austriacki-artystyczny-neo-ksiadz/).

   Dlatego nie dziwie sie skąd bierze się częśc komentarzy szkalujących KK na tym blogu.

   Rzecz jasna, w wielu przypadkach komentarze te zgodne sa z rzeczywistością, tzn obecnym neoKościołem. Bo neoKościół Katolicki a Kościół katolicki to w rzeczywistości dwa różne, przeciwstawne Kościoły.

   A tak w ramach dobrego zakończenia to dzieki wszystkim a w szczególności właścicielowi bloga za porcje rzeetelnych informacji znajdujacych sie na tym blogu:) Jesli chodzi o aktywną dyskusje, to na tym forum jestem świeżakiem, jednak bloga czytam od pewnego czasu dość aktywnie i widzę że jest to naprawdę rzetelne źródło informacji, a w dodatku informacji PRAWDZIWYCH! pozdrawiam:)

 3. nie wiem co ma na myśli ta „myśląca ” ale powiem że religie są jak frakcje polityczne, udają że są różne i wyjątkowe, zwalczają się na wzajem . na koniec ograbiają ludzi z majątku, indywidualizmu, godności . ludzie przestają być odpowiedzialni za własne czyny bo bóg mnie uratuje albo zreinkarnuje się w kaczkę.

  każdy z nas ma sumienie i wie co dobre i co złe reszta to tylko wymówki

 4. Kto wielbi jakąkolwiek religię, która Fałszuje i bluźni przeciw Słowu,
  ten popiera Legion religijnego ojca Kłamstwa, żeby nie wiem jak To sobie „tłumaczył”…
  Niech roztrzaska Przykazania i podrze Biblię – skoro Cielec ważniejszy.

  „Poznacie ich po owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach.” Ewangelia wg Św. Mateusza 7:16-20

  Owoce w Obrazkach „niewinnych” dla Oczu
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim/

  ze strony
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/30/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-jedno-swiatowe-panstwo-lucyfera/

  Totus Tuus – Cały [jestem] Twój -> demoniczna, starożytna królowo niebios Asztarte…
  zgadza się – wielbiciel Obrazu czarnej madonny, udający że wielbi Marię,
  to w końcu mamy wielbić Boga o imieniu Maria ?
  Jeden jest Pośrednik między Ojcem a ludźmi – Słowo żywe w Słowie. Syn.
  …widać, nie brakuje judaszy w chrześcijanizmie katolickim. Wersja –izm.
  Chrześcijaństwo Kontra Chrześcijan-izm.
  Prawda vs Fałsz.
  Po owocach woli [wyboru], rozumowania [myśli], metodach [popierania fałszu],
  i po wynikach [owocach] – „dobro”wolnej przynależności do religii – Poznacie ich.

  Jezus uwalnia Chrześcijan – katolicy dalej Krzyżują Jezusa, czy będą wolni ?
  Nie ! – bo na zasadzie Wzajemności, kto krzyżuje – będzie „ukrzyżowany”.
  Kto fałszem wojuje, od Fałszu zginie…
  Oto „tajemnica” Wiary.

 5. Re:-Myśląca. Popieram twoje spostrzeżenia. Nawet jeżeli Papież miałby być samym antychrystem (w co wątpię), to nie znaczy wcale, że taki czy inny ksiądz uczciwie, z wiarą i zaangażowaniem czyniący swoją posługę dla Trójcy jest narzędziem złego. Już się ci nasi przyjaciele spiskowcy za daleko zapędzają w swoich dywagacjach, a mnie samemu, a jestem osobą bardzo krytyczną nasuwa się tutaj jedno spostrzeżenie – Diabeł czyli diabolos – oskarżyciel. Czy nie w takiej roli występujesz Radtrapie?
  Mam jeszcze jedno spostrzeżenie – często postawą nienawistną wobec KK i papieży wykazują się ex Świadkowie Jehowy „nawróceni” na Chrześcijaństwo – jako przykład podam prowadzącego stronę zbawienie.com. Niestety ze swojego dawnego stanu przejmują pewną zarozumiałość i nadmierną wiarę we własne możliwości intelektualne – rozkminienia i poznania ukrytych treści zawartych w Piśmie Świętym itd. To jest bardzo niebezpieczne podejście ocierające się o zwyczajną pychę.

 6. Nie trzeba chodzić do kościoła żeby pojednać się z Jezusem. Większość katolików chętnie ukrzyżowała by tych którzy mówią im słowa wyzwalające dusze. Zwierzęta żyjące od pokoleń w klatkach nie pamiętają już jak to jest wędrować samotnie. Przed Bogiem staniemy tylko w towarzystwie naszych czynów…

 7. Czytam ten blog już chyba od miesiąca i czuję się trochę zagubiony. KK jest w skrócie złem totalnym (ok), ale wielu z was kieruje się cytatami z biblii, która z tego co wiem była specjalnie zmieniona w którymś wieku. Nawet samo 10 przykazań było wiele razy zmieniane. Wystarczy dowiedzieć się na internecie, ile razy wprowadzono zmiany w biblii.

  Dodatkowo piąte przykazanie mówi „nie zabijaj” (wcześniejsza wersja „nie popełniaj morderstwa (…)” ), ale w starym testamencie było to przykazanie (i nie tylko to) nagminnie łamane, nawet przez takie osoby jak Dawid. Kierowanie armią w boju nawet izraelską jest równoznaczne z planowanym zabójstwem. Kim był Samson, jak nie wojownikiem -> mordercą? To co, ze robił to pod nakazem Boga (a może pod nakazem diabła podszywającego się pod Boga)? Czym się różni zabójstwo kilka tysięcy lat temu od zabójstwa dzisiaj? Niczym.
  Dopiero nowy testament i nauki Jezusa nakazują nadstawiać drugi policzek. A sam Bóg w Biblii (szczególnie w starym testamencie) nie był osobą zbytnio litościwą, ba nawet popełniał ludzkie błędy, niczym bogowie w mitologii greckiej.

  Dlaczego w takim razie miałbym się kierować naukami Biblijnymi?

  Dlaczego mam przestrzegać 10 przykazań?
  Jakoś wiele postaci biblijnych nie przestrzegało ich wszystkich a raczej też szli do nieba.

  Dlaczego mam czcić Boga? Nie mówię tutaj o chodzeniu do Kościoła, ale ogólnie m.in. o modlitwie (ojcze nasz) – też mogła zostać zmanipulowana… Ważne są czyny nie słowa.
  Lecz tak jak pisałem wcześniej, dlaczego mam przestrzegać 10 przykazań?

  Dlaczego mam nadstawiać drugi policzek swoim wrogom?

  Dobro nie zawsze musi być dobrem a zło nie zawsze musi być złem.

  • nie porównuj wojownika do mordercy…
   wojownik, żołnierz, rycerz, itd. to osoba która staje do walki w obronie słabszych, ideałów, narodu, czegoś co warto bronić. Dodatkowo osoby takie cechują się honorem czyli nie atakują bezbronnych, jeśli nie muszą to unikają walki itd. (temat rzeka można pisać w nieskończoność)
   morderca to osoba która, dba tylko o siebie i zabija dla swojego dobra

   ” Lecz tak jak pisałem wcześniej, dlaczego mam przestrzegać 10 przykazań? ”
   Chrystus dał nam dwa nowe przykazania, doskonalsze… (serio, czytałeś Biblię?)

   ” Dlaczego mam nadstawiać drugi policzek swoim wrogom? ”
   to nie jest wymóg… chodzi o to by wybaczać, a zemstę zostawić temu kto wymierzy ją sprawiedliwie (czyt. Bóg, bo tylko On jest sędzią sprawiedliwym)

   ” Dobro nie zawsze musi być dobrem a zło nie zawsze musi być złem. ”
   ??? chyba nie kumasz różnicy między dobrem a złem, ale to dlatego że najwyraźniej nie czytałeś Biblii, a nawet jeśli to bez zrozumienia

   ” …Wystarczy dowiedzieć się na internecie,… ”
   ta, w internecie wszystko jest prawdą i można we wszystko wierzyć (sarkazm)

   ” Bóg w Biblii (szczególnie w starym testamencie) nie był osobą zbytnio litościwą, ba nawet popełniał ludzkie błędy, niczym bogowie w mitologii greckiej. ”
   Rozumiem że jesteś w stanie udowodnić swoja tezę? Chodzi mi o te rzekome błędy, bo co do litości, to komu Bóg ją okazuje to już jest jego sprawa, jedni na nią zasługują a inni nie, ale to chyba normalne.

 8. Fafix – masz odpowiedź, i – albo nie rozumiesz Przykazań – albo już Wybrałeś siebie…
  dla tych, którym przeszkadzają Przykazania Natury, pozostaje Wynaturzenie
  Doktryna Lucyferiańska
  czczenie siebie i szatana [za jego namową egoizmu] pod Pozorem, że Ojca Stworzyciela
  [lub ojca „oświecenia”]
  EGOIZM
  01. Będziesz czcił każdego boga [wymyślonych bożków, pieniądze] oprócz Stwórcy wszechświata. [siebie i oszukujące cię demony]
  02. Będziesz im stawiał posągi, malował obrazy i będziesz im oddawał cześć. [bałwochwalstwo, murowane pałace pseudo świątynne]
  03. Będziesz nadużywał Imienia Boga twego. [lub drwił, fałszywie nauczał]
  04. Nie będziesz święcił dnia świętego. [nie poświęcisz ani jednego dnia na szukaniu Prawdy i poznaniu Ojca lub Syna, goniąc za pozorami i pokusami tego świata]
  05. Nie będziesz czcił ani ojca ani matki. [pogardzał innymi]
  06. Będziesz mordował i zabijał. [całe Stworzenie – przyrodę, zwierzęta i ludzi – Ziemię, dla pożądliwego zysku lub dla przyjemności]
  07. Będziesz cudzołożył do woli. [nierząd cielesny i nierząd duchowy, sakralny – dla zysku i władzy]
  08. Będziesz kradł. [pośrednio, bezpośrednio kupczył cudzą wiarą]
  09. Będziesz fałszywie zeznawał. [kłamał, oszukiwał, manipulował świadomie]
  10. Będziesz pożądał wszystkiego, włącznie z żoną bliźniego. [i władzy nad światem]

  WZAJEMNOŚĆ w Prawie Natury – 10. Przykazaniach

  01/ dbaj o siebie – nie czcij wymyślonych bogów, nie kupcz swą wiarą – zadbasz o Ojca,
  uszanujesz Stworzyciela i jego Słowo
  02/ dbaj o siebie – nie wymyślaj i nie fałszuj Imienia Boga [Ja Jestem] aby cię kto nie
  zwiódł by czcić demony – zadbasz o Imię Ojca
  03/ dbaj o siebie – nie czcij wymyślonych dni świętych, bo każdy istniejący dzień jest
  dla człowieka świętym, jeśli żyje – poświęć Jeden dzień na kontakt ze Słowem – uszanujesz
  Syna Słowo Boga
  04/ dbaj o siebie – uszanuj ziemskich rodziców bo im wiele zawdzięczasz – uczcisz Ojca
  05/ dbaj o siebie – nie zabijaj – zadbasz o życie innych – uszanujesz Dawcę Życia Ojca
  06/ dbaj o siebie – nie cudzołóż – zadbasz wtedy o swój dom, rodzinę, męża/żonę/dzieci,
  nie łożąc na cudze Zachcianki, na cudzą Pożądliwość – nie ograbią cię – uszanujesz to
  Prawo pochodzące od Ojca
  [to nie jest tylko o seksie pozamałżeńskim – o seksie jest w „nie pożądaj cudzej żony”]
  07/ dbaj o siebie – nie kradnij – zadbasz o dorobek innych, nie będziesz karany wg prawa
  ludzkiego – uszanujesz to, co dał ci Ojciec, a nie musiałeś kraść, jedynie Przetwarzać
  08/ dbaj o siebie – nie kłam, nie fałszuj, nie manipuluj innymi – uszanujesz Prawdę,
  a ona cię wyzwoli – uszanujesz Ojca, który Jest Zbawicielem od zatracenia w kłamstwie
  09/ dbaj o siebie – nie pożądaj cudzej rzeczy ani żony – zadbasz o innych – uszanujesz
  cudzą wartość – uszanujesz Wartość Stworzyciela, którego nie musisz pożądać – on JEST
  10/ dbaj o siebie – będziesz dbał o Ojca całą duszą i całym ciałem, a bliźniego swego
  szanował [miłował] jak siebie samego – zadbasz o siebie naprawdę – To wróci do ciebie

  Pełne SŁOWO Żywe – kontra Puste Słowa Ludzkie [zazwyczaj]

  „Jana 1:1,2
  (1) Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.
  (2) Ono było na początku u Boga.”

  Apostoł Jan otrzymał Przekaz od samego Ojca, który nawiązywał do Jezusa.
  Pomijając Wolę Dzielenia się Życiem Ojca – Jego Wolę,
  Pomijając Myśl jak Dzielić się Życiem Ojca z Innymi – Jego Myśl,
  Ojciec użył Metody Dzielenia się Życiem przez Porozumienie się
  ze Stworzeniem, które miało Zaistnieć – Jego Metody.
  Tą Metodą Porozumienia się jest SŁOWO – Żywe Słowo Życia.
  [jest wiele metod porozumiewania się pomiędzy ludźmi]

  Słowo Boga jest tak Żywe, że JEST Bogiem i było więc u Boga.
  Na jedno Takie Słowo Boże – na Jego Rozkaz – powstaje Życie,
  którym chciał się Podzielić – Dać – Siebie Dać – Dał JEZUSA.

  Dawca Ojciec – Dał Słowo pod postacią Jezusa – Dał Siebie – Dar.
  Słowo było Bogiem – I Przez Niego [słowo] Wszystko się Stało.
  Jezus JEST Bogiem [Słowem] – Wzajemnością – Dzielenia się
  i Porozumiewania ze Stworzeniem. Na Jego Słowo powstaje Życie
  lub Zmartwychwstanie lub Zagłada Wynaturzenia. A to tylko słowo.

  Jana 1:14
  (14) A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas. I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca, pełen łaski i prawdy.”

  A Żywe Słowo [boża metoda porozumiewania się i dzielenia z innymi]
  Stało się Ciałem – Zaistniała Żywa Metoda Porozumiewania się
  Ciało Życia Słowa – Na Początku Było Słowo – I Bogiem Było.

  Potem Przyszło Słowo od Boga do Ludzi – Syn Człowieczy Jezus Bóg
  i Zamieszkało Między Nami jako żywy człowiek Pod Postacią Ojca,
  a może Odwrotnie – Żywy Ojciec Pod Postacią Syna Człowieczego.
  Dar boży dla Ludzi, aby wiedzieli, że Ojciec ich nie opuścił.

  Słowna Metoda porozumiewania się Stała się Żywą Metodą porozumiewania się i Zaistniała na Ziemi jako Syn Boży, który JEST Bogiem.
  Syn jest Słowem – a Słowo jest Ojcem pod postacią Syna.

  „Mateusza 1:23
  Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy: Bóg z nami.”

  I Porodziła Dziewica Słowo-Syna – aby Bóg był z Nami – tu, na Ziemi.
  Kobieta jest Najwłaściwszą Osobą do Dawania z Siebie syna.
  a dlatego Dziewica, aby nie było wątpliwości W Boże Możliwości.
  I jest To Naturalne – według bożych Praw Natury.

  Wynikiem Woli i Myśli i Metody [Słowa] Boga Ojca dla Nas
  był, jest i będzie Jezus – Syn Człowieczy – Żywe Słowo Boga.

  Tak ja to rozumiem, i tak Dał mi to Poznać sam Jezus w Nauce.
  Albowiem Nauka-Droga-Zycie Jezusa jest Metodą na Życie.
  Prawdziwą, …a nie wynaturzoną lub zafałszowaną przez religie.

  Czczenie „dzieł ludzkich rąk” i pustych słów jest Pogardą dla Prawdziwego Słowa.

  albowiem Słowo Ciałem się stało i Ciało Słowem się stało – oto Ojciec.

  Fałszywe oskarżenia Boga
  http://www.zbawienie.com/oskarzenia_Boga.htm

  IHS = Izyda Horus Set = Parodia Imienia Jezusa Chrystusa = IHS

  obrazy strona 8 http://www.google.pl/search?q=eucharystia&hl=pl&biw=1280&bih=664&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=WqTsTsfBNMXY8APj3ujIBw&ved=0CEQQsAQ

  Monstrancja i Eucharystia = Kult Słońca z Okiem IHS = Okultyzm, bluźnierstwo przeciw Ofierze Mesjasza
  http://www.bereanie.private.pl/tekst.php-numer=26491.htm Nieświęta euchArystia

  czytaj również https://radtrap.wordpress.com/2011/11/28/co-laczy-katolicyzm-z-hinduizmem/
  Ostatnia Wieczerza wg Chrześcijan [komentarz selera]

  Wolę wierzyć Słowu Synowi Ojca – Aniżeli Kłamstwom Religijnych Kozłów,
  bo wiem, że mnie nie zdradzi…
  [seler]

 9. Wielkie dzięki za odpowiedź Ignorant, oraz Seler.

  Napisałem po prostu rzeczy, które bardziej mnie gryzą, aniżeli są moimi twardymi przekonaniami. Ja szukam po prostu wiary (wiedzy) i nie musicie mnie czasem obrażać (nawet pośrednio), żeby mnie na nią w jakimś stopniu nakierować.

  Każdy człowiek podąża po drodze, czasami prostej a czasami wyboistej, ucząc się nowych rzeczy i błędem jest poddać się i stanąć w miejscu będąc pewnym, że już się osiągnęło swój cel podróży.

  Ignorant, jeżeli chodzi o sprawę wojownika/zabójcy/zemsty, to myślę, że oboje uważamy, że (mówiąc krótko):
  *obrona rzeczy niematerialnych (wartości) i materialnych (ludzi, dóbr), jest ok, tak długo dopóki jest obroną
  *atak (m.in. zemsta, albo nieuzasadniony) jest przeważnie wyrażaniem swojego egoizmu w dość agresywny sposób
  Kiedy można mówić o ataku, to już jest temat rzeka.

  * Mogę zapomnieć o złych uczynkach swoich wrogów (wybaczenie – zostawić to sprawiedliwości Bożej),
  * albo dokonać aktu zemsty (samosąd w celu np. poprawienia sobie w jakimś stopniu humoru – grzech -> kierowanie się instynktami),
  * albo mogę kontratakować w celu obrony (jeżeli konflikt jest nadal aktualny, jednak wtedy mogę postąpić prawidłowo, albo popełnić grzech). Jednak to pomińmy, bo to już zależy od kontekstu.

  Sądzę, że każdy czyn popełniony wbrew sobie (wbrew swoim wartościom, jak i moralności), oraz pod wpływem emocji (np. napadu gniewu) jest w mniejszym, lub większym stopniu grzechem. Nie kierujesz ty, tylko podstawowe instynkty, czym się różnimy w tej chwili od zwierzęcia? To jest grzech.

  Co do zła i dobra, to chodziło mi o to, że dla każdego granica między złem a dobrem leży gdzie indziej, ponieważ nie można jednoznacznie stwierdzić, czy coś jest złe, albo dobre – ważny jest kontekst. Tj. jeżeli zabójstwo w obronie życia nie
  jest grzechem, to poczynienie tego samego w celu odniesienia wewnętrznej satysfakcji już jest. Mam nadzieje, że rozumiesz.

  Seler, co do 10 przykazań właśnie dziękuję Ci, za interpretację. Nie studiuję nazbyt biblii a większość rozpowszechnianej wiedzy z niej została sprofanowana przez obłudników i KK. Kilka lat temu dużo interesowałem się „satanizmem”, tzn.
  kultem swoich zachcianek, jednak nie byłem tego wyznawcą a raczej był to etap potrzebny na mojej drodze, który ukształtował moje dzisiejsze poglądy i nauczył o hipokryzji KK.

  Uważam, że całkowite oddanie się podstawowym instynktom jest złe, oddanie się całkowicie emocjom jest złe, bo wtedy nie myślimy co robimy. Tak jak wcześniej pisałem, ważna jest świadomość swoich czynów i rozwijanie siebie.

  Jeżeli chodzi o 10 przykazań, to napisałem swoje przemyślenia na ten temat, nie znaczy to, że się do nich nie stosuje. Niestety, żeby omówić każdy temat musiałbym napisać kilkuset stronicową książkę, dlatego postaram się streścić niektóre tematy kosztem informacji.

  *Dobra materialne są ok, ale są ważniejsze wartości od nich. Dla mnie bieda zamierzona, nieuzasadniona (bez jakiegoś duchowego/wyższego celu) jest oznaką lenistwa i grzechem. I to odnosi się nie tylko do bogactw materialnych, ale również niefizycznych. Można się poświęcić wygodzie i trwać w stagnacji, nie osiągając swoich celów.
  *Ważny jest szacunek do siebie, oraz do otoczenia. Nie czyń drugiemu, co Tobie nie mile, albo raczej traktuj innych jak sam chciałbyś być traktowany.

  Jeżeli chodzi o 10 przykazań diabła, czy jak to można nazwać, to dla mnie jest to 10 przykazań szczytu debilizmu. Nie muszę chyba nikomu mówić, jak to bezsensownie brzmi. Ot grzeszenie dla samego grzechu, szkoda o tym nawet pisać. 0 szacunku dla siebie i dla otoczenia.

  I naprawdę zamiast tych kciuków w dół i w górę, oraz niepotrzebnych bluzg, czy uwag (nie twierdzę czasem, że mnie wyzywacie) interesuje mnie dyskusja na poziomie, porównanie swojej wiedzy, oraz nauka. Nie uważam, że wiem wszystko, bo to oznaczałoby stanie w miejscu.

  Nie wierzę w religie, wierzę w siebie (że mogę sprostać problemom) i w to, że mój byt ma jakiś cel. Raczej nie muszę pisac o religiach, bo mamy na ten temat najwidoczniej podobne poglądy.

  Jeżeli chodzi o Boga, to sądzę, że uosabianie go i mówienie o nim, jako o osobie jest bardzo dużym uproszczeniem. Nie rozumiem sposobu traktowania go (jak i jakiegokolwiek bożka), jako „tatusia” (cel wielu religii) do którego przychodzę wyżalić się i poprosić o pomoc, żeby potem zapomnieć o nim do czasu ukazania się następnej słabości.

  Uważam, że życie jest drogą, podczas której zdobywa się naukę, aby stać się lepszym człowiekiem. Mogę poprosić Boga o pomoc w nakierowaniu mnie na dobry kierunek, kiedy się zgubię. Jednak moje problemy są moimi problemami i testem, który powinienem sam przejść. A wszystkie wydarzenia są częścią Bożego planu. Tak uważam i mam nadzieje, że pisząc to przekazałem to w sposób zrozumiały.

  Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i liczę na ciekawą dyskusję.

  • ” Ja szukam po prostu wiary (wiedzy) i nie musicie mnie czasem obrażać (nawet pośrednio), żeby mnie na nią w jakimś stopniu nakierować. ”
   jeżeli odniosłeś takie wrażenie to przepraszam, chodziło mi o to że w internecie prawdy nie znajdziesz.
   Czytaj Biblię, kto szuka ten znajdzie. :D

 10. Mi ten Beno 16 strasznie się nie potoba, ten jego wyraz twarzy jest taki wredny, taki satanistyczny. Wygląda jakby co dzień w swoim domu odprawiał rytuały satanistyczne na cześć Bafometa…

 11. Dokąd człowiek nie dojdzie do prawdy, kto posiada całkowitą władzę nad światem śmiertelnym, to zawsze będzie oskarżał drugiego człowieka, bo ten kod ma wprowadzony do własnego sumienia a którym to sumieniu toczy się ustawiczna walka dobra walkę ze złem.A że zostałem w prowadzony w wiedze,kto ponosi winę za ten demoniczny świat, a posiadam taką wiedzę?To dlatego przestałem oskarżać człowieka za wszelkie zło, które został oskarżony człowiek. Posiadam niepodważalne dowody, oparte na prawdzie kto tak uprzykrza żywot mieszkańcom tej ziemi.Jestem dziwnym człowiekiem, ponieważ istota niewidzialna,a żywa zamieszkuje w moim ciele ,a że jest żywa, bo zemną mówi. I ta istota poprzez testy ujawniła mi ,że człowiek jest istotą śmiertelną i nie przedstawia ,żadnej wartości wobec świata niewidzialnego nieśmiertelnego,a który posiada władczą siłę Bogów ,że może wzruszyć niebem i ziemią.,,Ze względu na synów ludzkich Bóg tak urządził, aby ich doświadczać i aby im pokazać, że nie są niczym innym niż zwierzęta.Bo los synów ludzkich jest taki,jak los zwierząt,Jeden jest los obojga.Jak one umierają tak umierają i tamci. I wszyscy mają to samo tchnienie?Człowiek nie ma, żadnej przewagi nad zwierzęciem. Bo wszystka jest marnością.Wszystko idzie na jedno miejsce,bo wszystko powstało z prochu i wszystko znów w proch się obraca.” Tak więc doskonale zostałem uświadomiony ,że nie człowiek jest odpowiedzialny za ten zniszczalny świat,bo nie przedstawia ,żadnej wartości wobec świata Duchowego niewidzialnego ,a który cząstkę swej wiedzy ujawnił mi poprzez istotę, która zamieszkuje w moim ciele.A tej wiedzy możemy zakosztować pod dostatkiem ,tylko Jeżeli dano nam będzie ujawnione ,Że ,,Będziemy patrzeć i widzieć ,będziemy słuchać i rozumieć”. A w ten czas przestaniemy oskarżać człowieka ,że ponosi winę za ten kiepski świat bo zgrzeszył. Sochacki Stanisław.

Możliwość komentowania jest wyłączona.