Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Pierwsza myśl jest taka by uznać Teda Pika za wariata. Ale przecież Pike jest jednym z najrozsądniejszych ludzi na świecie. To czyni jego świadectwo jeszcze bardziej przerażającym.

9 grudnia, piątek – W programie radiowym Jeffa Rense, pastor Ted Pike, jeden z wiodących bojowników o wolność, odpowiada na pytanie czy nie był ostatnio przez nikogo atakowany. Stwierdza że wszystko jest po staremu i jest atakowany przez ciągle te same grupy i osoby – ADL i długoletniego syjonistycznego przydupasa Josepha Farraha.

3 stycznia –  w oświadczeniu powodującym opad szczęki, pastor Pike wyjawia że 3 dni przed tym wywiadem, 6 grudnia, jego żona Elizabeth Alynn Pike (z którą był 27 lat) popełniła samobójstwo skacząc z mostu w Portland.

Wyjawia też że zarówno on jak i jego żona byli pod ciągłym atakiem ze strony demonów i Żydów-kabalistów, spowodowanym ich długoletnią walką z satanistycznym Nowym Porządkiem Świata.

Pike w czasie wywiadu nie dał po sobie poznać że spotkało go coś takiego. Słuchając go, nikt nie zdawał sobie sprawy że przeżywa taką tragedię lub że jest atakowany przez okultystyczne siły. Był błyskotliwym, konkretnym i wiarygodnym krzyżowcem którego zawsze darzyliśmy wielkim szacunkiem.

Jego ostatnia historia jest tak niesamowita, że pierwsze co przychodzi do głowy to uznać go za wariata. Ale przecież Pike jest jednym z najrozsądniejszych ludzi na świecie. To czyni jego świadectwo jeszcze bardziej przerażającym.

Ted opisuje opętanie żony przez demona:

„Demony same wypowiadały swoje imiona używając ust Alynn: Pitcaw, E-yong, Shit, Contention, It-kid-eva, Oink, itp. Z biegiem lat było jasnym że Pitcaw, który powiedział Alynn że jest jej „prywatnym demonem”, przebywał ciągle w naszym domu podczas gdy reszta przemieszczała się czyniąc zło w innych miejscach.

Wiele razy próbowałem przepędzić demony w imieniu Jezusa. Bez skutku. Wyglądało na to że jesteśmy atakowani tak jak w przypadku Hioba, za pozwoleniem Boga. Demony nie bały się imienia Jezusa, często kpiły sobie krzycząc: Och dzięki ci Jezusie! Jezusie, ratuj nas!”

Zawsze gdy miałem zamiar opublikować kolejny ważny artykuł o Izraelu, żydowskim rasizmie lub antysemityzmie, Pitcaw wpadał w szał wrzeszcząc „Nie, nie, nie!” Dwa razy powiedział „tak” – raz gdy Alynn spytała go czy powodem atakowania jej jest to że służy mi jako tarcza, ochraniająca mnie, bym mógł kontynuować moją niebezpieczną pracę ostrzegania przed żydowskim rasizmem. Kiedyś spytała Pitcawa kto jest jego wrogiem – odpowiedział: „Wszechmocny”.

Demony potrafiły straszliwie zniekształcać twarz Alynn (…). Częste były również nagłe, mrożące krew w żyłach wrzaski. Ataki te zazwyczaj połączone były z wyciem, szczekaniem, warczeniem, syczeniem, wibrowaniem ust. Czasami jej język nieprawdopodobnie wydłużał się i wił jak wąż. Kilka razy jej ciało przybierało zwierzęcą postawę, wiła się na podłodze lub sofie jak wąż lub wyginała plecy do góry jak kot.

Każdego dnia przez prawie 6 lat, Alynn bełkotała w różnych językach. Pośród tego bełkotu codziennie powtarzała wyraznie dwa imiona – Baal Shem Tob i Sabataj. Praktykanci żydowskiej kabały wiedzą o kim mowa – o dwóch najnikczemniejszych  żydowskich kabalistach w historii. Baal Shem stworzył chasydzki, ultra-ortodyksyjny judaizm. Był XVIII-wiecznym mistykiem z Polski, cudotwórcą i ważnym pionierem żydowskiego ruchu światowej rewolucji.

Kolejny jest Sabataj Cwi, „turecki” kabalista. W roku 1648 Sabataj ogłosił się mesjaszem Żydów. Jego wyznawcy, Sabataiści (sabatarianie) stali się najbardziej radykalnym i bezlistosnym ruchem żydowskich rasistów i konspiratorów, których zdeprawowane wartości znalazły odzwierciedlenie w komunizmie, ADL i międzynarodowej loży B’nai B’rith ( w Polsce przywróconej do łask przez prezydenta Kaczyńskiego-przyp. tłum).

Wiele razy byłem budzony rano przez słodki głos… Pitcawa – „Baal Shem Tov, Teddy!” lub „Sabataj, Teddy!”. Alynn nigdy nie słyszała o tych ikonach kabalistycznego Judaizmu. (…) Wszystko to wskazywało na to że jesteśmy ofiarami klątwy kabalistów rzuconej przez Synagogę Szatana.”

Alynn wyraznie była opętana przez demony. Była też obłąkana(…) Czy jej dziwne zachowanie spowodowane było operacyjnym usunięciem guza mózgu w 2003? Czy satanistyczną ingerencją?

To jest akurat nieistotne – Ted również cierpiał od różnych lżejszych wariacji tych ataków (dziwne światła w nocy, lewitacja przedmiotów, znikające i pojawiające się przedmioty i artykuły itd. – przyp. tłum). Nie miał przecież guza mózgu, jest osobą racjonalną i poczytalną.

Konkluzja

Wierzę że ludzkość jest kontrolowana przez satanistów, lecz koncept ten jest tak niesamowity że nawet ja czasami nie mogę tego pojąć. To jest dysonans poznawczy.

Sekretni żydowscy kabaliści, nienawidzący ludzi, zniewalający ich od stuleci, rzucili zaklęcie i kazali im wierzyć że to oni są rasistami (antysemityzm) jeśli sprzeciwiają się planom swej własnej destrukcji.

Gdy czytałem wyznanie Teda Pike w zeszłym tygodniu poczułem się przybity. Jeśli kabaliści mają takie moce, nasza sytuacja jest rzeczywiście kiepska. To co przydarzyło się Tedowi Pike i Alynn, oddziałuje również kolektywnie na ludzkość.

Kabaliści mają środki do wypełnienia zemsty na ludziach. Illuminati kontrolują mass media, rządy, finansjerę, służby wywiadowcze i wojsko.

Pytanie brzmi – jak możemy uchronić się od ich okultystycznych ataków?

Być może wzorem dla nas jest odwaga i determinacja pastora Pike.

______________________________________________________________________________________

Komentarz Radtrapa: Pastor Pike pisze i mówi o syjonizmie od ponad 20 lat. Jest jednym z pionierów ujawniania prawdy o kabalistycznym spisku i fałszywym Izraelu ustanowionym przez Illuminatów. Przez ten cały czas raczej nie był znany z rozmów na tematy paranormalne. Dlatego też historia jego żony, wśród ludzi znających jego dokonania, wzbudziła małe zamieszanie.

Myślałem by przetłumaczyć całą tą historię, jednak ze względu na jej „ciężkość”, zrobię to tylko w przypadku wyraznego zainteresowania ze strony czytelników.

*  *  *

Historia opętania Alynn Pike znajduje się tutaj.

Fragment po polsku:

We wtorek, 6 grudnia 2011, moja piękna i pobożna żona Alynn odeszła z tego świata. Była kochana przez niezliczoną rzeszę widzów naszych filmów i przez swoją rodzinę.

Z wielkimi oporami wyjawię teraz niezwykłe okoliczności jej śmierci. Jestem praktycznie pewny że zniszczę tym samym swoją wiarygodność u czytelników odrzucających istnienie sił paranormalnych. Mimo to wierzę że Bóg chce by historia Alynn była znana. Przede wszystkim chce by kościoły prosyjonistyczne wiedziały o potężnych siłach demonicznych z którymi wchodzą w konszachty – zwodniczych siłach których moc na całym świecie jest coraz większa. Zawsze sądziłem i żyłem w zgodzie z przeświadczeniem że mówienie całej prawdy, nieważne jak nierealna by się wydawała, da siłę tym którzy ją mówią. Muszę uczcić pamięć mojej żony przez opowiedzenie całej prawdy o jej odważnym życiu i nagłej, gwałtownej śmierci.

Najpierw powrót do przeszłości. W roku 1971, w wieku lat 25, po latach studiowania biblijnych proroctw, babilońskiego Talmudu i żydokomunistycznej historii ruchu rewolucyjnego, byłem gotów do napisania książki: Israel: Our Duty, Our Dilemma – Nasz obowiązek, nasz dylemat). Czułem się w obowiązku do ostrzeżenia kościołów ewangelicznych przed ich bezbożnym sojuszem z Judaizmem, używając przy tym niepodważalnej dokumentacji i chrześcijańskiej miłości wobec Żydów. Udałem się do chatki w górach by rozpocząć tam prace nad książką.

Tej nocy mój sen został przerwany przez straszliwe, nawracające koszmary. Byłem wybudzany ze snu przynajmniej z tuzin razy. Nigdy wcześniej nie przeżyłem takiego ataku mentalnego. Powtarzało się to każdej następnej nocy. Nie mogąc pisać, wróciłem do domu. Niedługo pózniej stałem się tak słaby że nie mogłem przejść 500 stóp (150 metrów) bez położenia się. W ciągu kolejnych miesięcy doświadczyłem mnóstwa nocnych „wizytacji”, gdy czułem czyjąś wyrazną obecność. Byłem paraliżowany przez namacalne, przytłaczające mnie zło. Przez następnych 12 lat mogłem wykonywać tylko lekkie prace przez nie więcej niż 20 minut – zazwyczaj przepracowywałem tylko pięć godzin tygodniowo. Jeśli chciałem pracować więcej i zmuszałem się do tego, dopadało mnie niezwykłe wycieńczenie unieruchamiające mnie na przynajmniej 5 dni. Ciągnąłem na 5% swojej poprzedniej mocy.

W roku 1983-84, Bóg dał mi wystarczająco wiele siły do napisania i wydania mojej książki. Reklamowana w The Spotlight, stała się bestsellerem w swoim gatunku. Prawda bez cenzury na temat talmudycznego judaizmu wypełniła dotychczasową próżnię. Mój film Other Israel z roku 1987, sprzedał się w liczbie 10.000 kopii w pierwszych miesiącach dystrybucji. Oba te dzieła rozpoczęły erę bardziej aktywnych badań nad zagrożeniem żydowskiej supremacji. Pokazałem światu że jednostka chroniona przez Boga i prawdę, może chodzić po najcieńszym z lodów – i przeżyć.

W tym czasie poznałem niezwykle piękną, 28-letnią projektantkę biżuterii i chrześcijańsko-konserwatywną aktywistkę Alynn Dunham. Była niezwykle inteligentna i pasjonowała się teologią i sztuką. Odnalazłem w niej miłość swojego życia. Pobraliśmy się w 1984.

Zaraz po ślubie, moja nowa żona – która wcześniej potrafiła pracować w pełnym wymiarze czasowym, chodzić 10 mil dziennie, biegać i grać na pianinie kilka godzin dziennie – nagle stała się niezwykle słaba. Staraliśmy się wybrać na naszą podróż poślubną lecz zakończyliśmy ją po kilku milach. Alynn była tak wyczerpana że musiała położyć się na trawie tuż przy drodze.

Przez następne 16 lat doświadczała niewyjaśnionego zmęczenia porównywalnego z moim. Przez te wszystkie lata nigdy nie zachwiała się w swojej wierze, oddaniu Bogu i walce o polityczną wolnośc. Nigdy nie złamały ją oszczercze oskarżenia o „antysemityzm” jej męża krytykującego żydowski rasizm i Izrael. Nie tylko chciała znosić wstyd i cierpienie w imię prawdy – mówiła bez ustanku Bogu że może poświęcić się i znosić nawet więcej jeśli to da nam więcej duchowej mocy. Traktowała swą słabość jak odznakę za odwagę. Jej wola i życie położone zostały pod krzyżem Chrystusa.

W roku 2000, dano nam obojgu więcej siły;  zaczęliśmy ostrzegać przed ADL i ich legislacją o zbrodniach nienawiści w naszych filmach. W roku 1987 Alynn pojawiła się w The Other Israel. W 2001 współtworzyła  Hate Laws: Making Criminals of Christians (Robienie kryminalistów z chrześcijan), w 2002 Why the Mideast Bleeds (Dlaczego Bliski Wschód krwawi) a w 2003  Zionism and Christianity: Unholy Alliance (Syjonizm i chrześcijaństwo: bezbożny sojusz). Te unikalne filmy obejrzało przynajmniej milion ludzi i wciąż ostrzegają ludzi przed niebezpieczeństwami Syjonizmu (…)

*  *  *

Ted Pike o demonach i o tym co Bóg historią Alynn chciał przekazać chrześcijanom -> KLIK

Fragment po polsku:

Dla większości ludzi niechęć do podążania za Chrystusem nie jest związana z problematyką natury intelektualnej, z niezrozumieniem sensu istnienia Trójcy, piekła czy dziwnych historii ze Starego Testamentu. Jest to raczej wynik strachu przed utratą władzy nad sobą. Zjednoczenie z Chrystusem oznacza oddanie Mu całej władzy nad naszym życiem. Na nim się skupiamy, staje się naszym wzorem we wszystkim. Uwielbienie siebie kończy się, jest rozbijane na części. Dla ludzkiej natury, takie zaprzeczenie samemu sobie i oddanie dla Chrystusa jest przerażające. Ludziom wydaje się że oznacza to utratę własnej tożsamości i wszystkich życiowych przyjemności.

Tymczasem jest odwrotnie. Gdy duch wolnej woli umiera na rzecz jedności z wolą Miłosiernego Boga, Tego który stworzył naszą duszę, naszego ducha, zaczyna się nowe życie. To jednak SPOTKA SIĘ ze sprzeciwem ze strony zła (Jana 16:33) (…)

*  *  *

Ted Pike odpowiada na zarzuty związane z jego świadectwem -> KLIK

Fragment po polsku:

Byłem bardzo niechętny opowiedzeniu straszliwej historii śmierci mojej żony Alynn. Bałem się że zniszczy to moją wiarygodność, zwłaszcza w dużej i ateistycznej grupie moich czytelników z całego świata. Jestem więc zaskoczony i wdzięczny za ten niezwykłe ciepły odzew. Prawie wszyscy mi uwierzyli i wyrazili wdzięczność za ostrzeżenie ich przed zuchwałością demonów w tych poprzedzających powrót Chrystusa czasach.

Dla pozostałej mniejszości moje wyznanie jest kłopotliwe. Nie pasuje im to do ewangelicznej wiary że Bóg może zezwolić Szatanowi sponiewierać ciała chrześcijan lecz NIGDY nie pozwoli mu na kontrolowanie naszych umysłów. To by oznaczało że Bóg nie pozwoli na to by demony wrzuciły Alynn w paszczę szaleństwa i zabiły ją, jeśli bylibyśmy praworządni. Musimy być więc winni naszych ukrytych grzechów.

Hiob spotkał się z podobnymi zarzutami ze strony swoich trzech „przyjaciół” którzy nie wierzyli że dobry Bóg mógłby zezwolić Szatanowi na sponiewieranie Hioba, gdyby ten był naprawdę prawym człowiekiem. (…)

*  *  *

Ted Pike opowiada o atakach na żonę w radiu -> KLIK

*  *  *

Przykładowe teksty Teda Pika po polsku:

ADL traci poparcie dla praw nienawiści w Europie

„Dobre, chrześcijańskie suki”

Bluzniercze, izraelskie filmy mają starożytne korzenie

Kol Nidre: licencja judaizmu na kłamstwa

Pedofilia: brudny sekret Talmudu

Większość Izraelczyków popiera rasistowskich rabinów

 

Reklamy

10 comments on “Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?

 1. No i co z tego Gobi mówi że 90 % ludzi w szpitalach psyhiatrycznych to ludzie opetani także nic nowego

  DSC00578

  Ten w Moro na zdjęciu to Mefistofeles jest pseudonim ELke czylikazdy bo potrafi byc każdym

  • Po dokonaniu syntezy obu tekstów, a mam na myśli tekst „Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?” oraz analizę krytyczną, ze strony proroctwa.com, można wydobyć rozważny tok myślenia. Jednak, w którym kierunku on będzie podążał to jest sprawa osobista każdego z nas.Moją uwagę przykuło stwierdzenie: „Przede wszystkim chce by kościoły prosyjonistyczne wiedziały o potężnych siłach demonicznych, z którymi wchodzą w konszachty – zwodniczych siłach, których moc na całym świecie jest coraz większa.”Jest to wyraźne ostrzeżenie i tak je traktuje. Można doświadczyć takiego sposobu traktowania, jakiego doświadczył Ted Pike, mam na myśli odbiór przez denominacje mocno judaizujące, z którymi miałem okazje podyskutować. Zawsze dochodziło do tego samego scenariusza, który można było przewidzieć. Całkowite wyparcie przez środowiska denominacyjne możliwości pomyłki z ich strony.Ale jak ma być dobrze, kiedy środowiska protestanckie w nurcie prosyjonistycznym są jednej myśli, aby odbudować świątynię?! Dzieje się tak jak opisał to apostoł Paweł gdzie nawróceni żydzi wciągali innych współbraci pod stary zakon. Dziś jesteśmy przy końcu tego procesu. Powiedz głośno w oficjalnym środowisku protestanckim, że się nie zgadzasz z ich poglądami na temat roli Izraela w globalnym planie. Zawsze, kiedy o tym wspominałem to był to koniec jakichkolwiek dalszych kontaktów.

 2. A mnie treść tego tekstu zaniepokoiła do tego stopnia że nie mogę się powstrzymać od komentarza…

  Przede wszystkim proszę się zastanowić… czy którykolwiek z biblijnych apostołów i proroków doznawał demonicznego nawiedzenia domu, opętania oraz terroru przez wiele lat??

  Z tego co biblię znam, a przeczytałem ją przynajmniej raz jako całość to takiego incydentu tam nie znajdziemy, co prawda, Paweł piszę że go policzkował ‚wysłannik szatana’ ale zrozumienie tego tekstu jest dyskusyjne i mało szczegółowe.

  Gdyby ktoś w biblii był dręczony na taką skalę to czy Duch Boży zaoszczędziłby nam stosownego ostrzeżenia??

  A może żona pastora Pike’a miała większą misję i jest ‚większa’ od Apostołów i proroków biblijnych??

  Nie wydaje mi się to logiczne.

  cytuję fragment powyższego artykułu:

  „Dla pozostałej mniejszości moje wyznanie jest kłopotliwe. Nie pasuje im to do ewangelicznej wiary że Bóg może zezwolić Szatanowi sponiewierać ciała chrześcijan lecz NIGDY nie pozwoli mu na kontrolowanie naszych umysłów. To by oznaczało że Bóg nie pozwoli na to by demony wrzuciły Alynn w paszczę szaleństwa i zabiły ją, jeśli bylibyśmy praworządni. Musimy być więc winni naszych ukrytych grzechów.”

  Posądzenie Boga o ‚doświadczanie’ ludzi za pomocą demonicznego terroru przez wiele lat to nie są przelewki, ja bym to przemyślał nim bym to zamieścił publicznie…

  „Hiob spotkał się z podobnymi zarzutami ze strony swoich trzech „przyjaciół” którzy nie wierzyli że dobry Bóg mógłby zezwolić Szatanowi na sponiewieranie Hioba, gdyby ten był naprawdę prawym człowiekiem. (…)”

  Historia Hioba miała zupełnie inny konsensus… nie mamy tam opisu ataków demonicznych, ale opis ciężkiej choroby.

  Lekcja Hioba nie skończyła się jego samobójstwem i nic nie wskazuje by tracił on choć na chwilę panowanie nad własnym ciałem i umysłem.

  ‚Próba’ dla człowieka za pomocą opętania to czysty absurd – jak taki ma ją wytrwać skoro traci świadomość i władzę nad ciałem?

  Moim zdaniem ten tekst jest podejrzany i nie brałby tego lekko.

  Bogu zostały przypisane poważne sprawy i myśl że Jezus nie jest w stanie pomóc w wypadku opętania też NIE JEST ZBYT BUDUJĄCA ani zgodna z Biblią.

  Niby nie ma powodu żeby ten gość kłamał ale czy nie mogło być ukrytych szczegółów opętania ich domu i jego żony o których z jakichś przyczyn Pike nie wspomniał w radiu?

  Pozdrawiam.

  Czytelnik.

  • Nie zmuszam nikogo do uwierzenia w tą historię, sam nie mam jeszcze wyrobionego do końca zdania na ten temat, ale Twoje argumenty o tym że Biblia nie zawiera takiej historii są błędne.

   Polecam przejrzec jeszcze raz Księge Hioba: Bóg zezwolił Szatanowi oddziaływać na Hioba, w ramach udowodnienia że jest on praworządny i pozostanie przy Bogu. Szatan go nie opętał lecz sprowadził na niego chorobę, zabrał mu majątek i doprowadził do śmierci jego dzieci. Dodatkowo najblizsi przyjaciele przestali mu ufać, gdyż uważali że Hiob zasłużył sobie na taki los (choć jak wiemy z lektury – nie zasłużył).

   Zabicie dzieci i choroba Hioba było DZIAŁANIEM DEMONICZNYM.

   Opętanie żony Pika i jej śmierć (zgodnie z tym tekstem, według świadków widzących ją po raz ostatni wydawała się nieobecna i przerażiła ich swoim dziwnym zachowaniem) również wydaje się być DZIAŁANIEM DEMONICZNYM.

   teoretycznie więc wszystko by się zgadzało z przykładem tej starotestamentowej historii.

 3. podzielam zdanie Czytelnika – trochę dziwny artykuł, i dziwne „świadectwo”
  pastora Pika, bez względu na to, co działo się z jego żoną [przykra sprawa],
  dlatego wstrzymywałem się z komentarzem, bo nie wiedziałem jak to „ugryźć”.
  I mimo wszystko nie skomentuję artykułu, bo za dużo znaków zapytania.

  Zamiast komentarza, przedstawię historię pewnego Syna, pewnego Pastora…

  Nick Vujicic bez rąk i nóg – napisy PL – pełny ekran

  1/ http://www.youtube.com/watch?v=VfEQdhCLdig&feature=related
  2/ http://www.youtube.com/watch?v=Soeh9kaIDJs&NR=1
  3/ http://www.youtube.com/watch?v=o2YkIAC4Ftw&NR=1
  4/ http://www.youtube.com/watch?v=zWv9p-wyghE&NR=1
  5/ http://www.youtube.com/watch?v=7fb2N1wQ10c&NR=1

  Nick Vujicic – Wywiad

  Nick Vujicic – życie bez kończyn

  inne filmy o Nim na youtubie… Pozdrawiam

 4. radtrap.

  Napisałem tak:

  „Historia Hioba miała zupełnie inny konsensus… nie mamy tam opisu ataków demonicznych, ale opis ciężkiej choroby.

  Lekcja Hioba nie skończyła się jego samobójstwem i nic nie wskazuje by tracił on choć na chwilę panowanie nad własnym ciałem i umysłem.”

  Owszem to szatan spowodował chorobę Hioba i utratę jego majątku ale Hiob nie był przezeń atakowany i dotykany bezpośrednio…

  Zauważ, że Hiob nie wiedział(prawdopodobnie do końca) że jego nieszczęścia to działanie złego!

  W tamtych czasach ludzie mieli przeświadczenie o przyczynach pewnych rzeczy w Bogu lub w demonach…. mogli się domyślać.. Ale…

  Jest to zupełny kontrast w porównaniu do żony Pike’a która nie dość że podobno codziennie miała bezpośrednie rozmowy z demonami to jeszcze zachowywała się jak pies albo wąż…

  Przetrzymanie głodu, więzienia czy też choroby może przynieść chlubę Bogu, ale zamienienie się w psa pod wpływem demonów miałoby czynić to samo?

  Widziałem świadectwo (i nawet je tu dam: http://krolestwoboze.pl/Inni_Autorzy/Inni_Autorzy.htm) w którym gość opisuje jak latał (sic!) w świecie duchowym z armią demonów żeby niszczyć zbory, co jak co ale jest to podobne do powyższego i nie wydaje się być przekonywujące, prawda?

  A czemu niby miałoby to być zmyślone?…

  Jest taki facet – Bill Schnoebelen.

  Ma mnóstwo podobnych szokujących zeznań ale jego wiarygodność pozostawia wiele do życzenia: http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&biw=1280&bih=834&q=bill+schnoebelen+false%2C+lie&oq=bill+schnoebelen+false%2C+lie&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=2207l8407l0l8503l27l27l0l17l17l0l287l2205l0.3.7l10l0

  On to bierze udział w filmie pt. „Problem satanizmu”
  I ten film również nie jest zbyt wiarygodny.(pomijając kto to napisał warto to przemyśleć: http://www.witchvox.com/va/dt_va.html?a=cabc&c=whs&id=4607)

  Czy takie ‚zgrzyty’ obalają to co nazywamy ‚Prawdą” o świecie? – nie.

  Ale byłoby dziwne gdyby nie znalazła się w tym wszystkim dezinformacja, no nie?

  pzdr

  • BYŁ przez niego atakowany bezpośrednio – choroba jest zjawiskiem fizycznym, w wypadku tej historii ze ST spowodowanym przez Szatana. Rownież on zabił jego dzieci. Biblia wyraznie opisuje ze to Szatan zsyła na Hioba chorobę – a Bóg mu na to zezwala.

   Więc Hiob był przez niego dotknięty bezpośrednio.

   Nie porównywałbym też Pika do tych jegomości przez Ciebie opisanych – to są troche inne kalibry. Pike od przynajmniej 27 lat zajmuje się szeroką tematyką nwo i syjonizmu, nie pojawił się znikąd. Wśród ludzi zajmujących się nią w Stanach jest dobrze znany, jako dość rzeczowy facet.

   Nagle- wyjezdza z taką historią zaskakując wszystkich… to jest coś nieporównywalnego z powyższymi przykładami.

   Obecnie widze 2 możliwości- albo jest tak jak mówi Pike a historia Hioba jest najepszą odpowiedzią dla tej sytuacji
   albo jego żona coś przed nim ukrywała (lub on nie chce o tym mówić) i dlatego wystawiła się na coś takiego
   Samo zmyślenie historii opętania byłoby czymś nie do pomyślenia w przypadku tego człowieka. Nie ma żadnego sensownego powodu dla którego miałby to robić – oprócz tego że ludzie uznają go za wariata
   a to zniszczy dorobek tylu lat jego działalności.

   Pozdrawiam

 5. Syjonisci ja zlikwidowali, jak Kennedych,synow Kuklinskiego, Leppera,itd.unicestwiaja czlonka rodziny, bardziej boli,typowa zydowska[chazarska] zemsta.Mysle ,ze bedzie gorzej!

Możliwość komentowania jest wyłączona.