Złe przeczucia co do porwania dziewczynki w Sosnowcu

 

Nadesłane mailem:

(…)Ostatnio dotarłem do artykułu o kalendarzu Illuminati. Wg niego właśnie zakończyło się ich ważne święto. Nie chcę być ponurym prorokiem, ale porwanie tej dziewczynki w Sosnowcu właśnie w taki ponury sposób nakłada się z tym kalendarzem. Jest to ostatnia rzecz, którą chciałbym usłyszeć w njusach, ale wydaje mi się to bardzo prawdopodobne.

– Hector

*   *   *

Zobacz: Kalendarz Illuminati

Takie tematy są bardzo ciężkie ale przyznać trzeba że co roku na całym świecie porywa się/znika bez śladu naprawdę sporo ludzi. Nie dziwię się więc obawom Hectora. Elity satanistów odprawiają co roku wiele rytuałów (większość wymagających złożenia ofiary z człowieka) ustalonych przez ich kalendarz – może się różnić w zależności od „podgrupy” do której należą i szkoły magicznej z którą się utożsamiają, przypuszcza się jednak że większość tych „świąt” obowiązuje wszystkich członków „illuminati” – czy jakkolwiek tam siebie zwą. Starsi wiekiem czytelnicy doskonale pewnie pamiętają historie o Czarnej Wołdze porywającej dzieci. Porwania takie są tematem miejskich legend (a jednocześnie tematem tabu) praktycznie w każdym kraju na świecie.

Artykuł z Wirtualnej Polonii:

(…) Pani Katarzyna w rozmowie z dziennikarzami Faktu mówi, że chwilę przed tragedią zdarzyło się coś ważnego.

Zapytana o szczegóły natychmiast milknie. – Nie mogę o tym mówić, to tajemnica śledztwa – odpowiada bardzo wystraszona.(…)

– Przeżywamy taki ból, że trudno go opisać słowami. Gdyby nie leki, nie byłabym w stanie nic zrobić, ale nie mogę siedzieć, gdy tylu ludzi nas wspiera w poszukiwaniach naszej córeczki. Ona jest silna, tyle przeszła. Mam nadzieję, że daje sobie radę – mówi kobieta ze łzami w oczach. – Intuicja matki mi podpowiadała, że coś jest nie tak. On szedł za mną. Dzwoniłam do męża i brata. Byłam z nimi w stałym kontakcie, wiedzieli, gdzie jestem. Ale to stało się tak nagle. Winą obarczam też siebie. Chciałam jak najszybciej dojść do domu moich rodziców, może straciłam czujność, bo byłam już tak blisko. Błagam osoby, które widziały, jak mnie zaatakowano, aby pomogły policji. Nie bójcie się, można o tym powiedzieć anonimowo. Życie mojego dziecka jest najważniejsze – mówi Katarzyna Waśniewska.

Ktoś śledził matkę

Pani Katarzyna (22 l.) wyszła z domu w sosnowieckiej dzielnicy Pogoń kilka minut po godz. 17. Szła z córeczką, która spała w wózku. Zmierzała do swoich rodziców, mieszkających w centrum miasta. Do pokonania miała ok. 3 km, nie jechała autobusem. Z ustaleń policji wynika, że szedł za nią wysoki mężczyzna. Dlatego wybrała drogę dłuższą, ale bezpieczniejszą. Od domu rodziców dzieliło ją 300 m, przechodziła przez most na rzece Przemszy. – Tam doszło do napaści. Możemy powiedzieć z dużym prawdopodobieństwem, że kobieta została uderzona od tyłu w głowę. Nie miała wyraźnych ran, ale uderzenie zamortyzowało ubranie: czapka i kaptur. Straciła przytomność, w tym czasie mogło dojść do uprowadzenia jej dziecka – mówi prokurator Mirosław Miszuda (43 l.).(…)

*   *   *

Dziewczynka została porwana 24 stycznia. Poszukiwania terenowe zostały zakończone, nie ma też żadnych żądań okupu. Według jednego z najbardziej zasłużonych badaczy tematyki NWO, Fritza Springmeiera, w dniach mniej więcej 20-26 stycznia przeprowadza się porwania i przygotowania do jednego z kilku corocznych sabatów. Jeden z nich przypada na 26 stycznia i wymaga ofiary z człowieka – kobiety lub dziecka.

Sprawdz daty zawarte w tabelkach w Kalendarzu Rytuałów Illuminati

Większość historii o porwanych dzieciach i nastolatkach którymi zajmują się media kończy się zle – czyli przerwaniem poszukiwań i brakiem odpowiedzi na pytanie co naprawdę stało się z tymi ludzmi.

17 lipiec 2010

W Trójmieście znika 19-letnia Iwona Wieczorek, sprawa jest nagłaśniana przez wszystkie większe media w kraju. Dziewczyny nie udaje się odnalezć, nie pomaga ani słynny jasnowidz Jackowski, ani detektyw Rutkowski. Policja rozkłada ręce.

Wg. Springmeiera okres porwań i przygotowań do kolejnego większego rytuału przypada na 20-27 lipca. Trzeba jednak pamiętać że ten czas na porwania jest okresem umownym. Datą nieumowną jest natomiast 27 lipca – kolejny wielki rytuał /Grand Climax na który przygotowują się kilka dni wcześniej. Składa się podczas niego ofiarę z kobiety.

Rola mediów

Wszystkie duże media świata zachodniego są tubą propagandową lucyferian. Jestem na 100% pewny że tak samo jest w przypadku telewizji w naszym kraju. Rolą mediów oprócz dezinformacji i prania mózgów widzom, jest również podtrzymywanie relacji kabaliści/sataniści – reszta świata. Ty, jako widz, masz uczestniczyć w ich wielkim show. Masz być świadkiem ich rytuałów. Masz przyzwyczajać się do lucyferiańskiej Nowej Ery. Telewizja co jakiś pokazuje nam wydarzenia które pozornie nie znaczą dla nas nic – katastrofy, porwania itd. Jak się jednak okazuje część z nich jest skrupulatnie przeprowadzonymi rytuałami, które wykorzystują nasze emocje do nadania przypisanym im zadaniom dodatkowej mocy.

Zatonięcie Concordii

„Śmierć” Osamy bin Ladena

Górnicy uwięzieni w Chile

Zamachy 11 września… link chyba nie potrzebny

Nie inaczej jest z porwaniami. Nie wszystkie z nich trafiają przecież do głównych programów informacyjnych. Tajemniczych zniknięć podobnych do przypadku Iwony Wieczorek było w roku 2010 znacznie więcej. Kto decyduje o ich doborze dla telewizji?

Radtrap

*   *   *

Więcej w temacie:

Scottish Establishment Paedophile Ring Exposed

Children Sacrificed by Illuminati –Defector „Mary Anne”

*   *   *

Richard Evans (henrymakow.com)

Trudno jest ustalić liczbę osób zaginionych w USA, są to jednak liczby znaczne. Według  Kyle Fleischman Foundation w Stanach znika ok. 2.300 osób… dziennie

Handel ludzmi istnieje naprawdę i obejmuje cały świat. Część z tych ludzi selekcjonuje się dla potrzeb okultystycznych rytuałów ofiarnych. Mary Ann szacuje że na całym świecie w dniach rytuałów (illuminati) składa się dziesiątki tysięcy ofiar z ludzi. (…)

90% zaginionych osób wraca do domu. 10% ( ok. 100.000 ludzi rocznie) nie wraca.

(…)
__________________________________________________________________________________
Ted Gunderson:

Ted Gunderson był agentem specjalnym FBI i dyrektorem oddziału FBI w Los Angeles. Był znany ze swojego udziału w śledztwach dotyczących śmierci Marylin Monroe, Johna F. Kennedyego, nagłaśniania problemu rytualnych porwań dzieci w USA, rytuałów satanistycznych w armii USA, spisku Illuminati i ich planów ustanowienia Nowego Porządku Świata, oprysków Chemtrails itd.

Wikipedia

 

Ted Gunderson o tajemniczych porwaniach, pedofilii i satanizmie na szczytach władzy (1/7):

Reklamy

8 comments on “Złe przeczucia co do porwania dziewczynki w Sosnowcu

 1. Rad – zamiast komentarza…trochę oddechu i zadumy

  1/ Zegarmistrz Światła Purpurowy – Tadeusz Woźniak

  2/ Jaskółka Uwięziona – Stan Borys (Opole 1973)

  3/ Dziwny Jest Ten Świat – Czesław Niemen

  4/ List Do Boga (oryginał) – Czesław Kroczek

  inna wersja

  pozdrawiam

  • Biedne dzieciątko,współczuję rodzicom…trzeba szukać bez końca, szukać w Polsce i za granicą,w różnych „szpitalach”,dzieci często porywane są dla przeszczepu,ktoś musiał być bardzo zdesperowany żeby porwać dziecko matce w ten sposób…

  • No i dobrze, chociaż po analizie kilku filmików widzę, że skandowała niewielka grupa młodych mężczyzn, a powinien był cały tłum.
   Ale jest inna niepokojąca, choć niestety naturalna w przypadku wszelkich takich „rewolucji” rzecz: do głosu dochodzą tendencje anarchistyczne, które przynieść mogą tylko więcej szkody niż pożytku, o czym tak dobrze uczy nas historia.

 2. Okazuje się, że także pod koniec grudnia 5 polskich żołnierzy, którzy zginęli w Afganistanie padło ofiarami rytuału satanistycznego

Możliwość komentowania jest wyłączona.