”Nauka” zmierza w kierunku legalizacji pedofilii

 

Zródło: Piotrskarga.pl

W prestiżowych pismach naukowych coraz częściej pojawiają się publikacje, których autorzy próbują zmienić definicję pedofilii. Na naszych oczach dokonuje się próba normalizacji tej obrzydliwej dewiacji. Europejscy i amerykańscy naukowcy coraz śmielej przedstawiają pedofilię jako niewinną „międzypokoleniową intymność”, która służy ekspresji seksualności.

 W 2003 r. ukazała się publikacja „Harmful to Minors: The Perits of Protecting Children from Sex” (Niebezpieczeństwo ochrony nieletnich przed seksem), do której przedmowę napisał Joycelyn Edgers, generał w administracji Clintona, publicznie sugerujący konieczność promocji wśród młodych ludzi masturbacji. Autorka, Judith Levine z Minesota Univeristy wsławiła się tezami ostro potępiającymi konserwatystów. „Są ludzie, którzy forsują  konserwatywno-religijne poglądy, odmawiając nieletnim prawa do ekspresji seksualnej” – pisała. Dodała, że państwo powinno zająć się ochroną dzieci przed rzeczywistymi zagrożeniami, ale nie powinno ich chronić przed „pewnymi niewinnymi fantazjami seksualnymi”.

Zdaniem prof. Anne Hendershott z nowojorskiego King College, proces który obserwujemy jest niczym innym jak tylko próbą redefinicji „niewinności” dziecięcej, zaś pojęcie „fantazje” wykorzystuje się do współczesnego definiowania zboczenia, jakim jest pedofilia, czyli pociąg seksualny do nieletnich. Pseudo naukowcy zaczynają traktować dzieci jak dorosłe osoby, zdające sobie sprawę ze swoich czynów. Dziecko przestaje być człowiekiem, istotą żywą, staje się „konstruktem społeczno-kulturowym”.

Jakiś czas temu ukazał się zbiór artykułów napisanych przez teoretyków z ośrodków uniwersyteckich w Europie i USA zatytułowany „Male Intergenerational Intimacy”. Naukowcy przekonują w esejach, że pedofilia to niewinna „międzypokoleniowa intymność”. Ken Plummer, jeden z autorów twierdzi, że „nie możemy już zakładać, na podstawie jedynie wieku, iż dzieciństwo to czas niewinności. W rzeczywistości bowiem nawet już siedmioletnie dziecko może użyć skomplikowanego systemu komunikacji seksualnej, która może wprawić w zakłopotanie wielu dorosłych” (sic!). Plummer obiecał zbudować „nowe i owocne podejście do seksualności dzieci”.

W roku 1990 „Journal of Homosexuality” opublikował podwójny numer poświęcony relacjom dorosły-dziecko zatytułowany „Międzypokoleniowa intymność”. David Thorstad, były prezes Gay Alliance z Nowego Jorku i założyciel homoseksualnego stowarzyszenia  NAMBLA od lat zachwala tego typu relacje. Z powodu swoich publikacji miał już poważne problemy z prawem, po tym jak pewien pederasta wzorując się na jego zaleceniach dot. traktowania nieletnich zamordował kilkunastoletniego chłopca.

Już w 1998 r. Amerykańskie Towarzystwa Psychologiczne – nie cieszące się dobrą sławą wśród wielu niezależnych naukowców, ze względu na realizację programu homoseksualnego – opublikowało    artykuł w „Psychological Bulletin”. W tekście stwierdzono, że seksualne wykorzystywanie dzieci nie przynosi im żadnych szkód (sic!). Autorzy postulowali zalegalizowanie pedofilii, zwracając uwagę, że zamiast określenia  „dziecko” w odniesieniu do kontaktów seksualnych dorosłego z nieletnim, należy użyć  neutralnego określenia „dorosła płeć dziecka” (adult child sex).

Prof. Hendershott  przypomina, że jeszcze do niedawna pedofilia powszechnie uważana była za poważne zboczenie, ale obecnie w epoce postmodernistycznej przybywa naukowców, pisarzy i innych ludzi kultury, którzy prezentują ją jako niewinną „intymność międzypokoleniową”. Postuluje, by takim poglądom zdecydowanie się przeciwstawiać.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS.

_____________________________________________________________________________

Zobacz także:

Prawdziwa plaga seksu

Jak zdeprawowano naszą kulturę

Prawda o edukacji seksualnej i pedofilii

 

Reklamy

10 comments on “”Nauka” zmierza w kierunku legalizacji pedofilii

 1. jeśli już ci pseudonaukowcy są tacy mądrzy to niech znajdą mi pedofilkę (ciekawe czemu nie ma czegoś takiego?), która marzy o pełnym stosunku seksualnym z np 5 letnim chłopczykiem, o ile takie coś w ogóle mogło by nastąpić

  a tak po za tym życzę ludziom nieświadomym olśnienia w odpowiednim momencie

  oby pedofilia nigdy nie została zalegalizowana.

  • niestety kobieca pedofilia to nie tylko fantastyka z filmów porno, różnica polega na tym że tego typu sprawy są zagłuszane przez pogląd że w takim wypadku to nie jest coś złego… „bo chłopcy tylko o tym marzą by być molestowanym przez np; nauczycielki”

 2. przewrotny wyraz i przewrotne jego znaczenie – oŚwiecenie – [iLuminatyzm]
  to tak naprawdę: Poświęcenie Ofiar dla L… lucyfera.
  Dzieci też, jak za „starych, dobrych” czasów.

  Teraz, wykorzystywanie, molestowanie, gwałcenie i zabijanie
  na tle wynaturzonego seksu, będzie się nazywało przewrotnie:

  „niewinna intymność międzypokoleniowa” i się To ma zamiar …zaLegalizować,
  Trafniej byłoby napisać, że wszelkie wynaturzenia
  ma się zamiar – zaLucyferianizować, aby były Legalne i bezkarne dla
  EgoElit, a może nawet i powszechne dla „bydła”. Jak w Sodomie.
  Zaklęty krąg historii zaczyna się Zamykać. Zauważyliście ?
  Zakręcony, jak cyfra 6.
  Legionizacja zaLegalizowanego Lucyferianizmu, w Temacie – seks.
  Wynaturzone będzie nazwane Naturalnym.

 3. Co jest bulwersujące, to źródło artykułu – http://www.piotrskarga.pl/ps,8926,2,0,1,I,informacje.html

  Czyli KRK, znany z niezwykłych skandali pedofilskich. Taki artykuł na ich stronie to szczyt hipokryzji – to tak jak zbrodniarz prowadzący śledztwo przeciwko samemu sobie. Inny problem, to brak zasadniczej informacji w tym artykule o pedofilii.

  Pedofilia jest widomym znakiem satanizmu i jego szczytowym ‚osiągnięciem’. Wszelkie zboczenia – sodomia to objawy satanizmu, dla którego pedofilia jest szczytem owej ohydnie śmierdzącej góry lodowej ludzi, którzy nie zasługują na taki zaszczytny tytuł – człowiek.

  Nietrudno jest sobie wyobrazić, co się będzie działo, kiedy potwory o takiej orientacji otrzymają niczym nie skrępowaną władzę. Będą przychodzić do domu po twoje dziecko i będziemy szczęśliwi, jeżeli ono powróci całe i żywe. Oczywiście zdrowe już ono nigdy nie będzie.

  Niestety tacy ludzie, którzy dążą do takich zbrodniczych celów nami obecnie rządzą a naiwni się takim nawet spowiadają!

 4. Ludzie rozsądni już dawno ostrzegali, że legalizacji jednej dewiacji (tu: homoseksualizm) prowadzi do prób legalizacji kolejnej. Oczywiście każda musi być podparta „naukowymi badaniami”, jakoby to było coś „normalnego”. W tym celu robi się rozmaite podchody: sondaże, badania, statystyki, spędy „autorytetów” różnych dziedzin udowadniających, że to tylko „forma ekspresji seksualnej”.
  Jest jeszcze coś takiego jak instynkt samozachowawczy w ludziach i tu jest szansa na zatrzymanie tego szaleństwa.

 5. Jestem w szoku, czytalam podobny artykul na Globalna Swiadomosc i tez bylam w szoku. Mam male dzieci, nie wyobrazam sobie zeby ktokolwiek ktoremukolwiek cokolwiek itd.
  Jesli kiedykolwiek cos takiego zostanie zalegalizowane to ja tez wychodze i zaczynam strzelac, malo tego kupie i dam moim dzieciom bron do reki i naucze jak sie nia perfekcyjnie poslugiwac.

  Wciskanie homoseksualizmu jako normy spolecznej jest wystarczajaco ochydne, ja mowie wprost dzieciom ze to jest nienormalne zachowanie.

 6. Dodajmy do tego władzę państwa nad rodziną, czyli prawo do odbierania dzieci pod byle pretekstem i robi się naprawdę gorąco.

  Oglądam czasem kanał Crimes & Inwestigations i zobaczyłam przedwczoraj program o kobiecie, którą niesłusznie skazano za próbę otrucia dziecka. Wsadzono ją do więzienia, a dwie córki poszły do rodziny zastępczej. Obie zostały zgwałcone. Jeśli jakiś zboczeniec twierdzi, że były szczęśliwe z powodu tej „intymności”, to niech z nimi porozmawia. Dziewczyny mają traumę do końca życia.

 7. Nie moge przejsc nad tym tematem spokojnie, natknelam sie sie dzis na link do tej strony z tym tematem, i znow mi sie „czaszka zapalila”. Jak zdegenerowany ktos moze zalegalizowac pedofilie lub gwalt?… Po kazdym takim czynie osoba pokrzywdzona dochodzi do siebie cale zycie. Zaczynam uczyc dzieci samoobrony i tyle.
  Wrrr rosna mi kly i pazury ;)

 8. 69. Holokaust kanadyjski – ukryta historia. Watykańskie zbrodnie w Kanadzie. Artykuł

  http://wcieniusanpietro.blogspot.com/2012/01/69-holocaust-kanadyjski-ukryta-historia.html

  „Już od wielu lat Kevin Annett, były pastor protestancki ze Zjednoczonego Kościoła Kanady, opowiada światu o nadużyciach i zbrodniach popełnionych na rdzennych mieszkańcach Nowej Francji w tak zwanych chrześcijańskich „szkołach rezydencjyjnych” (domy-szkoły) […]
  [..]Annett próbuje wstrząsnąć międzynarodową opinią publiczną informując ją o systematycznej przemocy fizycznej, przemocy seksualnej, elektroszokach, eksperymentach medycznych, masowej sterylizacji i morderstwach popełnionych na kanadyjskich tubylcach w drugiej połowie XX wieku. Świat jednak nadal jest głuchy i ślepy… […]
  […]”Myślę, że Joseph Ratzinger musi stanąć przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze i odpowiedzieć za ludobójstwo w Kanadzie. Papież jest bezpośrednio zaangażowany w ukrywanie tych przestępstw na dzieciach, bo napisał list do biskupa Ameryki Północnej nakazując tuszowanie skandali dotyczących molestowania seksualnego przez księży w jego diecezjach. Niestety świat wciąż niewiele wie na temat zabójstw, tortur i sterylizacji, popełnianych przez dziesięciolecia w katolickich szkołach rezydencyjnych na Indianach w Kanadzie.” – mówił Kevin Annett w wywiadzie dla „Il Manifesto”.[…]”

  Artykuł jest wstrząsający ! – zapodał http://www.proroctwa.com/

  Watykan kontroluje syjonizm – a nie odwrotnie, dlatego „Musimy Myśleć” że to
  masoneria, syjoniści, żydzi „przeniknęli” do katolicyzmu. Tak maskuje się Watykan,
  duchowy Dyrygent materialnych Oprawców, sam będący satanistyczną Sektą.
  [seler]
  „ludu mój, ludu – wyjdźcie z niej [Wielkiej Babilonii] abyście nie mieli udziału w jej plagach [grzechach]”
  [Biblia]

  komentarz ze strony [również o pedofilii, tuszowanej przez Watykan]
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/17/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-palaca-hanba-neo-kosciola-jedno-z-pieciorga-dzieci-w-holandii-zgwalcili-kaplani/

  dlatego „nauka pod natchnieniem Kozła B-16 tworzy paraGraf – niewinne kontakty międzypokoleniowe”
  Piramidalne Zniewolenie http://www.proroctwa.com/images/piramida.jpg

Możliwość komentowania jest wyłączona.