Maitreya: w oczekiwaniu na Antychrysta

 

L C  Vincent (Henrymakow.com 12.06.2010), tłumaczenie Radtrap

Antychryst jest oczekiwany już od tysięcy lat. Dzisiaj wygląda na to że Illuminati przyśpieszają bieg wydarzeń zapowiadających jego bliskie przyjście w przebraniu niejakiego „Maitreyi.”

Helena Petrovna Blavatska i Alice Bailey, przywódczynie Towarzystwa Teozoficznego, przepowiadały że Maitreya pojawi się jeszcze w tym wieku. Maitreya to imię wielkiego Nauczyciela Świata który zreinkarnował się na naszej planecie.

Bailey założyła wpływową organizację  Lucis Trust w roku 1922 (na początku nazywało się Lucifer Trust, później zakamuflowało się pod nową nazwą. W jej szeregach znajdujemy dzisiaj takich luminiarzy jak David Rockefeller, Henry Kissinger, Paul Volcker i George Schultz).

Po nawiązaniu kontaktu z oświeconym mistrzem Djwahl Khulem, Bailey napisała że Maitreya powróci i zreinkarnuje się w XX wieku.

Bliższy czasom współczesnym, człowiek imieniem Benjamin Creme (ur. 1922) wyrosły na naukach zarówno Bławatskiej jak i Bailey, ogłosił w roku 1959 że Nauczyciel Świata poprowadzi świat w kierunku nowego Złotego Wieku wiedzy i pokoju.

Creme założył kolejną organizację [związaną z Maitreyą], Share International Foundation,aby przygotować mu grunt do powrotu. Creme głosi obecnie że Maitreya mieszka w Londynie. Według niego, wkroczył do naszego świata w „stworzonym przez siebie ciele” w roku 1977, a zrobił to po to by przebić wyczyn Jezusa Chrystusa, który potrzebował przynajmniej jednego ludzkiego rodzica do fizycznej manifestacji.

Creme twierdzi również że pierwsze publiczne przedstawienie się Maitreyi będzie poprzedzone trzesieniami Ziemi, wstrząsami społecznymi i ekonomicznymi, oraz ogólnoświatowym krachem rynku papierów wartościowych. Maitreya ukaże się światu w „Dniu Deklaracji”, w czasie którego skontaktuje się telepatycznie z każdą istotą ludzką żyjącą na Ziemi , ogłaszając swoje przybycie i wyzwolenie ludzkości spod tyranii kapitalizmu, chciwości i korupcji.

Maitreya, według Benjamina Creme wywodzącego się ze słynnej masońskiej, żydokomunistycznej rodziny, ma bardzo niskie mniemanie o USA i kapitalizmie. Uważa nasz system ekonomiczny za wcielenie chciwości i złodziejstwa, znajdujący się w kontraście do bezinteresownej pomocy, pokoju i harmonii którą da społeczności międzynarodowej nowy, pełen miłości system socjalistyczny.

Oczywiście ujawnienie się Maitreyi zasygnalizuje potrzebę stworzenia Rządu Światowego. W tym samym czasie bogactwa świata będą zagarnięte przez te same, wybrane rodziny które kierują Rezerwą Federalną i innymi instytucjami bankowymi, tworząc dla wszystkich wyrównany poziom ubóstwa, głodu i cierpienia na całym świecie.

W rzeczywistości Maitreya jest posłańcem Wielkiego Oświeconego, Illuminowanego. Ten Nauczyciel Świata, który traktuje Jezusa Chrystusa jako swojego wysłannika (!) jest w rzeczywistości Diabłem w Ludzkiej Skórze, Jego Szatańską Wysokością – Antychrystem.

 

KONKURENCJA RAELIAN

 

Istnieje jeszcze jeden ambasador Maitreyi. W grudniu 1973 roku „Rael”, francuski żurnalista (prawdziwe imię Claude Vorilhon) ogłosił że spotkał istotę z kosmosu, która ma za zadanie ustanowić na Ziemi ambasadę dla harmonijnej współpracy wszystkich ludzi gotowych do eksploracji kosmicznej świadomości. Pokornie akceptujący zarówno przesłanie jak i władzę przyznaną mu przez kosmitów, Vorilhon stworzył Raelizm – religię opartą na kulcie UFO i kosmitów twierdzących że stworzyli ludzi na swoje podobieństwo.

raelian.jpg

Symbole raelian

Według Raela ten kosmiczny ambasador chodzi bez problemu po każdej ulicy w Japonii i wtapia się w tłum. Ludzkość została zaprojektowana przez nich i na ich podobieństwo. Nasza planeta w końcu wyewoluowała w stopniu wystarczającym do zaakceptowania kolejnego etapu ludzkiej ewolucji, którego znakiem ma być pojawienie się Maitreyi.

W ramach dyscyplinowania „wiernych”, Raelianie są przeciwni używaniu narkotyków, tytoniu i kawy i ograniczają spożycie alkoholu do minimum. Z drugiej strony dążą do eskalacji rozkoszy seksualnych i są liberalni co do innych orientacji. Zaprzeczają istnieniu ludzkiej duszy i wyższego boga, w zamian poszukują drogi do transmisji i przeszczepienia swego umysłu do nowego, wolnego od chorób ciała.

W roku 1991 Raelianie próbowali stworzyć port kosmiczny w Izraelu gdzie mogliby przyjmować ambasadorów z innych planet. Odmówiono im, być może dlatego [ha ha] że ich symbolem jest „gwiazda Dawida” ze swastyką w środku. Twierdzi się że ich kult jest rasistowski i „faszystowski” – głoszą że tylko ludzie o inteligencji przekraczającej średnią o minimum 10% mają prawo do głosowania (tutaj akurat się zgadzam – przyp. tłum).

Oprócz głoszenia że ludzkość została stworzona i zaprojektowana przez istoty pozaziemskie, Raelianie pokładają nadzieję w klonowaniu ludzi, „geniokracji” (rządach elity geniuszy) i oczywiście w przybyciu Maitreyi, wielkiego Przywódcy Świata i Nauczyciela. Warto chyba wspomnieć że Rael ogłosił siebie „Maitreyą Zachodu”.

W czasie gdy zbliżamy się do roku 2012, zaś Hollywood i inni ostrzegają nas przed proroctwem Majów i potencjalnym końcem świata, ciągle cierpimy na niedobór potencjalnych kandydatów na Antychrysta. Jedni sądzą że to Creme lub Vorilhon są inkarnacją Maitreyi, inni wolą wierzyć w bardziej tradycyjnego diabła czyli samo tworzącego się Maitreye mającego pojawić się w Kenii w 1988 (…) Nie można jednak zaprzeczyć że Creme i „Rael” są w tym samym klubie głosicieli przybycia nowego kosmicznego nauczyciela, po raz pierwszy opisanego przez Bławatską i Bailey ponad 100 lat temu.

Nowy Maitreya miał podobno już objawić się tysiącom wpływowych przywódców, takich jak Michaił Gorbaczow. Podczas tych spotkań miał dokonywać „cudów” przekonujących sceptyków że jest on Nauczycielem Świata.

patrz: Gorbaczow nawołuje do utworzenia Rządu Światowego

Wystarczy nawet pobieżny rzut oka na pewne ustępy biblijne by przekonać się że Maitreya, prawdopodobnie już mieszkający na Ziemi, może być równie dobrze Antychrystem (lub Fałszywym Prorokiem – przyp. tłum) przepowiadanym przez Biblię, a jego cuda są kolejnym kłamstwem i zwiedzeniem mającym na celu wprowadzenie łatwowiernych mas na drogę Szatana, ustanowienie Nowego Porządku Świata oraz Rządu Światowego który – według zarówno Crema jak i Raela – jest właśnie tym czego potrzebuje ludzkość w czasach katastrof naturalnych i ekonomicznych wstrząsów.

Jednego możemy być pewni – kosmiczne wyczucie czasu Maitreyi jest idealne. Widzimy zbliżający się krach światowych gospodarek, widzimy katastrofalny wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej (artykuł pisany w 2010, dziś mamy 2012 – i co podoba wam się zima bez śniegu?), wzrastającą aktywność sejsmiczną i wulkaniczną, mówi się o potężnych wyrzutach słońca zapowiadanych na późny 2012 i wczesny 2013, mogących zakłócić działanie komunikacji elektronicznej. Żegnaj internecie i telefonio komórkowa?

Porównaj wszystkie te kataklizmy do proroctw biblijnych, przepowiedni Majów, propagandy Hollywood, projektu Blue Beam i proroków [New Age] głoszących rychłe nadejście duchowego Nauczyciela Świata. Można wywnioskować że Illuminati chcą przekonać łatwowiernych ludzi że Maitreya pojawi się po to, by przejąć władzę nad naszą planetą i ustanowić Światową Religię, wszystko to z korzyścią dla Nowego Porządku Świata.

L C Vincent

 

Reklamy

17 comments on “Maitreya: w oczekiwaniu na Antychrysta

 1. „Jedna rzecz jest pewna – kosmiczne wyczucie czasu Maitreyi jest idealne.”

  To nie jest Wyczucie czasu – to od setek, jak nie od tysięcy lat, przygotowywany,
  sterowany Proces niby „naturalnych” Zdarzeń – na ziemi, w wodzie i powietrzu
  [krążył filmik pokazujący jak kometa, a może ziemski pocisk, uderzył w Słońce,
  i spowodował niesamowity wyrzut materii słonecznej – Nadlatujący Pocisk].

  Demon zwodzący ludzkość już w czasach starożytnego Egiptu nie zaprzestał
  i ma swoje Zaplecze na planecie – religie, okultyzm, sprzedajna polityka itp., itd.

  Rael lub Raelianie – odczytuj: starożytny bóg Ra + eL lewej drogi, ręki Demona.
  Demoniczny Ra może przybierać wiele Imion, manifestować się pod wieloma
  postaciami – jedną z nich jest Ra-eLianizm. ReAlny duchowy satanizm.
  Materializujący się w postępowaniu, przygotowywaniu i Re-alizowaniu Planów
  tu na ziemi – manipulowanie, trucie, wojny, systemy, fałszywe kryzysy itp.

  Maitreya – odczytuj: MaitreyA = MA, a nie słowo JEST [bez liter ‘aitrey’],
  ten demon – pod tym imieniem – już niedługo zMAterializuje się, za pomocą
  szatańskich „cudów”, sztuczek, lub technologii służących mu bestii ludzkich.
  Dlatego MA nas w Garści. [nie wszystkich ;-)]
  MaitreyA jest bluźnierczą parodią Jezusa [Jest] – który udaje zbawiciela. Lży.
  RaMAeL – Lżą również sługusy i wyznawcy raelianie, i wielu wielu innych…

  „Nowy Maitreya miał podobno już objawić się tysiącom wpływowych przywódców, takich jak…”

  Demon może przejąć kontrolę nad umysłem wynaturzonych lub zwiedzionych ludzi.
  W ten sposób niby się „objawia” – wykorzystując ich Ego, pożądliwość i odstępstwo.
  To może być cały czas ten sam demon [lub ta sama horda demonów] – pod różnymi
  imionami – Legion demonów lub Legion Imion tego samego Demona. Siła zł-Ego.

  Manifestacje UFO [nie licząc ludzkiej technologii] to nic innego, jak wstępna,
  mająca swe „korzenie” w starożytności, MAterializacja demonicznej duchowości
  za pomocą efektów światła lub innych form zwiedzenia, szokowania, „boskości”.
  Maitreya – Zmaterializowany Demon, może być antyChrystem lub wstępem,
  zmyłką przed „objawieniem się” tego Autentycznego Antychrysta.

  Ojciec objawił nam Jezusa w sposób boski i naturalny zarazem, ludzki [dał Siebie jako Syna bez sztuczek – cuda Jezusa to nie były sztuczki, które parodiują iluzjoniści].
  Natomiast antyChryst – Sam się objawi, sam się Stworzy, sam się Ogłosi bogiem,
  poparcie i potwierdzenie, że to jest ten „prawdziwy zbawiciel” otrzyma od szatana,
  Lucyfera który w ten sposób sparodiuje, zelży, upokorzy Dzieło boże i plan Zbawienia.

  ReInkarnacja – kupa zwodniczego gówna, która jest tak „chwytliwa”, że nawet
  religia powstała na jej temat – kolejna religia, pomysłu samego szatana, by Okłamać.

  • Jak policjant po pościgu złapie złodzieja i przypadkowego przechodnia to złodziej mówi „tak panie władzo wygrał pan, ja jestem złodziejem, proszę mnie skazać” czy za wszelką cenę próbuje przypisać przechodniowi bycie poszukiwanym złodziejem zrzucając na niego swój postępek?

   Jak bandyci próbują obrobić kolejne mieszkanie metodą na wnuczka to mówią gospodarzowi „jesteśmy bandytami i przyszliśmy obrobić mieszkanie” czy tez próbują się wkupić w łaski gospodarza mówiąc mu (wmawiając) iż są jego dalekim krewnym w potrzebie.

   Z szatanem i BOGIEM jest tak samo. BÓG nie potrzebuje się uwiarygadniać w oczach wiernych to wierny ma go umieć rozpoznać poprzez swoją szczerą wiarę. I to szatan musi podszywać się pod BOGA by omamić zdezorientowanych wiernych. Zobacz jak sataniści niszczą wrogie im religie. Najpierw przenikają do duchowieństwa, potem modyfikują pisma, ryty modlitewne a na koniec zrzucają maski przenicowując wiarę. Z objawieniami i „przepowiedniami” fabrykowanymi obecnie jest dokładnie tak samo. Cel zamącić w głowach sprawiając by wierni sami polecieli błagać szatana o ratunek bojąc się BOGA przedstawianego im jako szatan.

 2. Sranie w Banie z tym Maitreyia czy jak mu tam Masonuchy nadały.
  Kolejne imię Antychrysta, który czy tak czy siak będzie chciał zdemolować wszystko i popdorządkować sobie ludzkość, a co najgorsze, że większość ochoczo za nim Pójdzie.

 3. Wersety w Biblii mówiące o antychryście:
  List 1 Jana 2:18-25
  List 1 Jana 4:2,3
  List 2 Jana 7
  co o tym myślicie?

 4. Antychryst najprawdopodobniej nie będzie człowiekiem, tylko upadłym aniołem w ludzkiej skórze i ciele. Pewien irlandzki badacz twierdzi, że w rozdziale 9. Apokalipsy jest mowa o wyjściu demonów z otchłani. Wśród nich Abbaddon – Appolyon. Lucyfer i jego aniołowie mają w dalszym ciągu dostęp do nieba i Szatan dniem i nocą wytyka Bogu ludzkie słabości i grzechy. Po bitwie w niebie Szatan upadnie na ziemię. Zasadniczo będą 2 źródła, z których demony przyjdą do ludzi w trakcie apokalipsy: otchłań właśnie (Bestia wychodząca z ziemi) i upadek aniołów z nieba. Zobaczcie sobie 2 filmy: „Dwa światy” i „Bitwa o Los Angeles”. Tam z ziemi na początku (przed inwazją z kosmosu) wychodzą inteligentne roboty (opis bodajże w Joelu w ST i Apokalipsie). W Biblii jest właśnie opis, że te demony są podobne do szarańczy ubranej w pancerz. To są demony a nie roboty, a przewodzić będzie im Abbaddon. W Księdzie Henocha podano liczbę demonów, które były na ziemi przed potopem w czasach Jareda: 200. Ale podano imienia tylko 20 wodzów. Wśród nich jest potencjalny Antychryst. Wyjdą z ziemi i spadną z nieba.

  • Czyta się ciekawie ale raczej nie o to chodzi. Poza tym – 20 wodzów to nie demony tylko Anioły które zostały potem uwięzione w ziemi – na jakieś 70 pokoleń ( coś koło 5k lat – wiec to będzie prawie już ). Najprawdopodobniej demonami są „duchy” tych istot które były potomstwem Aniołów i ziemskich kobiet.
   Pozdrawiam.

 5. Kiedyś mnich Adso opisał Antychrysta, że będzie to Ktoś z pokolenia żmijowego Dan,
  Będzie pozornie wprowadzał pokój,będą go otaczały demony…
  Ale dziwne jest to, że w Biblii można znaleźć inne przykłady Antychrysta.
  Podobno ma to być człowiek albo zbiorowa grupa Ludzi czy nawet duchy Nephilimów.
  Wiem tylko, że będzie to niezły Skurwiel, a działania na przygotowanie mu gruntu postępują.

 6. „Bailey założyła wpływową organizację Lucis Trust w 1992” – błąd w roku, powinno być 1922 ;)

 7. Jak się objawi to pamiętajmy ze Baranek przy bestii nie będzie się czul spokojnie.Jezus zesłał w nasze serca Ducha Prawdy i ten kto słucha serca rozpozna fałsz.

  • Lamaczu Matryc – przejęzyczyłeś się, prowokujesz czy wierzysz w to
   co piszesz – Baranek przy bestii będzie się czuł Niespokojnie ?
   …”serce” może Cię okłamać – kto słucha nauk Jezusa rozpozna fałsz !

   jeszcze na temat Serca [symbolem może być trójkąt paradoksalny – do góry nogami]

   Owsiak dla Serca – czy Serce dla Owsiaka [WOŚP 2012]

   film jest Intrygujący, warto obejrzeć [pełny ekran od 8 minuty],
   nie chcę się wypowiadać o tej Pomocy dla chorych, sam jak dotąd
   popieram akcję, ale….
   wyciągnijcie wnioski i z Filmu, i z „koncertowego” Owsiaka,
   i we własnym sumieniu…

   ze strony http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/15664366-final-wosp-2012-wyniki-20-lat-oczy-szeroko-zamkniete-

  • Konserva – o jakiej Ty karmie piszesz ? – o whiskasie dla psów ?
   nie obrażając kotów… proponujesz Konserwy z Łazariewa made in India ?

 8. Nadejdzie czas gdy szatanski poslaniec przyjdzie z Kluczem do otchlani i wypusci
  azazela, ktory to ochoczo da upust swym pragnieniom ktore przeciez mosial powstrzymywac przez tak dlugi okres czasu.
  Moim skromnym zdaniem antyanty, bedzie nefilem !!!
  Pozdrawiam Wszystkich !!!

 9. Maitreya nie jest antychrystem. To ” Creme twierdzi również że pierwsze publiczne przedstawienie się Maitreyi będzie poprzedzone trzęsieniami Ziemi, wstrząsami społecznymi i ekonomicznymi oraz ogólnoświatowym krachem rynku papierów wartościowych. Maitreya ukaże się światu w “Dniu Deklaracji” (? Niepodległości ?), w czasie którego skontaktuje się telepatycznie z każdą istotą ludzką żyjącą na Ziemi (w tym samym czasie), ogłaszając swoje przybycie i wyzwolenie ludzkości spod tyranii kapitalizmu, chciwości i korupcji.” w przypadku prawdziwego Maitrei nie będzie miało miejsca bo nie będzie mu do czegokolwiek potrzebne. To co jest szykowane w w/w cytacie to kolejne podszycie się sił judeosatanizmu pod powrót oczekiwanego pozytywnego bohatera.

  Tylko objawienia „made NWO” zawierają zawsze elementy techniki wykazywanej przez badaczy jako spiskowa – hologramy na niebie, głosy w głowie, kodowanie via TV. Maitrei (prawdziwemu) to jest zupełnie do niczego nie potrzebne. On jest ponad ziemską techniką ogłupiania. To diabeł (rody panujące) potrzebuje podszywać się pod niego by dalej zawłaszczać dobra manipulując pseudo-religijnymi masami.

  Podobnie jest z modnym Projektem Venus w którym każdy dostanie „cokolwiek zapragnie tylko musi najpierw dać się zdepopulować do wartości oczekiwanej w NWO”.
  Będzie zgłaszanych wiele takich inicjatyw byle tylko ogłupić społeczeństwa i ponapuszczać je na siebie mówiąc iż „wasz dobrobyt zależy od waszego zaangażowania w ‚demokratyzowanie’ (wymordowywanie) kraju ….”. Prawdziwym problemem jest AMONizacja KK. Bo od stopnia deprawacji hierarchów i szeregowych kapłanów zależy stopień zsatanizowania (zwiedzenia) szeregowych wiernych jeśli sami nie są natchnieni „Duchem Bożym” i sami nie potrafią ustrzec się przed tym procesem wykolejania wiary w Jezusa Chrystusa.

Możliwość komentowania jest wyłączona.