Porwanie w Sosnowcu – kilka frapujących skojarzeń (lub moja paranoja)

 

Z jakiegoś powodu sprawa porwania tej dziewczynki nie może dać mi spokoju. Przecież co roku znika mnóstwo dzieci. Czytam co jakiś czas nowe artykuły o tej sprawie i nagle zdaje sobie sprawę że jednocześnie media ucichły w temacie ACTA i protestów na ulicach. Pomyślałem – ciekawe że nastąpiło to akurat teraz. Potem przeczytałem coś takiego:

Kto szedł za matką? Kto czyhał na jej maleństwo? Te pytania pozostają zagadką. Tym bardziej, że mama matki i jej mąż Bartłomiej to zwykła, spokojna rodzina. Jak opowiadają bliscy znają się od dziecka. Należeli wtedy do Dzieci Maryi, potem po latach spotkali się w ruchach katolickich. Bartłomiej był ministrantem w kościele św. Tomasza, a Kasia służyła do mszy w klasztorze w Czeladzi.

Nasunęło mi się kilka skojarzeń, które mogą być tylko przejawem zbyt dużej wyobrazni – dlatego zastanawiałem się chwilę przed ich spisaniem. Bo okażę się np. że Magdę niedługo znajdą i nie miało to nic wspólnego z okultyzmem. Wyszedłbym wtedy na głupca, ale z drugiej strony – bardziej cieszyłbym się  z happy endu niż zmartwił z powodu straty kilku czytelników i z faktu że się pomyliłem.

KALENDARZ ILLUMINATI

Niedawno  jeden z czytelników zwrócił uwagę na to że porwanie małej Magdy (24 stycznia) zbiega się z okresem styczniowych porwań ofiar dla obrzędów satanistycznych (20-26 stycznia). Wprawdzie nie co roku słyszymy w telewizji o porwaniach dzieci w styczniu, ale… w końcu to rok 2012 prawda? Ten rok miał być pełen okultystycznych rytuałów  o których ludzie dowiedzą się (niekoniecznie je zrozumieją) dzięki mediom. Włochy miały już swoją Concordię.

We wczorajszym wpisie zasugerowałem że ofiarę (młoda kobieta lub dziecko) składa się wtedy 26 stycznia. Ale przy drugim spojrzeniu zauważyłem swój błąd. Ofiara ta przetrzymywana jest aż do 2 lutego (angielska nazwa święta Candlemass), a dopiero pózniej złożona w ofierze. W Polsce tego dnia obchodzi się Dzień Matki Boskiej Gromnicznej/Ofiarowania Pańskiego.

Patrz: Kalendarz Illuminati

Fritz Springmeier nazwał to kalendarzem Illuminati ale tak naprawdę jest to ogólny kalendarz świąt pogańskich – ponieważ to z misteriów pogańskich wywodzi się współczesnie nam znany satanizm. 2 luty był dniem czczonym przez wiele ludów, ale najsłynniejszą jego wersją  był niewątpliwie celtycki (gaelicki?) Imbolc. Tak jak wszystkie pozostałe święta celtyckie nad ich przebiegiem czuwała kasta driudów (kasta kapłańska założona według podań celtyckich przez lud magów zwany Tuatha de Daanan – czyli najprawdopobniej plemię Danitów), a druidzi bardziej niż przytulaniem drzew wsławili się swoim zamiłowaniem do składania ofiar z ludzi.

Poniżej główne święta kalendarza pogańskiego (satanistycznego):

Zauważyliście że większość tych świąt, tylko pod innymi nazwami, obchodzi również (podobno chrześcijańska) Polska? Głupia sprawa. Generalnie jego działanie jest bardzo proste:

Najważniejsze są 4 okresy – przesilenia/równonoce (co widać na powyższym „kompasie”), dlatego np. święta Bożego Narodzenia w grudniu nie są dniem narodzin Jezusa Chrystusa.

Pomiędzy nimi tworzą się 4 segmenty – każdy z nich składa się z 13 tygodni. Do tego dochodzą 4 święta wypadające w środku każdego z segmentów (Imbolc, Samhain, Beltane, Lammas – w wersji satanistycznej znane jako angielskie Grand Climax, dni składania ofiar z ludzi) – każde z nich wypada 6 tygodni po Przesileniu/Równonocy i 7 tygodni przed następnym w kolejce.

Liczba 13 jest liczbą rebelii. W Biblii oznacza „rebelię przeciwko ustanowionej władzy” lub inaczej – rebelię Szatana przeciwko Bogu (zródło)

W okultyzmie 6 oznacza człowieka natomiast 7 – oświecenie. Człowiek+oświecenie = illuminowany (6+7=13)

Niech was nie zwiodą te celtyckie nazwy świąt – nasi słowiańscy przodkowie również święcili owe okresy, oczywiście inaczej je nazywając. To samo można rzec o wielu, wielu innych narodach istniejących w przeszłości. Jeśli ktoś zada sobie trud prześledzenia genezy powstania wszystkich tych starożytnych ludów, w końcu dojdzie aż do Mezopotamii. Do starożytnego Sumeru, pierwszej cywilizacji powstałej po biblijnym Potopie. To tam stworzono podwaliny tego okultystycznego systemu za czasów biblijnego Nimroda/Rebelianta (znanego też jako Gilgamesz) i jego żony Semiramidy. Dlaczego wciąż obchodzimy te dni?

W przypadku Europy sprawcą jest kościół rzymsko-katolicki który pozmieniał nazwy tych świąt i wplótł w nie elementy symboliczne z Biblii. Nowy Testament, nauki Jezusa Chrystusa oraz Apostołów nie mówią nic o potrzebie obchodzenia pogańskich świąt. Wręcz przeciwnie – Pismo przestrzega przed wchodzeniem w kompromisy ze światem i jakimikolwiek jego pogańskimi zwyczajami.

IMBOLC

W czasach współczesnych 2 lutego obchodzi się katolicki Candlemass. W Polsce jest to Ofiarowanie Pańskie lub Matki Boskiej Gromnicznej. Mamy jednak dwie wersje tego wydarzenia – święto katolickie używające symboliki chrześcijańskiej i wersję satanistyczną. W jak każdym obrzędzie satanistycznym również i tutaj chodzi o odwrócenie symboliki chrześcijańskiej. Zanim jednak się nią zajmiemy, ustalmy czym był Imbolc i dlaczego chrześcijanie nie powinni go obchodzić.

Święto Imbolc (znane też pod nazwą Oimelc) zajmowało w celtyckim kalendarzu miejsce  szczególne. Celtowie wierzyli, że w tym dniu odchodzi zima i jej patronka, stara bogini o imieniu Cailleach, jej miejsce zaś zajmuje Brigidh – opiekunka wiosny, urodzajów, dzikich zwierząt i roślin (…)

Tą, która miała chronić ludzi była Brigidh, znana również pod imionami Brigid, Bridget, Brighid, Brighde, Brig lub Bride ( celt. Wzniosła, Wywyższona ). Datowany na X wiek glosariusz Cormaca uznaje ją za córkę Dagdy, „wielkiego boga” ludu Tuatha de Danaan. Czytamy w nim, iż była to „kobieta mądrości, bogini, którą adorują poeci, ponieważ jej protekcja była bardzo wielka i bardzo sławna”. (…)

Po przyjęciu chrześcijaństwa Brigidh została uznana za świętą. Ku jej czci plecie się ze słomy krzyżyki zwane krzyżykami świętej Brygidy. (zródło)

Pogańską Brigidh powiązano pózniej ze świętą Brygidą (V -VI wiek). Spotkałem się kiedyś z teorią że święta ta nigdy nie istniała, a jej historia została stworzona na potrzeby legendy i powiązania nowego święta z postacią pogańskiej Brigidh. Według innej była córką druida który miał wizję w której nakazano mu nazwać córkę od imienia bogini, gdyż miała ona być wysławiana w przyszłości przez jego lud.

Jej brytyjski ekwiwalent – bogini Brigantia wydaje się być z kolei  wyspiarskim odpowiednikiem rzymskiej Minerwy i greckiej Ateny (…)

Brygida miała być według tradycji katolickiej założycielką klasztoru w Kindale (zniszczonego w IX wieku przez Normanów).

Wygląda na to że Kindale było kiedyś pogańską świątynią zarządzaną przez kapłanki na wzór rzymskich świątyń którymi opiekowały się Westalki [ochrona świętego ognia]

zródło: thelittleguyintheeye

Święto Imbolc pozostawiło po sobie wiele różnych tradycji w różnych krajach. Np. słynny dzień świstaka w USA. W pewnym miasteczku 2 lutego wyciąga się z nory świstaka by sprawdzić jego reakcje na swój cień i określić na tej podstawie jak długo jeszcze będzie trwała zima. Zwyczaj ten przypłynął wraz z kolonistami z Niemiec. W folklorze Irlandii, Szkocji ale również i innych miejsc w Europie, np. Skandynawii 2 luty wiązany jest z przebudzeniem się Ziemi po zimowym letargu. Brygidh/Matka Ziemia ma wtedy wspomagać zwierzęta które powoli budzą się z zimowego snu. Łączy się to np. ze świstakami, niedzwiedziami (na Podhalu 2 lutego obchodziło się Matki Boskiej Niedzwiedziej i długość zimy określano w zależności od tego czy budzące się niedzwiedzie swoje gawry niszczyły czy naprawiały) ale również i wężami.

Szkocka rymowanka związana ze Świętem Niewiasty (Feast Day of Bride) zaczyna się od słów:

This is the day of Bride,
The queen will come from the mound…

To jest dzień Niewiasty, królowa zejdzie z kopca…

W innych wersjach rymowanki jest o „wężu” który wyjdzie z dziury, jest to według profesora Séamusa Ó Cáthaina odniesienie do wierzeń skandynawskich (…) To w tym okresie świat zwierząt zaczyna przebudzać się ze swojego letargu spędzonego w głębinach ziemi, a życie i światło jest sprowadzane na ziemię przez królową Brigidh.

Polska legenda o Matce Boskiej chodzącej po ciemnym lesie z gromnicą, odpędzającą wilki i złe duchy również ma swoje korzenie w pogańskich wierzeniach. To samo tyczy się gromnic i historii o ochronie przed piorunami. Choćbyś użył mikroskopu – nie znajdziesz tego w biblijnych naukach. Zajmij się jednak badaniem wierzeń Celtów, Germanów, Słowian… znajdziesz ich boginki chroniące lud przed wilkami, magiczne amulety i przedmioty, bogów burzy i zaklinanie piorunów. Wiara w te gusła jest niczym innym jak zawarciem kompromisu z szatańskim światem i jego zwyczajami.

OFIAROWANIE PAŃSKIE I JEGO WERSJA SATANISTYCZNA

Na wirtualnej polonii czytamy:

Kto szedł za matką? Kto czyhał na jej maleństwo? Te pytania pozostają zagadką. Tym bardziej, że mama matki i jej mąż Bartłomiej to zwykła, spokojna rodzina. Jak opowiadają bliscy znają się od dziecka. Należeli wtedy do Dzieci Maryi, potem po latach spotkali się w ruchach katolickich. Bartłomiej był ministrantem w kościele św. Tomasza, a Kasia służyła do mszy w klasztorze w Czeladzi…

Matka małej Magdy nie przypuszcza, kto mógłby to zrobić. – Jesteśmy normalną, kochającą się rodziną. Bez niewyjaśnionych spraw, długów. Nie mamy w gronie znajomych takich osób, które mogłyby nas nienawidzić, mieć nam coś za złe. Jesteśmy normalnymi ludźmi, którzy funkcjonowali dobrze w społeczeństwie – mówi.

W wikipedi czytamy że Dzieci Maryi to:

Dzieci Maryi i Młodzież Maryjna nazywana również JMV – stowarzyszenie Dzieci Maryi obejmuje młode dziewczęta i chłopców, którzy chcą żyć duchem maryjnym i szerzyć cześć Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej. Powstało ono pod wpływem objawień Matki Bożej św. Katarzynie Laboure w 1830r, w kaplicy Sióstr Miłosierdzia w Paryżu. Zostało zatwierdzone przez papieża Piusa IX dnia 20 czerwca 1847 roku. Jest ono zarejestrowane w Papieskiej Radzie Świeckich…

Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryi osiąga swój cel poprzez korzystanie z takich środków jak: przeżywanie Eucharystii, kontemplację osoby Maryi, naśladowanie Maryi i praktykowanie Jej cnót, rozpowszechnianie i noszenie Cudownego Medalika

Jeśli przyjąć teorię że dziecko porwane zostało przez satanistów, fakt że jego rodzice są Dziećmi Maryi daje dużo do myślenia. We współczesnym, katolickim święcie stworzonym na podwalinach Imbolc rolę budzącej do życia przyrody pogańskiej Brigidh przejmuje postać Maryi. Czy to możliwe że rodzice Magdy byli obserwowani przez jakąś grupę okultystów właśnie ze względu na swoją symboliczną przynależność do grupy czczącej Maryję? To by oznaczało że w sprawę zamieszane są osoby/osoba którą rodzice Magdy znają, lub poznali kiedyś przelotnie. Dodatkowo jest to ich pierwsze dziecko.

Jaka jest dokładna symbolika Ofiarowania Pańskiego? Ma to być pamiątka ofiarowania Jezusa Chrystusa w Świątyni Jerozolimskiej przez  Maryje i Józefa. Zgodnie z Prawem Mojżeszowym pierworodne dziecko trzeba ofiarować w Świątyni (ew. symbolicznie wykupić) po okresie oczyszczenia matki. Mówi się że było to 40 dni po narodzinach (tak samo jak 40 dni po Yule wypada Imbolc – 2 lutego). Mi wychodzi że powinno to być 41 dni, ale to jest mniej ważne.

Ja nie obchodzę katolickich świąt i pamiątek, nie oddaje czci świętym i Maryi, nie modle się do nich. Doskonale wiem jednak że katolicy mają dobre intencje przy obchodzeniu tych „pamiątek” wydarzeń opisanych w Biblii i nie chcą czcić pogańskich bóstw. Musimy jednak pamiętać że historia na trwałe powiązała okresy celebry katolickiej z mrocznymi „świętami” satanistów – w tych dniach odprawiają oni swoje krwawe rytuały stosując odwracanie symboliki uznawanej za chrześcijańską. Tak więc w czasie Ofiarowania Pańskiego Maryja ofiarowała swojego pierworodnego:

– chłopczyka

– ofiarowała Go dla Boga

– ofiarowała Go ku dalszemu życiu

W przypadku ofiar z dzieci składanych przez satanistów następuje tu odwrócenie symboliki. Zamiast chłopczyka „ofiarowują” dziewczynkę, zamiast Bogu ofiarowują ją… sami chyba dalej się domyślacie.

JEŚLI ta teoria jest prawdziwa, nie dziwne jest zachowanie mediów i pompowanie całego tego wydarzenia. Cały kraj ma wiedzieć że stało się coś bardzo złego. Dodatkowo mamy do czynienia z dzieckiem dwójki, młodych i (jak się o nich pisze) przykładnych chrześcijan należących za młodu do „Dzieci Maryi”. Czy dla satanistów przygotowujących się do ważnej ofiary byłby jakiś lepszy cel?

Zbliżyli się do siebie dzięki Kościołowi. Kasia w klasztorze w Czeladzi jako członkini wspólnoty Tabeh często służyła do nabożeństwa.

Bartłomiej z kolei w swojej parafii był lektorem – czytał słowa Pisma Świętego. – Kiedy spotkałem Kasię, powiedziała, że ma być msza odnowy w Duchu Świętym w kościele św. Józefa Rzemieślnika w Sosnowcu. Poprosiła, żebym przyszedł tam, bo brakuje ministrantów. Można więc powiedzieć, że nasza pierwsza randka była w kościele – opowiada Bartłomiej. (zródło: SE)

 

Dość. Z mojej strony to by było na tyle. Ta teoria jest tak przygnębiająca, że sam nie chcę w nią wierzyć…

_______________________________________________________________________________________

Jeszcze jeden link, dość zaskakujący. Przypominam że ja osobiście odcinam się od wszelkiego wróżbiarstwa, tarota itd. Znalazłem to jednak niedawno w swojej liście odnośników do mojego bloga i myślę że w wypadku zagadkowego porwania małej Magdy warto zobaczyć co mówią karty (i siły które za nimi stoją):

http://www.noweezo.fora.pl/interpretacje-kart,8/porwana-magda-sosnowiec,5206-75.html

*   *   *

Fritz Springmeier u Alexa Jonesa:

 

Reklamy

22 comments on “Porwanie w Sosnowcu – kilka frapujących skojarzeń (lub moja paranoja)

 1. „warto zobaczyć co mówią karty”
  Ehhhh… wiem że tu tylko gościem jestem, więc domagać się nie mogę, ale mogę się zwrócić z apelem. ROZSĄDKU! Czy jest choć jedna osoba na świecie która wierzy, że 100-krotne „postawienie kart” da taki sam efekt? Oczywiście wszyscy Ci tarotowi idioci powiedzą, że przyszłość się zmieniła więc i karty inne… To mamienie, naciąganie, oczukiwanie, tworzenie ułudy! Nie, nie warto zobaczyć co mówią karty, bo raz że one nie mówią tylko idioci dopisują sobie do tego interpretacje, dwa każdemu „powiedzą” co innego. Proszę, błagam! Rozsądku…

 2. Sugerujesz, że media rozwiną ten temat? W jakim celu? Mi przeszło na myśl, jeżeli wykorzystuje się takie igrzyska olimpijskie jako masowy rytuał (niedawno o tym pisałeś) za pośrednictwem telewizji, to czy epatowanie tym porwaniem ma na celu wzmocnienie rytuału?

  Nie rozumiem po co te rytuały, są one jakimś programowaniem czy coś?

  • Na razie wstrzymam się z dalszymi sugestiami. Już i tak za dużo moich domysłów, nie mogłem się jednak powstrzymać przed ich spisaniem. nie wiem dokładnie dlaczego.

   Zobaczymy jak to się rozwinie.

   • Jeśli igrzyska mają być odnowieniem ZIONU to należy się spodziewać zrównania Jerozolimy (wywalenie Palestyńczyków) a także wielu wielu innych „katastrof ofiarnych” ku czci i chwale nowego ziemskiego demona. Miejscami podejrzewanymi o bycie na liście celów są wszelkie centra religijne wrogie lub już zbędne wychodzącemu na światło dzienne „mesjanizmowi” (satanizmowi). Wiadomo, że w przepowiedniach jest mowa o zrównaniu Watykanu, wiadomo iż katolicyzm jak i prawosławie tez są kością w gardle onych. Igrzyska w Londynie zapowiadają się nieziemsko krwawo, niestety.

 3. Dość odważna teoria. Z tego co zdążyłem zauważyć i jak wskazuje na to tabela z „obrządkami” porwanie – włącznie z kompletnym wykorzystaniem seksualnym – miało być tylko wstępem do zbliżającego się święta 2 lutego.

  Zakładając, że intencje porywaczy w rzeczywistości były takie o jakich tutaj mowa, musimy wziąć pod uwagę inne parametry potrzebne do sfinalizowania obrzędu, a mianowicie inna porwana osoba, o której media milczą ze względu na wytyczne, bądź zaginięciu drugiej osoby nie miał kto poinformować. Tak czy inaczej, jeśli za abdukcją stoją wysoko postawieni sataniści, dziecko jest stracone i nie ma żadnych szans na odnalezienie go żywego.

  Przemawia za tym chociażby fakt, że do jednego z obrzędów, którego dokonuje się 2 lutego potrzeba żeńskiej ofiary między 6 a 17 rokiem życia. Reszta mówi sama za siebie.

 4. KWADRAT – narysujcie ten czworobok i podpiszcie – Potwierdzenie Trójkąta
  Piramidalnego lub Paradoksalnego
  1/ wewnątrz Kwadratu – Wola [zła lub dobra]
  2/ 1. bok – Myśli [złe lub dobre]
  3/ 2. bok – Metody [złe lub dobre]
  4/ 3. bok – Wyniki [ złe lub dobre]
  5/ 4. bok – Potwierdzenie wyników, metod, myśli i woli – ostateczny Dowód.

  13 = 1+3 = 4 niepodważalne Ostateczne Potwierdzenie zła lub dobra.

  Wyniki „mówią same za siebie” – są Owocem metod, myśli i woli,
  Owocem Woli – poprzez działanie dają Obraz „niewidzialnej” Duszy,
  naturalnej lub wynaturzonej, szlachetnej lub upadłej.
  Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do „wyników”, to „czas pokaże” Potwierdzenie.
  Tak, jak teraz pokazuje, kim są Ludzie, a kim są Bestie ludzkie i anielskie.
  Kim jest Ojciec, kim jest szatan – Czym jest religia, a czym jest Wiara.
  Kim JEST Jezus, a „czym” byli martwi duchowo papieże – są Potwierdzenia,
  i były, i jeszcze będą…

  „Czy te Oczy mogą Kłamać ? – chyba „nieee”… – raczej Tak
  Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: „Papież” Benedykt XVI a judaizm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/28/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-papiez-benedykt-xvi-a-judaizm/

  seler skomentował pod artykułem:
  „Ponoć zwierciadłem duszy są oczy. Ten Tauber jest bezduszny. Chociaż sztucznie uśmiechnięty. Z siebie samego Zadowolony.
  Jest „człowiekiem” przygotowującym przyjście antyChrysta i zwiedzenie mas ludzkich.
  To narzędzie demona. Duchowy dyrygent politycznych oprawców. Judasz 16 – pod literą B.
  Grafika Guru Globalizmu

  satanizm = kabalizm, okultyzm, globalizm w religii i poltyce. Nierządnica ujeżdża Bestię.
  Babilonia zostanie zgładzona z wyroku Stwórcy, rękami politycznych oprawców.
  Watykan to kabalistyczny judaizm katolicki. Żeby było „śmieszniej”.”

  I kolejne Potwierdzenie, tym razem „czystego” Yuda-IZMU

  Yitzhak Obama – każda litera, słowo, zdanie Ma jawny lub ukryty Sens.
  Gesty również.
  Zamach izraelski na Obamę, by wymusić wojnę z Iranem?

  http://palestyna.wordpress.com/2012/01/29/roy-tov-yitzhak-obama/

  „Andrew Adler opublikował (13.1.2012) w swej żydowskiej publikacji w USA, Atlanta Jewish Times, artykuł, w którym twierdzi, że Izrael może zgładzić prezydenta USA, np. Netanjahu mógłby dać zielone światło agentom Mosadu w USA, by zlikwidowali prezydenta uważanego za nieprzyjaznego Izraelowi. Urząd objąłby wtedy wice-prezydent, który podyktowałby politykę pomocną Izraelowi w usunięciu swych wrogów….”
  _________________

  Nie mamy Potwierdzenia, co stało się z półrocznym, porwanym dzieckiem.
  Nikt nie zamierza go zwrócić, pomimo próśb, wysokich nagród i deklaracji
  bezkarności dla porywacza. Czyli porwanie na Zlecenie, porywacz jest pionkiem.
  Do jakich celów może być „przeznaczone” dziecko ? – możemy się domyślać.

  Rad,
  nie daje Ci to spokoju, ponieważ za dużo ZŁA na tym świecie, i to tam gdzie Go
  nie powinno być. Analizując tylko Wyniki [fakt porwania] i nie mając Potwierdzeń
  możemy jedynie spekulować, domyślać się, i nigdy nie dowiedzieć się, dla
  kogo i czego Dziecko było przeznaczone.
  W kabalistycznym judaizmie katolickim Wszystko jest możliwe – nie wiemy
  co dzieje się za Zasłoną tej zbrodniczej sekty – jest mocno zamaskowana, za Woalką.

  Pewne jest tylko to, że szatan pożąda Ofiar od swych wyznawców, za to że „dał”
  im „tajemnicę” władzy nad światem, ludźmi i cudzym życiem. Za to składane są
  ofiary z ludzi – dla zaspokojenia szatana, i dla zaspokojenia bestii ludzkich.

  Woalka – [lub inaczej – ukryta wola]
  http://pl.wiktionary.org/w/index.php?title=Specjalna:Szukaj&search=woalka&fulltext=1&redirs=1&profile=default

  véu: (1.2) woalka (1.3) zasłona , osłona , nakrycie (1.4) ciemność , zaciemnienie , mrok (1.5) zasłona (1.6) pretekst ; pozór coś , co …

  Bóg Ojciec Stworzyciel zna Serca swych stworzeń [ich „trójkąty] i gdy nadejdzie czas,
  lub Sąd nad „rodzajem” ludzkim – objawi poprzez Potwierdzenie duchowość ludzi.
  Nam, ludziom jest niezwykle trudno dociec Prawdy – możemy ją znać, domyślać się,
  lub intuicyjnie wyczuwać. Nie jesteśmy doskonali jak Bóg… i nie będziemy.

  p.s. – nie mogłem krócej ;-)))

  dopisek – bardzo świeży artykuł – czyżby Potwierdzenie, które ma nastąpić ?

  Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: jedno światowe państwo Lucyfera

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/30/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-jedno-swiatowe-panstwo-lucyfera/

  „…Jeden Porządek Światowy (One World Order), który jest promowany przez Benedykta XVI zgodnie z postępowaniem jego poprzednika, jest przeciw prawdziwemu Bogu. Zwolennicy Jednego Porządku Świata dążą do realizacji następujących celów we własnym interesie: …”

  we WŁASNYM interesie – Egoizm – Klucz śmiercionośnej Kabały – współczesne Ofiary z ludzi,
  dużo tego już dawno zostało potwierdzone, a wyznawcy papieża wciąż Nie Wierzą… szok !

 5. W zeszłym roku na przesilenie letnie czyli 21 czerwca druidzi mieli wielkie święto. Po raz pierwszy od tak dawna mieli okazję odprawić swe obrzędy legalnie. Powiedzmy, sekta ta została zalegalizowana w Szkocji i mają prawo do swojej religii. Pod warunkiem iż nie będą składać ofiar z ludzi. Ją myślę, że to do czasu.

 6. Ze świętami może być tak iż ich pierwotne znaczenie było całkiem przeciwstawne do ich dzisiejszego bo i świat coraz bardziej staje się demoniczny zwłaszcza u szczytów władzy jak i sam diabeł byłby kontent z czczenia go w dniu w którym pierwotnie hołd składano jego wrogowi BOGU. Dlatego bezkrytyczne przypisywanie starym bogom złego „dzisiejszego” znaczenia jest bez sensu. Raczej warto zgłębiać kto był czyim wrogiem w czasach ich czczenia i kim ten byt jest w obecnych czasach. Tak szybciej się dojdzie prawdy.

  Co do ofiar z „blondynków cherubinków” to trop jak najbardziej trafiony. Nie bez kozery nazywa się je „aniołkami”. Czyż to nie będzie większa obelgą jak się takiego „aniołka” pokroi na przekór naukom „świebodzińskiego bałwana” jak zwykła się o pomniku Jezusa Chrystusa wypowiadać hasbara i reszta „mesjaszy” nowej ery.

  Ruch nazistowsko-satanistyczny bardzo nie kocha rozgłosu uzyskiwanego dzięki blogowi moje-riese Dariusza Kwietnia. Kto wie może gdzieś tam jest ten ołtarz ofiarny skoro z taką nachalnością utrudniają mu życie archiwizatora przeszłości dokonań Niemców w Polsce. Blog zresztą niedługo zniknie z neta. Jest info o zamknięciu.

 7. módlcie się ludzie do Jezusa Chrystusa za Madzię!!! Do Boga Ojca i Ducha Świętego, módlcie się, a to bardzo dużo, nic innego nie można zrobić.

 8. Wierzę, że Bóg ją chroni i czuwa nad maleńką Madzią. trzeba się modlić, bo tylko Bóg jest królem absolutnym i może wszystko!!! Niech ją chroni!

 9. Pingback: Półroczna Madzia z Sosnowca nie żyje – śmierć dziewczynki, pranie mózgu (projekt monarch) a rytuały apokaliptycznej sekty illuminati « Kefir 2010

 10. a ja napisze tutaj tylko jedno… Facet mowi tutaj o satanistach… Satanisci nie zabijaja , nie gwalca ani nic podobnego… Piszesz tu o pseudosatanistach ale to nie znaczy ze masz obrazac prawdziwych satanistów satanisci zyja dla wlasnej przyjemnosci, nie wyrzadzajac krzywdy innym..!!

  • Gość – kogo Ty oszukujesz ? – nas, czy siebie ? – mnie nie musisz odpowiadać,
   odpowiedz Sam Sobie [satanisto ?], …osobiście, …żal mi Ciebie, ale bez przesady…

   czytaj cały komentarz selera na stronie
   https://radtrap.wordpress.com/2012/01/31/jedno-swiatowe-panstwo-lucyfera/

   „Doktryna Lucyferiańska
   czczenie siebie i szatana [za jego namową egoizmu] pod Pozorem, że Ojca Stworzyciela
   [lub ojca „oświecenia”]
   EGOIZM
   01. Będziesz czcił każdego boga [wymyślonych bożków, pieniądze] oprócz Stwórcy wszechświata. [siebie i oszukujące cię demony]
   02. Będziesz im stawiał posągi, malował obrazy i będziesz im oddawał cześć. [bałwochwalstwo, murowane pałace pseudo świątynne]
   03. Będziesz nadużywał Imienia Boga twego. [lub drwił, fałszywie nauczał]
   04. Nie będziesz święcił dnia świętego. [nie poświęcisz ani jednego dnia na szukaniu Prawdy i poznaniu Ojca lub Syna, goniąc za pozorami i pokusami tego świata]
   05. Nie będziesz czcił ani ojca ani matki. [pogardzał innymi]
   06. Będziesz mordował i zabijał. [całe Stworzenie – przyrodę, zwierzęta i ludzi – Ziemię, dla pożądliwego zysku lub dla przyjemności]
   07. Będziesz cudzołożył do woli. [nierząd cielesny i nierząd duchowy, sakralny – dla zysku i władzy]
   08. Będziesz kradł. [pośrednio, bezpośrednio kupczył cudzą wiarą]
   09. Będziesz fałszywie zeznawał. [kłamał, oszukiwał, manipulował świadomie]
   10. Będziesz pożądał wszystkiego, włącznie z żoną bliźniego. [i władzy nad światem]
   […] „

   p.s. – „powodzenia” na wybranej „drodze życia” – więcej Ci nie odpowiem…

 11. A co powiecie DZISIAJ?
  Sataniści? Matka z Młodzieży Maryjnej…
  Oby się nie okazało, że zasypała ją kamieniami na mrozie ŻYWĄ jeszcze.

  • Po to „stworzono” religię [np. katolicyzm] aby zafałszować i zniszczyć chrześcijaństwo .
   Judaistyczny Kabalizm Katolicki to perfekcyjnie zamaskowany satanizm. Dla „wiernych”. Tak zwani „wierni” Karmiąc się Kłamstwem Katolicyzmu
   stają się bezwolnymi i nieświadomymi satanistami, jeżeli nie wychodzą
   z tej „świątyni pozorów” dobrowolnie. Chrześcijaństwo nie jest religią.
   Jest „stylem” życia, jest Postępowaniem według bożych zasad moralnych.
   A co to jest „Młodzież Maryjna” ? – kolejne religijne gówno zwiedzenia ?
   Kto Tego Nie Odczytuje – jest wchłaniany w bagno… i staje się kozłem.
   Nawet nieświadomie.

 12. Pingback: Info « Prawosławny Partyzant

 13. przypomniało mi się jak może z tydzień temu w teleexpresie pokazywali znalezionego gdzieś w polsce czarnego łabędzia (komentowano tam,że mosze uciekł z jakiejś hodowli)

 14. o! i patrzcie teraz! zprawdza się co mówicie! we wczorajszym „klanie” (odc2223) sugerowana jest „psychiczność” młodego pokolenia rodziców i w innej scenie sugestia „właściwości” odebrania dzieci rodzicom. I rzecz kolejna to ta że usuneli „plebanie”BEZ PODANIA PRZYCZYNY(krutko przed porwaniem magdusi) pro rodzinny serial z katolickimi wartościami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.