Lady Gaga podejrzewana o przeprowadzanie satanistycznego rytuału w pokoju hotelowym

Vigilantcitizen, tłumaczenie radtrap

3 stycznia 2012

Według pracowników londyńskiego Intercontinental Hotel, Lady Gaga zostawiła swoją wannę wypełnioną krwią. Jej pokojówka zeznała że „Gaga kąpała się we krwi co było częścią satanistycznego rytuału”. Prawda czy kłamstwo? A może zabieg medialny? Nie jestem pewny ale patrząc na poprzednie artykuły o niej – wszystko jest możliwe. Oto artykuł o zdarzeniu z Independent.

Lady Gaga zostawiła krew w hotelowej wannie

Lady Gaga podobno zostawiła „duże ilości krwi” w hotelowej wannie.

Ekscentryczna piosenkarka zaszokowała obsługę hotelową po tym gdy wymeldowała się z londyńskiego Intercontinental Hotel w zeszłe wakacje zostawiając krew w hotelowej wannie.

Jedna z pokojówek twierdziła że „kąpiel gwiazdy pop we krwi była częścią satanistycznego rytuału”.

Powiedziała portalowi Truthquake: “Lady Gaga zostawiła ogromne ilości krwi w swoim apartamencie w zeszłe lato. Incydent ten został zgłoszony dyrekcji która powiedziała pokojówce by ta zapomniała o całym zajściu.”

Inne zródła sugerują że Gaga używała jakiejś czerwonej cieczy jako elementu swojego dziwnego występu scenicznego.

Jeden z naszych kontaktów powiedział: „Cała obsługa hotelowa jest przekonana że kąpała się w tym czymś, lub przynajmniej używała tego jako element jednego ze swoich dziwacznych kostiumów lub występów scenicznych.”

Mimo że ciągle nie ma pewności czy ta ciecz rzeczywiście była krwią i do czego była potrzebna piosenkarce, nie jest to pierwszy przypadek dziwnego zachowania Gagi w hotelach.

Mówiło się wcześniej że śmiertelnie boi się złych duchów, dlatego każdy hotel i miejsce występów jest wcześniej badane przez grupę badaczy zjawisk paranormalnych. Od ich opinii uzależnione jest czy ta zgodzi się na pobyt w danym miejscu.

Twórca hitu ‘Edge of Glory’  – który powiedział kiedyś że wg. Gagi jej inspiracje pochodzą od ducha zmarłej ciotki – miał według niektórych zródeł wydać 30.000 dolarów na mierniki pola elektromagnetycznego do wykrywania widm.

Inne zródło twierdzi: “Ona wierzy w zjawiska paranormalne i nie będzie ryzykować kiedy jest w trasie. Ważne jest dla niej by jej środowisko było wolne od duchów”.

– zródło: The Independent

 

Reklamy

8 comments on “Lady Gaga podejrzewana o przeprowadzanie satanistycznego rytuału w pokoju hotelowym

 1. Biorąc pod uwagę w jaki sposób jej piosenki (wraz z pozostałą dwójką trio) piorą mózgi dzieciom i nastolatkom – mnie to nie dziwi.

 2. tym razem nie będą to moje przemyślenia ani kątemplucie, ale cytat
  z Demotywatorów [nie mam adresu]:

  „Nienawidzę dwóch rzeczy
  jak ku..a śpiewa o miłości, a polityk pie…li o uczciwości” – koniec cytatu.

 3. Dlaczego nie ma jakichś fotografii tej wanny wypełnioną ową „krwią”? Czy całej łazienki? Ściany tejże mogłyby sporo powiedzieć. A tak, to faktycznie można odnieść wrażenie, że może to być zabieg medialny dla zrobienia sensacji dla mas.
  Obawa tejże „artystki” przed demonami chyba nie jest przypadkowa. Zauważcie, że każdy artysta estrady czy filmu ofiara kontroli umysły ma strach przed duchami. Nie mogą spać, boją się ciemności, mają depresje, jakieś obsesje, że nie są sami w pomieszczeniach, są uzależnieni od leków nasennych… Coś może być na rzeczy.

  • Mnie bardziej ciekawi, skąd tyle krwi wytrzasnęli (chyba, że jakieś świniobicie było w okolicy) i czy ta Pani meldując się w hotelu miła ze sobą kilka baniaków;) Z całym szacunkiem, „nius” a’la pudelek:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.