W końcu roku w sprzedaży medyczny czip kontroli

 

Zródło: Stop Syjonizmowi

http://3rm.info/20025-medicinskij-chip-totalnogo-kontrolya-postupit-v.html (22.01.2012)

Tłum. RX

Międzynarodowy producent sprzętu medycznego „Proteus” zaprezentował swój najnowszy produkt, czip medyczny totalnej kontroli, zasilany przez właściciela.

Czip wielkości ziarnka piasku może być połknięty razem z jedzeniem po czym, znajdując się w reżimie operacyjnym, będzie przekazywał do służb medycznych lub innych, informację o tym jak człowiek się odżywia, co zjadł na śniadanie, obiad i kolację, ile spożył alkoholu, jakie przyjął tabletki i jaki to będzie miało wpływ na jego zdrowie. Twórcy podkreślają, że nowy czip może być niezbędny dla ludzi którzy starają się uważnie monitorować swoją dietę, spożywać tylko zdrową żywność i utrzymywać równowagę różnych mikroelementów i witamin w organizmie. Jeśli do tego czasu człowiek mógł tylko domyślać się i tylko szacunkowo określać ile przyjmuje kalorii to nowy czip łatwo potrafi wyliczać takie dane i wysyłać je pod koniec dnia pod numer telefonu komórkowego pacjenta. Czip otwiera także wielkie możliwości pracownikom szpitali i krewnym pacjentów w podeszłym wieku, którzy teraz będą mogli śledzić i kontrolować, bez zapominania, jak ich podopieczni przestrzegają ustanowionych terminów przyjmowania lekarstw. Razem z tymi możliwościami jest jeszcze masa innych możliwych funkcji tego urządzenia do wykorzystania, które bardzo szybko mogą być wprowadzone do użytku, na przykład przeprowadzanie kompleksowej diagnostyki przewodu pokarmowego nosiciela i rekomendacja odpowiednich produktów żywieniowych z podaniem ich ilości, podaniem diagnozy problemów trawiennych i ich przyczyn, itd.

Nowe czipy będą dostępne w sprzedaży tylko w przedstawicielstwach wielkiej ,międzynarodowej sieci aptek „Lloyds”. Nawiasem mówiąc, to interesujące, że producent nowych czipów jest tak rozentuzjazmowany swoim wynalazkiem, że nawet nie przeprowadził (i chyba nawet nie zamierza) wstępnych badań bezpieczeństwa i skuteczności produktu. Istnieją tylko dane wstępnych badań, które są bardzo niejasne co do wyników. Ten niezwykły fakt wydaje się jednak nikogo nie niepokoić i reakcja Ministerstwa Ochrony Zdrowia Wielkiej Brytanii, którego przedstawiciele niedwuznacznie zaczęli dawać do zrozumienia, że w najbliższych latach te czipy powinny być najszerzej zastosowane w narodowym systemie ochrony zdrowia, jest tego przykładem.

Na podstawie materiałów „Natura News”

Opracował Władisław Worotnikow.

 

Reklamy

6 comments on “W końcu roku w sprzedaży medyczny czip kontroli

 1. strach Łykać cokolwiek… ale się „boGowie” troszczą o swych niewolników,
  Troszcząc się, palą Troskę w boh-E-mian Grove aby się o nas lepiej za-T-roszczyć,
  jeżeli prawdziwym narzędziem zbrodni jest – T – krzyż, to teraz rozumiem
  „troskę” satanistów, których symbolem jest Laska E-skulapa [wąż]…

  Nie przekonał mnie ten czip.
  Pomimo rewElacyjnej rekLamy, ten cały Picz nie robi analizy moczu i kału,
  a ja jestem wymagający ;-)
  No, po prostu – strach łykać cokolwiek i strach wysrać cokolwiek.
  Ciekawe czasy. Rzekłbym nawet – Gówniane !

 2. „…Twórcy podkreślają, że nowy czip może być niezbędny dla ludz,którzy starają się uważnie monitorować swoją dietę, spożywać tylko zdrową żywność i utrzymywać równowagę różnych mikroelementów i witamin w organizmie…”
  …A to dobre :))))))
  Trują nas ile wlezie. Wciskają na siłę GMO, szczepionki. Przemysłowe technologie obróbki żywności eliminują wszystko co ma wartość odżywczą dla naszego organizmu. A gdyby było mało – to chemtrails na dokładkę.

  Chcą chyba monitorować, czy nie jesteś zbyt zdrowy :))
  Aby zdobyć zdrową żywność trzeba się naprawdę natrudzić.
  Trzeba być bezmuzgowcem, aby uwierzyć w te bzdury. Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola.

 3. seler wiekszosc ludzi i tak lyknie wszystko co podadza im w mediach ze bedzie „krzykiem mody” :D
  Mam do Ciebie prosbe jak i innych kto bedzie mial jakies materialy… a mianowicie mi chodzi o prawdziwy krzyz na ktorym zamordowali naszego Zbawiciela. Czy sa jakies filmiki na jewtube? lub jakies inne materialy – wszlekiego typu – gdyz chcialbym sie blizej zapoznac z tym tematem – bo niestety nie mam zadnych a tylko kilka razy czytalem komentarze ( min. inn. twoj :) ) Natomiast ogladalem sporo filmow na ktorych bylo wlasnie wyjasnione ze krzyzowcy byli w szoku jak spotykali znaki krzyza (poganski znak slonca od zarania dziejow…) I nie dziwi mnie fakt ze akurat taki krzyz jest przedstawiany w „oficjalnej” historii azeby jeszcze pod pretekstem symbolu zbawienia (co jest dla mnie chore…) czcic syna jutrzenki… To tak samo jak i oficjalna historia przedstawia Jezusa w dlugich wlosach – przeczac FAKTOM w Biblii…
  Jak mozesz/cie to prosze podajcie linki,
  pozdrawiam serdecznie.

 4. takie chipy sa budowane na bazie cyjanku. wkurzysz władzę a władza nacisnie guzik i cyjanek dostanie się do organizmu … reszte zostawiam waszej wyobrażni

Możliwość komentowania jest wyłączona.