Szykuje się kolejne totalitarne prawo przeciwko obywatelom

Zródło: Zmiany na Ziemi

Dziennikarze biją na alarm, że NIK, czyli Najwyższa Izba Kontroli, na mocy nowej ustawy, która wchodzi w życie 2 czerwca tego roku, zdobędzie uprawnienia daleko wykraczające ponad te, które mają służby specjalne.

Projekt zmian w ustawie był procedowany od 2008 roku. Generalni Inspektorzy Danych Osobowych wyrażali się o tych przepisach bardzo negatywnie. Zawierają one między innymi zapisy umożliwiające po sięganie do danych uważanych za szczególnie chronione takich jak wyznanie, preferencje seksualne a nawet informację genetyczną, nałogi i stan zdrowia.

Nowoczesna technologia niestety znacznie upraszcza proces kontroli obywateli a wielość przepisów działa niczym elektryczny pastuch na łące pełnej krów. Do takiego właśnie finału to zmierza. Ludzie już teraz traktowani są jak bydło, które jest sterowane prostymi instynktami typu nażreć się i iść spać.

Jeśli wydawało nam się, że w poprzednim ustroju było źle to wystarczy sobie uzmysłowić, że wtedy, czyli w latach 80tych było u nas tylko 150 tysięcy urzędników. Teraz jest ich grubo ponad 800 tysięcy a mamy przecież komputeryzację, która czyni dziecinnie prostą inwigilację obywateli.

Co do NIKu i obaw o niewłaściwe wykorzystanie nowych uprawnień, to zawsze w takich sytuacjach pojawia się pytanie, kto będzie kontrolował kontrolowanego? Aktualnie NIK bardzo nie pasuje władzy, bo zachowuje się jak niezależna instytucja. To jest nie na rękę rządzącemu reżimowi i z pewności podejmie on próbę przejęcia również tego obszaru administracji.

Reklamy

4 comments on “Szykuje się kolejne totalitarne prawo przeciwko obywatelom

 1. NIK wykona swoją robotę w sposób „Naturalny I Konsekwentny” aby dokonać
  znakowania i selekcji „bydła”, które w późniejszym czasie będzie „naturalnie”
  eliminowane za brak zachwytu z nadchodzącego „złotego wieku świetlistości”.
  Potem NIK-t zostanie przejęty przez Reżim, po wykonaniu zlecenia, i z czasem
  z-NIK-nie, jako niepotrzebny nikt. Oba Legiony Udają, że się nie lubią, przed ludźmi.

 2. i kolejne Totalitarne

  Unia Europejska planuje likwidację gotówki
  http://poznajprawde.net/aktualnosci/295-unia-europejska-planuje-likwidacje-gotowki.html

  ROSJA
  Kiedy skasują pieniądze to będzie już całkowite niewolnictwo – artykuł
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/27/kiedy-skasuja-pieniadze-to-bedzie-juz-calkowite-niewolnictwo/

  USA – Waluta CO2: Nowy początek dla Technokracji? #1
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/waluta_co2_nowy_poczatek,p1220323722

  „…Czym jest waluta węglowa i jak ona działa? W skrócie, waluta węglowa będzie opierać się na regularnej alokacji dostępnej energii ludziom na całym świecie. Jeśli nie zostanie ona wykorzystana w określonym czasie jej termin ważności wygaśnie (podobnie jak w taryfach miesięcznych minut na telefony komórkowe), tak aby te same osoby mogły otrzymać nowy przydział oparty na nowych kwotach produkcji energii na następny okres…”

  Totalna Tyrania Technokratów – 3 x T – planowana w Tajemnicy dużo wcześniej…
  ale przecież to nie żadne Krzyżowanie, nieee… to „TROSKA” z Tabernakulum „boskości”…

 3. USA i Polska podpisało Totalitaryzm za pomocą Narzędzia NIK – z artykułu HK
  http://www.proroctwa.com/USA-i-Polska.htm

  Australia ma coś takiego podpisane od kilku lat, ale jeszcze takich praw nie użyto.

  I jakie prawa chodzi? O niezwykle drakońskie prawa, znane niektórym z czasów stalinowskich oraz hitleryzmu. Prawa to pozwalają władzy praktycznie na wszystko po jakimkolwiek pozorem.

  Linki do dwóch artykułów.

  Artykuł na temat NIK. – http://www.elondyn.co.uk/newsy,wpis,14194

  Artykuł na temat USA – http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/01/08/1-stycznia-2012-poczatkiem-dyktatury-demokracji-w-usa/

  Pisząc – WSZYSTKO – mam na myśli bardzo wiele. Czyli każdy człowiek może zostać oskarżony o terroryzm i może zostać zatrzymany bez rozkazu aresztowania, umieszczony w więzieniu bez sądu czy aktu oskarżenia czy nawet poinformowania o przyczynie aresztu. Człowiek taki może być poddany torturom oraz można go pozbawić życia w każdej chwili – bez żadnego nawet pretekstu.

  Oznacza to absolutny totalitaryzm.

  USA oraz Polska stały się właśnie ostrymi dyktaturami. W tym kontekście podpisanie ACTA ma rzeczywiście głęboki sens. Informacje o ewentualnych aresztowaniach czy bezprawnych egzekucjach, obozach tortur i śmierci nie będą rozpowszechniane. A na takie działanie oddanych szatanowi władz możemy się w każdej chwili spodziewać.

  W obu państwach nastąpił oficjalny koniec wolności.
  ____________
  a na stronie http://www.elondyn.co.uk/newsy,wpis,14194

  „W momencie, kiedy uwaga społeczeństwa skupiła się na sprawie wolności w internecie, Sejm uchwalił nową ustawę o Najwyższej Izbie Kontroli, nadając jej większe uprawnienia i dając większą swobodę niż mają wywiad, kontrwywiad i ABW razem wzięte. Mało tego, urzędnicy mogą korzystać z tych uprawnień bez żadnej kontroli!!! I to już od czerwca….” – czytaj całość

  seler – być może za „pomyślne wprowadzenie” Totalitaryzmu za pomocą ustaw
  należało się „odwdzięczyć” szatanowi 6-miesięczną Madzią… nie wiem tego
  z całą pewnością, …po prostu „głośno myślę”. Jedno jest pewne – spełniają się
  proroctwa biblijne, że człekokształtni słudzy szatana przywitają z uwielbieniem
  antyChrysta – przecież tyle „dobrych” pomysłów im podsunął…i jeszcze podsunie.

 4. NIK jak specsłużby? Będą mogli zbierać dane wrażliwe oraz tajemnice chronione prawem

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nik-jak-specsluzby-beda-mogli-zbierac-dane-wrazliw,1,5020748,wiadomosc.html

  „Znowelizowana ustawa o Najwyższej Izbie Kontroli znacząco zwiększa jej uprawnienia. Niedawno tygodnik „Polityka” informował, że NIK będzie mogła zbierać dane wrażliwe obywateli, takie jak wyznanie, nałogi, poglądy polityczne, itp. W najnowszym numerze tygodnika dochodzą informacje, że NIK uzyska także dostęp do tejemnic chronionych prawem.
  O sprawie stało się głośno jakiś czas temu, kiedy okazało się, że kontrolerzy NIK mogą mieć bardzo szerokie uprawnienia. Tymczasem znowelizowana ustawa wkrótce zacznie obowiązywać. Weszła ona w życie 2 czerwca 2011 roku, ale jej przepisy zaczną działać dopiero od 2 czerwca tego roku…”

  02.06.2012 = 13 — rok przerwy od 02.06.2011- kiedy „weszła” pomiędzy dwie belki
  I I = T i będzie narzędziem…. zbrodni totalitaryzmu i Eliminacji. [„pechowa” 13]

Możliwość komentowania jest wyłączona.