Dlaczego Illuminati ujawniają swój spisek?

 

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Illuminati nie chcą tylko twoich dzieci, małżonka/małżonki, nieruchomości i wolności. Satanistom nie wystarczy prawo do twojego życia . Chcą najwyższej nagrody – twojej duszy.

Mówią nam o spisku bo chcą byśmy czuli zagrożenie. Tak jak niżej stojący w hierarchii masoni, zwykli Żydzi, Amerykanie czy Europejczycy są zagrożeni przez swoje poparcie dla wojny. Chcą byśmy wszyscy stali się demonami.


Celowo wydają się tacy niezdarni [w działaniach], ponieważ chcą naszego współudziału. Nie chcą byśmy mówili „wow, nie wiedziałem o tym”.

Mają zakład z Bogiem. Mogą wygrać nas dla Lucyfera. Ale muszą dać nam wolną rękę, zdolność do dokonania wyboru.

To jest powód dla ich ujawniania spisku. Na przykład, Rockefellerowie sponsorują John Birch Society. Ich gazeta New American nadal jest jednym z najlepszych źródeł informacji o spisku elit. Ta kontrolowana opozycja spełnia też inne funkcje. Mogą zrzucać winę na innych i dbać o to by nigdy nie wykształcił się żaden realny [niekontrolowany] ruch oporu.

Dlatego wiele witryn, takich jak David Icke.com, strona Jeffa Rense i moja własna funkcjonują bez większych problemów. Chcą żeby wszyscy wiedzieli. Inne strony internetowe mogą w rzeczywistości otrzymywać nawet wsparcie od Illuminati.

Ralph Epperson, autor The Unseen Hand-Niewidzialnej Ręki (1985) uczy o New World Order od 1980 roku. Powiedział mi, że nigdy nie spotkał się z oporem ze strony elity.

Dlatego działają czasem „byle jak”. Każdy wie że w Pentagon nie uderzył żaden samolot, nie było też katastrofy w Shanksville. Chcą nas zmusić do uległości przez akceptację tych historii i wymazanie z pamięci ofiar (podobnie dzieję się w przypadku zamachu w Smoleńsku – przyp. tłum). W ten sposób stajemy się wspólnikami zbrodni.

W filmie Adwokat diabła na podstawie powieści Andrew Niedermana, wyprodukowanym przez Arnona Milchana i Arnolda Kopelsona, diabeł (Al Pacino) mówi Kevinowi Lomaxowi, ambitnemu prawnikowi granemu przez Keanu Reevesa:

„Ja tylko ustawiam scenę, wolna wola, ty sam pociągasz za swoje sznurki!”

Mówi Kevinowi że ten nie może winić nikogo, tylko samego siebie. Kevin był napędzany przez egoizm i przekupność. Porzucił żonę w chwili gdy potrzebowała go najbardziej po czym popełniła samobójstwo. Doprowadził do uniewinnienia wielu faktycznie winnych klientów gdyż „nigdy nie przegrywa”.

Wtedy diabeł zapoznaje nas z lucyferiańskim manifestem: wg. niego człowiek jest określany przez swoje przyziemne żądze (chciwość, mania władzy, pożądanie) bardziej niż przez swoją duszę i wartości duchowe (prawda, sprawiedliwość, piękno). Człowiek służy Lucyferowi przez poddanie się tym żądzom, przez przykładanie ręki do swojej własnej destrukcji. Illuminati zawsze promowali podążanie za swoimi prymitywnymi instynktami, nazywając to „wyzwoleniem seksualnym” lub „otwartym małżeństwem”. To wszystko uderza w  instytucję rodziny. Ich psychologia zawsze pchała do walki z „represyjnością” (czyli samodyscypliną). Pogląd że człowiek jest Bogiem, a jego zachcianki są w życiu miernikiem wszystkiego, nazywamy „sekularnym humanizmem” inaczej „lucyferianizmem”.

John Milton (diabeł): Dla kogo właściwie nosisz te wszystkie cegły? Dla Boga? Tak? Bóg? Powiem ci coś o Bogu. Bóg lubi oglądać. Jest dowcipnisiem. Pomyśl o tym. On dał człowiekowi instynkty. Dał wam ten niezwykły dar, a potem co, przysięgam, dla własnej rozrywki, dla swojego osobistego kosmicznego zgrywu ustala zupełnie odwrotne reguły. To jest żart wszechczasów. Patrz, ale nie dotykaj. Dotknij, ale nie próbuj. Spróbuj – ale nie połykaj. Ahaha. I podczas gdy ty przeskakujesz z jednej stopy nad drugą, co On robi? Śmieje się, jest chorym, pieprzonym dupkiem! Jest sztywniakiem! Jest sadystą! Jest nieobecnym właścicielem domu! Czcić to? Nigdy!

Kevin Lomax: „Lepiej rządzić w piekle niż służyć w niebie? O to chodzi?”

John Milton: Dlaczego nie? Jestem tu na ziemi od czasu gdy to wszystko się zaczęło. Pielęgnowałem każde uczucie które człowiek chciał mieć. Dbałem o to co chciał mieć i nigdy go nie osądzałem. Dlaczego? Ponieważ nigdy go nie odrzuciłem. Pomimo wszystkich jego niedoskonałości, jestem największym fanem człowieka! Jestem humanistą. Może ostatnim humanistą. Kto mógłby Kevinie zaprzeczyć że XX wiek był w całości mój?

Diabeł ujawnia że jest ojcem Kevina i żąda od niego seksu z jego uwodzicielską siostrą przyrodnią w celu spłodzenia potomka. Zamiast poddać się tej pokusie, Kevin popełnia samobójstwo.

Wystarczy powiedzieć „nie”. Nie będziemy wspólnikami we własnej zagładzie. Nie oddamy naszej duszy.

_____________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Dlaczego Illuminati się ujawniają?

Propaganda Illuminati i hollywoodzkie filmy

 

Reklamy

18 comments on “Dlaczego Illuminati ujawniają swój spisek?

 1. I to jest temat na który nikt nie chce rozmawiać :/

  Wystarczy wrzucić artykuł o Bogu i szatanie + zawartą w nim prawdę o otaczającym świecie. Zaraz wysyp postów które podważają wiarę w Boga i szatana. Jest garstka ludzi którzy rozumieją ten spisek od podstaw.

  Pozdrawiam

  PS. Mam na myśli jakieś większe popularne forum.

 2. Rad weź lepiej napisz coś na temat SOPA, PIPA, ACTA. Cenzura internetu nadchodzi wielkimi krokami. Już za kilka dni może wejść w życie.

 3. …. w dupie mam calych illuminatow satanistow, tak gleboko jak oni maja mnie…. i reszte swiata lekcewarzac/niszczac ludzi przez ich chre wojenki….

 4. EGOIZM – w pełnej, zaklętoKręgowej, kabalistycznej Oka-załości… aż Żałość bierze,

  …mówie oczywiście o „świeconych” i im podobnych, których Szatan kupił,
  nie – pomyliłem się ! – których szatan Sprzedał ! – po zagarnięciu ich Duszy.
  Tak to „działa”.

 5. Hej, mam pytanko techniczne, jakiego programu używacie aby ściągnąć filmiki na twardy? Mam jeden ale nie działa CamStudio – Recorder

 6. Oni maja nas w dupie..nasze dusze też :) prosty przykład chce ubić z nimi „targu” a jakoś żadnego odzewu nie ma…

 7. Mnie zaproponowano sprzedanie duszy Ale mysle że prawdziwa jazda to zawstydzic djabła i wypisać mu cyrograf in blanco Biała kartka z twoim podpisem z twojej krwi ciekawe co by zrobił docenil to czy cię z marszu załatwił I tak mógłby zrobić tyle na ile pozwolił by mu Bóg bo tyle może zrobić Dlatego teraz posyła za mną swoich chłopców na posyłki jestem dla niego jak zaległy rachunek ktory trzeba uregulować i on to próbuje zrobić ale chłopcy na posyłki to kiepski jest manewr z jego strony kiedyś stawi sie znów przedemną sam bo go znam

 8. Kolego ? nie zrozumiałeś chyba mojej wypowiedzi :) W jaki sposób sie z Toba on skontaktował ? i tak na marginesie,dusza nie jest towarem handlowym,wiec nie mozna jej sprzedać ,sprzedaż duszy oznacza czynienie dobrowolne tego co szatan chce żebyś robił …np propagowanie NWO czy symbole w tv :) Prosiłbym o kontakt z Tobą

 9. bardzo bym chciała , jednak nie moge zrozumieć kim, czym? są ci illuminaci , staram się racjonalnie myśleć , jednak nie bardzo ogarniam chyba jest to uwarunkowane moim młodym wiekiem … ale interesuje mnie wasze zdanie na jeden temat … z całym szacunkiem dla prowadzących tego bloga , ale czy aby informacje na nim nie są mocno przesadzone ? owszem zdaje sobie sprawę z tego , że to co wpajają nam masowe media , polityka , kościół itp. często mija się z prawdą , że można by powiedzieć zostajemy wychowywani na niczego nie świadome owieczki , no ale po przeczytaniu niektórych artykułów aż starch wyjść z domu …

 10. mogli byście wysłać mi linki stron , na których mogła bym zaczerpnąć większej wiedzy na temat illuminatów , ? podzielam zdanie sary , mam 16 lat i staram się sama wyrobić sobie zdanie na pewne tematy , lubie wiedzieć co się dzieje na tym świecie , a mam wrażenie że to co mam wpajają to wielkie gówno !!! czuje się oszukana

  • Szukaj tu nie chodzi o podanie na tacy linkow i zgodzenia sie z nimi rozwoj świadomosci bazuje na doświadczeniach.

   PS: teraz mam 21 lat tez zaczynałem 15-16 lat nawet nie wiem kiedy sie to zaczeło poprostu czytałem oglądałem i sie rozwijałem jak i teraz sie rozwijam

 11. Sam tez jestem w młodym wieku (kilka lat starszy od was) i do końca nie rozgryzłem jeszcze „tajniki” świata rzeczywistego. Polecam oczywiście przejrzeć cały blog Rada.. Jest tu mase artykółów i linków z których z pewnością zorientujecie się w sytuacji. Tak na rozkrecenie, moge powiedzieć, że rzeczywista władza swiatowa ma styl hierarchii, na szczycie której stoi szatan, a po nim jego ziemscy poplecznicy: naród wybrany i wszelkiej maści „organizacje” Są wśród nich takze podwykonawcy o coraz niższej randze. Oczywiście wszelka władza oprócz sprawnych rządów
  potrzebuje maszyny finansowej, która to staje sie nieodłącznym elementem do sprawowania władzy.. Oczywiście w przypadku rządu globalnego mowa tu już o wielkich, niewyobrażalnych, (nie)ziemskich kwotach.. Taką to posiadają tylko nieliczni, Ci którzy dostep do takowych mają, którzy potrafią pomnażać je i czerpać z powietrza, można rzec tworzyć. Wbrew pozorom jest to mozliwe.. wystarczy jedynie wypuscić w obrót światowy pieniądz bez pokrycia i żywić się z jego odsetek.. Tu wchodza w grę kredyty itp. A jak widać, cały swiat praktycznie jest wszechobecnie zadłużony.. Odpowiedź nasuwa się sama. Ludzie Ci oczywiście są skryci za zasłoną, niewidoczni. Nie chce rozwodzić się dalej na ten temat, bo pisac by można w nieskończoność. O illuminatach i masonach pisać wręcz nie mogę, by nie posiać zamętu- wiem o co mniej więcej chodzi ale przypadkiem mógłbym wprowadzić w błąd. xkarolinax0@ – na koniec moge powiedzieć, że masz dobre wrażenie. Jesteśmy oszukiwani z wszechstron. sara77@ – niestety informacje na tym blogu nie sa mocno przesadzone. Nie sa przesadzone ani trochę. Sa prawdziwe i ciesz się że do nich dotarłaś, bo takich informacji w dzisiejszym świecie jest na wagę złota. A skoro juz mówisz o nieświadomości ludzkiej w obecnych czasach, powiem Ci co ja o tym myśle. Wyobraź sobie, ze pewien chodowca ma 10 kur. Gdy zamknie je w ciasnym pomieszczeniu, te zaraz zaczną wariować, będą wychylać łeb do każdego promyka swietlnego, zaczna zachowywać się jak obłąkane.. podświadomie dążą do wolności i choć mają ograniczony rozum, czują że sa zniewolone. Jednak gdy chodowca wytyczy im pewna wolną przestrzeń na swieżym powietrzu, te od razu poczuja wolność. Będą „miały” wrażenie, że sa same sobie, że nikt ich nie kontroluje.. W obu przypadkach kury te przeznaczone sa na dwa cele: jajka i rosół. Jednak róznica jest taka, ze te pierwsze czują się zniewolone i sa zniewolone, a te drugie czuja się wolne choć również są zniewolone. Podobna sytuacja jest dzisiaj na świecie. Ludzie sa podobnie jak te kury na wolnym podwórzu: z poczuciem mwolności a jednak zniewoleni. Zeby to zauważyć, wystarczy jedynie otworzyć oczy. Dosłownie, gdyż obecnie dzięki głębokiemu stadium manipulacji ludzie mają klapki na oczach- nie widza co się dzieje wokół. A dzieje się bardzo wiele. Tak na koniec, polecam wam jeszcze raz aktywnie czytać tego bloga. Po prawej macie również linki do innych stron z wartościowymi treściami. Śledźcie równiez komentarze innych internautów na tej stronie (np. Selera- bardzo wartościowe ). pozdrawiam

 12. Dzięki za trafny komentarz narthl , zgadzam się z tobą jak najbardziej … jako że wychowuje się w takim a nie innym społeczeństwie , często próbowano mi narzucać czyjeś zdania , zdania bez pokrycia , czegoś takiego nie toleruje i tolerować nie będe … nie będe wierzyć w to , w co wierzą miliony , co jest im podawane na tacy a oni myślą że jest to prawda , bo wolą żyć w nieświadomości , bo jak ” jeszcze” nie dotyczy ich to osobiście , to myślą że tak będzie już zawsze … tylko niech pamiętają , że swego czasu miliony wierzyły iż Ziemia jest płaska

 13. duzo ludzi mysli ze czlowiek jest cialem ktore posiada dusze, a jest calkiem odwrotnie, – jestesmy dusza ktora ma cialo. jesli ktos sprzedaje swoja dusze sprzedaje siebie

 14. Pingback: Neo – mesjasz z Matrixa |

Możliwość komentowania jest wyłączona.