Paweł VI – katolicko-żydowski papież

 

Zródło: Stop Syjonizmowi

Jeden z ekskluzywnych symboli żydowskiego arcykapłana w Starym Testamencie był rodzaj kaftana, który nosił on na swych szatach i miał nazwę „ephod”. Na tymże kaftanie (epod) nosił on złoty napierśnik inkrustowany 12 drogocennymi kamieniami szlachetnymi symbolizującymi 12 pokoleń Izraela (patrz obraz poniżej drugiego rzędu). Symbolika ta praktycznie zniknęła kiedy Prawdziwa Synagoga zrodziła Kościół Katolicki. Jednakże fałszywa synagoga, która odrzuciła Naszego Pana Jezusa Chrystusa, ukrzyżowała go i prześladowała wczesny Kościół, kontynuowała wiele obrzędów ze Starego Testamentu.

W roku 70 cesarz Tytus zniszczył Świątynię Jerozolimską i żydowski kapłan stracił swoją funkcję, która polegała na składaniu ofiar przed Arką Przymierza, przechowywaną we wnętrzu Świątyni. Od tego już czasu judaizm miał różne rodzaje prywatnych ofiar ale już żadnych oficjalnych, które były możliwe jedynie w Świątyni Jerozolimskiej.

O dziwo, w czasie swego pontyfikatu Paweł VI począł nosić miniaturę tego żydowskiego symbolu jako czegoś w rodzaju broszy czy klamry spinającej dwa końce sznura, zwisające pod jego jedną z ulubionych stuł na której jednym końcu było wyobrażenie Św. Piotra a na drugim końcu widniało wyobrażenie Św. Pawła. Wiele spekulacji zrodziło się w związku ze znaczeniem tego bezprecedensowego korzystania z żydowskiego symbolu na papieskiej stule ale żadnej właściwej odpowiedzi nie usłyszano. Dlatego można postawić założenie, że w na pół publicznych wystąpieniach Paweł VI chciał dodać do swojej godności papieża Kościoła Katolickiego także godność arcykapłana żydowskiego.

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A299PVI_Rational.html

Data publikacji: 8.02.200

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

ZDJĘCIE TYGODNIA – „KATOLICKO-ŻYDOWSKI PAPIEŻ”

Przyozdobiony żydowskim symbolem (patrz strzałka) Paweł VI odwiedza parafię Ognissanti w rzymskim dystrykcie Apio. Ten symbol pektoralny jest napierśnikiem inkrustowanym dwunastoma kamieniami i był wyłącznie noszony przez żydowskiego arcykapłana.

(Źródło: 30 Giorni, lipiec/sierpień 2001)

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A007rcPaulVI_Rationale.htm

Data publikacji: 30 Giorni, lipiec/sierpień 2001

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

ZDJĘCIE TYGODNIA – „KATOLICKO-ŻYDOWSKI PAPIEŻ”

„Papież” Paweł VI nosi symbol żydowskiego arcykapłana. Jednym z punktów progresywistycznego (czytaj żydomasońskiego-tłum.) planu (czytaj spisku-tłum.) jest usunięcie niezliczonych katolickich doktryn i zwyczajów, które stawiają Kościół Katolicki w kategorycznej opozycji do judaizmu. Ponadto żadne pochwały nie są oszczędzone by gloryfikować żydów i kłamliwie przedstawiać ich jako „lud wybrany”.

Odpowiednio do tego wszyscy „papieże soborowi” zaczęli nosić żydowskie symbole.

Co się kryje za tymi progresywistycznymi (czytaj żydomasońskimi-tłum.) skłonnościami?

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A081rcPVI_Rational2.htm

Brak daty publikacji

Tłum. GREGORIUS

Komentarz: Pytanie ze wszech miar naiwne. Każdy chrześcijanin czuje odór siarki i wie skąd on pochodzi.

 

Reklamy

3 comments on “Paweł VI – katolicko-żydowski papież

  1. Ciekawy artykuł, jest jednak jedno ale. Nie wszyscy wiedzą, że Paweł VI krótko po wyborze został uwięziony (i prawdopodobnie później zamordowany), a na jego miejsce podstawiono sobowtóra. Żeby stworzyć tego oszusta została wykonana kosztowna operacja plastyczna, której podjęli się najlepsi chirurdzy. Prawdziwy papież jak już wspomniałam na początku został uwięziony. Podawana trucizna spowodowała zmiany w jego mózgu i sparaliżowała nogi. W publicznym wystąpieniu wziął więc udział nie Paweł VI, ale fałszywy papież. W całą intrygę zamieszani byli trzej kardynałowie, których każdy na pewno kojarzy: Casaroli, Villot i Benelli. Na koniec dodam, że swego czasu przeprowadzono badania próbek głosu Pawła VI z dwóch okresów pontyfikatu (początku i końca). Należały do dwóch różnych osób.

    Jak widać masoneria nie ustawała i nie ustaje w wysiłkach by przejąć Watykan.

Możliwość komentowania jest wyłączona.