Statki-matki i tajemnicze odgłosy z nieba

 

Fallenaliens.com, tłumaczenie Radtrap

„Galaktyczna Federacja” twierdzi że posiada w naszym Systemie Słonecznym setki niewidocznych statków kosmicznych, czekających na moment gdy nasze rządy wypełnią pewne cele które im powierzono.

Niedawno wszystkie dziwnie wyglądające chmury opisywane były przez fanów UFO jako „statki-matki”. Teraz pojawił się nowy fenomen, szturmujący internet i youtube, słyszany we wszystkich częściach świata. Dziwne odgłosy z nieba o których usłyszeliśmy po raz pierwszy kilka lat temu, dziś przybierają na częstotliwości występowania w alarmującym tempie, zwłaszcza w obu Amerykach i w Rosji.

Ten dziwny fenomen rozpoczął się od „incydentu nad rzeką Ohio” w 2009, pózniej powtórzył się wielokrotnie w innych miejscach np. na Florydzie w roku 2011 – gdzie słyszano odgłos porównywany do „jadącego po niebie pociągu”. Słyszany był w całym stanie, mówiły o nim lokalne kanały telewizyjne i gazety. Podobne zjawiska występują teraz na całym świecie – odgłosy różnią się od siebie, wszystkie jednak są głośne i słyszane w sporej odległości.

Ponieważ niektóre z nich zawierają w sobie podobny, „wybuchowy” odgłos jak ten zarejestrowany na Florydzie, istnieje duże prawdopodobieństwo że mamy do czynienia z niewidzialnymi pojazdami wykonującymi jakiegoś rodzaju manewry, takie jak przeskakiwanie między wymiarami (?). Galaktyczna Federacja twierdzi że nasz System Słoneczny pełny jest ich lekkich krążowników (międzywymiarowych statków, podobnych do Bożych merkab) i statków-matek – czy dzwięk który słyszą ludzie pochodzi od ich niewidzialnych statków, przygotowujących się na dzień Bitwy Ostatecznej opisanej w Objawieniach 12?

Ohio River Incident 2009

The Florida Hum, 2011

 

Odczuwane falowo od wschodniej do zachodniej części Florydy silne wstrząsy ziemi powtarzały się przez kilka dni. Cokolwiek to było, zostało zarejestrowane 18 marca przez sejsmograf  Mississippi CERI.

Film (powyżej) pochodzi z 9 marca 2011. Człowiek który go filmował nie miał bladego pojęcia co się dzieje i co filmuje. Lokalny kanał informacyjny usłyszał od policji że dziwny obiekt na niebie to samolot! Pózniej, w Late News, powiedziano że był to piorun!

Kompilacje dziwnych dzwięków

 

Martwe ptaki znalezione w ogrodzie w Anglii , wszystkie z urazami mechanicznymi typu skręcone karki itp.

My podejrzewamy że jest to efekt „maskowania” się przez te wehikuły (w niektórych przypadkach odpowiadają one za miliony martwych, spadających ostatnio z nieba zwierząt) – całe stada ptaków wlatują na jakieś pojazdy nieznanego typu. Od dawna mówi się że rząd Izraela posiada technologię „maskowania”, jednak prawdopodobnie posiadają ją też wszystkie największe armie świata. Jak mówił wielki Bill Cooper – wszystko co wyobrażamy sobie że nasza technologia potrafi, ich technologia wyprzedza to o 50-100 lat.

Upadłe anioły posiadają taką technologię, wiemy też że nie mają problemów z dzieleniem się tą wiedzą z ludzmi  którzy im służą…

Ostatnie przykłady

 

Singapur
Anglia
Wisconsin
Scania
Moskwa
Szwecja
Białoruś
UK

Plus wiele, wiele innych

Psy Ops?

 

Jest również możliwość że wszystko to jest częścią jakiejś wielkiej operacji Psy-Op, mającej przygotować ludzi na nadchodzące wydarzenia i wypełnienie planu „Ujawnienia” (Disclosure).  Wiele z tych fenomenów dzieje się jednak w miejscach leżących z dala od cywilizacji i w małych miasteczkach, dlatego mogą to też być próby generalne przed wielkim, magicznym show koordynowanym przez ich marionetki w NASA itd. Celem jest nabranie ludzkości – ma ona uwierzyć w kontakt z cywilizacją pozaziemską (upadłymi aniołami).

__________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Prawdziwe demony nazizmu

Galaktyczna Federacja kosmicznych kłamstw

Ogólnoświatowa epidemia dziwnych odgłosów

 

Reklamy

34 comments on “Statki-matki i tajemnicze odgłosy z nieba

 1. A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i „rzekomych” cudów. I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wieżą kłamstwu. Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. – 2Tymoteusza 2: 9 – 12.
  W te cuda, które szykują nam bandyci NWO i ich ‚bogowie’ uwierzą tylko ci, którzy są zdeprawowani, hołdują wyuzdanym cechom jak: rozpusta, chciwość, obżarstwo, skrajny egoizm, zawiść, odszczepieństwo, mordercze pragnienia.
  Pismo mówi wyraźnie: te cuda będą miały moc ‚tylko wobec tych’, którzy mają zginąć.
  Nie wobec wszystkich!!
  Ludzie sercem i duszą wierzący w Chrystusa, na pewno zajmą właściwe stanowisko pomimo, że teraz może nie wszystko wiedzą, a nawet i nieco błądzą.
  Wygląda na to że dojdzie do bardzo wyraźnego podziału na tych, którzy są za Chrystusem i tych, którzy przyjmą znamię ‚bestii’.
  To jest sprawa moralności, prawdy i zwykłej uczciwości, a nie sprawa czystego rozumu i kalkulacji co jest ‚lepsze’ albo co się ‚bardziej opłaca’.
  Ludzie, którzy nie chcą w swoim życiu dokonywać zmian na lepsze, a raczej wolą dogadzać i zaspakajać żądze cielesne nie przyjmują i nie przyjmą ‚miłości prawdy’, bo im nie po drodze z nią, a raczej na pewno uwierzą „ogólnoświatowej ściemie” bo tak wygodniej, nawet przeczuwając, że to ściema.

  Wszystko, co mi daje Ojciec, przyjdzie do mnie, a tego, który do mnie przychodzi, nie wyrzucę precz. Mateusza 6: 37

 2. bierzesz kawał metalu np cylinder ze stali 316L owijasz go drutem tego samego stopu dajesz +/- z częstotliwościa 7,5 hz dostrajasz się do ziemi i lecimy w kosmos :D
  liczą się jakość wymiary i harmonia ;)

 3. „rządy wypełnią pewne cele, które im powierzono”… hehehe

  galaktyczna federacja tyle samo warta co rządy, ale niech zaczynają

 4. @jgs

  Jeśli chodzi o rzekome cuda, to ja osobiście stawiałbym bardziej na nazwijmy je ‚cudami religijnymi’ – tzn. jakieś wizerunki Jezusa na niebie, matki boskiej, krzyży itd. niż na demonstracje jakiś mega statków-matek. Ja cały czas uważam, że na tej planecie karty rozdaje Rzym/Kościół i to do niego będzie należało ostatnie słowo…

 5. na stronie
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejny-przypadek-dziwnych-odglosow-tym-razem-w-kanadzie
  użytkownicy napisali:
  1/ [Souji z Lublina] – „Co dziwne, brzmią identycznie. I jeszcze na dodatek z mojego miasta [Lublin – film na youtubie]. Nie przypominam sobie, żebym coś takiego słyszał. Jak dla mnie, jest to ostateczny dowód, że ostatnie nagranie to fake, nie wiem jak wy”

  i Nagranie http://www.youtube.com/watch?v=IrqdxGTxeOs&feature=related

  2/ [Blackhawk83] – „Posłuchaj sobie głos tego typa w tle on gada po rusku,to jakby z jakiegoś filmu.Czyli prawdopodobnie wszystkie te filmiki to FAKE.Bo dżwiek brzmi tak samo na innych filmikach tylko bez tego kolesia w tle.”

  inny przykład [nagrania z różnych krajów]
  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/15705651-best-enhanced-audio-of-strange-noises-heard-around-the-world-the-hum-sonidos-extra-os-2012

  seler:
  1/ albo jest to manipulacja audio-video [nakładanie dźwięku z filmu na
  krajobrazy z różnych stron świata – patrz Lublin Polska] i rozpowszechnianie
  2/ albo odgłosy mega wierceń od ziemią
  3/ albo parodia „trąb jerychońskich”
  4/ albo nie wiem co…

  Kazuki – być może tu jest trop, na podstawie tego odgłosu z „wojny Światów”

  • seler
   Styczeń 17, 2012 @ 11:11 pm

   Hey Seler. Czyli w Lublinie mieszkasz i nic takiego nie słyszałeś ?
   Czyli Fake.

   • Pabmar – nie, nie mieszkam w Lublinie. Napisałem: Jak Zareagował
    mieszkaniec Lublina – Souji – po obejrzeniu filmu, ponoć nakręconego
    w Lublinie [patrz Nagranie]

  • Seler, fejki zawsze się pojawiają, ale w filmikach w tym artykule są zupełnie inne nagrania, z różnymi dzwiękami + wywiady z ludzmi. Na pewno nie ma tam Lublina i efektów nudzącego się polskiego licealisty ;)

   Mi to przypomina historie z zeszłego roku i nagrania UFO nad Jerozolimą.

   https://radtrap.wordpress.com/2011/02/07/ufo-nad-jerozolima-i-iii-wojna-swiatowa/

   Obok 2 nagrań których nikt nie mógl podważyć pojawiło się trzecie – ewidentne oszustwo – ale media na świecie podchwyciły dla siebie własnie fejka, i to jego wszędzie pokazywano. Zmarginalizowano tym samym pozostałe nagrania ;)

   • Rad – nie robię sobie Jaj z Odgłosów, bo wcześniej się też tym
    interesowałem, ale jest tyle dezinformacji, że wychodzą Odgłosy z Jaj,
    ale poważnie – tutaj też piszą o tym, przeczytajcie w komentarzach,
    jak poniosło usera Talbota w interpretacji tegoż UAO – artykuł + komentarze

    http://newworldorder.com.pl/artykul,3300,Apokaliptyczne-halasy-z-calego-swiata

    Apokaliptyczne hałasy z całego świata
    Niezidentyfikowane Obiekty Dźwiękowe, UAO (Unidentified Audible Objects)

    • Bestie wyłażą z ziemi ?
     A na serio – to nieistotne – jakieś dźwięki, itp. światła, obiekty UFO, USO, itd. dopóki można sobie wyobrazić i nazwać technologię jaka mogłaby zostać użyta do „wyprodukowania” takich efektów – nie ma co się emocjonować :) A niektórzy w interpretacjach wpadają naprawdę w gąszcz mailnowy…hheh. Transformacja wszechświata, upgrade DNA – o qrczę…

     pozdrawiam

     • P.S. A użycie w podpisie „shiva” to juz kompletny odlot :) imię demona ma cokowiek poświadczać ?

  • Debil!
   Nie będziesz więcej z mojego kompa pisał takich bzdur i mam nadzieje, że to przeczytasz pało!
   Swoją drogą to ostatnio zauważyłem jakieś dziwne flesze na niebie.
   Coś jakby ktoś zdjęcia aparatem fotograficznym robił, ale to z góry tak błyska.
   Burza odpada, bo burzy nie ma co dwa dni zimą.
   A raz nawet słyszałem coś podobnego jakiś taki szum na niebie jakby pociąg/odrzutowiec, ale nic niebyło widać.
   Kiedyś udało mi się zrobić zdjęcie czegoś co poruszało się po niebie i nie robiło dymu i szumu.
   Niestety robiłem to starym siemensem i gówno było widać.

 6. W zasadzie teraz wszyscy, którzy posiadają wiedzę odnośnie prawdziwej rzeczywistości, w której żyjemy muszą podjąć ostateczną decyzję, w którym kierunku podążać. Tak jak napisano w Objawieniu 22: 11 „Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca”.
  Decyzja musi być jednoznaczna i ostateczna.
  Zachęcające słowa wypowiada sam Jezus – Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi.- Objawienie 3: 10
  Zatem odwagi…

 7. Jeszcze 5 miesięcy temu nie uwierzyłbym zbytnio w to co tu jest napisane,zaś teraz to zupełnie inna sprawa.Niekiedy mi się to po prostu wszystko miesza,bo nie jest łatwo tego pojąć.Słuchając tych głosów w zamieszczonych tu filmach można się trochę przestraszyć.Z jednej strony to sprawa tej Komicznej Federacji,zaś z drugiej strony może to celowe działanie rządów,które posiadają technologię,którą nam zwykłym ludziom trudno jest sobie wyobrazić.Do końca nie wiadomo czy to wszystko prawda,ale coraz gorzej dzieje się na tym świecie,więc to nie jest żaden przypadek.
  Niby tej wiedzy jaką posiadam to nie jestem za bardzo w stanie wyobrazić sobie tego, co najprawdopodobniej będzie się działo w 2012.Trzeba być czujnym i tak naprawdę to pozostało nam się tylko modlić.Owszem można i należy informować ludzi,ale do swojej świadomości przyjmą to tylko ci,którzy są w stanie to przyjąć.
  Zamieszam dwie strony z aktualnymi orędziami
  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/#
  http://ostrzezenie.wordpress.com/

  One mówią o czasach ostatecznych,w których my żyjemy.Można wątpić w prawdziwość tych orędzi,ale to pozostawiam Wam,abyście Wy zadecydowali.
  Ja w nie wierzę.

  • Pilot6 – bądź bardzo ostrożny. Te strony to ściema (jak większość zresztą). Nie ma innego ocalenia, innego zbawienia, innej ochrony niż w Jezusie. Jeżeli ktokolwiek bądź cokolwiek odchodzi od Niego w stronę „Marii”, „aniołów”, „świętych” – już błądzi.
   Nie dano nam żadnego innego imienia, w którym możemy być zbawieni.

   To trzeba sobie w sercu wyryć tak głęboko jak się da…

   pozdrawiam

    • Zanim zaczniesz używać słów, których nie rozumiesz, sprawdź ich znaczenie, Odsyłam do wikipedii ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Amen ) i proszę nie szalejcie z tymi czasami ostatecznymi, gdyż sami przyczyniacie się tego armagedonu mentalnie. Trochę opanowania i spokoju nie zawadzi. Czasami sami prowokujemy przyszłość, używając pewnych zwrotów i niepotrzebnie się nakręcając.

  • Pilot6 – odpowiedź Jacka Ravenno jest szczera i pomocna, podpisuję sie pod tym.

   Słodkie tzw. orędzia, wykorzystujące zarówno wiarę, jak i zagubienie w czasach
   chaosu, są kłamliwymi podszeptami demonów, Podszywających się pod Znane
   osoby – Jezusa [masz Ewangelie], zmarłą ziemską kobietę Marię – matkę Jezusa,
   która nic nie może przekazać, a tym bardziej rzesze ludzi, nawet Apostołów…
   Przeczytaj te „orędzia” pod kątem ich nad wyraz „przesłodzonej troski” i dziwnych
   imion Boga Ojca… to Cię powinno conajmniej Zastanowić ! – pozdrawiam

  • Te orędzia to wytwór bardzo chorego umysłu:) Z teoriami spiskowymi i wiarą jest chyba jeden poważny problem, często stają się przedmiotem zainteresowania ludzi z problemami życiowymi i emocjonalnymi (oględnie mówiąc-niestabilnymi emocjonalnie). Pilot wierzę, że Tobie się już wszystko się miesza, ale to nie ma nic wspólnego z datą 2012, a jedynie ze stanem Twojej psychiki. Ludzie pomyślcie czasem o czymś miłym i nie szalejcie:)

 8. Pamiętajcie o technologii holograficznej za pomocą ktorej mozna wywolac dowolne zludzenia i iluzje ,,, np. ukaże nam sie Jezus .. co dla fanatykow religijnych bedie szokiem i zbiorową histerią … ONI z NŁŚ ( NWO ) maja w zapasie b. wiele takich cudeńków jak z rękawa.. i tylko od nas zalezy czy sie damy wystraszyc i wpuscic w maliny, czy pokazemy im palec … (w gescie kozakiewicza..)

 9. Wszystko co mówicie tutaj ma sens. Ale pamiętacie, w każdej epoce można było znaleźć coś na czym mógł oprzeć się armagedon. Sami apostołowie myśleli, że Chrystus przyjdzie jeszcze za ich życia albo krótko po. Dlatego ja nie nastawiałbym się na koniec tylko był bardziej ufny. Co oczywiście nie znaczy, że nie należy śledzić tego co się dzieje. Naszą misją jest po prostu żyć zgodnie z Jego nauką i w zasadzie tyle.

  • Łukasz: To prawda że mamy żyć zgodnie z nauką Jezusa, ale w zakres Jego pouczeń wchodzi również dokładna analiza wydarzeń w otaczającym nas świecie. W przeciwnym razie po co Jezus podawał by szereg znaków, które miały poprzedzać Jego powtórne przyjście. Oczywiście, że to nie oznacza iż mamy spekulować i określać jakieś daty. Jednak dzielenie się wiedzą o tym co się dzieje wokoło nas jest jak najbardziej zasadne.
   Pozdrawiam.

 10. Co za kretyński i subiektywny artykuł. I po raz kolejny mieszający w to jakichś kosmitów. Jak na razie, za wszelką zgniliznę tego świata odpowiadamy tylko i wyłącznie my- ludzie. Nikt tu nie przyleci i nie zrobi zarówno czystki, jak i właściwego porządku. To my sami, jako rasa, musimy poradzić sobie z pewnymi problemami zanim wejdziemy na wyższy stopień świadomości. Jak na razie kiepsko nam to idzie i bliżej nam raczej do samozagłady. Dziwne chmury, dźwięki z nieba, zjawiska świetlne i podobne, to tylko eksperymenty, nad którymi od dawna naukowcy i wojsko pracują za pieniądze illuminati w imię „ważnych celów”. Jakie są to cele można się domyśleć. Wymieniać można by długo, ale jednym z nich jest depopulacja. Przykład? Proszę bardzo- żywność ze zmodyfikowanym DNA. Już testy dowiodły jej „skuteczności” w walce z płodnością naszej populacji. Teraz jeszcze tego nie widać, ale za dwa, trzy pokolenia ujrzymy pokłosie tego eksperymentu. Obawiam się że tragiczne. I nie chodzi tu tylko o dosłownie rozumianą bezpłodność, ale o dziesiątki nowych, strasznych chorób genetycznych grożących człowiekowi już od urodzenia.
  Do tego dochodzą manipulacje pogodą (HAARP), chemtrails, przymusowe szczepionki z chipem RFID i mamy…doskonały świat Orwellowski, gdzie pędzimy żywot zaprogramowanych i bezwolnych robocików.
  Tak panie i panowie. W pewnym sensie „Matrix” jest obrazem przełomowym. Tyle tylko, że w miejsce maszyn trzeba postawić sobie garstkę wypaczonych, niewyobrażalnie bogatych schizofreników, rządzącą tym całym burdelem.

 11. Pingback: Ogólnoświatowa „epidemia” dziwnych odgłosów | livia space….

 12. Pingback: Niezidentyfikowane obiekty wokół Słońca | livia space….

 13. Który to anioł trąbi oto jest pytanie

  Brzmi to jakby się armia na polez zbierała i grała sobie na bębnach

  Armia wzywa sie przed Armagedonem takie to odgłosy film nr 1 ale ten róg nad kijowem też niezły

 14. A siedmiu aniołów,
  mających siedem trąb,
  przygotowało się, aby zatrąbić.
  7 I pierwszy zatrąbił.
  A powstał grad i ogień – pomieszane z krwią,
  i spadły na ziemię.
  A spłonęła trzecia część ziemi
  i spłonęła trzecia część drzew,
  i spłonęła wszystka trawa zielona.
  8 I drugi anioł zatrąbił:
  i jakby wielka góra płonąca ogniem została w morze rzucona,
  a trzecia część morza stała się krwią
  9 i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń
  – te, które mają dusze –
  i trzecia część okrętów uległa zniszczeniu.
  10 I trzeci anioł zatrąbił:
  i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia,
  a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód.
  11 A imię gwiazdy zowie się Piołun.
  I trzecia część wód stała się piołunem,
  i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.
  12 I czwarty anioł zatrąbił:
  i została rażona trzecia część słońca
  i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd,
  tak iż zaćmiła się trzecia ich część
  i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części,
  i noc – podobnie.
  13 I ujrzałem,
  a usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem:
  «Biada, biada, biada
  mieszkańcom ziemi
  wskutek pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają [jeszcze] trąbić!»

 15. Od okolo 2miesiecy praktycznie codziennie widze oczy na niebie poruszaha sie wbrew chmurom albo stoja a chmury leca … Znikaja. Pojawiaja sie itd itp proboje to udokumentowac ale mam zwykly telefon ale patrzcie na niebo najwiecej dzieje sie podczas zachodu slonca dokumentujcie to ja ogolnie za kazdym razem sie cieszylem jak glupi ze na bank wszystko widac a pozniej h.u.j ledwie co mam kanal na YT jeszcze nie wszystko wstqwilem wpiszcie strange sky clouds eyes poland albo cos takiego i wyskoczy. Ciekawy material proboje odkryc czym one sa…

Możliwość komentowania jest wyłączona.