William Cooper – Prawdziwe chrześcijaństwo

 

 

Advertisements

8 comments on “William Cooper – Prawdziwe chrześcijaństwo

    • Myślę, że pan Cooper ma niestety dużo racji. Dlaczego niestety? Bo to z pewnością oznacza zbliżające się ciężkie czasy wielkiego ucisku dla nas wszystkich. Biblia też zachęca a właściwie NAKAZUJE prawdziwym chrześcijanom aby opuścili Babilon Wielki kiedy nadejdzie jego zagłada (Obj. 18:1-8).
      Ale mimo wszystko bardzo Was wszystkich proszę – nie traćmy nadziei i nie zapominajmy o słowie pociechy którego tak często nam brakuje – 2 Tesaloniczan 2:13-16

  1. Bardzo cenny film prawdy. Dziękuje radtrapowi swoją drogą za możliwość uzyskania wielu informacji i za pracę niemal misyjną z tą stroną www. Wielkie brawa!!

  2. Radtrap podaj namiar na podobne materiały(nie coopera), i podobne do christianity 101 chrisa white najlepiej spolszczone, choć niekoniecznie.

  3. zapraszam na zakazanawiedza.manifo.pl

    ” OJCZE NASZ… ” Nie mów „Ojcze”, jeśli każdego dnia nie zachowujesz się jak syn. Nie mów „nasz” jeżeli żyjesz pełen egoizmu. Nie mów „który jesteś w niebie” jeżeli myślisz tylko o rzeczach ziemskich. Nie mów „Przyjdź Królestwo Twoje” jeżeli zabiegasz tylko o sukces materialny. Nie mów „Bądź wola Twoja” jeżeli nie akceptujesz jej kiedy jest trudna. Nie mów „chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj” jeżeli nie martwisz się o ludzi cierpiących głód. Nie mów „odpuść nam nasze winy” jeżeli nie potrafisz przebaczyć innym. Nie mów „nie wódź nas na pokuszenie” jeżeli nadal grzeszysz. Nie mów „wybaw nas ode złego” jeżeli nie walczysz ze złem. Nie mów „Amen” jeżeli nie bierzesz na poważnie słów „OJCZE NASZ …..

Możliwość komentowania jest wyłączona.